Opinie o KONSPORT Mieczysław Majewski w Kazimierz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie KONSPORT Mieczysław Majewski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KONSPORT Mieczysław Majewski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KONSPORT Mieczysław Majewski w Kazimierz

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w KONSPORT Mieczysław Majewski? Umieścili kilka ogłoszeń na GoWork.pl.

Agata
@Bazy bazu

Jak to kazał? Specjalnie? W sumie to nie jestem pewna z twojego komentarza, czy faktycznie coś było nie tak czy po prostu się nie podobał. Czy tam nie ma jakiejś instrukcji, jak wykonywać pracę, każdy pracownik może robić wedle swojego widzimisię?

Czy w KONSPORT Mieczysław Majewski wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Takie buty. I jak z Twoich obserwacji, sporo jest osób ze stażem 5, czy nawet 10 i 15 lat w firmie? Dobre miejsce do zakotwiczenia pod względem ludzi i zarobków? Bo nie wiem, czy stawkę (lub pensję zasadniczą) ustala się u Was indywidualnie na rozmowie?

Mery Nowy wpis

Często firma szuka nowych pracowników biura obsługi klienta? Szukam właśnie pracy w tej branży, ale jedyne co rzuciło mi się w oczy to oferta dodana 3 lata temu. Oferowali dużą samodzielność w działaniu i chciałabym wiedzieć czy to tak od początku czy może początkowo jest jakieś wsparcie.

Masakra

OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM TEN(usunięte przez administratora) . KIEROWNIK KTORY JAK DLA MNIE TO POWINIEN NA PRODUKCJE ISC,LUDZIE DZIWNI POD KAZDYM WZGLEDEM. WARUNKI NA UMOWIE O PRACE 29.7ZL BRUTTO NETTO 22ZL NA TE CZASY TO MOZE NA PALIWO I PODSTAWY JEDZENIA STARCZY A JAKO NOWY BEDZIESZ ROBIL WSZYSTKO . ZRESZTA KIEROWNIK BY (usunięte przez administratora)WYCIAGNOL Z MONITORA POSZEDL.POPRACOWAC ZA TA STAWKE BOSKA TO BY SIE PERSPEKTYWA ZMIENILA. BIURO W LUTOMIERSKU TO JUZ WOGOLE EPIZOD PONADCZASOWY DO MADROWANIA PIERWSI DALEJ JUZ NIC MADREGO DO POWIEDZENIA NIE MAJA. CHYBA ZE WYDZWANIAC BY UMOWE ODZYSKAC TO PIERWSI. KADROWA NIE MAJACA POJECIA O KODEKSIE (usunięte przez administratora) TO RACZEJ DO INNEJ (usunięte przez administratora)

@Masakra

Ale czekaj, o biurze się wypowiadasz czy (usunięte przez administratora) na spawalni? Mnie to drugie interesuje i przeglądałem właśnie archiwalną ofertę. Stawki idą wam w ogóle w górę rok w rok czy nic? Widziałem, że szukali ludzi w związku z rozwojem firmy, więc może akurat te kwoty wzrastają powoli?

Pyra Nowy wpis

Rosnie ci podwyżka ustawową. I uraz głowy po przebywaniu tam

Robertttt Nowy wpis

O biurze i spawalni przy ul.szadkowskiej daj spokój netto 22zl jako pomoc na spawalni gdzie robisz wszystko . Roboty w okolicy jest mnóstwo. Kawałek dalej masz firmę kerim płacą lepiej ,pełna rejestracja i cisza.

Martin

Witam , czy ktos posiada informacje co obecnie dzieje sie w firmie Konsport? Jestem z okolicy, podobno szukają obecnie osób na spawalnie, mialem aplikowac ale jam pewne watpliwosci, szczegolnie co do kwestii urlopowych w tejze firmie orsz atmosfery na hali. Ponoc w ostatnich tygodniach odeszlo conajmniej 4 pracownikow z dzialu spawalni, ktos jest na l4 i kolejne osoby mowia oficjalnie ze chyba czas polozyc papiery ... ludzie pracujacy po 5-10 lat. Wiem od pracownika innego dzialu. O co chodzi?

