Opinie o Legrand Polska Sp. z o.o. w Warszawa Solec 81B lok. A-51

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Legrand Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Legrand Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Legrand Polska Sp. z o.o. w Warszawa Solec 81B lok. A-51

Miro

W przypadku przedstawiciela wysokość zarobków zależy od naszych umiejętności i pracy

Piotr M

Jeżeli chcesz rozpocząć przygodę jako przedstawiciel handlowy w branży elektrycznej to Legrand jest dobrym miejscem. Po kilku jednak latach zorientujesz się że płaca jest marna w stosunku do tego co oferują konkurenci… Dodatkowo jako przedstawiciel ciągle będziesz się borykał z dramatyczną logistyką i ciągłymi brakami na magazynie i aby wytrzymać ciągłe baty od klientów za braki na magazynie będziesz musiał mieć naprawdę grubą skórę. Premie to też temat rzeka w Legrand ponieważ jedni mają bardzo korzystny program premiowy (IS) a drudzy zaś dramatyczny (PTH). Na koniec powiem jeszcze o warunkach w biurach handlowy o których w Legrand nikt nie pamięta… Brak odpowiednich krzeseł czy normalnego wyposażenia takiego jak zmywarka, ekspres do kawy które są chyba już dawno standardem w porównywalnych firmach. Kończąc powiem jeszcze kilka słów o samochodach firmowych ???? Standardem w Legrand są samochody Ford Focus wersja Trend bez żadnych ale to żadnych udogodnień czy opcji które poprawiają bezpieczeństwo… Legrand nie patrzy na to że robiąc średnio 40-50 tys. km rocznie brak takich rzeczy jak np. podparcie lędźwiowe w fotelach samochodu ☹ efekt taki że chodzisz ciągle z bólem pleców. Patrząc na firmy porównywalne to Legrand jeździ najgorszymi samochodami. Dodatkowo w samochodach zamontowane są GPS-y i przełożeni kontrolują gdzie jesteś, jak szybko jedziesz itp. Całe zamieszanie z samochodami spowodowane jest tym że brak jakichkolwiek standardów w firmie Legrand a przełożonych interesuję tylko to aby oni mieli wygodny i bezpieczny samochód. Byłbym jeszcze zapomniał ???? Telefony firmowe w Legrand to DRAMAT! Dostaniecie najtańszy chłam który nie nadaje się do takiej pracy. Większość ludzi i tak kupuje swoje telefony aby jakoś móc normalnie pracować.

@Piotr M

Niestety zgodzę się z kolegą co do jego wypowiedzi!Telefony to naprawdę największa porażka,nawet we Francji się z nas śmiali, że nie mogli wgrać nam aplikacji. Auta z GPS - gdzie trzeba się tłumaczyć z każdego kilometra,brak giftów dla klientów(jak mam podzielić 10 kalendarzy pomiędzy 40 klientów?gdzie są kubki,podkładki, zapalniczki, polary?o winach na świętach też szkoda się rozpisywać) O premiach zapomnij, IS wcale nie mają takich korzystnych premii, gdzie trzeba za.....ć 24/7.!!!PTH premii nie zobaczy nigdy! Ale były też lepsze czasy, dużo lepsze, zanim firma zaczęła tracić na własne życzenie fajnych ludzi, i teraz pozostała garstka, o których lepiej dbajcie, bo i oni odejdą. Pamiętajcie że klient przyzwyczaja się do człowieka,i może on odejść razem z przedstawicielem.Dramat w logistyce z dostępnością produktów i obsługą, to już w ogóle temat rzeka!Jeszcze jak były dwie fajne dziewczyny , z którymi dało się wszystko załatwić, jakoś się kręciło i współpraca była super, teraz, szkoda słów...ale każdy dba tu tylko i wyłącznie o siebie i swoje potrzeby, nie patrzy że jesteśmy zespołem, który strzela do jednej bramki! Tak więc na zakończenie- POWODZENIA!

AM

Niestety dobre czasy wspolpracy z legrandem juz minely.Logistyka kuleje i okłamuje klienta obiecujac ze bedzie towar a dostawy sa zawalane.W konkurencji czegos takiego nie ma!Szanowne Panie jak odbiora telefon to jest cud dlatego wyleczylem sie z legranda raz na zawsze i przeszedlem do konkurencji!Nie bede swiecil przed klientami oczami tak jak to robilem przez ostatnie miesiace!Dosyc!Przedstawiciele staraja sie jak mogą ale braki i niedotrzymywanie terminow dostaw to jedna wielka kpina!Nie polecam!

