Opinie o KONSPORT Mieczysław Majewski w Kazimierz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie KONSPORT Mieczysław Majewski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KONSPORT Mieczysław Majewski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KONSPORT Mieczysław Majewski w Kazimierz

Siwu

Jeżeli chodzi o lakiernie to bez przesady nikt nikogo tam nie dręczy bez przesady ale generalnie praca jest bardzo ciezka i ludzie nie są doceniani przez Kietownictwo. Największe premie dostają ludzie co stoją z pistoletem w dłoni caly dzien lub są liderami. A chłopcy co tak naprawdę każdy kilogram muszą podnieść i zdjąć to ..... z nimi nie z........ szara rzeczywistości osobiscie jako pracownik do niedawna uważam że zarobki na tej hali powinny być większe. To należy w obowiązków kirownictwa a tam bywa różnie.Nie chce tu oceniać kierowników lakierni a w zasadzie jednego bo drugi to chyba sam nie wie kim jest na hali bo tu chodzi o zaklad i o warunki pracy a nie żeby nas...... na kierownika

Thorgal
@Siwu

A jak tam przygotowania do ślubu i pogoda w Ludowince ? Może czas zająć się sobą , a nie nami

Dejta benzynę

Stawka nie adekwatna do wykonywanej pracy. Warunki pracy fatalne, na spawalni wdychasz dym powstający podczas spawania, czyli same pyszności. Niekiedy dymu od uja, niby są wyciągi i klima ale ne włączają tego. Najwidoczniej nie potrafią. Co wynika z nie klimatyzowanej hali? Gorąco jak skurczysyn. Najgorzej mają na lakierni. współczuję im. Mało tego nie informują Cię o tym, przykładowo masz przyjść do pracy na szóstą rano. Odbijasz się dwie minuty po szóstej, wtedy system liczy Ci pracę od siódmej, jak odbijesz się za wcześnie czyli 14:55 też jesteś godzinę w plecy. (usunięte przez administratora)Jak pracujesz na rano też o tym nie było wiadomo, to każda sobota jest pracująca, musisz przyjść. (usunięte przez administratora) Pracownicy są wporządku. Kierownictwo nie. Pracując tam czujesz się jak murzyn, z każdym dniem odechciewa się przychodzenia do pracy.

Lusi
@Dejta benzynę

Mam dziwne uczucie , że już z nami nie pracujesz . To co przeczytałem to stek kitów . Jakos wszyscy mamy na benzynę , a Tobie trzeba na nią widocznie dać . Proszę nie pisz we wszystkich imieniu jeżeli mają być to bzdury . Aaa i nikt Ci na benzynę nie da bo sobie zrobisz jeszcze krzywdę . Każdy z nas odbija się normalnie i ma za to normalnie zapłacone . System płacenia za 11.55 do 12.05 który wylicza z tego 16godzin pracy jest tylko w opiece , może postój tam w kolejce to przynajmniej nie będziesz jeździć rowerem jak Ci się robić nie chce . Jakie straszne .... każą robić w soboty . A może niektórzy chcą więcej zarobić ? Pomyślałeś o Nas czy tylko o własnych 4ch literach . Niech zgadnę ... już tu nie pracujesz? .... nie nadawałeś się? .... gdzie indziej też Cię nie chcą? . Powodzenia

Nergal

Witam chciałbym dowiedzieć się jak wygląda praca przy malowaniu ogrodzen w firmie konsport. Chodzi o warunki pracy bhp i podejście do pracownika gdyż interesuje mnie stanowisko na hali lakierniczej.

seneg
@Nergal

Z tego co wiem na ten moment nie ma przyjęć na ten dział . Trzeba poszukać na innej lakierni

FILIP Z KONPOI

Drogi panie kierowniku czytając pańskie wypociny jestem tym zakładem zachwycony czy są może wolne miejsca jeszcze bo chciałbym u was pracować gdyż można zostać pracownikiem roku i dostać nagrodę z rąk właściciela będąc pracownikiem załadunku a swego czasu byłem mistrzem gry Tetris więc praca wymarzona jak dla mnie pozdrawiam FILIP

Zly
@FILIP Z KONPOI

Brawo Filip mistrzu tetrisa:) pewnie połowy słów nie zrozumiałeś to wypociny he wpadaj do konsportu kozaku pokaz jaki mistrzuniu jesteś na zaladunkach

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie KONSPORT Mieczysław Majewski? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Denis

Osobiscie uważam że na hali (magazyn) po zmianie Pana kierownika zapanowal ład i porzadek. Plac jest czysty jak i stanowiska duzo rzeczy na +

