Opinie o Vienna Life S.A. Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Vienna Life S.A. Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vienna Life S.A. Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vienna Life S.A. Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie w Łódź

Marek L

Witam. Chciałbym wycofać pieniądze z vienny. Czy jestem skazany ta tak ogromną stratę. Czy ktoś ma pomysł? Może telewizja ma dobrą siłę przebicia? Pozdrawiam.

Wojtek

Ostrzegam wszystkich przed tymi (usunięte przez administratora). Jak wielu klientów tej organizacji straciłem duży procent swoich oszczędności. Vienna jednak nieugięcie pobiera wysokie opłaty i jeszcze haracz za zakończenie umowy.

Disaster76

Vienna to dawna Skandia jest to piramida finansowa pzez 12 lat nie zarobiłem, ani grosza, cały czas mamiony, że jeszcze bedzie dobrze...a chcąc wypłacić resztkę mam zapłacić jakiś characz ...zdaleka od mafii

Miecz

Mija kolejny miesiąc totalnego lekceważenia klienta przez VIENNA LIFE. Jak długo Państwo będzie tolerować oszukańcze procedery, czy to się staje już normą prawną. Kradzież „batonika” nie ujdzie na sucho. Kolejne odpowiedzi VIENNA LIFE które otrzymuję cyt. „Z informacji przekazanych przez Rockbridge TFI S.A (dalej TFI) wynika, że obecnie nie jest możliwa wycena wartości godziwej aktywów tych funduszy inwestycyjnych zamkniętych, a co za tym idzie realizacja żądań wykupu certyfikatów.” to żałosna kpina. VIENNA LIFE dba o godziwą wycenę!!! – nadmienię, iż trwa to już osiem miesięcy – koń by się uśmiał. Mam już dość waszej godziwości i niegodziwości – DOMAGAM SIĘ ZWROTU MOICH PIENIEDZY.

Firma Vienna Life S.A. Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Zasobów Ludzkich. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Eva

Na ten moment czuję się oszukana. Wpłacałam składki od 19 lat. Okazuje się , że mam na koncie o 10 tys mniej niż suma wpłaconych składek. Nie wycofałam do tej pory pieniędzy z polisy bo kwota do zapłaty za wycofanie była bardzo duża. Do końca umowy zostało 6 lat. Wiadomo, że skoro przez 19 lat stracili moje 10 tys. to przez 6 lat nie nadrobią. Konsultantka powiedziała ze strata jest z powodu pandemii. I jeszcze że dostanę moje wszystkie składki na koniec okresu umowy. Ale czy to prawda?? Ot. Tyle. Naiwna ja istota. Jednak skarpeta jest najpewniejsza. Dziś nie wejdę w żadne PKK ani IKE itp. Już mi nikt nie ukradnie mojej stówy. Kupię sobie za nią rajstopy i kawę. Pozdrawiam

Miecz

Jak widać na stronie (usunięte przez administratora) to całe towarzystwo ma się nieźle. Uporczywie szukają nowych naiwnych klientów oferując kolejne produkty ubezpieczeniowe, oszczędnościowe i inwestycyjne. Moja rada - DALEKO OD LUKROWANYCH OBIETNIC. Ja zaś z uporem domagam się zwrotu moich pieniędzy. Mija siedem miesięcy i nie raczą przelać nawet złotówki. A te złote laury i medale którymi się chwalą to ni jak się mają do rzeczywistości. Zgroza.

Ziuta

CZy ktoś ma produkt kapitalnafirma + / jaka jest minimalna skladka ? Co o tym myślicie ?

AnkaZ
@Ziuta

Jak najdalej od tej firmy. W 2001 roku wpłacone pieniądze ,po 20 latach do wypłaty 45% wpłaconej kwoty.DRAMAT

Czy dieta jest jak są wyjazdy?

Miecz

Z wpłaconych 20 000 zł od listopada 2018 do sierpnia 2020 oddali zaledwie 11 759,92 zł. Praktycznie od sierpnia 2020 nie wpłynęła nawet złotówka. Piszący do tej pory obszerną korespondencję chyba nabrali wody do gęby i od pięciu miesięcy grobowa cisza. Liczą pewnie, że klient odpłynie i problem zniknie. Nie - czekam na zwrot przytulonych pieniędzy. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem, życzę im najlepiej i oby nie kopiowali "Amber ...."

zibi

(usunięte przez administratora)mnie na 72 000zł, gdzie jest KNF i służby państwowe ??? Mnie jako zwykłego obywatela już dawno by wsadzono za kraty i zabrano wszystko a tym (usunięte przez administratora) się pobłaża i nic z tym nie robi. SKANDAL

Zenon

Ja tyle straciłem przez kilka lat iż głowa pęka. Dlaczego KNF nic nie robi. (usunięte przez administratora) ludzi na potęgę.

