Opinie o KONSPORT Mieczysław Majewski w Kazimierz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie KONSPORT Mieczysław Majewski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KONSPORT Mieczysław Majewski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KONSPORT Mieczysław Majewski w Kazimierz

Macierewicz

....firma cały czas szuka oszczędności, ale w bardzo fajny sposób...

SronsPort

Dają kasę w kopercie za nadgodziny

@SronsPort

Bo są nie zgodne z kodeksem. Jak i cały ten system.

Jaromir
@SronsPort

Nie tylko za nadgodziny na spawalni nie wiem jak gdzie indziej z godzin daja na konto ,reszte za akord pod stolem w kopercie .Nie ma pasków z rozliczeniem wynagrodzenia,jeszcze nie widziałem.

Daro99

Nie polecam nikomu tego zakładu pracy to co teraz się w nim wyrabia przechodzi ludzkie pojęcie. Zostały zlikwidowane nad godziny i soboty jednym słowem pracownicy z dnia na dzień są okradani z pieniędzy bo inaczej tego nie da się ująć. Pieniędze za weekend gdy pracownik przebywa na zwolnieniu lekarskim również nie są wypłacane co nie jest zgodne z prawem. Ale ze wprowadzeniem zakazu słuchania radia w pracy szefostwo przesadziło. Zakład zmienił się w obuz pracy. Szkoda słów Nie pozdrawiam

@Daro99

Za święta które wypadają w tygodniu też nie wypłacają.

DADADA
@XDXD

Od kiedy dni świąteczne, przypadające w tygodniu, są płatne? Oczywiście, z wyjątkiem dni świątecznych przypadających w soboty, wtedy można odebrać taki dzień w innym terminie, jako płatny. Wiedziałeś, że dzwonią, ale nie powiedzieli, w którym kościele.

@DADADA

Przy normalnej umowie o pracę gdzie nie masz godzinówki, tylko stałą podstawę zawsze.

Mielczarek Damian
@Daro99

Pewnie nikt się nie domyśla dlaczego nie ma sobót i możliwości robienia nadgodzin więcej dzieci w zakładzie więcej wpisów i będzie jeszcze lepiej myślę że szefostwo i tak jest wyrozumiałe sprawa jest jasna po co komu się męczyć w konsporcie przecież jest tyle innych zakładów właśnie przez takich którzy wyobrażają sobie nie wiadomo co cierpią ambitni pracownicy i i reputacja firmy.I miejcie jądra żeby się podpisywać pod tym co piszecie pozdrawiam

Hellou
@Mielczarek Damian

Chyba dobrze że ich nie ma, wzięli się za leserstwo, które robotę musiało nadrabiać sobotami zależy na czym komu zależy jednym bardziej na wolnym weekendzie i odpoczynku innym na sobotach.

Ktos

Kiedyś tak było teraz zmieniła się polityka firmy i jak jest problem to są 3wyjscia kierownik lub dwie bramy

Jaromir
@Ktos

Jak się dawno temu zatrudniałem faktycznie było inaczej, może pandemia też ma wpływ na pewne sprawy jak wszędzie teraz.

Kadra
@Jaromir

Srandemia a nie pandemia. Sprawa jest prosta , Chcą żeby ludzie pracowali najlepiej za darmo i się cieszyli ze pracują bo w końcu to prestiż pracować w takiej firmie. Śmieszne Fachowcy odchodzą , dzieciaki przychodzą

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie KONSPORT Mieczysław Majewski? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Leszno
Parchaty z koziej Wólki

Czytając wasze komentarze nasuwa się myśl Martina Luter Kinga i przyszedł pan spojrzał na naszą pracę i był zadowolony a gdy usłyszał zapłatę naszą usiadł i zapłakał

Wydra

Zadowolone z pracy i atmosfery w pracy to chyba są tylko ci czerwoni grubi i łysi Panowie co chodzą na zebrania codziennie i robią sobie na wzajemnie nie wiadomo co

Czerwony i łysy
@Wydra

Czerwoni ze wstyd

Czerwony i łysy
@Wydra

Czerwoni ze wstydu, łysi od zmartwień, grubi od przejedzenia, w końcu to Kadra, znakomici fachowcy od zakładów bukmacherskich

Malu

Najbardziej to i tak jest udany ten z bufora ????????co całymi dniami siedzi i puzzle układa na kompie

Asia

Dokładnie na jakich stanowiskach zatrudnia pracodawca kobiety, na produkcji na spawalni też. Zainteresowana.