Artur
@Martin

Serio aż tak słabo że ludzie odchodzą? Wiesz to od kogoś kto tam pracuje? Ja też chciałem aplikować do spawalni ale trochę mnie zaniepokoiłeś tymi rewelacjami. Jakbyś coś wiedział na pewno to dasz znać?

Ciekawe
@Martin

Słyszałem od kolegi który tam poszedl że dla nowego szkoda zawracania (usunięte przez administratora) fakt dużo ludzi uciekło z Konsport dużo na zwolnieniu. I idąc logicznym myśleniem to za 22zl robić z siebie (usunięte przez administratora) trochę zart. Hmm druga sprawa jak na rozmowie o pracę takie ochy i achy wspaniałości że nikogo nie ma to sprawa sama się rozwiazuje że jest(usunięte przez administratora) I masakra . Zresztą widzialem jak kierowniczek wiecznie ślepi w monitor i obserwuje stanowiska byś chwilę nie stanol

@Ciekawe

Ale ta stawka 22 zł to jest netto, czy brutto i czy to jest aktualna stawka godzinowa, czy dawna i może ostatnio jakoś podnieśli?? A może wicie, czy to jest kasa dla kogoś z małym doświadczeniem lub bez doświadczenia, a jak przychodzi ktoś, kto wiele lat pracuje w zawodzie, to dostaje więcej??

Takija

Byłem na rozmowie o pracę na spawalnię, pomoc spawalni. Ogólnie to rozmowa trwała max 10min trochę pobajdurzyli ale jeśli chodzi o stawkę to 22zl na początek(niby umowa o prace) i zapewne koniec bo goworka to za ciekawego nie mają. Hmm ciąg daleszy to odbiór skierowania jakoś się udało. Od wtorku nie dało się zrobić badań pod jednym ze wskazanych miejsc bo a to lekarza nie ma a to kolejka za duża i w godzinach się lekarz nie zmieści w skrócie odesłanie do placówki drugiej z narzuconych. Tam nie lepiej problem z lekarzem ,brak okulisty który gdzieś zaginol i wynik tego taki ze zrobilem badania na miesiąc i będę znów marnował czas ,pieniądze na paliwo się (usunięte przez administratora) bo koncert życzeń. Ogólnie z drogi przyszłego pracownika to atmosfera tam taka że na ulicy z obcym szybciej się dogadasz niż buractwem tam.. po dłuższym przemyśleniu sprawy raczej podziękuję za podjęcie zatrudnienia gdyż na początku pojawiają się już małe schodki w tej kwestii. Reasumując za i przeciw to skoro są tu problemy z urlopem i terminem jego wzięcia to coś nie tak. Ogłoszenia o prace cyklicznie się pojawiaja o czym świadczy chyba duża rotacja wśród ludzi niestety nikt nie będzie latał biegiem itp za 22zl takie czasy każdy jest wart tyle na ile się ceni. Myślę że nie warto tu zaglądać chyba że jesteś desperatem i narwańcem bez pojęcia o pracy. WYMAGAŃ TO TU MACIE TYLE ZE HO HO. NAJLEPIEJ WSZYSTKO PODPISAC NA KARTKACH NP. SZPIEGOWANIE STANOWISKA PRACY,REZYGNACJA Z USTAWOWEGO WOLNEGO NA DZIECKO ITP. JAK TAKI DOBROBYT TO REKAWY ZAKASAC I SAMEMU ROBIC

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie KONSPORT Mieczysław Majewski? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Czy w KONSPORT Mieczysław Majewski wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

R24

Dostajesz jakieś premie motywacyjne jak jesteś grzeczny i płacą stażowy dodatek

@R24

A co to znaczy być grzecznym, możesz wytłumaczyć? W jakiej kwocie wtedy dają tą premię? Stażowy dodatek wydaje się być spoko, tylko ile lat trzeba przepracować żeby się na niego załapać?

