Opinie o ANMIR-FIRMA Mirosław Głód w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ANMIR-FIRMA Mirosław Głód. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ANMIR-FIRMA Mirosław Głód o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANMIR-FIRMA Mirosław Głód w Gliwice

P Mirek to żałosny szef oskarża ludzi o kradzierze nie wypłaca pieniędzy drze ryja po każdym wyzuca ludzi za plac i każe czekać huj wie na co NIE POLECAM TEGO GOŚCIA A STAWKA 12 ZL NA GODZ HEEE WRACAJĄ LATA 90 KŁAMCA (usunięte przez administratora). WYKORZYSTUJE LUDZI Z TRUDNA SYTUACJA ŻYCIOWA I TA FIRMA LEPIEJ JAK ZAJMNIE SIĘ PIP LUDZIE OMIJAJCIE TEGO GOŚCIA Z DALEKA FIRMA TO (usunięte przez administratora)

@Pracodawca Mirosław Głód

Co ty gadasz ty jesteś zwykły (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ja pracowałem u ciebie i widziałem jak ludzi traktujesz i jak ich oszukujesz złodzieju (usunięte przez administratora) i krętaczu sam jakbym cie spotkał to bym Ci mordę obił....

Ciekawa Nowy wpis

Jak obecnie z atmosferą w firmie? Szczególnie relacje szef-pracownik bo to często poruszany tutaj temat a zamierzam podsunąć chłopakowi kontakt do firmy w sprawie pracy jako stolarz? W kiedyś tam dodanej ofercie widziałam, że wymagane jest prawko, bez tego też da radę starać się o pracę takiego stolarza?

Pracodawca Mirosław Głód

Dzień Dobry Wszystkim odwiedzającym Mój Profil na tym portalu. Właśnie dzisiaj odwiedził Mnie Pan Szymon i z ogromnym impetem oświadczył że ostatniego wpisu nie on pisał tylko ponoć Pan Grzegorz z Rybnika który to rozpoczął pracę od dnia 21.02.2022r i tego samego dnia zakończył pracę. Nadmieniam co było tak szybkim zakończeniem współpracy. Otóż pod Moją nieobecność przez trzy godziny Pan Szymon wraz z Panem Grzegorzem aby się bardziej zapoznać wpadli na wspaniały pomysł i postanowili to sobie umilić przy stole wraz z alkocholem marki Soplica Cytrynówka / dwie dwusetki / ale brak funduszy spowodował że postanowili Mnie (usunięte przez administratora) z materiałów metalowych wywożąc te materiały na taczce do sąsiada na skup złomu gdzie trzeba pokazać dowód osobisty i jest monitoring. Następnego dnia Pan Grzegorz zadzwonił do Mnie i chciał się dowiedzieć o której może odebrać pieniążki za przepracowany dzień ! Oczywiście poinformowałem go że wypłatę może odebrać na Komendzie w Rybniku. Myślę że dość sporo wyjaśniłem na ostatni wpis. Jest to pierwszy Mój odzew i reakcja na wpisywane wpisy na tym portalu, nie mam czasu i ochoty na te fałszywe i kłamliwe wpisy odpowiadać. Pozdrawiam Wszystkich odwiedzających !!!

Danusia

Wybiera zaliczki od klientów buszuje teraz w okolicach Pilchowic drze się po pracownikach nic nie robi nie utrzymuje terminów realizacji budowy wraz z ukończeniem pełnych etatów budowlanych nie ma ludzi do pracy jest nie wypłacalny uważajcie na niego

Michał Nowy wpis
@Pracodawca Mirosław Głód

Gdzieś w internecie trafiłem na ich oferte pracy dla blacharza dekarza. Ale nie widac już niestety treści oferty. No i dlatego piszę, bo chcę dowiedzieć się czegoś o aktualnych warunkach zatrudnienia. Wiecie, ile można dostać pensji na start, jak posiadam doświadczenie w tej pracy około 8 lat? Ja bym liczył chociaż na 7000 zł netto.

Czy rotacja pracowników w ANMIR-FIRMA Mirosław Głód na Pracownik Budowlany jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 28 listopada na Lento.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Tomasz Nowy wpis

To nawet nie jest do firmy podobne Mirosław Głod To zwykły (usunięte przez administratora) i kłamca Chory psychicznie człowiek Omijać z daleka...

