Opinie o FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k. w Wilamowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k. w Wilamowice

Dział kadr/HR to jakiś kabaret te Panie najpierw nie potrafią udzielić odpowiedzi dotyczących pracy na stanowisku na jakie rekrutują, następnie proces rekrutacyjny trwa bardzo długo, pierwszy raz tak długo brałem udział w rekrutacji na stanowisko produkcyjne - podobno moje CV gdzieś się zawieruszyło- taka odpowiedź dostałem od Pani "rekruterki". Do tego Panie nie znają podstawowych przepisów z prawa pracy. Praca nieprzyjemna, hałas i smród na hali.

a cos więcej o dziale HR dopiszesz? Jaka ma atmosferę tam w środku, wie ktoś? widzę po prostu ofertę dla speca od kadr oraz płac, właśnie a W. Oświęcimia kogoś szukają. wszystko z opisu zdaje się być jasne, z tym ze co z zarobkami? Nie podano widełek

ak477

Witam pracowałem tam 4 lata uprawnienia na żurawie stacjonarne zrobiłem nie wytrzymałem tam i wkocu się zwolniłem przez pana(usunięte przez administratora) Ogólnie nie polecam pracy ciepło brak klimatyzacji mierzenie czasu do pójścia do toalety kary ciągła kontrola na kamerach jak w więzieniu żadnych podwyżek bez weekendów i nadgodzin kasę da się wszędzie dostać większą lub podobna rezygnują liderzy pracownicy. Z tych zachowań i podejścia do ludzi i braku szacunku jeden się może Szwedac i nic nie robić a drugi ma robić normy a z agencji mogą robić ludzie co chcą. Nie można słuchać muzyki ale pracownicy weekendowi już mogą nie ma sprawiedliwości męczarnia w tej firmie a plus jedyny to byli tylko pracownicy którzy byli w porządku mimo że i tak nawet nie można było gadać bo zaraz była kara na ciężka maszynę typu 350 240 600 110

Zdziwiony

Co Ci się nie podoba jeśli chodzi p szacunek do pracowników???

WKS

No fajnie że daliście matryce w stawkę powinno być to zrobione kilka lat temu. Ale w zamian wprowadzenie księgowania przez operatorów, czyli kolejny podstęp jak dowalić roboty i za razem szukanie jak i gdzie skrócić czasy i dowalić jeszcze więcej roboty.(usunięte przez administratora)cie tak dalej ludzi a reszta starych się zwolni. Księgować mają przełożeni, pomiary jakość.

@WKS

zgadza sie nie mają szacunku dla ludzi. Pomiary ma robić jakość, a nie obciążać operatorów, którzy odrywają sie od swojej pracy i robią to za darmo bez dodatkowych pieniędzy. Pomiary robią (usunięte przez administratora) kierownika. Zwłaszcza kierownika P. SZ.

Zadowolona
@WKS

Firma stale się rozwija co powoduje powstawanie nowych stanowisk pracy dla tego są poszukiwani nowi pracownicy. Pomiar zajmują góra dwie minuty, księgowanie podobnie więc o co chodzi nie siej defetyzmu jak ci źle to Się zwolni zobaczysz jak jest w innych firmach.

Wtf
@Zadowolona

Zadowolona a Ty to rodzina czy biurowiec ??bo na pewno nie produkcja . Skoro księgowanie spada na pracownika to od czego teraz jest lider i kierownik ??? Niech staną na maszyny ... Może firma będzie mogła zrezygnować z obcokrajowców . Zwolnij się ??? Jakoś nie widać kolejki chętnych pod bramą zakładu bo przecież gdyby tak było to nie pracowaliby ciemno skorzy przyjaciele po 12h. Ogarnij się i nie siej dezinformacji!!!. Brak szacunku do ludzi to problem tego zakładu ,obrażanie przez kierowników nagminne . Skoro jest tak fajnie to dlaczego w okresie wakacji zwolniło się tyle osób??? Jakby tego było mało to firma posiłkuje się pracownikami weekendowymi . Masz rację firma mlekiem i miodem płynąca

