Opinie o FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k. w Wilamowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k. w Wilamowice

Operator CNC

Witam, czy trudna jest praca na narzędziowni? Pozdrawiam.

Kamil
@Operator CNC

Najpierw muszą się nauczyć fachu, bo mało która forma jest poprawna ha ha

Czy jesteś zadowoleni z podwyżek? Oraz co sądzicie o Liderach ? .

Pracownica

Myślę że na dziale pakowania owszem lider spełnia swoje funkcje lecz na dziale produkcji myślę że nadal nie wygląda to zbyt dobrze! A powiem więcej są zbędne! A co do podwyżek hmm... zawsze może być lepiej! Ale matryca powinna się zmienić! zresztą są odbierane punkty z moich umiejętności z matrycy tylko temu że jestem matką i czasami muszę iść na opiekę bo wiadomo że dzieci chorują. Matryca co 3 mięs i jeśli chcesz podskoczyć wyżej musisz nie chorować i nie chodzić na opiekę. A i nie brać urlopu na żądanie! Ok wiadomo że człowiek się stara lecz nie zawsze jest to możliwe.

Obserwator

Codziennie wcześnie rano, mała mrówka przybywała do pracy i natychmiast rozpoczynała wykonywanie swoich obowiązków. Produkowała dużo, a to co robiła dawało jej satysfakcję. Szef lew był zdumiony widząc, że mrówka pracuje bez nadzoru. Pomyślał więc, że jeśli mrówka może wytwarzać tak dużo bez nadzoru, to czyż nie wytwarzałaby jeszcze więcej, gdyby miała nadzorcę?! Zatrudnił więc karalucha, który posiadał szerokie doświadczenie jako nadzorca i znany był z pisania znakomitych raportów. Pierwszą decyzją karalucha było wprowadzenie systemu kart zegarowych. Potrzebował także sekretarki, by pomagała mu pisać i drukować raporty oraz pająka do zarządzania archiwami i monitorowania wszystkich rozmów telefonicznych. Lew był zachwycony raportami karalucha i poprosił go o sporządzenie dodatkowych wykresów, w celu opisania tempa produkcji i przeanalizowania trendów tak, by mógł je wykorzystać w prezentacji na zebraniach Zarządu. Tak więc karaluch musiał kupić nowy komputer, drukarkę laserową i zatrudnić muchę do prowadzenia działu informatyki. Mrówka, kiedyś tak produktywna i zrelaksowana, nienawidziła nadmiaru nowej papierkowej roboty i spotkań, które zabierały jej większość czasu. Lew doszedł zatem do wniosku, że nadszedł czas mianowania osoby kierującej działem, w którym pracowała mrówka. Stanowisko dał więc cykadzie, której pierwszą decyzją był zakup do biura nowego dywanu i ergonomicznego krzesła. Nowy kierownik cykada, również potrzebowała komputera i osobistego asystenta, którego wzięła ze sobą z poprzedniego działu po to, by pomógł jej przygotować Strategiczny Plan Optymalizacji Kontroli Pracy i Budżetu. Dział w którym pracowała mrówka stał się smutnym miejscem, gdzie nikt się już nie śmiał, za to wszyscy byli nerwowi. W tym samym czasie cykada przekonała szefa lwa, co do absolutnej konieczności przeprowadzenia badania środowiska pracy. Po przeglądzie kosztów funkcjonowania działu mrówki lew stwierdził, że efektywność uległa znacznemu zmniejszeniu. Zatrudnił więc sowę, prestiżowego i znanego konsultanta, by ta przeprowadziła audyt i zaproponowała rozwiązania. Sowa spędziła w dziale trzy miesiące i przygotowała ogromny, wielotomowy raport, kończący się następującym wnioskiem: “W dziale jest przerost zatrudnienia”. Zgadnijcie, kogo lew zwolnił jako pierwszego? Oczywiście mrówkę, gdyż wykazywała „brak motywacji i negatywną postawę”.

