Opinie o Rowitex Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Rowitex Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rowitex Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rowitex Sp. z o.o. w Poznań

Sx

Pozytywny wplyw rozumiem to taka nadzieja ze bedzie lepiej... pani A.H. bedzie ????

Remik

Jest tak dobrze, że nie interesuje was korzystanie z tego wątku?

Jest juz gródzien. Czy zatem rószyła sprzedarz karpia? U kogo moge sie zapisać?

Witam, chciałabym dowiedzieć się więcej szczegółowy na temat Rowitex. Jakim sprzętem obecnie dysponują, czy jest on nowoczesny czy raczej przestarzały? Jaka atmosfera panuje w firmie oraz jak wygląda kwestia wynagrodzeń? To może zainteresować potencjalnych pracowników. Pozdrawiam!

@Karolina

A co chcesz się zatrudnić na stanowisku spawacza czy magazyniera???????

Wania
@Karolina

A więc tak mamy cztery wiertarki firmy bosz ,dwanaście wierteł ,do lekkiego podoszczenia ,pilnik marki pilnik i parę młotków i jeszcze dwie sówmiarki a atmosfera jest suuuper zwłaszcza po 0,7

Wania
@Wania

Tak mamy rowniez wielu fajnych pracowników którzy się zdrowo odżywiają udają Eko Zycie i myślą że są incognito????proponuje pracę na Lawicy ????

incognito
@Wania

A to Ci fryzjer.

@incognito

Widzę, że trochę odbiegliście od ważnych tu tematów. Przypominam, iż wiele osób (w tym ja) szuka tu rzetelnych informacji o pracy w Rowitex, więc warto takie właśnie informacje tu przekazywać. Może wiecie, czy trwa tam teraz rekrutacja?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Rowitex Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.

Demon 2

Diswiadczenia Kapronitujace troskawki...BRAWO GALL ANONIM ????

Gal Anonim

Bergamutach Podobno jest kot w butach, Widziano także osła, Którego mrówka niosła, Jest kura smograjka Znosząca złote jajka,

Wengoż

To teraz mozna oprocz karpia i tróskawek zamawiać miód? Proszę o informację u kogo i czy mam przyjsc ze swoim słoikiem. Wengoże na ile zł?

Miodek
@Wengoż

WIdzę kolego że półanalfabeta Ciebie zrobił. poprawnie to :truskawki:

Demon 2

A DUŻE OSŁY SAME POROSLY ????????????

WICIA

TROLE WYJECHAŁY NA WAKACJE ...

Loki
@WICIA

Tak, a które trole ? No muszą odpocząć po takiej katorżniczej pracy , co?

Jacek

Od jakiegoś czasu nie udzielacie się zbyt często w tym wątku, co jest tego przyczyną? Czy w Rowitex Sp. z o.o. pracuje Wam się tak dobrze że postanowiliście milczeć? Jestem ciekaw czy obecnie warto myśleć nad aplikowaniem do firmy, liczę że ktoś jest w stanie powiedzieć coś więcej na temat pracy w tym miejscu.

vc
@Jacek

A o czym tu pisać. Robota i jeszcze robota to nie ma czasu pisać. Przeciez sa tu juz opisane dobre rzeczy.

@vc

To trochę niewłaściwe rozumowanie. To forum właśnie służy do tego, by rozmawiać tu na temat pracy w Rowitex. Jest bowiem wiele osób, które zastanawiają się nad podjęciem tam pracy, a zatem przydałyby im się konkretne informacje. Jak długo i na jakim stanowisku jesteś tam zatrudniony?

@Jacek

Dobrze jest jak ktoś chce pracować to sie tu odnajdzie.

vc
@Marta

Marta, Moje rozumowanie jest dobre. Psim gadaniem nie osiaga się celu. Tylko dobra pracą. Jak ktoś chce podjac tam pracę to przychodzi osobiście i na miejscu ocenia jaka jest atmosfera. Jedni będą narzekać inni ulepszac- a swoje tak trzeba zrobić. Pozdrawiam Marto. PS. Chętnie z Tobą umówię się do kina na nocny seans. No wiesz (popcorn, coca cola). A później odprowadzę Ciebie pod dom.

Rob

Ja mam już dosyć tej roboty, pensje wypłacane w dwóch ratach, ludzie wredni a do tego trzeba brać mnóstwo nadgodzin aby jakoś utrzymać rodzinę. Koszmarnie, muszę poszukać lepszej roboty.

@Rob

Takich było wielu jednak wracają jak pszczoły do miodu

Robciu
@Obecny

Nikomu nie polecam takiego powrotu. Lepiej nie taplać się dwa razy w tym samym (usunięte przez administratora)

@Robciu

Ale jednak ludzie którzy się zwolnili próbują wrócić tylko brak miejsca bo zastąpili ich Ukraińcy

????
@Obecny

Kogo masz na myśli ? Emerytów,czy pijaczków zakładowych ,bo nie przypominam sobie ,żeby ktoś wrócił ,albo chciał wrócić

Sylwek
@Obecny

Dzień Dobry. Czy ta firma tez produkuje miód? Jeśli tak- to ile ma pasiek?