Miodzio terror
@Wtf

Doladnie miodem ociekają ściany nzakładu! Dziwny satyryczny miemam wpis wyżej? Kierowników i liderów na hali jest mnóstwo, a pracowników tylko kilku na których spada cały obowiązek pracy księgowanie, pomiary co 4 godziny, spisanie parametrów z maszyny, tak jeszcze najlepiej przyjdz do pracy conajmniej 10 min wcześniej aby dojść na daną hale i zdążyć spisać parametry z maszyny i sprawdzić stanowisko pracy aby zacząć pracę conajmniej 5 po, bo przecież trwa to wszystko 5 min! A i jeszcze teraz ogarnij tablet bo przecież sam musisz swoją produkcję kontrolować wpisywać awarie rozpoczęciem i zakończenie pracy i na koniec zaksięgować produkcję. To tylko wszystko trwa kilka minut! A kierownik w tym czasie może zająć się czytaniem meili których dostaje setki przez cały dzień i nie ma czasu nawet przekazać pracownikowi co działo się na danym stanowisku i na co zwracać uwagę aby nie powielać błędów produkcyjnych! Ty pracowniku najlepiej dowiedz się tego bo jeśli zaczniesz produkcję a błędy z poprzedniej zmiany sam nie wykryjesz to twoja wina! Nie kierownika lidera ani jakości ani technologa ani mechaników! Tak więc pracownik produkcyjny ma bardzo mało na głowie Zero odpowiedzialności tylko siadasz i robisz! Z czarnymi kolegami którzy robią po 12h mówia coś do ciebie pytają co mają robić bo nikt nie umie dobrze po angielsku więc czarny kolego i tak nie wiesz do końca czy dobrze wykonujesz swoją pracę! A ja i tak nie mam czasu ci wytłumaczyć! Jest fajnie za psie pieniądze! I szkoda że z ludzi wiecznie robi się (usunięte przez administratora) To tak w skrócie. A jakie mamy nowe stanowiska pracy jak połowa przez wakacje się zwolniła to po co by tworzyć nowe stanowiska pracy jak tyle starych jest? Takie baje pisze ten kto nie jest z produkcji!

Serio?

A czy ktoś ci płaci za to że bieżesz odpowiedzialność za pomiary? Czy na pewno masz sprzęt do tego potrzebny? Czy ktoś odlicza ci czas za walidację, pomiary, klikanie w tableta? Rób sobie kolanko-norma 225- te wszystkie dodatkowe obowiązki i nawet do kibla nie wyjdziesz. Braki sypią się tonami bo szybko szybko. Dostałeś podwyżkę za te dodatkowe obowiązki? Nie!!! Bo firma nie ma pieniędzy!!! Bo inwestuje w tablety i cholera komu potrzebne telewizory załączone przez 3zmiany na wszystkich halach a Ciebie upominają jak światła nie wyłączysz. Stanowiska pracy bez dobrego oświetlenia,po godzinie oczy szczypią. Zęby w ścianę i nawalasz normę!!!

@DNxy
@Wtf

By kurtynę milczenia opuścić pragnę dodać jak to uroczo nowy pracownik może wykonywać swoją pracę pod bacznym spojrzeniem kamer i wybitnego (usunięte przez administratora). Masz coś człeku do powiedzenia, jakieś wątpliwości z czymś się nie zgadzasz? No to masz przerąbane bo tam albo morda w kubeł albo zmieniasz pracę bo w pięknie zawoalowanej (usunięte przez administratora)atmosferze nie popracujesz długo. Wysiądzie psycha, zastraszą cię. Współpracownicy fantastyczni i na tym koniec. W tym zakładzie nie liczysz się ty jako człowiek ale tylko praca twoich rąk .Masz coś do powiedzenia? Byłeś na L4?Uważaj bo wpadniesz na czarną listę u kierownika. Nikt cię nie poprze bo nie chce być następny. Bilbordy nie pomogą gdy totalnie nie szanuje się ludzi. Aaaa chcesz oddać krew, wesprzeć ludzi w potrzebie nooo tylko na warunkach zarządzających. Jakie dwa dni wolne za oddanie??Jeden bo inaczej łaskawcy wyciągną konsekwencje. Na koniec życzę serdecznie by dla nich brakło mojej krwi.

