Opinie o Vip Security System Agencja Ochrony w Łącko

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Vip Security System Agencja Ochrony. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Vip Security System Agencja Ochrony na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vip Security System Agencja Ochrony w Łącko

Vip Security System

Jeśli jest to prawdziwy zarzut, a nie wymysł i pomówienie, to prosimy o szczegóły tego rzekomego zażalenia: nazwę firmy, która został rzekomo naciągnięta, kto jest autorem tego komentarza i jakie ma umocowania, żeby wypowiadać się w imieniu tej firmy.

Vip Security System

Jest takie powiedzenie, że jak złodziej ucieka, to najgłośniej krzyczy: „łapać złodzieja!”. Mieliśmy kiedyś do czynienia z nieuczciwymi ludźmi, którzy narazili nas na wiele nieprzyjemności i naruszyli nasze dobre imię. W odpowiedzi na popełnione czyny jedyną właściwą reakcją było zwolnienie w trybie natychmiastowym. Jedni uczciwi pracownicy nadal są z nami, z innymi się rozstaliśmy, jak to bywa w życiu z różnych względów, ale nie oskarżają nas o oszustwo.

Vip Security System

Ten komentarz jest w całości insynuacją. Jednak żeby nie zostawiać tych insynuacji bez wyjaśnienia: Mikulski to nazwisko jednego z kierowników oddziału w VIP Security System, który nie zasiada we władzach spółki. Obecnie prezesem VIP Security System Sp. z o.o. jest Adam Wojtas. Przez pewien czas prezesem spółki faktycznie była Anna Wojtas, kiedy Adam Wojtas skupił się na działalności szkoleniowej i pracował w firmie szkoleniowej, a dodatkowo w VIP Security System piastował tylko stanowisko dyrektora do spraw bezpieczeństwa. W niektórych serwisach internetowych przedstawiających dane z KRS mogą się znajdować nieaktualne informacje.

Vip Security System

Jesteśmy uczciwą i szanowaną firmą. Nie mamy sobie niczego do zarzucenia i nie słyszeliśmy by ktokolwiek miał nam do zarzucenia robienie, jak to tu zostało napisane „przekrętów”. Jeśli autor powyższego komentarza ma nam jednak coś do zarzucenia niech napisze konkretnie co, albo jeszcze lepiej zgłosi to do odpowiednich instytucji. Inaczej uznajemy tak sformułowany komentarz za nic nie znaczące pomówienie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Vip Security System Agencja Ochrony? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Vip Security System

Szanujemy prawo do wyrażania opinii na temat naszej firmy zarówno ze strony klientów jak i pracowników. Jednak przyglądając się komentarzom, które znalazły się na tym forum nie sposób nie odnieść wrażenia, że jest to jakaś forma ataku, czy próba zdyskredytowania naszej działalności przez jedną osobę lub niewielką grupę. Wskazuje na to podobna forma wszystkich negatywnych komentarzy oraz ich oszczerczy charakter i niekonkretne zarzuty, które opierają się na jakichś plotkach, czy zasłyszanych półprawdach. Nie mogąc jednak mieć absolutnej pewności, że to faktycznie jakiś atak nieuczciwych byłych pracowników, czy też nieczyste zagranie konkurencji, postanowiliśmy się w miarę możliwości rzeczowo odnieść do każdego z tych wpisów. Kiedy zatem będą Państwo czytać powyższe negatywne komentarze, dla wyrobienia sobie pełnej opinii, prosimy o przeczytanie również naszych odpowiedzi.

Vip Security System

Taka opinia do delikatnie mówiąc absurd, czy może brak wiedzy sugerujący nam brak profesjonalizmu. Jednak ze względu na szacunek dla innych czytających tego typu komentarze, pozwolimy sobie mimo wszystko również i na tę opinię odpowiedzieć. Bez realizacji podstawowych wymogów, wynikających wprost z przepisów prawa, firma nie mogłaby działać, ani otrzymać koncesji. W branży ochrony osób i mienia nie ma już licencjonowanych pracowników ochrony. Minister Gowin na mocy ustawy o uwolnieniu zawodów zniósł licencje pracownika ochrony wprowadzając termin „kwalifikowanego pracownika ochrony”. Obiekty obowiązkowej ochrony chronione są przez kwalifikowanych pracowników ochrony. Jeżeli chodzi o pracowników w naszej firmie szkolenia na zlecenie VIP Security System prowadzi krakowski ośrodek szkoleń. Osoby nie posiadające kwalifikacji są szkolone przez ten ośrodek, a następnie odbywa się egzamin praktyczny m.in. na strzelnicy wojskowej w Pasterniku. Co więcej nie wszystkie osoby, które wykonują działania dla agencji ochrony muszą być tzw. „wykwalifikowanymi pracownikami ochrony”. Na przykład zgodnie z ustawą o imprezach masowych 20% osób uczestniczących w zabezpieczeniu imprez masowych musi posiadać wpis na listę kwalifikowaną (Służba Porządkowa). Natomiast w 80% zabezpieczenia dokonuje służba informacyjna, nie posiadająca uprawnień, a jedynie szkolenie dla służby informacyjnej.