Sebastian Plech

"MiłyDoCzasuPanie" czytając Pana wpis postanowiłem, że pozwolę sobie na małą prywatę,ponieważ wypowiedział się Pan na temat firmy, w której mam przyjemność obecnie pracować. Przyglądając się od wielu lat podejściu młodzieży do pracy w dzisiejszych czasach , mogę stwierdzić,że czeka nas "upośledzenie gospodarcze".(usunięte przez administratora) Dlatego widoczny jest konflikt pokoleń...starsi pracownicy przychodzili do pracy i wiedzieli,że muszą utrzymać rodzinę i pomóc najbliższym,mieli odpowiednią motywację oraz szacunek do pracy,szefów i kierowników...oczywiście tamten system gospodarczy do tego zmuszał. Czasy się zmieniły, „MILLENIALSI” mają łatwiej w wielu aspektach życia. Jednak praca jest konieczna i niezbędna do funkcjonowania w społeczeństwie. Zarabianie pieniędzy stało się przykrym obowiązkiem na młodych ludzi. To smutna prawda, z którą coraz więcej dużych firm zaczyna sie mierzyć. Nie jest tu problemem jak Pan napisał wysokość stawki godzinowej tylko podejścia do pracy i generalnie do życia. Oczywiście byłbym niesprawiedliwy stwierdzając,że cała młodzież ma takie podejście do pracy… Czemu nie pisze Pan o innym istotnym problemie jakim jest to, że na dziesięciu młodych pracowników w firmach, ośmiu ma problemy z komornikami,kredytami itd. To świadczy o tym,że nie radzą sobie w codziennym życiu...tylko media społecznościowe i „hejt” w internecie dają im motywację i tymczasową odwagę...niestety kiedy komputer zostanie wyłączony a bańka mydlana pęka, rzeczywistość staję się nie do zaakceptowania. Nie wiem do której grupy Pan się zalicza, ponieważ Pana odwaga nie pozwoliła na to by podpisał sie Pan imieniem i nazwiskiem pod swoim wpisem..(usunięte przez administratora)Jestem gotowy na 'hejt" który wyleje sie na moją osobę po tym wpisie...jednakże każda krytyka motywuje mnie do dalszego działania. Jestem dostępny codziennie w firmie i chętnie porozmawiam o problemach, które Pan poruszył i bardzo Pana męczą… P.S Odnośnie chaosu na magazynie...to ma Pan słabego informatora bądź sam Pan za mało widział...od 10 miesięcy na magazynie przeprowadzane są gigantyczne zmiany mające na celu usprawnienie procesu magazynowego...co wiąże się z czasem i GIGANTYCZNYM a nie wielkim jak Pan napisał chaosem… Odnośnie szapragów u naszego sąsiada zza zachodniej granicy...to niestety też nie będzie płacił za „hejt” w internecie pisany z wygodnej kanapy, tylko za wykonywaną pracę,efekty i zaangażowanie. (usunięte przez administratora)

MiłyDoCzasuPan

Szczerze nie polecam pracy w firmę konsport. Nawet Ukraincy tam nie chcą robić taki (usunięte przez administratora) się tam zrobił. Kasa nie jest adekwatna do wykonywanych zadań. Najgorzej jest na lakierni pod względem warunkow pracy i kierownictwa. Nadużywaja swoich "przywilejow" a jak nie mają humoru to są w stanie Cie gnębić. W ciągu 4 lat na lakierni przewinęło się ponad 80 osób. Magazyn to samo jeden wielki Chaos. Lepiej jechac na szparagi do Niemiec

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Konsport Przedsiębiorstwo Produkcyjne Mieczysław Majewski?

Fox

Jezeli chodzi o atmosfere bywa roznie jak wszedzie a na poczatek wiecej nie dostaniesz kasy musisz pokazac co potrafisz chyba ze jestes mega wyksztalcony(usunięte przez administratora)

posejdon

Witam, proszę o aktualne opinie pracowników na temat firmy Konsport...czy naprawdę jest tak źle jak czytam z Waszych opinii? Może tam brakuje odpowiednich liderów a nie kierowników...pozdrawiam

kolumb

Może ktoś słyszał czy firma ma nową ofertę pracy a może rekrutują aktualnie?