Zf Bielsko
@Miodzio terror

Pracuje w Zfie .Myślałem, że tylko u nas takie głupie wymysły. My także mamy sprawdzanie maszyny około 20 minut ale według norm to masz to zrobić w 5 minut.Mnóstwo papierologi.Mialem ochotę przyjąć się do Was ,ale widzę, że jest to samo bagno....Mam jedno pytanie ,jaka jest u Was stawka na start?

wrm
@Zf Bielsko

Na start to ok. 2900-3200 netto. Lepiej w foxie pracować niż w tej korpo zftrw gdzie właściciel zagraniczny, a słyszałem że pośredni przymus szczepień mieliście w zf...więc uciekaj stamtąd lepiej i nie wspieraj ich swą pracą.

Zf Bielsko
@wrm

Dzięki za info.Nie mieliśmy przymusu szczepień. Rzeczywiście lepiej spadać z tego Zfu.A powiedź mi jeszcze jak jest z umową. Czy Fox przyjmuje przez agencje?

Uuu

Tutaj jest prosta zasada. 3 m-ce, rok, czas nieokreslony

@Zf Bielsko

NIE POLECAM. NIE CHCĄ DAWAĆ UMÓW NA STAŁE

Tedy

Tak dostaniesz umowę na stałe za 2 lata. Po innych zakładach jest 3 miesiace , rok i na stałe. Tutaj nie!

WRM

Jeszcze nikt nie został pociągnięty do odpowiedzialności za respektowanie nielegalnych rozporządzeń ministra niedzielskiego oraz za straszenie ludzi odebraniem premii w związku z powyższym??? Po drugie: To kadry kierownicze niższego szczebla powinny szkolić "przyjaciół" ze wschodu, a nie pracownik produkcyjny, który powinien normę zrobić, a nie niańczyć ludzi, którzy nie mają najmniejszej ochoty uczyć się j. polskiego.

apo kalypto
@WRM

Wirus magicznie stał się niegroźny, kiedy groźna stała się Rosja. Jeśli lud miałby jakąkolwiek władzę, ludzie odpowiedzialni za te wszystkie plajty, naruszenia swobód obywatelskich i marnowanie publicznych pieniędzy powinni pójść siedzieć dożywocie. Oni natomiast mają się dobrze i obecnie działają z całych sił, abyśmy nadchodzącej zimy byli głodni i zmarznięci. Jeśli nie liczy się moralność, tylko interesy, to ja już wolę ekogroszek z Rosji za 900 zł/t, zamiast tego z Kolumbii za 2500 zł/t, który jest nazywany krwawym węglem - jest wydobywany w nieludzkich warunkach i masa ludzi ginie co roku przy jego wydobyciu.

fatalista
@apo kalypto

To, o czym piszesz, niewielu ludzi wie. Niestety większość nie chce tego słuchać. Nie mają zamiaru ogarnąć rzeczywistości. Im wystarczy 500+ i browarek. Nie mają pojęcia, że od prawie 3 lat dają się wpuszczać w maliny i dalej tego nie widzą i nie łączą kropek, są tak zmanipulowani sztuczkami socjotechnicznymi, że to wstyd nawet spekulować co się naprawdę na świecie dzieję, bo cię zaraz nazwą foliarzem, onucą, a to często są zdolni ludzie o zgrozo, przynajmniej w dziedzinie w której pracują. Mówię już o tym od 10 lat, wiele z tych wydarzeń na świecie o których wspominałem już się wydarzyło, ale ludzie baardzo szybko zapominają i dalej obrażają. Telewizor i tzw. ekspertów słuchają jak nasze babcie księdza z ambony...