Wydajność = Technologia

Matryca umiejętności- Produkcja. Są tam dwa niezwykle interesujące podpunkty, a mianowicie... uwaga.. ZLA(L4) i UNŻ(urlop na żądanie). Co te dwa podpunkty mają do umiejętności pracy??? Umiejętność niechorowania??? Umiejętność wróżenia zdarzeń losowych??? Ja się pytam.. Co za cebularz to wymyślił i wprowadził?

Obserwator
@Wydajność = Technologia

Ludzie musicie się domagać od swoich kierowników aby zlikwidowali te śmieszne podpunkty.Zamiast tego powinna być osobna dodatkowa premie za brak absencji w pracy tak jak to jest większość innych firm .

Unikać jak ognia
@Obserwator

Kierownicy to boją się własnego cienia w tym zakładzie także porobione :D Dla siebie może coś załatwią ale dla zwykłego pracownika to zapomnij ;) Matryca umiejętności to już w ogóle jest śmiech na Sali za chorowanie poujmują te ich śmieszne punkty wtedy niektórzy spadną na niższy próg i znowu firma ma oszczędności a i przy okazji pracownik zostaje zastraszony. Woli się przekręcić i przyjść chorym bo boi się że zostanie standardowo obskubany z kasy.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Ann

Długo już czekasz ja z cv bylam tam wczoraj powiedzieli,że się odezwą...

@Ann

4 miesiące ????

Ann
@Anna

A byłaś osobiście z Cv?Ja jutro idę już na rozmowę...

[]

Praca na maszynach jest bardzo ciężka fizycznie dlatego do kobiety nie dzwonią co do reszty działów nie ma problemów z brakiem ludzi.

@Ann

Tak osobiście, dziś dzwonili do ciebie? A idziesz na wtryskarki? Co ci mówili..

@[]

A możesz w skrócie opisać na czym polega praca na maszynie? Dlaczego jest bardzo ciężko.

Life is for sharing
@Anna

Praca na Maszynie polega na noszeniu 30 KG rdzeni. Bo tak wygląda proces usprawnień w tej firmie znajduje się na poziomie epoki kamienia łupanego. Możesz zawsze spróbować jeśli uczestniczyłaś w zawodach z podnoszeniem ciężarów :D W zamian firma oferuje uścisk dłoni kierownika głównego opartego o filar z kawą :D

Ona

Hej, czy aktualnie są przyjęcia dla kobiet, jaka stawka na początek?

Dagmara

@Johannes No i to jest najważniejsze w pracy, żeby była dobra atmosfera!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k.?

Johannes

ogólnie pracownicy na zmianach spoko, pogadasz, pośmiejesz się, nikt nie ma kija w (usunięte przez administratora) no, prawie nikt, zawsze znajdą się jakieś jednostki. zależy czego oczekujesz :)

Agnieszka
@Johannes

@Johannes Świetnie, że atmosfera pracy w FOX FITTINGS jest sprzyjająca. A czy pomiędzy pracownikami i przełożonym ten aspekt wygląda tak samo dobrze?

@Agnieszka

Kierownictwo wymyśla coraz to lepsze "usprawnienia", które tylko przeszkadzają w pracy i z których wszyscy się śmieją. Są oderwani od rzeczywistości. Nie mają pojęcia jak wygląda praktyka na hali. Ciągle awarie. Brak narzędzi do pracy. najlepiej gdyby pracownicy przynieśli swoje. Śmieszne ale tak jest. Niestety kierownicy zmianowi nic nie robią w tej kwestii. Często lepiej nie prosić ich o pomoc bo człowiek i tak odbije się jak od ściany.

@Ania

Z narzedziami to prawda.Zwrocilem kiedys grzecznie uwage ze wozek ma lyse opony i ciezko podjechac.No coz...mam nie byc mądrzejszy od behapowca...no i sie pozegnalismy.

James

Niektórzy to potrafią tylko narzekać i oczerniać innych, a sobie oczywiście nie mają nic do zarzucenia. Prawda jest taka, że jak ktoś jest leń i nie chce się niczego nowego uczyć to nigdzie nie będzie mu pasować. Wypowiadam się tak ogólnie, bo z tego co widzę to albo o firmach są wypowiedzi negatywne, albo w ogóle ich nie ma. Ci którym dobrze się pracuje raczej się nie chwalą.