Sisi
@kolumb

Tam ciagle poszukuja nowych pracownikow , ale co to za firma jak ciagle pracownicy uciekaja .... brak szacunku mobing ze strony wspolpracownikow a od pracodawcy najnizsza krajowa ????

nieznasz
@Sisi

pracowałeś tam że takie bzdury piszesz ;pozdrawiam

Kroos

Witam serdecznie odbyłem rozmowę w tej pseudo spółce . Żenada proponują najniższa krajowa z wytłumaczeniem że to jest praca fizyczna nie biurowa . Gdzie za pracę fizyczną w tych czasach płacą więcej . Ewidentnie firma poszukuje ludzi z grupą. . białych murzynów którzy będą robić za ochłapy . Nie polecam nikomu szkoda czasu

Konrad zdrajca

miej wywalone wiadomo co na firmę która szuka murzyna z batem na plecach , chcesz zarobić to bat już leci na okrągło ..... i ta banda pseudo kierowników ze wsi ...celebryci xD

Bilon

Witam . Czy mogę zasięgnąć opini od ludzi którzy tam pracują lub pracowali . Gdyż zastanawiam się na wyslaniem CV . Pracownik produkcji .Czy trzeba dużo dźwigać

Dominika

@No name, to co uznajesz za minus, dla innej osoby może być akceptowalne. Naprawdę uważasz, że wszyscy członkowie zespołu są niezadowoleni z pracy w Konsport i nie ma prawa być inaczej? @Civic, jaki masz stosunek do tych mniej pozytywnych opinii wypowiedzianych pod adresem tej firmy? Dlaczego inni użytkownicy mają ma takie a nie inne zdanie? Zapraszam do komentowania oraz przypominam o zamieszczaniu wpisów zgodnych z regulaminem ( https://www.gowork.pl/regulamin ).

No name

Do wpisów Civic i Wiktor. Zacznę od Wiktor-a. Opinie dobre ale chyba dla ludzi z zewnątrz tej firmy nie z patrząc z perspektywy pracownika. Rozumiesz ? Tu nie idzie o produkt tylko o warunki pracy i traktowanie wewnątrz zakładu. Jeśli chodzi o twój wpis i Civic to wydaje mi się ze biuro lub kierownictwo zaczęło czytać opinie i zaczęliście się udzielać. Atmosfera przyjazna pracownikowi ? W szczególności... zebrania, bluźnierstwa,pracownicy którzy sprzataja wc, zero pomocy ze strony kierowników. Dźwiganie ton stali ręcznie czy np. Spawanie w ocynku. Logika - zdrowie sie kończy i nerwica pewna w takim systemie pracy .Wielu zdolnych ludzi uciekło i ucieknie bo pan dyrektor i kierownicy maja ludzi za idiotów i mięso armatnie.

Civic

Pracuje w firmie konsport od paru miesięcy. Praca przyjemna, atmosfera przyjazna pracownikowi i bardzo dobre zarobki więc co tutaj narzekać . Polecam Wszystkim Tego pracodawcę.

Wiktor

Konsport ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Może to z niektórymi pracownikami jest cos nie tak?

do twajego wpisu dałeś kierownikowi w serducho a nie potrzebnie malarzyk walnoł a ty na niego musi byc ktoś jak baca który pilnuje baranów by po hali się nie wałęsali i nie mów za wszystkich są tacy co lubią toco robią np. z sciągania

Okrutny robin

Jeśli chcesz ZNISZCZYĆ zdrowie i nerwy W DOŚĆ KRÓTKIM CZASIE to serdecznie polecam prace w tej firmie! Pozytywne opinie wystawiał zapewne kierownik... .

Witam wszystkich. Na wstępie odradzam nawet największemu wrogowi prace w hangarze na szadkowskiej. Totalny brak szacunku dla pracowników, ludzie są traktowani jak zwierzęta, poniżani i upokarzani jak tylko się da. Kierownictwo udaje przy szefostwie pomocnych a tak na prawdę maja wszystkich wiadomo gdzie - kicz i obłuda. Śmieją się z każdego. Nic sobą nie reprezentują. Co chwila ktoś rezygnuje z pracy. Co jakiś czas odbywają się zebrania i człowiek dowiaduje się jakim jest bezwartościowym i nic nie wartym garbusem do pracy - może kiedyś was pokażą w tv co za cyrk odstawiacie. Powinni tam przyjmować głucho- niemych bez rodzin i życia osobistego. Prostactwo, brak kultury i chamstwo.

Zostaw merytoryczną opinię o KONSPORT Mieczysław Majewski - Kazimierz

• Jak się pracuje w KONSPORT Mieczysław Majewski?

Zobacz opinie na temat firmy KONSPORT Mieczysław Majewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KONSPORT Mieczysław Majewski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KONSPORT Mieczysław Majewski
2.3/5 Na podstawie 10 ocen.

KONSPORT Mieczysław Majewski