Agata
@WRM

Teraz jeszcze bardziej widać jaki to wszystko był cyrk. Nie można pozwolić żeby ludzie o tym zapomnieli. Chociaż ja osobiście zwątpiłam w mądrość ludzi po tym wszystkim. Niestety okazało się, że ludźmi można poprostu manipulować jak baranami na pastwisku.

chachły
@Agata

Polska nie istnieje... od bardzo dawna. Okrucieństwem jest nakręcanie Polaków na patriotyzm pod rządami obcej władzy... jesteśmy zwykłymi pionkami od dawien dawna, najpierw pod okupacją niemiecką, rosyjską a teraz judeoamerykańską. I jeszcze karzą mężczyznom za ten twór ginąć na wojnach. Oszustwo i tyle. Co z tego mamy? Język, obrazek i piosenkę, bo nawet nie ziemię na własność. Ha ha... a ukraińcom lepiej nie podskakujcie bo to amerykańskie dziecię... broń z całego świata, wyszkolona armia, złoża, kupa kasy włożona w odbudowę. Polin frajerem jak zwykle.

Ginekolog
@Agata

Nowy zarabia tyle co stary. No brawo

@Ginekolog

Pytanie tylko za jaką konkretnie pracę a raczej efekt z niej? Doświadczenie jakkolwiek na nią wpływa czy wyniki z niej są tak naprawdę identyczne? Nie ma aktualnie alternatywy żeby móc docenić staż pracy? Ile średni wynosi teraz w firmie?

Bez prawnik
@WRM

Klauzula waloryzacyjna w umowie o pracę Podstawowym celem każdej klauzuli waloryzacyjnej jest dostosowanie wysokości świadczenia pieniężnego do rzeczywistej wartości w aktualnych okolicznościach gospodarczych. Innymi słowy, chodzi o to, aby świadczenie nie straciło na swej wartości za kilka lat od dnia zawarcia stosownej umowy. W przypadku zobowiązań pracowniczych ma ona największe znaczenie dla zatrudnionych – gwarantuje bowiem niezmienność wartości wynagrodzenia, a nie jej dokładną sumę wyrażoną konkretnymi liczbami. Klauzula waloryzacyjna to zapis umowny, który gwarantuje pracownikowi, że jego pensja będzie automatycznie podwyższana co pewien czas o ustalony przez strony wskaźnik waloryzacyjny (np. inflację w kraju). Dzięki takiemu rozwiązaniu pracownik nie musi corocznie podpisywać aneksów do pierwotnie zawartej umowy o pracę i otrzymuje odpowiednio podwyższone wynagrodzenie za pracę. W dobie regularnie i szybko wzrastających cen za usługi i produkty jest to bardzo dobre rozwiązanie, o które powinni prosić wszyscy pracownicy. Omawiane klauzule umieszcza się w formie konkretnego postanowienia wpisywanego do umowy o pracę. Może to przy tym dotyczyć zarówno nowych umów, które będą dopiero podpisywane, jak i tych istniejących od dawna. W tym drugim przypadku konieczne jest jednak aneksowanie istniejącej umowy, względnie jej wypowiedzenie i zawarcie nowej już z odpowiednio wpisaną klauzulą waloryzacyjną. Dokładna treść omawianej klauzuli oraz rodzaj stosowanego wskaźnika waloryzacyjnego zależą wyłącznie od stron umowy o pracę. Najpowszechniejszym wskaźnikiem jest jednak inflacja – pokazuje ona w obiektywny sposób, jak zmienia się wartość produktów i usług na rynku, opisujemy ją przy pomocy konkretnej wartości procentowej. Dla pracodawcy jest to wygodne rozwiązanie, ponieważ może zaproponować swojemu podwładnemu zwiększanie jego wynagrodzenia o procent równy inflacji w danym roku. Umowa o pracę podlega bezpośrednio pod przepisy Kodeksu pracy, choć warto zaznaczyć, że są to jednak regulacje cywilnoprawne. W związku z tym możemy śmiało przyjąć, że umowa o pracę jest specyficzną formą umowy o charakterze cywilnym – na mocy art. 300 kp, w niektórych nieuregulowanych sytuacjach może wobec niej stosować odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego.