Zz
@R24

Stażowy jest od 5 i za każde dalej 10 czy 15 trochę więcej a co do bycia grzecznym nie nawalasz nie podpasasz nie dyskutujesz nie narzekasz i wtedy masz

Dodatek stażowy po pięciu latach ok.180 zł na łapkę

Justyna

Przeczytałam w wątku, że jedynie spawacz z prawdziwego zdarzenia ma rację bytu w firmie, dobrze się składa bo akurat mąż jest takim spawaczem, przeprowadzamy się i pomagam mu coś znaleźć w okolicach. Samo doświadczenie w byciu świetnym spawaczem będzie wystarczające, żeby dostać pracę, czy trzeba mieć udokumentowane jakieś kursy? Czytałam, że urlopy są odgórnie zaplanowane przez firmę, jak one konkretnie wypadają?

Zzz
@Justyna

Jeżeli jest świetnym spawaczem to sam się obroni ale tutaj trzeba mieć ruchy i dostosować się z drugą osobą i wtedy pujdzie bo było w konsporcie pełno świetnych spawaczy ale tylko z opowieści wiecskromnosc zrobi robote

Kiedyś jak szukali nowej osoby na posadę do biura obsługi klienta, to wtedy oczekiwali biegłej znajomości środowiska Windows. A jak minęło lata od tego czasu, to obecnie pracują nadal na Windows i wymagają tego od kandydatów, czy już można pracować też na Macach? Zastanawiam się, czy rekrutacje obecnie sprawdzają znajomość Windowsa, czy teraz już nie ma to znaczenia i nie jest to wymóg?

Sławomir

Słaba, to jaka to jest kwota? I co masz na myśli z tym zaplanowanym z góry urlopem, możesz to wyjaśnić? Mam nadzieję, że nie ma trudności by latem jechać gdzieś na 2 tygodnie z rodziną, tylko, czy z pensji idzie na to odłożyć lub choćby firma opłaca letni wypoczynek?

@Sławomir

Tak raz w roku wysyła wszystkich na Florydę . Żartujesz sobie chyba masz tydzień i od ciebie zależy gdzie go spędzisz ale jest od Górnie termin narzucony więc jak pada to pech to nie te czasy że zakład wysyła na urlop i co jeszcze byś chciał żeby bazy przebierał się w grudniu za mikolaja

Robi

Nastaw się na maksimum pracy a minimum samodzielnego myślenia od tego masz kierasow oni zaprogramuje ci pracę urlop itd.

@Robi

Zadbają też o moje bezpieczeństwo w pracy i oto, bym się nie wypalił zawodowo z powodu zbyt dużej ilości oraz monotonii pracy? Ciekaw też jestem, jaką kwotę wynagrodzenia mogliby mi ustalić?

@Sławomir

Teraz to krajowa i czesc niema nad godzin i soboty więc parę złoty odpada które miały sens pracy przy takim przemyśle jeżeli nie zaliczysz wtopy to nic ci nie potrąca wiec niektuzy się mylą i ręka rękę myje np. najnowszy projektant bazu ,przepraszam kierownik bazu????

@Otoloto

O jakich potrąceniach piszesz? Jest to zapisane w umowie o pracę, za co i jaką kwotę mogą ich zdaniem potrącić?

@Sławomir

Jeżeli zrobisz produkt i będzie miał wadę typu wgniótł lub inne pierdoły gdzie 20 ludzi po tobie ma go. W rękach ale to ty jesteś autorem a umowa jest motywacyjna dla wykonawcy żeby obejrzał 8 razy zanim pujdzie dalej

Bazy bazu
@Otoloto

Bazu lubi wpadki ! Słyszałem że kazał wykonać pracownikowi detal który po wykonaniu okazał się zły. Detal został natychmiast przetransportowany do niebieskiego . I nikt nie poniósł konsekwencji.