Pracownikroku
@James

Osoby którym się dobrze pracuje nie powiedzą tego wprost bo inni by się oburzyli. Tak samo nie wolno chwalić się premiami przyznawanymi przez kierownika.

bb
@Pracownikroku

Że czym się chwalić? Premiami? W życiu nie dostałem premii od kierownika. Dostają 2-3 osoby na m-c i prawie zawsze to są te same osoby. A co do pracy to mi się nawet spoko pracuje.

Kazik
@bb

Praca jak praca, trzeba robić swoje i tyle.

Aaaa

Na jakiej zasadzie przyjmowani tam są pracownicy? 2 razy wyslane CV mejlem i zero odzewu.. Pracownik z 10letnim stazem na produkcji nie jest wogole brany pod uwagę.

Pracownil
@Aaaa

W tej firmie nie sposób doszukać się logiki w jakiejkolwiek decyzji. więc nie przejmuj się. Zwalniają się doświadczeni pracownicy a przyjmują zaraz po szkole dzieci którym nie chce się pracować. Może jeden na pięć zostaje. Ciągle są niedobory pracowników.

DokRasnala
@Pracownil

Jeśli z ciebie taki pracuś zapracowany panie kRASNAL to czemu jeszcze nie awansowałeś po dwóch latach, by sobie polepszyć?

Pracownil
@DokRasnala

Już po roku awansowałem????????

Poiuyt

Zmieniają się pracownicy, zmieniają kierownicy zmian. Nadal to wszystko źle działa , opinia o firmie sięgneła bruku. Może najwyższy czas zmienić szefa produkcji ? wg mnie firma na tym tylko zyska ( poprostu gość sobie nie radzi. jak wchodzi na hale wygląda na słabego, zmęczonego ) a może powinien wrócić na magazyn.

Ser Katakan

Don Danon oh Don Danon ah Don Danon nigdy nie jest za saam. Na zabawę znajdzie czas po podgląda z kamer was. Więc nie marnuj jego czasu i mu pokaż fuck'erasa Może się na chwilę spłoszy i zobaczysz jak się moczy Widok tego będzie piękny tak cudowny antypowy A wtryskarki nawet spoko ta robota jest jak złoto Fajnie mi się pracowało tylko Danonowi wiecznie mało Brak tej jego zryrej normy już nie pasi już się sapie i się nagle Zesrał w gacie strach go wielki już obleciał Bo swe pory obsrał szczesciarz Pijoter śmieję się tam z niego i gumuje na całego Nie przepuści nie zapomni nie wymarze tego z głowy Rzadki widok Pijoter świadkiem jak się Danon posrał w gacie Pracowników podglądywał na kamery ciągle czmychał Pan monitor ciągle siedzi i się gapi wciąż zajęty Chciałem tutaj podziękować by zakończyć w kilku słowach Za historii przeczytanie i poznanie na wskroś całej Może napisz coś od siebie i jej dodaj jeszcze więcej...

On

Byłem raz na rozmowie w tej firmie. Może i panie wygadane, po studiach, ale , nie obrażając nikogo, pewna mentalność nigdy nie wyjdzie z człowieka. Szkoda, firma wygląda na zadbaną, ale sam zostałem nie profesjonalnie potraktowany. Sam jestem po studiach, po AGH i na prawdę Zarządzanie Kadrami jest tam marne. Piszę tu o poziomie kultury, oraz świadomości. Firma ma okropną renomę jako pracodawca. A szkoda, bo z mojego miasta do Wilamowic,aż tak daleko nie ma.

Tomasz
@On

Byłem ,popracowalem i maja mega (usunięte przez administratora)

Agnieszka
@Tomasz

Co konkretnie jest tam mega? Możesz napisać coś więcej o twoim doświadczeniu pracy w tej firmie? Dobrze jest spojrzeć na coś z różnych perspektyw, tak jak z opinii pozytywnych czy też negatywnych.