Helena

@Adam, czy tylko wynagrodzenie, w Twojej opinii jest mankamentem współpracy z Legrand Polska? Jeżeli tak, to jakie w takim razie możesz wymienić plusy wynikające z zatrudnienia w tej firmie? Ze względu na użytkowników szukających informacji o tym pracodawcy, wszystkie Twoje uwagi w tej kwestii będą bardzo istotne.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Legrand Polska Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.

Firma tylko na początek, jak złapiesz doświadczenie uciekaj do "mniejszych" firm które płacą po ludzku.

Erwin

Myślę, że dobrze się wam pracuje w firmie patrząc jak od dawna nikt nie pisze.

Donovan

Pracowałem jako PH. Płaca z premią w granicach 4 tys zł netto a trzeba się narobić jak koń.. i ciągle tylko (usunięte przez administratora) e mało.. Najlepsze jest to ze przeszedłem do pierwszego lepszego importera który ma mało znany brand i zarabiam 5 tys i nikt się mnie nie czepia. Szanowna firmo zacznij płacić uczciwie bo to nie plantacja kawy..

Orientacyjne zarobki jako przedstawiciel handlowy? 4 tys na rękę na spokojnie?

Ex

Jako były pracownik - firma świetna aby nabyć doświadczenie i kontakty na rynku - super referencja w CV i świetna trampolina do innych firm. Niestety zarobki odstrzelone od rzeczywistości - inne firmy nie mają problemu z podkupieniem pracownika i od razu proponują po kilka tysięcy brutto więcej. Na początek kariery w branży polecam.

Totalna bzdura !!! Jak już ktoś wcześniej napisał .. chcesz się poobijać ok - nie w tej firmie - jesteś kreatywny zapraszamy !!!

niestety nie masz absolutnie racji - rotacja jest bardzo mała i trzeba naprawdę zapracować aby zostać zwolnionym ... no chyba że sobie zapracowałeś...

ja ze wsi

124034 ! a zapomniałes że szef w ramach pensji czegos innego tez od pracownic potrzebuje? Proponuje to prawie na ławie od razu na rozmowie wstępnej zadając konkret pytania.Żenada. Szanujcie sie choć troche dziewuchy. Szok!

124034 !

Pracuję w Legrand kilka ładnych lat .... skwituję powyższe wpisy jednym zdaniem JEŻELI SZUKASZ FIRMY GDZIE MOŻNA SIĘ OBIJAĆ I BRAĆ FAJNĄ KASĘ - TO NIE JEST MIEJSCE DLA CIEBIE !!! ale jak masz zapał, chęci do pracy (fakt czasami ciężkiej), jeżeli masz to "coś" możesz tu znaleźć swoje miejsce na dłużej za godziwą pensję

Atmosfera ciężka o ile wcale jakaś jest, rozłożenie pracy jak to wyżej ktoś napisał nie pracujesz na 200% nie podoba się Tobie to wycina się jak nowotwór. Zarobki im mniej chcesz i im mniej oczekujesz tym lepiej. Zapraszamy

hej, z tego co widzialem Legrand szuka w tej chwili specjalisty ds. informacji technicznej. czy ktoś może napisać jak się pracuje na takim stanowisku? Jak z atmosferą, jak to jest z rozłożeniem pracy itd.. jakie zarobki? Z góry dziękuję

Romero

(usunięte przez administratora)Wg mnie produkty legranda są niskiej jakości. No ale od czasu do czasu spotykam gości którzy mówią, że coś tam cudem uruchomili na ich klockach (to chyba jakiś cud) :)

Ktoś tam

Bzdury !!!!!!!! Praca jest stabilna. Jak masz wyniki i jesteś zaangażowany - nie ma mowy żeby wylecieć. Przecież nie wywalą kury znoszącej złote jajka. Ktoś musi przynosić do firmy pieniądze, żeby wypracować marżę, z której z kolei są pensje, auta, etc. A robią to handlowcy - zarówno inwestycyjni, jak i Ci od dystrybucji. Jeśli nie przynosisz kasy - a generujesz same koszty - jesteś jak nowotwór i trzeba Cię usunąć. Tak działa kapitalizm, którego pragnęliśmy :))

xx

tak i zapominacie dodać jaka w tym dziale często rotacja jest łatwo się przyszło jeszcze łatwiej wywalają

Ktoś tam

Każdy inaczej - zależy ile wynegocjujesz. Ważne - nie sprzedać się za nisko,ponieważ późniejsze podwyżki są czysto kosmetyczne.

kandyadatx

Witam. Czy ma ktoś info ile zarabia handlowiec w Legrandzie? Pzdr

Zostaw merytoryczną opinię o Legrand Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Legrand Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Legrand Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Legrand Polska Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 21 ocen.

Legrand Polska Sp. z o.o.