Baja
@Bazy bazu

I tak to działa niema dowodu niema sprawy a jak ktoś ma wtopę to zebranie i loża szyderców na przeciwko milion pytań i tydzień słabych zleceń żeby nabrać pokory

Agata

Dominika

Mnie zaciekawiło ogłoszenie w necie dla Spawacza - pracownika hali spawalniczej, bo wujek szuka pracy. I może ktoś wie, jak wygląda wprowadzanie do pracy i obowiązków nowego pracownika? Ile czasu trwa takie wdrożenie? I jakie w tym czasie są szkolenia i kursy od firmy? Chodzi o osobę, która ma kilka lat doświadczenia na takiej posadzie/

KONSPORT Mieczysław Majewski poszukuje osoby na stanowisko Spawacz. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Bartek

Daj, sobie spokój, chyba że jesteś spawaczem z prawdziwego zdarzenia, wtedy z wypłaty powinieneś być zadowolony , jeśli chodzi o inne stanowiska na tym dziale to raczej nie polecam, ogromna rotacja, mało kto zagrzewa miejsce na dłużej a atmosfera itd. szkoda gadać. Wszystko jest dobrze dopóki urlopu nie potrzebujesz, wtedy zaczynają się schody, niezmiennie od lat. Tydzień urlopu zimą i tydzień latem, z góry narzucony a wszystkie dni urlopowe ponad to, to ogromny problem na tym dziale, nawet dwa czy 3 dni. Na pewno masz jakiegoś znajomego w okolicy który tam pracował, bądź pracuje, dopytaj, a jak jesteś czasowy to idź. Powodzenia

Ogórek

Ten zakład to dziwny jest , zabierają cały tydzień z twojego urlopu jak im pasuje, dzielą na tydzień latem, tydzień zimą, gdzie przy wypoczynkowym wakacyjnym powinno się mieć 10 dni w ciągu. Kasę spawaczom częściowo dają do ręki za akord, ciekawe jak to się ma do podatków i składek...pasków nie ma ...

Robert Stan
@Ogórek

Więc jaki (usunięte przez administratora) był taki jest,jak pracowałem kilka lat temu nie było źle finansowo.....ale wiadomo panu maje.....apetyt rośnie w miare jedzenia żeby tylko kabze kosztem pracowników nabić

Szok
@Robert Stan

Poważnie tak myślisz ? Ja mam zupełnie inne zdanie o Panu Maje…

Edward
@Szok

To jakie masz zdanie na temat pracy w Konsporcie? Może opowiesz o tym coś więcej? Zastanawiam się ile można tam zarobić i jaka panuje atmosfera w pracy, powiesz mi coś na ten temat? Liczę na więcej szczegółów. :)

Szok
@Edward

Mi się krzywda w tym zakładzie nie dzieje, w sprawie pieniędzy również. A szef parę razy okazał się wobec mnie OK dlatego nie mogę złego słowa powiedzieć.

Urszula

Hej, pojawiło się ogłoszenie dla pracownika hali produkcyjnej w Konsporcie i zastanawiam się, czy warto aplikować? :) Jak wygląda dofinansowanie szkoleń i kursów, które oferuje firma? Jaką część opłat za nie pokrywa pracodawca a ile musi dopłacić pracownik?

Ogórek
@Urszula

Z tego co wiem to zabierają z pensji za szkolenia np. za wózki widłowe, dla kobiet na spawalni pracy nie ma, na lakierni jest ciężko i raczej też praca dla panów. Dla kobiety to prędzej w Kazimierzu na hali.

Jak jest z pakietem medycznym w KONSPORT Mieczysław Majewski? Można dołączyć rodzinę?

Mistrz Pieca

Przydał by się porządny pakiet medyczny dla Pana od wypalania drucików. Jaki on umęczony siedzeniem w słoneczku. Ze sprzedaży bimbru na lewo na leki może nie starczyć.