Na jakie wynagrodzenie może liczyć księgowa w Vienna ? Czy są dodatkowo premie?

Karol
@Karolina

Mając na uwadze ogromne zmiany i odejścia tych mądrzejszych i ambitniejszych księgowych, raczej wypada liczyć na wynagrodzenie poniżej średniej.

Wojtas

Vienna Life (usunięte przez administratora) pobierajac tylko i wyłącznie opłaty za zarzadzanie kontem nie robiąc nic, uważam, że powinien być złożony pozew zbiorowy do sądu o wypłacenie przynajmniej kwoty podstawowej t.j. wpłaconej na koniec okresu składkowego.

Bożena
@Wojtas

Rozumiem, że jesteś klientem Vienna Life. A jak oceniasz ich obsługę? Powiedz proszę coś na ten temat.

OSZUKANA .
@Wojtas

Składałam zlecenia w 3 firmach zajmujących się odzyskiwaniem wkładów . Żadna z nich nie podjęła ZLECENIA ... Udziały w tym towarzystwie musi nieć jakiś WYSOKO POSTAWIONY (usunięte przez administratora) ..

viki
@Wojtas

Zgadzam się co do spraw zbiorowej. Musimy się zebrać!

Dońka
@Wojtas

Uważam że jak najbardziej należy przeciw tym (usunięte przez administratora) złożyć pozew zbiorowy. Jestem kolejną chętną osoba do odzyskania tej kasy.

@Wojtas

Tak zgadzam się ja przez ponad 10 lat wolą dalej A dziś mogę wypłacić polowe wpłaconych składek dlaczego? Skoro co miesiąc płaciłem tz ubezpiecznie tak bynajmniej zostalam poinformowany wiem że dużo osób po sprawach zbiorowych udało się odzyskać kasę. Nie odpuszczę

Amar 35
@Wojtas

Mam fundusz w Viennna life od 3 lat i jestem na plusie. Stan wartości kąta sprawdzam co tydzien i zmieniam fundusze w terminie także sam staram się czegos uczyc a nie tylko wpłacać pieniadze i liczyc ze same się pomnoza.

siemo

krótko.. przez 8 lat wpłacone 23000zł na koncie 19500.. szlag by ich trafił! oby dosłownie!

POLKA
@siemo

też uwierzyłam 10 lat temu-wtedy to była jeszcze SCANDIA uwierzycie wpłacone 34 000 zł składek (wpis na tzw.portfelu),a na koncie 21 000 zł ,suma wykupu (czyli do wypłaty po likwidacji portfela 17 000 zł)-oczywiście zaokrąglone sumy podaję,SZOK , dzwonię na infolinię a pani mi mówi -taki sobie pani wybrała porfel ,a ja przez 10 lat nie robiłam żadnych dyspozycji , sprawdziłam ,kto jest w zarządzie ( 3 osoby) i mnie zatkało , bo często oglądam tvn24 i programy -wywiady paniP........z bankowcami, ja myślę ,że to jest sprawa dla programu UWAGA ,nadmienię ,że jestem samotną matką i pracuję w służbie zdrowia i te pieniądze są dla mnie i mojego dziecka kołem ratunkowym na obecny czas, czuję ,że coś jest nie halo z vienna life , ale nic nie można zrobić

rykoszet
@siemo

Mam tą samą sytuację Chyba zlikwiduję konto i do sądu o wypłatę pełnej kwoty

Obserwator
@siemo

Hej, jeżeli jesteś zainteresowany odzyskaniem swojej kasy od skandii to polecam firmę Ex Pacto z Bielska Białej. Zazwyczaj do miesiąca czasu do 90% straty wraca na konto. Firma bierze na siebie całe ryzyko więc oprócz opłat prowizyjnych od odzyskanej kwoty nie ponosisz żadnych innych kosztów. Gdybyś był zainteresowany przekazuje kontakt do firmy 575 990 791 lub 577 276 851

Janek
@siemo

Jestem w podobnej sytuacji jak wszyscy dokonujący tutaj wpisu. Zostałem okradziony najpierw przez Scandię a potem przez spadkobiercę czyli Vienna coś tam. Czy byłby ktoś w stanie coś z tym zrobić jakiś pozew zbiorowy, zawiadomienie do KNF, prokuratury ??? ja się kompletnie na tym nie znam ale chętnie się dołożę do jakiegoś mecenasa który odzyska przynajmniej zdecydowana część wpłaconych pieniędzy.