Gdzie Progres

Teraz jest tak, że nowe osoby dostają 17zł/h a osoby z kilku letnim stażem 15zł/h. A jedynym sposobem na zwiększenie pensji jest macierz a o podstawie zapomnieli tak jakby nic od kilku lat nie zdrożało . Ludzie powoli uciekają a Ci co zostali wertują ogłoszenia w poszukiwaniu czegoś lepszego. Zero zaangażowania. Jeśli szefowie się nie obudzą że majątek firmy tworzą ludzie to któregoś dnia będzie zdziwiony . Bo potem nawet za 25 nikt nie przyjdzie. Ludzie dużo gadają a złej opinii nie naprawi się w miesiąc. Poza tym gola pensja . Nie ma prezentów na żadne święta . Nie ma żadnych spotkań firmowych . Jedynie karty na siłkę za które trzeba normalnie zapłacić . A no i ponad połowę urlopu ci narzucają i (usunięte przez administratora) masz do gadania.

Dejvid

O tym że źle się dzieje w firmie i bardzo pogorszyły się warunki pracy i stosunek do pracownika wiadomo nie od dziś. Kiedyś nie można było się dostać do konsportu bez pleców i znajomości, przyjęcia były tylko z polecenia . Teraz zwalniają się pracownicy non stop, niezależnie od stażu, pracujący rok, dwa , 5 ,czy ponad dziesięć! W ostatnim roku szczególnie widać ten trend i sporo osób odeszło. Nowi nie przychodzą, ogłoszenia wiszą miesiącami, lecz niestety brakuje masochistów chcących pracować za 15zł/h. Jednak nie cały konsport jest zły, pracownicy montażu, Lakierni, czy też Kazimierza bardzo sobie chwalą i nie mogą powiedzieć złego słowa, także wszystko zależy gdzie się trafi. O Pracy na spawalni krążą już legendy, nawet w mojej obecnej firmie, gdzie jest nas już 4 absolwentów Konsportu i w ostatnich latach przewinęło się kilku. Dodam że na rozwój nie ma co liczyć zbyt wielki bo kuzyn po prawie 5 latach ma 17zł , pracując na poważnej maszynie... Ludzie autentycznie stamtąd odchodzą i idą do Amazona bo lepiej... Pozdro 600!

Krzyś

Przychodzi chyba czas gdzie to czerwoni będą musieli wziąść się do dźwigania i porządnej roboty bo nie będzie miał kto tam pracować.

Borys
@Krzyś

Do pracy to oni za bardzo się nie nadaja. Szczególnie ci dwaj że spawalni pseudo kierownicy 5 minut pracy by nie wytrzymali raczej do kabaretu bo kawałami muszą sypać jak z rękawa bo po korytarzu słychać tylko ich radosny rechot.

JazdaZkurłami
@Borys

Oni to dopiero są "udani", pracujesz w akordzie, spieszy Ci się (czyt. jak nie zrobisz to nie zarobisz) idziesz wyjaśnić zlecenie albo dopytać to jeden Ci nie pomoże bo przez dwa lata nie ogarnął praktycznie nic i musi dzwonić do zmiennika albo dopytywać innych pracowników a jak są we dwóch to przeważnie wszystkich wyśmiewają bo wtedy są silni. Najbardziej to pewnie ich zaboli rozporządzenie na temat wolnych sobót, to będzie cios, ponieważ ostatni rok to prawie wszystkie przychodzili razem, tylko po co? W dobie ciężkiego okresu pandemii taka zachłanność?

Ktos

Pacuja dziewczyny i świetnie sobie radzą co prawda nie jest lekko bo mają mistrza owijania sterczem ze sobą ale takto pozytywnie możesz liczyć na pomoc kierownika udowodnił to jakiś czas temu jeżeli chodzi o pomoc dziewczyna można powiedzieć że jest bardzo opiekunczy zwłaszcza jeśli jesteś bladynka ma słabość

Alice
@Ktos

Na jakim dziale pracują kobiety?

xxxx
@Ktos

A to to te panie na gumie co niżej pisali zabawiają tam spawaczy.

Alice

Praca na produkcji tylko dla Panów czy pracują również kobiety?

Ktoś

Nie polecam nikomu tej pracy, wyzysk pracowników zero szacunku tyrasz po 9h lub więcej plus soboty pod przymusem, jak nie pójdziesz, to krzywo patrzą, albo każą Ci przyjść z 23 na 6 rano następnego dnia. Plus jakieś lojalki za źle wykonana robotę, pomyłkę, brak słów i to u Polaka.

Do bólu szczery

Bazy wal jak w dym na bufor. Miła lekka i przyjemna praca dla ludzi z wszelkimi ograniczeniami. Pan brygadzistą zapewnia miłą i przyjemną atmosferę jak w zerówce. Wesoła ekipa 5 niebieskich i 1 czerwony jak będzie trzeba to i można dziećmi się wymieniać (same gwiazdy) CDN............