@WRM

Dlaczego ciągle są przyjęcia? Prosta odpowiedź. Albo sami odchodzą, albo nie dają umowy na stałe, a co bez umowy na stałe? Poza tym nie wiele polakow juz tam pracuje. Nawet z Ukraincy uciekają, ale jest nowy narybek z krajów tropikalnych

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Jarząbek

Miejsce dla kogoś kto chce zdobyć doświadczenie, ewentualnie uprawnienia na suwnice wózki itp. Zakład zarządzany przez ludzi, którym się wydaje, że znają się na rzeczy, pomysły, maszyny, modyfikacje, które nie wnoszą nic dobrego, conajwyżej sprawiają kłopotów pracownikom z produkcji. Konstruktorzy to chyba uczyli się projektowania w paincie... formy z chin... Ogólny brak szacunku do pracownika, zero myślenia przyszłościowego, liczy się tu i teraz, zwalnia się doświadczony pracownik, przechodzi to bez echa, może się ktoś znajdzie. Dużo jest obietnic ze strony kierowników nt podwyżek itd. Mechanicy, którzy zajmują sie montażami i demontażami form na maszynach w większości nie mają nawet uprawnień na suwnice... wspaniały system księgowania na tabletach , który został wprowadzony kilka dni temu nie działa jak należy przez co ludzie zamiast iść planowo o równej godzinie do domu nerwowo czekają na reakcję systemu. Generalnie stanowczo odradzam nawet wysyłanie tam cv, firma robi sobie bazę kandydatów, na specjalistycznych stanowiskach przyjmowane są osoby z przysłowiowej łapanki. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to szkoda gadać nawet...

Dzień dobry. Na jakie wynagrodzenie można liczyć jako operator wózka widłowego/ magazynier? Bez większego doświadczenia. Jak wygląda praca na takim stanowisku?

Świetna firma, kapitalna atmosfera, fajni ludzie. Niestety zarobki nie powalają.

Jak dużo osób pracuje w FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k.?

Aaaa

Wynagrodzenie nie adekwatne do wykonywanej pracy. Ciut więcej niż najniższa krajowa. Po roku pracy nie masz szans na 3.000zl za pracę na 3 zmiany ;(( Za L4 bądź opiekę potrącają ci wszystko. Jakość i BHP to pojęcia względne. Zastanawiające jest już samo skierowanie na badania wstępne gdzie nie ma żadnych czynników szkodliwych(hahahaha)???? Zero możliwości rozwoju. Zero szacunku. Więcej zagranicznych niż Polaków.

@Aaaa

Z czego wynika ta podejrzliwość wobec badań? To nie jest może jakaś profilaktyka tylko? co do tego bhp jeszcze to jakie konkretnie masz warunki przy tym na myśli? aktualnie jakie są? doszło w ostatnim czasie do jakiegoś wypadku przy pracy? jakie są najbardziej prawdopodobne?

Ares
@Aaaa

Zakłada robotów za najniższą krajową...tam ludzie nawet w święta potrafią przychodzić przykład boże ciało święto a ludzie i tak będą robić

Umieram...

Szmatki na twarzy przy takim upale na zewnątrz i takim piekle na hali? Serio? Zapraszamy zarząd na dół, na przynajmniej godzinę - dwie żeby postać sobie chociażby między dużymi maszynami. W klimatyzowanym, biurowym pomieszczeniu zapewne nie ma problemu żeby siedzieć z maską na twarzy, zapewne stąd ta decyzja żeby produkcja musiała to nosić bo zwyczajnie nie wiecie jak to jest na dole.

Obserwator
@Umieram...