PremiaZapomnijCzlowieniu

Każdy kierownik tak naprawdę boi się o Swoją ciepłą posadę, bo gdzie znajdzie pracę w której można się odprężyć, zrelaksować, nadrobić serialowe zaległości. Mieć Swoich służących i sprzątaczkę..no gdzie ? Tylko w Konsporcie . A Wy narzekacie ze jest tak źle i niedobrze... a wystarczy spojrzeć na Tych w czerwonych koszulkach Jacy chodzą szczęśliwi i zadowoleni.

@PremiaZapomnijCzlowieniu

Ta szczególnie ten jeden szerszy niż wyższy, ze spawalni jest mocno niesprawiedliwy co do dzielenia pracą na pracowników, wiadomo że (usunięte przez administratora) mają lepiej... Może i chodzi szczęśliwy i zadowolony, ale inni niestety nie jeśli wykonują nie swoją robotę.

Czy pracodawca Konsport Przedsiębiorstwo Produkcyjne Mieczysław Majewski organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Navy

Tam to taka komuna, kompetencje robola nie dość że zaiwaniasz na akord to jeszcze po 9,10 h oraz zmuszają Cię do pracy w soboty przynajmniej na spawalni tak jest.

Freland

Chyba średnio, na spawalnie biorą każdego kto się może nadać do roboty pracuje/ją, bez uprawnień,pewnie boją się szkolić, bo szanujący się spawacz długo tam nie zasiedzi w akordzie i za taką kasę.

Urszula
@Freland

'Za taką kasę' - czyli jaką konkretnie? :D Co do wysokości wynagrodzenia jednak każdy ma własne oczekiwania, tak więc chętnie poznam średnie zarobki :)

@Urszula

A to zależy od działu, na spawalni kobiety nie pracują, jeśli chodzi o taką pracę... No to słabo gdzie natyrasz się jak świnia.

@Urszula

Posty niżej dają odpowiedź...

@Urszula

Jest tam dużo niesprawiedliwości, praca pracy nie równa, na spawalni zarobki są najlepsze, ale musisz zasuwać jak wół, żeby tam w akordzie zarobić. Ale cześć wynagrodzenia dostajesz do ręki... Na innych działach zarobki są dużo niższe choć praca jest też nie lekka...Niestety szefostwo faworyzuje tyło ten jeden dział jeśli chodzi o zarobki i to jest przykre.

Jaromir

Na spawalni co tak mi chwalili że super praca, że polecają , jest zupełnie inaczej, bałagan na akordzie zaiwaniasz, zarobki nieadekwatne do tego zapierdzielu jaki tam jest z dziwnym systemem , na dłuższą metę praca dla wytrwałych...

Jaro
@Jaromir

Praca na spawalni lekka nie jest raczej na krótkią metę jw.ktoś napisał dla wytrwałych , na początku wydaje się ok, ale w takim szybkim systemie pracy to zdrowie da o sobie znać... a zdrowie najważniejsze.

Jaro
@Jaromir

... Ale jak ma się siłę i chęci to da się radę

Zyz

Wszystko jasne poczytałem ale (usunięte przez administratora)

Zyza

A kierownictwo dla ludzi czy ludzie dla nich

Fytek
@Zyza

...to pytanie jest nie na miejscu, wystarczy przeczytać opinie

Zyz

To jaki jest ten sposób oszczędności przez firmę i jakie jest podejście do nowych pracowników?

Navy
@Zyz

Średnie podejście na spw, moje 8h i do domu.

Zostaw merytoryczną opinię o KONSPORT Mieczysław Majewski - Kazimierz

• Jak się pracuje w KONSPORT Mieczysław Majewski?

Zobacz opinie na temat firmy KONSPORT Mieczysław Majewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KONSPORT Mieczysław Majewski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KONSPORT Mieczysław Majewski
2.3/5 Na podstawie 10 ocen.

KONSPORT Mieczysław Majewski