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Andrzej sanecznik

Pracowałem w tej firmie na umowę o dzieło w 2021.r. robiliśmy dach u pani przelioz która to zerwała i przerwała dokończenie prac choć względem umowy było jeszcze długo czasu do zakończenia tej inwestycji. Znając na tyle pana Mirka wiem że ma doświadczenie profesjonalisty i wiedzę na temat prowadzenia swoich usług. Natomiast przeszczepami przyszłych klientów jak również chcących pracować u tego pana bo myślę że wie co robi. Piszę tą informację iż teraz też pracowałem kilka dni i jest wszystko okej. A te bzdurne i oczerniajace opinie to myślę że znajdą swoją drogę. Jeżeli ktoś nie wierzy to proszę próbować . Pozdrawiam.

@Andrzej sanecznik

Ta opinia to klamstwo napisana przez samego szefa tej firmy, a imie i nazwisko jest wykorzystane bez pozwolenia tej osoby

Agnieszka
@Anonim

Czemu tak sądzisz? Fajnie byłoby poznać argumenty obu stron, zwłaszcza że dopiero chcę pomóc chłopakowi zdecydować, czy warto w ogóle rozważyć wysłanie CV. Teraz jaka umowa tam jest?

Praca w firmie ANMIR-FIRMA Mirosław Głód się opłaca? Podobno można zarobić nawet 2800 PLN. Czy to prawda?

To nie prawda!!! Odradzam!!

Sławomir

Jak bzdura to ile w takim razie można zarobić? Bo wypadałoby napisać, chyba że nie wiesz jak płacą.

Realistka
@Sławomir

Nic nie płaci, zalega z wypłatą( wiem od robotników, którzy u mnie pracowali) s zatrudnieni w tej firmie!

Recedens

200 zł to cały miesiąc

@Recedens

hej, bo tak trochę ten wątek niejasno wygląda. możesz doprecyzować za co jest to 200 zł? to jakaś premia? na jakiej zasadzie przyznawana?

Gruby Benek
@Recedens

Nic nie płaci grubas zarozumiały nabrał pieniędzy od inwestora w Pilchowicach starsi ludzie 80 lat niewykonał swojej pracy do końca i uciekł

@Gruby Benek

rozwiniesz o co z tym chodziło? nikt do tego się nie odniósł a ciekawa po prostu jestem. to pracy na ten moment tu nie ma czy jak?

Gruby Benek
@Beata

A kto będzie robił u złodzieja co (usunięte przez administratora) inwestorów i pracowników u niego można co najwyżej zarobić 200 zł na cały miesiąc Jeszcze nie chcę wypłacać a siedzi cały dzień nic nie robi leniwy grubas

@Gruby Benek

no w temacie aż tak nie byłam to nie wiem, dlatego spytałam... czyli firma tak jakby nie działa? b o teraz to się zastanawiam po co te komentarze tutaj skoro podobno nie zatrudnia już

mike34

jeśli też macie problem z odzyskaniem zaliczki za niezrealizowane zlecenie podaje nr do osoby która się tym zajmuje 516 579 309

Szefowa

Będziecie się zajmować :D

Dd

Zatrudnia niekompetentnych ludzi, nie wytłumaczy na czym ma praca polegać, a potem oczekuje profesjonalizmu. Sam nic nie zrobi, tylko stoi i krzyczy, wyraża się wulgarnie i obraża ludzi, zmyśla i insynuuje. Najpierw odtrąbi sukces, a dopiero potem zaczyna się zabierać za dany projekt. Gdyby było tak "wspaniale" jak on mowi, to już by miał firmę notowaną na giełdzie (albo w więzieniu), a nie jednoosobową działalność, ktora ledwo przędzie. Pracowałem u niego 5 miesięcy i nie otrzymałem pieniędzy. Nawet jego matka jest bardzo zawiedziona jego postawą.

ODRADZAM, FIRMA JEST NIE RZETALNA NIE WARTA NICZEGO.P.GLOD (usunięte przez administratora) BIERZE ZALICZKI DO RĘKI I ZNIKA ,MOJA SPRAWA SIĘ CIAGNIE PRAWIE DRUGI ROK WZIĄŁ ZALICZKE PONAD 12 TYSIĘCY .SPRAWA TRAFILA NA DROGĘ SĄDOWA . PROSZĘ UWAŻAĆ NA TĄ FIRMĘ .