Jak tobie się nie podoba to się zwolnij na twoje miejsce mamy 10 gimnazjalistów ;)

Cezar
@Obserwator

Ha ha...Bo to właśnie wasz poziom myślenia i zarządzania.Gimnazjalista weżmie na start byle jaką robotę..Pochwal sie chętnymi,ale porządnymi pracownikami ,którzy się zgłaszają do pracy.Takich też masz . .??????? Za 2200 to już nikt w zakładzie nie pracuje Bez wczasów pod gruszą, bonów na święta, premii,stazowego ! Tak sìe chwalicie ze firma ma 30 lat,a jak doceniacie pracownikow ,którzy pracują już sporo czasu ?

wrm
@Umieram...

Te decyzje były podyktowane zwykłym oportunizmem względem urzędasów, by się nie przyczepili, brakiem prawdziwej wiedzy, nie pochodzącej z telewizora, ani z konferencji prasowych bandytów Łukasza Sz., Adama N. i wielu innych. Chiński model cywilizacyjny, społeczny zbliża się wielkimi krokami...

Anonimowy

Treści ze skrzyneczki nie docierają to napisze tu: Po pierwsze chyba każdy pracownik prosił o podwyżkę dla czego nasze prośby nie są respektowane? Może dla tego że firma ma w nosie pracowników z Polski którzy pracują sumiennie i muszą się zmagać z dyskryminacja która panuje w pracy z pracownikami z innych krajów (chyba Ukraina, Rosja, Białoruś?) Każdy pracownik który nie jest Polakiem ma większe prawa pracownicze!można wychodzić na papierosa w czasie pracy, rozmawiać przez telefon, robić braki popełniać błędy w czasie pracy i nie ponosić żadnych konsekwencji bo przecież i tak to będzie wina polaka! On nie umie ani słowa po polsku ale masz go przyuczyć i brać odpowiedzialność za to co robi bo jak nie to kierownik ci powie ze nie dopatrzyłeś! Bilbordy mamy w Oświęcimiu Brzeszczach Bielsku a mamy tylko nowych pracowników z zagranicy! Na każdej zmianie jak podzielić to na hale znajdzie się z 6- Polaków! Czuje się jak intruz w swoim kraju! Dziękujemy za otwierane okna sufitowe które na pewno przydadzą się w zimie! Bo nikt nie przewidział ze w lecie na halach jest tak gorąco! Niestety podkreślę że tak jak nadal będziecie działać to firma będzie całe życie się rozwijać kiedy zrozumiecie że trzeba dbać o pracowników którzy chcą z wami pracować nie rok nie dwa!

plin
@Anonimowy

Zbiorowa kultura Polaków jest zdominowana przez pierwiastek żeński. Ergo, kierujemy się emocjami zamiast rozumem. Dlatego można było wsadzić nas na lewe sanki w 39; dlatego można te operacje powtórzyć w 2022.

@Anonimowy

Kiedyś jeszcze pracowało sie Ok. Teraz zaklad bez przyszłości. Jedynie na wakacje, zarobić i spadać

Malwina

Praca za najniższą krajową. Zakład postawił na ukraincow i (usunięte przez administratora) Dlatego nie dają zarobić. Zakład sie rozbudowuje, wszystko ładnie wygląda, ale tylko wygląda. Praca ciężka nie adekwatna do zarobków. Wszędzie ogłoszenia, że szukają do pracy. Dajcie zarobic, to ludzie będą.

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Kierowca c?

W FOX FITTINGS nie ma kierowców kat.C

@:)

Dobrze wiedzieć, chociaż pewnie tego typu prawo jazdy nie zaszkodzi? Swoją drogą ilu kierowców jest zatrudnianych i jak wygląda obecny stan techniczny pojazdów? Zatrudniają swojego mechanika czy serwisują na zewnątrz?

Pracuś

Jak myślicie ile tym razem dadzą na świeta? :o

Bożena
@Pracuś

A w ogóle coś dadzą na święta? W większości firm to jest figa. Proszę, napiszesz mi, ile z tych widełek w ogłoszeniu na operatora mój mąż by zarobił? Podają takie: od 3600 do 4400 zł brutto / m-c..