Jaskółka

Firma Vienna Life korzystna z usług kancelarii adwokackiej która świadomie łamie prawo,wyśmiewa sie z różnych grup społecznych,obraża starszych ludzi i robi to od 2014 roku.Zależy jej tylko na pieniądzach które dostaję od zarządu firmy Vienna Life.Pieniądze są brane ze składek.Tak działają zorganizowane grupy przestępcze.Osoba z zarządu firmy Vienna Life i Dyrektor kancelarii adwokackiej KPK legal to kumple.

DB

Jakie sądy ??? Państwo powinno dbać o nasze interesy i zająć się tą sprawą. 2016 r - 20 zł za prowadzenie rachunku 2017 r - 30 zł już 2018 r - 40 zł 2019 r - 50 z, Przez 5 lat kasy na koncie mniej niż wpłaciłem, Produkt dodatkowy do kredytu z DB Przerwać raczej nie można bo warunki kredytu i dodatkowo 50% mniej wypłacą

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Vienna Life S.A. Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie?

Hdkdjd

Jeżeli chodzi o podejście to zależy jaki dział. Ogólnie to nie polecam pracy tam. Duże cięcia w ostatnim czasie,mała kasa i brak możliwości rozwoju. Jeżeli zastanawiasz się nad pracą tam to rozważ dwa razy...

Emilia
@Hdkdjd

Wysokość wynagrodzenia to oczywiście kwestia indywidualna. Bardziej martwi mnie to, że - według Ciebie - w firmie Vienna Life są raczej nikłe szanse na rozwój zawodowy. A czy poleciłbyś tego pracodawcę osobom, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową? Tak, by nabrać doświadczenia? Jestem ciekawa, co o tym myślisz.

klient

(usunięte przez administratora) opłaty są gigantyczne, nie da się nie stracić na ich produktach. Dlaczego KNF jeszcze nie zrobił z nimi porządku?

@klient

Bo to są (usunięte przez administratora) ( w białych rękawiczkach, pod nadzorem KNF).

Grzegorz

Dlaczego w taki sposób oceniacie Vienna Life S.A. Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie? Czyżbyście mieli jakieś negatywne doświadczenia związane z tym ubezpieczycielem? Mam nadzieję, że zechcecie sprecyzować swoje komentarze, aby stały się bardziej zrozumiałe.

Maciek
@Grzegorz

Najpierw zostałem (usunięte przez administratora) w Lion's banku, co do bezpieczeństwa inwestycji, a następnie okradziony w Viennie Life z wplaconych środków, czego nie rozumiesz? Nie jestem odosobnionym przypadkiem. Tak się nie postępuje. KNF zezwala na bandycką działalność tego typu podmiotów z ich Polisolokatami z UFK, jedno wielkie oszustwo. Produkty zaprojektowane przez ludzi bez sumienia do ograbiania naiwnych.

Grzegorz
@Maciek

Teraz dzięki Tobie rozumiem już więcej. W jaki sposób osoby pracujące w firmie Vienna Life pozyskują klientów? Ciekawi mnie, czy firma wypracowała model biznesowy, którego trzeba przestrzegać, czy może pracownik ma w tej sferze wolną rękę?

Basia
@Grzegorz

Chcesz konkretow? W 2017 wplacilam 20000 po miesiacu jeszcze 4000 twierdza ze wpalcilam tylko 20000. We wrzesniu 2019 zlozylam rezygnacje i wystapilam o wyplate moich pieniedzy. Wyplacili trzy tysiace z groszami, a potem 62zl. Gdzie reszta.Przez prawie trzy lata obracali moimi pieniedzmi pobierajac za to oplate co miesiac lichwiarska. Teraz oddaja w smiesznych rata, a gdzie odsetki za zwloke? Tez chcialabym darmowa pozyczke i jeszcze zeby ten ktos mi placil za to ze mi pozyczl

Miecz

Vienna Life TU na Życie S.A., mnie (usunięte przez administratora) Z wpłaconych jednorazowo 20 000 zł, od listopada 2018 roku co miesiąc kapią łaskawie drobne kwoty. Do tej pory oddali nieco ponad 8 000 zł, a ostatnia kwota jaka wpłynęła to 70,86 zł. Nie wiem czy w tym tempie dożyję dnia, kiedy oddadzą mi moje pieniądze. Z wszystkim oszukanymi solidaryzuję się i potencjalnym klientom tego "towarzystwa" odradzam, nie dajcie się omamić obietnicami

Franek

Szkoda, że nikt z pracowników nie zamieścił tu informacji o pracy w firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Vienna Life S.A. Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie - Łódź

• Jak się pracuje w Vienna Life S.A. Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie?

Zobacz opinie na temat firmy Vienna Life S.A. Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vienna Life S.A. Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie?

Vienna Life S.A. Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie