Opinie o Vip Security System Agencja Ochrony w Łącko

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Vip Security System Agencja Ochrony. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Vip Security System Agencja Ochrony na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vip Security System Agencja Ochrony w Łącko

Magdalena

@Były pracownik BOR, jak rozumiem jesteś byłym pracownikiem firmy Vip Security? @Były pracownik Vip, czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Co konkretnie chciałbyś przekazać poprzez swój komentarz? Każda merytoryczna opinia na temat pracy w firmie Vip Security jest bardzo ważna dla użytkowników forum.

bez podpisu

Na firmę nie można narzekać pracowałem w ochronie Newagu Gliwice ale to co wyprawia SZEF ochrony woła o pomste do nieba i to za przyzwoleniem szefostwa firmy - to jest panowie więcej niż skandal

Były pracownik Vip
@bez podpisu

Potwierdzam to co napisał kolega powyżej.Rownież pracowałem na Newag Gliwice i ten kto tam pracował,wie jakie wałki robił szef obiektu.Natomiast jesli chodzi o samą firmę Vip ,to jest ok.

Magdalena

@Zniesmaczony, Twój wpis został zgłoszony do Administracji forum w związku z naruszeniem przez Ciebie regulaminu Gowork.pl ( https://www.gowork.pl/regulamin ) i może zostać usunięty. @bez podpisu, próbowałeś to gdzieś zgłosić, cokolwiek zrobić aby zmienić tą sytuacje? @Obecny pracownik, za co cenisz firmę Vip Security System Agencja Ochrony ? Zapraszam do komentowania profilu firmy. Przypominam o zamieszczaniu wpisów zgodnych z regulaminem.

Zniesmaczony
@Magdalena

Magdalena,a co ja naruszyłem wg Ciebie?Samą prawdę napisałem.Chyba o to chodzi na tym forum,aby pisać merytorycznie,rzeczowo i stan faktyczny.Chyba że się myle,to mnie uświadom.

Obecny pracownik

Firma to świetny pracodawca i jeśli tego nie potraficie docenić to lepiej zmieńcie pracę!!!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Vip Security System Agencja Ochrony? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
olo

Witam małe sprostowanie ,ponoć firma na obecną chwilę uzyskała status SUFO.

OLO

WITAM SZANOWNYCH SZEFÓW I PRACOWNIKÓW FIRMY VIP .MOIM ZDANIEM SKRÓT TEN OZNACZA ,,WIELKĄ IMPROWIZACJĘ ''. A DLACZEGO ? 1.FIRMA CHWALI SIĘ IŻ POSIADA KILKA GRUP INTERWENCYJNYCH: KŁAMSTWO.WEDŁUG PRZEPISÓW GRUPA INTERWENCYJNA TO CO NAJMNIEJ DWÓCH UZBROJONYCH W BRON PALNA I WYPOSARZONYCH W ŚRODKI PRZYMUSU PRACOWNIKÓW OCHRONY ....FIRMA NIE POSIADA POZWOLENIA NA BROŃ PALNA ANI STANOWISKA USI. Dziennik Ustaw Nr 245 — 14489 — Poz. 1462 Na podstawie art. 39 ust. 2 ustawy z dnia 22 sierp- nia 1997 r. o ochronie osób i mienia (Dz. U. z 2005 r. Nr 145, poz. 1221, z późn. zm.3)) zarządza się, co nastę-puje: § 1. Użyte w rozporządzeniu określenia oznaczają: 1) przedsiębiorca: a) kierownika jednostki organizacyjnej, który po-wołał wewnętrzną służbę ochrony, b) przedsiębiorcę, który uzyskał koncesję na pro-wadzenie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony osób i mienia; 2) uzbrojone stanowisko interwencyjne — co najmniej jednego uzbrojonego pracownika ochrony, który po uzyskaniu informacji z urządzeń lub systemów alarmowych sygnalizujących zagroże-nie podejmuje decyzję o rodzaju środków niezbędnych do jego usunięcia; 3) grupa interwencyjna — co najmniej dwóch uzbrojonych pracowników ochrony, którzy po uzyskaniu za pośrednictwem uzbrojonego stanowiska interwencyjnego informacji z urządzeń lub systemów alarmowych sygnalizujących zagrożenie chronionych osób lub mienia wspólnie realizują zadania ochrony osób lub mienia w formie bezpośredniej ochrony fizycznej doraźnej na terenie chronionego obszaru, obiektu lub urządzenia. 2.PRACOWNICY NOSZĄ ATRAPY BRONI LUB TYPOWE PNEUMATYCZNE CZY TEŻ GAZOWE WIATRÓWKI ŚMIESZNE I ŻAŁOSNE. 3.JAKIM CUDEM POZYSKALI WIEC KONTRAKT NA OCHRONĘ SADU W NOWYM SĄCZU GDZIE W SPECYFIKACJI DO ZAMÓWIENIA JASNO OKREŚLONO DWIE NIEZALEŻNE GRUPY INTERWENCYJNE. JAK FIRMA NIE POSIADAJĄCA TAKICH GRUP POZYSKAŁA KONTRAKT. A MOŻE PO ARESZTOWANIU DYREKTORA PRZEZ CBA PRAWDA WYJDZIE NA JAW? 4.JAKIM CUDEM FIRMA ZANIŻA STAWKI DO NIEREALNEGO POZIOMU?CZY ABY PŁATNOŚCI SA CAŁKOWICIE LEGALNE.A MOŻE PRACOWNICY NIE MAJĄ NIC PRZECIWKO GDY OTRZYMAJĄ CZEŚC WYNAGRODZENIA BEZ ZUS POD STOŁEM? 5.JAKIM CUDEM W CZASIE IMPREZ MASOWYCH NA LISTACH PRACOWNIKÓW POJAWIAŁY SIĘ NAZWISKA TYCH KTÓRZY NIE BRALI UDZIAŁU W ZABEZPIECZENIU. CZY GDYBY PORÓWNAĆ TE NAZWISKA Z LISTAMI PŁAC BEDZIE WSZYSTKO OK? 6.DLACZEGO NA PŁOTACH OGRODZENIACH W OKOLICY NOWEGO SĄCZA WISZĄ TABLICE OBIEKT CHRONIONY VIP SECURITY GDY W RZECZYWISTOŚCI TAK NIE JEST? TO TYLKO KILKA FAKTÓW RESZTA DO SPRAWDZENIA PRZEZ ZAINTERESOWANYCH.

George13

Pracuje już rok w tej firmie i nic nie mogę powiedzieć złego na temat tej firmy. Ci co piszą negatywne komentarze to moim zdaniem nie mają bladego pojęcia o tej firmie lub pracują u konkurencji którzy są cholernie wściekli i zazdrości że Vip tak dużo zdobył obiektów w N.S. nasyłając PIP. Na koniec- szefostwo i kierownictwo- każdy by chciał w pracy takich. Tyle w temacie. Bez pozdrowień dla konkurencjì.

Kac

Niech się przyznają dlaczego kilka razy stracili koncesję i czemu na obydwie dziewczyny co sie nazywają tak samo załatwiali koncesję...

pele

Tak się składa, że znam dobrze wszystkie Agencje Ochrony w Nowym Sączu i tutaj każda Agencja Ochrony ma jedną Grupę Interwencyjną na całe miasto i okolice. Wyjątkiem jest tylko firma S...m, która na terenie Nowego Sącza wystawia trzy GI o mieszanym składzie (dwuosobowe i jednoosobowe), ale to wynika z ilości obiektów, które mają pod sobą. Jeśli w którejś oprócz wyżej wymienionej firmy powiedzą wam, że posiadają więcej niż jedną GI to wiedzcie, że jest to wierutna bzdura. Jeśli chodzi o firmę VIP Security System to mam o tej firmie raczej dobre zdanie, nie miałem nigdy żadnych złych doświadczeń związanych z tą firmą.

Ale ściema jeden samochód na terem Novy Sącz i nie ma ich bo śpią po kątach na Nevagu...A kierovnik to povinien coś robić a nie siedzieć v domu....Ta firma to totalna ściema...

Wujek
@ja

Super sami experci najlepiej zalużycie swoją firmę będziecie najlepsi hehe łatwo krytykować

Haha

Dla mnie firma Vip to porazka. Na alarmy praktycznie rzadko jezdza a jak juz jada to ich czas dojazdu daje duzo do zyczenia wiem ze swojego doswiadczenia.

basiaPod

Musze powiedzieć, że osobiście widziałam jak pracownik ochrony VIP podjechał słuzbowym samochodem należącym do GI pod hale sportową w Nowym Sączu i wracał z dzieckiem za rękę, zapewne ze swoim. Tłumaczyliście parę postów wczesniej, że nie ma mozliwości wożenia ludzi jako taksówka, bo wszystkie samochody są sledzone w systemie GPS. Jak widac jednak mozna. Już sobie wyobrażam szybka reakcję na alarm w takiej sytuacji.

Nowy4

Uważam moim skromnym zdaniem, że komuś bardzo zależy na zniszczeniu opinii tej firmie. Tak się składa, że miałem okazję pracować kiedyś w tej firmie i z ręką na sercu nie powiem żadnego złego słowa na VIP Security. Informacje o niewypłacaniu pieniędzy to można sobie między bajki włożyć. Zawszę wypłata była regularnie i na czas. Miałem też okazję rozmawiać z panem Adamem i muszę przyznać że jest to bardzo miły, sympatyczny i przede wszystkim mądry człowiek. Ten człowiek naprawdę ma ogromną wiedzę na temat bezpieczeństwa.

Tomi

Ludzie firma VIP to jakaś porażka nie wypłacają pieniędzy na czas tak jak miało to miejsce w tym miesiącu i ciągle mówili że nie dostali przelewu choć przelew był zrobiony już dawno tak właśnie dba się tam o pracowników którzy mają na utrzymaniu całe rodziny... Odradzam...

seba

Z przykrością nie polecam nikomu tej firmy pracowałem chyba tydzień i szef mnie zwolnił bo mu się nie nadaje znajde o wiele lepszą firmę gdzie pracownik nie będzie tępiony przez dowódcę zmiany.Stare dziady są the best a młody na bruk bo się nie nadaje.

Seba

Pierdolicie że nie dobra i nędzna firma ja pracuję od niedawna w newagu i nie narzekam bardzo przyjemnie rozmawiało mi się z panem Adamem.Gościu z wysoką kulturą odwiedził mnie razem z chłopakami z ochrony jak byłem na obiekcie.Robota fajna bardzo mi się tam podoba.

Pss 12

Czy VIP security system na terenie Nowego Sącza posiada przynajmniej dwie grupy interwencyjne, aby czas dojazdu do obiektu był szybszy?

XXX

Powiem tak,Vip-y nie mają grupy interwencyjnej z prawdziwego zdarzenia gdyż nie są Oni uzbrojeni w broń palną bojową za to jeżdżą z marnymi atrapami wyglądającymi jak broń palna a w rzeczywistości są to pistoleciki na gaz albo wiatrówki tak więc nazywajcie swoją "grupę" patrolem bo nawet o tym mówi ustawa o ochronie osób i mienia że grupa interwencyjna to dwóch uzbrojonych pracowników ochrony a wasze patrole są różne bo raz pojedyncze raz podwójne więc nie rozpędzałbym się za bardzo z nazewnictwom.Pozdrawiam

Bren75

Jestem zadowolony z usług świadczonych przez tą firmę. Ja również mam wrażenie, że to jakaś zbiorowa próba zniszczenia dobrej opinii ten firmie. Ja pomimo przeczytania tych wszystkich negatywnych komentarzy postanowiłem podpisać umowę z tą firmą i naprawdę nie żałuję decyzji. Grupa interwencyjna przyjeżdża bardzo szybko, zatrudnia profesjonalnych i przede wszystkim uprzejmych i kulturalnych pracowników. Tak więc nie sugerujcie się nigdy negatywnymi opiniami, które często pisane są ot tak z powietrza. Chcesz się przekonać że mówię prawdę, podpisz umowę z tą firmą, a gwarantuje że się nie zawiedziesz tak jak ja się nie zawiodłem.

Vip Security System

Jak już przebrniemy w tym komentarzu przez obraźliwe słowa wobec firmy, pracowników, właściciela to pojawia się jakiś zarzut o wożeniu ludzi jak taksówka. Odpowiadając na ten zarzut – nie jest to możliwe. Każdy z pojazdów grup interwencyjnych ma wbudowany GPS. Operator ma nad poruszaniem się pojazdów stały nadzór. Oczywiście chronimy kilka dyskotek i te patrole czasem tam podjeżdżają lub nawet stacjonują jeżeli z właścicielem podpiszemy dodatkową umowę na taką usługą. Pracownicy są w środku, ale na zewnątrz stoi też patrol zmotoryzowany.

Zostaw merytoryczną opinię o Vip Security System Agencja Ochrony - Łącko

• Jak się pracuje w Vip Security System Agencja Ochrony?

Zobacz opinie na temat firmy Vip Security System Agencja Ochrony tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vip Security System Agencja Ochrony?

Vip Security System Agencja Ochrony