Vip Security System

Jako jedyna firma w regionie mamy tak blisko siebie zlokalizowane grupy interwencyjne. Dysponujemy 7 grupami interwencyjnymi. Co więcej, komentarz i uwaga o jednej osobie biorącej udział w interwencjach prawdopodobnie wynika z braku wiedzy lub niedoinformowania. To operator naszego Centrum Monitoringu decyduje jaką grupę zadysponuje na dane zdarzenie. Najważniejszy jest czas dotarcia. Dlatego mamy rozlokowanych więcej samochodów, aby ten czas był jak najkrótszy. Jeżeli mamy pojedyncze naruszenie strefy, wysyłamy zazwyczaj jednego pracownika, jeżeli jest kilkustopniowe naruszenie stref lub sygnał napadu wysyłana jest druga załoga lub patrol dwuosobowy. Dzięki technicznym rozwiązaniom operator Całodobowego Centrum Monitoringu może zlustrować obiekt za pomocą monitoringu wizyjnego, co pomaga mu w podjęciu decyzji. Jesteśmy firmą, która monitoruje obiekty w każdej częstotliwości: GSM, GPRS, Łącza Stałe Komutowane. Posiadamy 20 własnych retransmiterów i baz radiowych oraz wykupioną częstotliwość zarezerwowaną wyłącznie dla VIP SECURITY SYSTEM wydaną przez Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej. System włamania, pożaru i napadu zasilany jest niezależnie z możliwością zasilania zewnętrznego.

Vip Security System

Wprawdzie jest to jeden z wielu tu widocznych komentarzy raczej szkalujący naszą firmę, niż przedstawiający wobec nas jakieś konkretne zarzuty, ale postanowiliśmy mimo wszystko rzeczowo odpowiedzieć, nawet na tak sformułowaną opinię. Należy się to zwłaszcza innym odbiorcom czytającym to forum. VIP Security System istnieje na rynku od 2005 roku i cieszy się zaufaniem ponad kilkuset firm. Nasi pracownicy związani są z naszą firmą latami. Zwłaszcza obrażani przez autora tego komentarza kierownicy oddziałów to doświadczeni specjaliści związani z firmą najmniej od 6 lat, niektórzy nawet od 10 lat, czyli niemal od początku istnienia firmy. Mamy bardzo małą rotację pracowników, co świadczy o ich zadowoleniu z warunków pracy i ze stosunkowo dobrej płacy, która jest powyżej średniej sądeckiej w innych firmach ochroniarskich. Chcąc zresztą zachować płace na minimalnym poziomie często musimy rezygnować z przetargów na ochronę, gdzie o wyborze w 100% decyduje cena, a startują w nich firmy które oferują np. 8 zł za roboczogodzinę, gdzie pracownik musiałby zarabiać po opłaceniu podatków 4 zł.

Ona

Witam korzystam z usług tej firmy i jestem bardzo zadowolona mam wlasna firmę w Nowym Sączu i nie zawidlam się na VIP kierownik T Mikulski gość z kulturą i zna się na tym co robi polecam

PW

Mieszkam w Nowym Sączu i mam sąsiada, któremu firma VIP chroni sklep. Zawszę błyskawicznie reagują na alarmy, widzę jak patrole jeżdżą po mieście, wszystko jest jak w każdej firmie ochroniarskiej, więc nie wiem o co wam chodzi?? Może to co opisujecie ma misjsce w innych rejonach, bo w Nowym Sączu wszystko jest ok.

Oleo

Właścicielowi nie wyszło w wyborach, to dalej męczy tą firmę i przekret za przekrętem. Ludzie nie wypłaca, ja niewiem jak taka firma istnieje!!!

PRAWDA

firma vip to sciema niewiem czemu oni jeszcze istnieją na alarmy nie docierają, szanowny klijęcie jesli jesteś chroniony przez tą firme to ubezpiecz wysoko swoją działalnosć bo oni i tak nie dojadą na alarm, ale za to po pieniądze pierwsi. Kierownik Tomasz nadaje się do łopaty a nie do prowadzenia tej firmy. FIRMA DNO KIEROWNIK DNO ALE TAKSI Z NICH DOBRE DROGIE ALE DOWIOZĄ NAWET KRAKOWA.