Szakal

Ostatni zgasi światło

norm

A mnie się tu podoba.Ludzie tacy sami jak wszędzie , układy-układziki jak wszędzie zarobki mogły by być lepsze jak zawsze,chaos jak mało gdzie ale ma to swój urok. Firma z potencjałem(moim zdaniem nie do końca wykorzystanym)

Jan z wydziału spawarek

Witam, czy zapisy na karpia i tróskawki juz ruszyły? Mowili, ze w tym roku karpia nie bedzie, a same leszcze... Z roku na rok coraz gorzej. Co do kapusiow to chyba prawda, bo jak wziałem 2 koszyki tróskawek, to mnie zaraz taki najmądrzejszy spawacz (usunięte przez administratora)

Mercedes
@Jan z wydziału spawarek

Leszczy już brak raczej wijace się przed przełożonymi Wegorze o to tak mnóstwo ....kręcą kombinują żeby tylko udusić plotkę

w firmie jest tylko jeden ucziwy i pracowity kierowca mercedesa jeździ od rana do nocy i jeszcze wszyscy krzywo na niego patrza wiadomo o kogo chodzi

Mercedes
@ja

A MERCEDESY SĄ DWA CHYBA TO O KOGO SIE MARTWISZ KOLEŚ

Damek

Rowitex to najgorsza firma, w której pracowałem. Mnóstwo tam obrzydliwych ludzi, nikomu nie polecam.

@Damek

I całe szczęście że już nie pracujesz obrzydliwy człowieku

Babinci

Witam wszystkich serdecznie. Jestem zainteresowany pracą w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i rozpoznawalnej na całym świecie, bo chce się z tą firmą utorsamiac i tyrac dla niej jak koń w polu od rana do wieczora. Pracowałem w stoczniach przy budowie okrętu podwodnego i na rafineriach spawanie wielosciegowe pod rentgen. Czy spawacze w tym zakladzie to robotnicy wykfalikowani czy potrafią spawac w różnych pozycjach, bo przecież co to za spawacz który spawa całe życie profile.

Bizon
@Babinci

Mamy tu kilku artystów, co spawali statki kosmiczne dla NASA ,więc też się nadasz ,wal śmiało

Żubr
@Bizon

@Bizon ????????????????

Olek

Niestety niektórzy nie doceniają , że pracuj w bardzo dobrej firmie!!!!

Oleg
@Olek

Olek jak będziesz tyle ćpał to cię zwolnią

Cześć! Chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej na temat pracy w Rowitex Sp. z o.o., czy mógłby mi ktoś przybliżyć obowiązki spoczywające na pracownikach? Jakie cele wyznacza sobie firma? Szukają tylko mężczyzn czy kobiety też zatrudniają?

Daniel

Rowitex to firma z opinią bardzo dobrego pracodawcy.

Robik????
@Daniel

Tak a na jakiej podstawie tak twierdzisz?? Bo szefem tej firmy jest obrzy....y gość, nie zachęcam do bliższego kontaktu...

@Robik????

Nie mówi się o ludziach, których się nie zna !!! Misterze Polonia !

@giant
@???

A skąd ty możesz wiedzieć kogo ja znam a kogo nie, misterze ??? Twój boss to osoba, która nikogo nie szanuje i wszyscy o tym doskonale wiedzą!!! A ty, biedaku żyjesz od pierwszego do pierwszego i łapiesz wszystkie nadgodziny aby przetrwać! Żal...

@@giant

Nie szanuje bo jesteś jaki jesteś nygus i wszyscy doskonale o tym wiedzą. Biedak ?hahaha

@@giant

Jeszcze jedno...rozumiem,że jesteś na siłę trzymany w firmie? Za karę? Czy jesteś takim "fachowcem" i nigdzie nie chcą Cię. To jest Żal...

@@giant

Nic nie znaczący leszczu!

Robcio

A ja robię kurs spawacza i zmykam stąd bo zarobki są słabe. Lepiej pracować u kogoś innego.

@Robcio

A tej informacji nie pisał Robcio tylko kolega który ma kłopoty sam ze swoim życiem....biedny słaby "czlowiek" ludzik malutki ????A Robcio zdał egzamin i to innych zaboli????????????????????i SUPER

Pracownik też

Kolega? To nie" kolega" Robcio...koledzy sobie pomagają.To była Zazdrosna k***a. Żal...

Zostaw merytoryczną opinię o Rowitex Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Rowitex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rowitex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rowitex Sp. z o.o.?

Rowitex Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 8 ocen.
  • św. Wincentego 11
    61-003 Poznań