Pracuś
@Bożena

Myśle ze na święta coś dadzą pytanie ile :) natomiast jeśli chodzi o zarobki w tej firmie to to co piszą wielce odbiega od tego co rzeczywiście oferują a czego oczekują :) Zarobki na początek to 3260zl brutto/miesięcznie + 70zł premii i to tyle ???? Proponuje mężowi rozejrzeć się za inna praca chyba ze takie zarobki go satysfakcjonują..

trutututu
@Pracuś

Czy jutro będzie panika w sklepach? Oczywiście nie zapomnijcie o maseczkach!!!!

@Pracuś

Widziałam opinię, że podobno fajna paczka wpadła na te święta, a zastanawialiście się chyba nad tym tu w wątku. Tylko to była mowa o Bożym Narodzeniu? A co z Wielkąnocą? Ją też się w jakikolwiek sposób tu obchodzi?

Pietruszka

Prosze o opinię na stanowisku - pracownik biurowy.

:(:(:(

Ogólnie masakra praca ciężka, normy z kosmosu, brak podwyżek,zakaz słuchania radia a przez lato to pot z du...leci. Omijac szerokim łukiem, pracowałem tam troche i wiem co pisze.

Heheszki
@:(:(:(

Ogólnie co do norm to proponuje pani technolog popracować na wszystkich kolankach do ke50 , me110, i od 180 do 280 w czasach które sobie ustaliła. Do tego zapraszam wszystkich przełożonych którzy narzekają na ilości czy braki wynikające z winy maszyn do przepracowania chociaż 8 godzin na ww produktach. Niestety teraz kombinują jak zmniejszyć wypłaty , dokładają pracę z innych działów bo boli to że ktoś po tygodniu charówy ma jeden dzień lżejszej pracy. Do tego brak podstawowego sprzętu do wykonywania pracy..

don kichot
@Heheszki

Pewnego robala, pasożyta to nawet boli, że sobie siądziesz między cyklami, mimo że również wykonujesz wtedy pracę np. składasz ulotki itp.

@don kichot

Tu było to napisane 3 lata temu z tymi normami, że podobno ciężkie, a na dzień dzisiejszy jak się do tego można odnieść? Opowiesz o obecnej robocie tutaj coś więcej? Dalej są te same maszyny co w opisie czy doinwestowali?

zainteresowany

Zauważyłem, że kilka ofert zostało dodane na różne stanowiska w tej firmie. Czyli następuje całkowita wymiana pracowników? Dlaczego, aż tyle ofert w jednym czasie? Zastanawiające..

Nik
@zainteresowany

Zapewne dlatego ze nikt nie chce pracować za takie pieniądze jakie oferują względem wykonywanej pracy..

Foksik
@Nik

Racja .

@Nik

Praca słabo płatna, okłamywanie pracownika co do ustaleń na rozmowach kwalifikacyjnych.

Weronika

a jestes na bieżąco? orientujesz się ile teraz tak właściwie proponują? pytam, bo ciekawa jestem jakichkolwiek zmian od nowego roku

Pracujesz w firmie FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k.? Jaką masz umowę?

Umowę na czas określony dostaje się najpóźniej jak się da, a wcześniej trzeba się wykazywać pracując w pocie czoła! Obowiązków za dużo, nie przekłada się to na jakość. Polecam omijać tą firmę, pracują tam głównie osoby, które mają blisko do domu.

Weronika

o proszę czyli to stwierdzenie? każdy dostał tak samo czy weryfikowali jakieś wyniki, to takie podsumowanie za roczną pracę czy dorównanie do inflacji itp?

krzysztof woźniak

Fajna paczka na święta :) podobna do tej z zeszłego roku która również była bardzo dobra. Chciałem tylko podziękować :)

Edward
@krzysztof woźniak

Fajnie chociaż ja osobiście byłbym za bonami bo można kupić co się chce. Powiesz co dali w paczce?

Zostaw merytoryczną opinię o FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k. - Wilamowice

• Jak się pracuje w FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 6 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k.
2.4/5 Na podstawie 218 ocen.
  • Więźniów Oświęcimia 50
    43-330 Wilamowice

FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k.