Iga

Niestety z przykrością muszę stwierdzić,że tej firmie daleko do profesjonalizmu, jeden wielki bałagan,wszystko robione na sztuke byle by było i byle by kase wziąść. Niemam pojęcia jak taka firma wogóle działa,przeciez tam nawet właściciel nonstop sie zmienia i to daje do myślenia, coś tam jest nie tak.No niby fajnie sie prezentują samochód wziąć w leasing nie sztuka, ale może panie właścicielu kimkolwiek jesteś powinniście pomyśleć nad jakościąwykonywanych usług a nie nad jakością wizerunku firmy.Tu ktoś wyżej napisał że vip przerabiacie na taxi,no to sorry ale jaja totalne!!!

wielki

witam wszystkich czytelników słyszeliscie o ochronie tzw taksovip robią konkurencje taxi odwożąc pijaków po dyskotece do domu lub do innego baru można też zamówić pice lub butelke wódki a przecież samochód interwencyjny nie do tego służy. Klijęćie zastanów się podpisując z nimi umowę na ochronę obiektu czy będą mieli czas do ciebie przyjechac czy ważniejszy będzie pijak którego trzeba odwiesc do baru. SMIESZNA FIRMA POWINI ZMIENIĆ BRANŻĘ

wielki

mega

Byłem chroniony przez tą firmę ochroniarską (o ile można ją tak można ją tak nazwać).Kilkakrotnie się mi włączył alarm i nikt nie przyjechał ale po pieniądze co miesiąc pierwszego przyjeżdzali . Przestrzegam was przed tą firmą nie podpisujcie z nimi umowy ja podpisałem i żauje. Jeszcze jedno naciągli mnie na kaucje za jkiś nadajnik zapłaciłem 492 zł a do dzis mi kasy nie oddali od zerwania umowy miną rok Bandycka firma . KLIJĘCI TRZYMAJCIE SIĘ Z DALEKA OD TEJ PSEUDO FIRMY

xyz

miałem przyjemnóś pracować w tej niby agencji ochrony w Limanowej i to co się tam dzieje to jeden wielki kabaret i na wszystko brak kasy. A szef(usunięte przez administratora)to skończony B.U.C traktuje swoich ludzi jak szmaty i nawet wypierał się swoich pracowników że oni u niego nie pracują jąk była wtopa z automatami do gier. z wypłatami to kompletna porażka jak płacą to zazwyczaj w ratach ale zawsze można dorobić tak jak dorabia grupa interwencyjna w Limanowej wożąc obcych ludzi jako taksówka po dyskotekach itp. często zostawiając obiekty na swoim terenie bez żanej opieki. OSTRZEGAM PRZED TĄ FIRMA ZARÓWNO PRZYSZŁYCH PRACOWNIKÓW JAK I TEŻ KLIENTÓ BO NIE MA SENSU PŁACIĆ ZA DARMO

bolek

vip to firma która robi przekręty, oferują gruszki na wirzbie apotem trzeba się prosic owypłate. Własciciel slizga po ciękim lodzie spowodu ilosci spraw toczących sie na Policji. Jeden z ich pracowników jeżdzący na grupie w limanowej zbiera pudła kartonowe po sklepach oraz smietnikach,więc cusz można powiedziec o tej firmie kompletne DNO ZATRUDNIAJĄCE BURAKÓW ZE WSI. Dziękuje trzymajcie się z daleka od tej pseudo firmy ochroniarskiej której nie powino byc na rynku.

Sila

Śmieszna firma, śmieszne warunki, śmieszny szef i kierownicy!!! Ja niestety miałem możliwość poznać ich działania wszystko ładnie do momentu ostatniej wypłaty, którą właściciel sobie przywłaszczył...niestety nie ja jeden zostałem oszukany!!! takich osób jak ja jest mnóstwa, pomijam fakty,że jakies śmieszne kary dosłownie za wszystko! dlatego wszystkich ostrzegam przed tą firmą i tymi oszustami!!! podkreślę tylko że tam wszyscy na czarno robią i tak naprawde nie możemy sie domagać swoich pieniędzy!

lizak

Ja mam takie pytanie?? czy ta firma wogóle działa legalnie, szperam sobie teraz w internecie i zgłupiałem bo niewiem kto jest właścicielem firmy czy Adam Wojtas, czy jego zona Anna Wojtas, a teraz sie pojawia T.Mikulski...troszke to śmieszne bo jedna firma działająca od kilku lat przerobiła kilka kocesji..coś tam śmierdzi w tej firmie VIP...

Zostaw merytoryczną opinię o Vip Security System Agencja Ochrony - Łącko

• Jak się pracuje w Vip Security System Agencja Ochrony?

Zobacz opinie na temat firmy Vip Security System Agencja Ochrony tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vip Security System Agencja Ochrony?

Vip Security System Agencja Ochrony