Wojtek22opole

Rzetelna firma godna polecenia.Przerabial dla mnie dom.Wywiazuje się w terminie z umowy.Polecam serdecznie!

@Wojtek22opole

Nie polecam!!! Nie wywiązuje się powierzonych zadań i nie rozlicza się z pobranych zaliczek na materiał i na usługę! Nie wchodzić w żadne układy i nie podpisywać żadnej umowy.

@Anna

Jak podpisałeś umowę to przecież cię chroni jako klienta. Jeśli się nie wywiązują z terminów to możesz naliczyć kary. Nie próbowałeś się spokojnie dogadać, żeby uniknąć sporów w sądzie?

Realista
@Wojtek22opole

Uwaga na tą firmę!!! Nie dajcie się nabrać!! Szanujcie swój czas i pieniądze bo czeka Was droga sądowa. Ostrzegam.

@Realista

Same ostrzeżenia a nikt nie wytłumaczył o co chodzi. Firma jest niewypłacalna dla pracowników, czy po prostu ma obsuwy z wykonaniem usługi dla klientów i stąd tyle niezadowolonych opinii.

@Sławomir

I to i to. Sam sobie odpowiedz

Dobry pracodawca.Firma godna polecenia.

@Monika

chyba otyły zarozumialy nierobol masz oczy chyba w (usunięte przez administratora) kolerzanko

Realista
@Monika

Pani Moniko "dobry pracodawca" tylko w gębie????Firmą nie godna zaufania!!!Nie dajcie się nabrać i szanujcie swój czas i pieniądze!!!

Czy urlop w ANMIR-FIRMA Mirosław Głód jest płatny 100%?

Pań Mirosław nie jest płatny, bazuje na zaliczkach od klientów:-(

@Anna

To niedobrze, że nadal tak jest. Miałeś możliwość sprawdzenia tego na sobie? Byłeś klientem firmy?

@Sławomir

Tak był klientką tej firmy i zdecydowanie odradzam współpracę, zawieranie umowy oraz wpłacie jakich kolwiek zaliczek!!!

Poszukuję pracy w Gliwice na stanowisku Pracownik Budowlany. Czy możecie polecić mi coś ciekawego?

Klientka oszukans

Kategorycznie odradzam pracę i korzystać z usług tej firmy!!!

Eto

Pracuj u gloda będziesz chodził głodny

Jak szefostwo w ANMIR-FIRMA Mirosław Głód traktuje ludzi?

Xxxxx

Źle traktuje ludzi a te dobre opinie to on se sam wystawia.... Kto pracował tam ten wie....!!!

Czy ANMIR-FIRMA Mirosław Głód zapewnia kartę multisportu?

karte brikenau

Ilona
@krystian

Wydaję mi się, że to trochę nie na miejscu komentarz. No ale może do rzeczy: pracujesz albo też pracowałeś w firmie ANMIR. W takim razie na pewno wiesz, czy przyjmują tam do pracy osoby z lekkim stopniem niepełnosprawności?

Mat bud

Duża 5 + realizacja doradztwo w zakresie stawiania domów

krystian

to jest (usunięte przez administratora) nie placi urywa godziny ludziom wulgarne zachowanie wyzwiska brak kultury tylko (usunięte przez administratora)

Xxxxxx

Siemka jest tu ktoś jeszcze kto się sądzi z tym (usunięte przez administratora)z ostropy to może mnie do sprawy podpiąć bo nawet mam nagranie chyba na starym telefonie jak mi płacił i podpisałem tylko 700 zł i obiecywał że resztę mi wypłaci i do tego nie doszło i mam na niego jeszcze haka w urzędzie skarbowym co załatwię w przyszłym tygodniu..... Jak coś to dzwońcie na 513231331

Zostaw merytoryczną opinię o ANMIR-FIRMA Mirosław Głód - Gliwice

• Jak się pracuje w ANMIR-FIRMA Mirosław Głód?

Zobacz opinie na temat firmy ANMIR-FIRMA Mirosław Głód tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ANMIR-FIRMA Mirosław Głód?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ANMIR-FIRMA Mirosław Głód?

Kandydaci do pracy w ANMIR-FIRMA Mirosław Głód napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ANMIR-FIRMA Mirosław Głód
  • ul. Wójtowska 75 lok. 5