BYŁY

Jak tam Foxy słuchawka z prysznica już zabrana przez księżniczkę Kamile bo na polu coraz cieplej i biedzicie znowu dużo wody zużywać :) Znowu sobie o was przypomniałem jak zobaczyłem że szukacie pracowników nikomu nie polecam pracy w tej firmie, (usunięte przez administratora) i kolesiostwo nawet na wodzie oszczędzają a na hali w lato nie do wytrzymania. Mam nadzieje że ten komentarz uchroni kogoś przed straconym czasem i paliwem żeby się tam pojawić na rozmowie kwalifikacyjnej.

@BYŁY

Dokładnie jak mówisz. Tak mała firma i nawet klimy nie założyć na hali to wstyd. To nie są jakieś kosmiczne koszty.W dodatku można wszystko odliczyć. ŻENADA.

@BYŁY

Ja noszę swoją słuchawkę!

Pracownik 2015
@.

A myślałeś kiedyś o procesie technologicznym? O tym, że może niemożna założyć klimy???? Idź do TI-ja tam masz chłodno ????????????

Dzbanek
@Pracownik 2015

Co ty bredzisz o procesie? To proces właśnie wymaga stałej temperatury i nie po to chłodzisz formę żeby grzać wszystko dookoła. Mateo ogarnij się.

Pracownik 2015
@Dzbanek

Mateo ??? Poniekąd pewnie masz racje, tak czy owak niechce wiedzieć jakoe byłyby koszty tej klimy i jej utrzymania przy tych temperaturach na produkcji....

Grażyna

@BYŁY Dla mnie opinia byłego pracownika nie jest obiektywna bo różne są powody rozstania a że firma dobra to tęsknota ciągnie?

Nowa

Hej, jestem umówiona na rozmowę kwalifikacyjną, pracownicy możecie opowiedzieć kto przeprowadza rozmowę i jaka panuje atmosfera na KJ? Jak lider, kierownik, koordynator?

Zainteresowana

Cześć.Chciałam uzyskać info o pracy na produkcji, chodzi mi o zapachy,wytwarzane związki itp..czy są odczuwalne i szkodliwe? Interesuje mnie zatrudnienie w tej Firmie. Będę wdzięczna za informacje.

@Zainteresowana

Co do zapachów to wiesz zależy koło kogo pracujesz

Mariusz

Co to się tam dzieje ,że ciągle szukają magazyniera?Kiepska płaca?

kuku
@Mariusz

Magazyn się rozrasta, i tworzona jest druga zmiana.

Mariusz
@kuku

Co widać .Palet na zewnątrz pełno.

Wesołych Świąt :)

@a czy to ważne ?

Serdecznie dziękujemy Ci za życzenia świąteczne. Teraz już możemy spokojnie przejść do rzeczy, które szczególnie powinny Nas tu zajmować. Skoro wypowiedziałeś się na obecnym wątku, to musisz być pracownikiem firmy FOX FITTINGS. Może w związku z tym zdradziłbyś jakieś szczegóły, dotyczące tego pracodawcy? Czy oferuje Wam jakieś ciekawe benefity, na przykład dofinansowanie do wczasów, itp.?

@Justyna

Gdzieś niżej była moja wypowiedź na temat tej firmy. Ile ludzi, tyle opinii tak na prawdę. Jeśli chodzi o jakieś dofinansowania to jedyne co jest to za niechorowanie przez rok czasu dostaje się chyba w lipcu (okres wakacyjny) 1000zl. Do tego 300zl na święta w grudniu (w styczniu zabiorą z tego podatek z wypłaty. Co mnie trochę śmieszy bo tutaj dają ludziom na święta a później ciach -60zl na kwitku bo podatek. Już lepiej by to wyglądało jakby dali po prostu 250 po odliczeniu tego podatku...). Jakaś premia czasami też może wpaść, za pomysł na usprawnienie na hali też można jakąś tam kwotę zgarnąć.

@a czy to ważne ?

Musiałam ją w takim razie przeoczyć. Cieszę się, że w takim razie zechciałeś jeszcze raz wypowiedzieć się na temat tego pracodawcy. Super, że pracując w FOX FITTINGS można liczyć na jakieś premie. A orientujesz się, czy przyjmują tam osoby, które dopiero nabywają swoje pierwsze doświadczenia zawodowe?

