Opinie o Rowitex Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Rowitex Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rowitex Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rowitex Sp. z o.o. w Poznań

Szukajacy

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Jaką macie atmosferę?

w tej firmie to moga pracowac kapusie donosiciele iludzie nie majacy ambicji byc czlowiekiem i to sam przyklad idzie z gory!!!!-S,....

@anonymous

Bez ambicji donosiciele oraz życiowe TCHÓRZE to na tym portalu dodają swoje życiowe frustracje i mysla że są fajni jak komuś dokopia swoją opinią i to jest ich problem....uważam ze to sa niedowartosciowania w życiu prywatnym.Kochany konfidencie masz problem to miej na tyle odwagi jak na tym portalu powiedzieć co Cię boli komuś w twarz i problem zawsze można rozwiązać rozmowa a nie obrażanie innych incognito. Widać słabość w opiniach samych autorów....I tyle .....

Obecny pracownik

Idealnych firm nie ma. Ale generalnie to dobra firma i dobra praca dla chcących pracować!

#$*@&#^#&@

*MARAZM... *patrz Wikipedia

muzeumwszechczasów
@#$*@&#^#&@

Gimela...

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Rowitex Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
Sharm

Negatywne opinie nie biorą się z powietrza.Firma kompletnie bez przyszlośći pod względem rozwoju personalnego i lepszych zarobków.Dla ludzi których satysfakcjonuje wegetacja miejsce wręcz idealne,ponieważ szans na lepsze zarobki nie ma i nigdy nie będzie.Firma nie ma kompletnie żadnego pomyslu na polepszenie bytu swoich pracowników.Wiadomo jak to dziala,ludzie nie docenieni w pracy finansowo, nie angażują się w stu procentach.Może ten wpis da do myślenia Dyrekcji zakladu,żeby wymagać od pracowników wydajniejszej pracy trzeba dać coś od siebie.Niestety bronią się rękami i nogami przed podwyższeniem pensji a to jest droga do nikąd.Pozdrawiam.

wędkarz znad warty nr 2

W zeszłym roku nie starczyło dla mnie karpia. Czy w Anno Dommini 2017 będzie lista kolejkowa lub jakieś zapisy? Czy truskawki, ziemnioki i kiełbasa ze świniobicia też będą w grudniu? Słyszałem, że osoby dokonujące zakupów powinny parkować z tyłu bodynku w miejscu oznaczonym "K" - Kupujący. Po zgłoszeniu takiego faktu na 1. piętrze zostanie udzielony rabat. Czy ktoś może potwierdzić tą informację?

wędkarz znad warty

To prawda, że traktowanie jest sredniowieczne i nie zapowiada się na zmianę. Na szczescie sa juz miejsca pracy, w ktorych docenia sie pracownikow finansowo oraz traktuje na pewnym poziomie kultury i godności. Z moich obserwacji wynika, że takich miejsc pracy przybywa. Należy też pamiętać, że teraz mamy rynek pracownika i jest dużo łatwiej o nową pracę na stanowiskach spalaniczych, ślusarskich, operatorów pras krawędziowych. Zachęcam wszystkich do podjęcia decyzji o zmianie miejsca pracy i wynegocjowaniu sobie dobrej stawki. Większość znajomych, którzy w ostatnich dwóch latach zmienili pracodawce, zarabiają teraz 50-100% więcej, niż jakby pracowali tam, gdzie wcześniej... Najgorsze, co może być to oszukiwanie ludzi i stosowanie umów o pracę z umowami o dzieło - proszę się na to nie godzić! Takie cwaniactwo istnieje, bo ludzie się na to godzą. Jeśli pracodawcy nie stać na uczciwe potraktowanie pracownika podczas podpisywania umowy (pełen zus) to nie należy się spodziwać, że szef będzie uczciwy. Głęboko wierzę, że rynek pracy zweryfikuje takie praktyki w najbliższym czasie, ludzie otrzeźwieja i masowo będą rezygnowali z pracy u oszustów!

Odzież roboczą dostajemy raz w roku, dodatkowo raz na 3 miesiące jest zwrot za pranie. Smród jest tylko tam gdzie kleją i szlifują. W moim przypadku przy zmianie stanowiska zawsze pytają się o zgodę.Podpisujac umowe widzisz stawkę na ktora sie godzisz lub nie.Raz w roku zazwyczaj jest wyjazd integracyjny Szkoda ze stalym pracownika nie proponuja sami podwyzek. pracownik

A-Yeast!

Miałem przyjemność pracy w wielu miejscach, ale to co ujrzałem na św Wincentego 11 po prostu przeraża. Jaki kolejek brak organizacji pracy to najmniejszy z problemów jaki boryka się owy zakład zarządzany przez dyrektora (usunięte przez administratora)Pracownicy traktowani są jak w średniowieczu bezpodstawnie przepychani po stanowiskach (jak by byli ich własnością). Coś takiego jak odzież robocza, jest słowem abstrakcyjnym która chwali się dwudziestu letnim istnieniem na rynku. Wyposażenie stanowisk to już paradoks ( smrodu i ubóstwa nie da się opisać).

jurasssss

Jeśli chcesz pracować dla oszusta to się tam zatrudnij. Wkrótce zaczniesz zaczniesz zarabiać marne grosze a twoja pensja będzie wypłacana w dwóch ratach: część z umowy o pracę a druga z umowy- zlecenia. Wszystko po to aby oszukać skarb państwa. Zastanów się czy chciałabyś pracy na takich warunkach i jeśli możesz to wiej stamtąd jak najdalej.

jurasssss

Zainteresowany_92

Czy mógłbym prosić o opinie zatrudnionych lub byłych pracowników? Jestem po rozmowie i mam mieszane odczucia. Czy są jakieś normy, które trzeba wypracować? Jakie są miesięczne zarobki czy wypłaty są zawsze na czas? Czy często można zostać po godzinach? Czy warto wiązać przyszłość z tą firmą? Proszę o konkretne i rzetelne odpowiedzi.

damian

Dobre:-)) Tych byłych portierów to już kilku tam było, może nawet więcej. Nikt normalny w takiej firmie długo nie wytrzyma. Po ile są truskaweczki???

Marlena

No dobrze . Ale powiedz więcej, gdzie leży problem- chcę Ci pomóc.

kkjjjhh

Nie szanują pracownika nie doceniają i strasznie kłamią poza tym zarobki niskie !!! Katastrofa

oooooooo

Praca fajna Umiejętności na wysokim poziomie jakość taka sobie zarobki adekwatne do umiejętności choć jak to w Polsce bywa w 8 godz to nigdzie nie zarobi ale poza tym to nie ma tragedii zależy jeszcze na jaki dział się dostanie bo bywają natręty i marudy ale da się znieść

Paweł C

Jak wypłaty na zero to zachowanie na levelu 0.

Sposób atakowania świadczy o ludziach którzy tam pracują.Poziom zero.

aston

Jest przeciek, że dla wszystkich mają być premie noworoczne. Potwierdzenie jest od persony najważniejszej. Fajnie, troche kasy będzie na łowienie ryb

adam

Potwierdzam, ci co mieli cos w glowie to juz tam nie pracują. Szkoda czasu, na wszystkim probują oszczedzac.

Zostaw merytoryczną opinię o Rowitex Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Rowitex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rowitex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rowitex Sp. z o.o.?

Rowitex Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 8 ocen.
  • św. Wincentego 11
    61-003 Poznań