Bazyl

Witam wszystkich intersuje mnie praca w przedsiębiorstwie konsport. Jestem Panem w średnim wieku i nie mogę dźwigać. Czy nadawał bym się na ktorys z działów? Pozdrawiam

Panie kierowniku plech tak ladnie pan opisal wczesniej sytuacje w firmie ze mozna by bylo w to uwiezyc ale echo idzie w swiat a panskie ataki szalu i flustracii w pracy nie zachecaja wiec musi pan sie zastanowic nad swoim zachowaniem to nie jest zaklad karny ale praca gdzie problemy zalatwia sie rozmowa a nie krzykiem i grozbami przyzna pan ze moglo byc inaczej chcialem przystapic to takiego zespolu lecz po zaczerpnieciu opini niezaleznych osob i pana dziwnego zachowania podziekuje tak nie mozna reklamowac takiej firmy

xyz

Co do atmosfery w konsporcie jest ona podobna do każdej w innym zakładzie pracy... dla jednych jest ok przychodzą i pracują jak się należy, a drudzy nawet za miliony monet by przychodzili jak za karę. Na każdym z działów czy to spawalnia czy lakiernia bądź magazyn są pewne nie dociągnięcia... i jak w każdej firmie bywa tak że ten co dobrze dziobie ma trochę lżej. Jak ktoś wcześniej pisał coś o nagrodach od szefa na koniec roku, niektóre też zapewne są rozdawane nie do końca tym co na to zapracowali a zwyczajnie lizusom. Ostatnio chyba też gorącym tematem w firmie jest starszy pan z magazynu, pracował chwile po czym zniknął na kilka dobrych miesięcy na zwolnieniu lekarskim. Wrócił i dostał prace na najcięższym stanowisku ;) na owijaniu pasków styropianu, przechodząc obok hali magazynowej można zobaczyć jego wypociny i ciężką pracę xD. Gdy jedni zgłaszają ze ich bolą plecy to ponoć słyszą ze jeśli się nie nadają to chyba muszą zmienić zakład pracy skoro nie dają sobie rady, to z całym szacunkiem patrząc na tego pana starszego to chyba powinien mieć już jakąś grupę i chyba ma dobre znajomości ze w ogóle w tej firmie pracuje, bo praca tu nie jest lekka, a wracając ze zwolnienia lekarskiego po kilku tygodniach dostał awans do biura, jak obstawiam człowiek bez doświadczenia, podstawowej wiedzy w tej branży i w tym jak przebiega proces produkcji w firmie konsport, zostaje pracownikiem biurowym działu magazyn. Brawo dla kierownictwa i zarządu ze takich ludzi wybierają... i jak ma być dobrze?!? Także rzeczywistość jest taka jak mówi stare przysłowie, "na układy nie ma rady"

Excelsior
@xyz

Bardzo dużo jadu w tej opinii, bezpośrednio do współpracownika, a nie firmy(portal służy do oceniania pracodawcy). Dziwne jest założenie, że osoba nazywana 'starszą', nie ma doświadczenia ???? Natomiast uzyskanie przeniesienia na mniej obciążające stanowiska, po wspomnianym długim zwolnieniu lekarskim, jest normalne w każdej szanującej pracowników firmie ????

xyz
@Excelsior

Dobrze by było gdyby niektórzy potrafili czytać ze zrozumieniem... Nie ma tam jadu do współpracownika. Wspomniałeś że portal służy do oceniania pracodawcy i masz rację, i myślę ze moja opinia o tym jest bo opisuje jak pewne kwestie się rozgrywają... żeby awansować wystarczy mieć znajomości. Kolejna twoja uwaga że osoba jest nazywana 'starszą' owszem bo po pierwsze nie należy już do osób młodych i myślę że nie jest to obraźliwe określenie, po drugie najzwyczajniej nie używam imienia tej osoby. Założenie że nie ma doświadczenia? Jeśli wcześniej nie miał styczności z daną branża to można powiedzieć ze je ma? Chyba raczej słabo. Przeniesienie na mniej obciążające stanowisko po długim zwolnieniu oczywiście to bardzo miłe ze strony pracodawcy, tylko co gdy zatrudniony może nie do końca się nadawał na samym początku do pracy fizycznej jaka jest w zakładzie wymagana?

Neutralny

To skoro po zwolnieniu poszedl do biura to fucha na styropianie jest wolna o czym pisaliscie

Norbert

Jak atmosfera w pracy? Czy dużo zmian wpowadzono w związku z pandemią?

Thorgal
@Norbert

Witaj . Atmosfera w pracy jest różna . Zawsze znajdzie się ktoś dobry i ktoś bardzo zawiedziony . Ogólnie jak wszędzie są dobre dni i mniej cudowne . Pandemia nie wpłynęła jakoś znacząco na firmę . . Obostrzenia podobne do wielu innych firm . Zarobki sie utrzymały i są na czas . Ogólnie jest pozytywnie .

Zostaw merytoryczną opinię o KONSPORT Mieczysław Majewski - Kazimierz

• Jak się pracuje w KONSPORT Mieczysław Majewski?

Zobacz opinie na temat firmy KONSPORT Mieczysław Majewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KONSPORT Mieczysław Majewski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KONSPORT Mieczysław Majewski
2.3/5 Na podstawie 10 ocen.

KONSPORT Mieczysław Majewski