@Justyna

Czy są ogólnie teraz przyjęcia, tego nie wiem. Ale jeśli, powiedzmy, miała by to być Twoja pierwsza praca, to bez obaw. Ponad połowa ludzi która teraz pracuje nigdy wcześniej nie miała styczności z wtryskarkami na produkcji.

Jacek
@a czy to ważne ?

A jak patrzą na studentów, którzy potrzebują elastycznego grafiku? Mieliby szansę na swoją pierwszą pracę tu?

@Jacek

Wątpię. No chyba że to studia przez weekend, to nawet nie ma o czym mówić ;)

@Justyna

Justyna jesteś pracownikiem tej firmy prawda?

@a czy to ważne ?

W takim razie należałoby szczególnie docenić FOX FITTINGS. Nie każda firma daje możliwość osobom bez żadnego doświadczenia w pracy. A Tobie dziękuję za kulturalne i merytoryczne odpowiedzi, które na pewno służą niektórym użytkownikom forum. A co z osobami z niewielkim stopniem niepełnosprawności? One również mają tam szansę na zatrudnienie?

Putin

Ja skomentuje to tak idealna nazwa ulicy do firmy praca za marne grosze 2 tys za 3 zmiany i szarpać sobie nerwy z bandom karierowiczow nie polecam chyba że ktoś chce szybko oświeć wysyłając tam cv pamiętajcie lepiej robić u Niemca niż u rzyda

Putin
@Putin

ŻYDA przepraszam

@Putin

Nie pieprz głupot. Dobrze wiesz jak każdy ze żeby tyle zarobić to trzeba się "postarać". A raczej mieć wywalone na wszystko. Okazji żeby zwiększyć wypłatę jest wiele. Za same zdobywanie umiejętności jesteś w stanie kilka stówek zgarnąć. Wystarczy trochę się starać. 2500-3000 jest jak najbardziej do zrobienia.

qwerty
@Frantic

Frantic a za co dostałeś podwyżke ? Chyba za łażenie z rękami w kieszeni lub denerwowanie ludzi stoperem hehe.

@qwerty

A kolejny próg matrycy to tak ciężko zdobyć? Jak nie masz dwóch lewych rak to ciężko zatrzymać się na pierwszym. A jeśli widziałeś kogoś ze stoperem to podczas prób nowych wyrobów. Nie obrzydzaj pracy komuś zmysłowymi tekstami jeśli tobie się pracować nie chce .. I nie pracuje w biurze zaskoczę cię.

@qwerty

Jako być " zmyslonymi tekstami"

@Frantic

A teraz na spokojnie. Plusy pracy: 1. kasa zawsze na czas - albo i wczesniej 2. atmosfera w brygadzie i brak dojeżdzania za wszystko jak gdzie indziej 3.praca nie jest monotonna- wlasciwie co dzien robisz cos innego. I nie jest tak cieżka jak piszą. Może czasem ale nie tyrasz tak codziennie. Kobiety zawsze dostają lżejsze maszyny, spokojnie. 4. kasa nie konczy sie na podstawie 5. jako że to Wilamowice to dojazd lepiej niz dobry minusy - temperatura - ale mamy lato i to na produkcji wszedzie standard... Jeśli nie masz dwóch lewych rąk i choć trochę chęci masz to naprawde nie jest złe miejsce jak go niektórzy chcą przedstawiać. A zawsze marudzą najbardziej Ci co....

@Frantic

Super dojazd chyba na komorze 3 .Parkingu zresztą i tak brakuje.

Dobrze ze tak nie rovieb
@Frantic

I szczególnie wszystko brutto hahaha

Qwerty
@Frantic

Frantic ta koszula w krate już niemodna ????

Zostaw merytoryczną opinię o FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k. - Wilamowice

• Jak się pracuje w FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 6 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k.
2.4/5 Na podstawie 218 ocen.
  • Więźniów Oświęcimia 50
    43-330 Wilamowice

FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k.