Opinie o Ovopol Sp. z o.o. Zakłady Jajczarskie w Nowa Sól

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ovopol Sp. z o.o. Zakłady Jajczarskie. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ovopol Sp. z o.o. Zakłady Jajczarskie o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ovopol Sp. z o.o. Zakłady Jajczarskie w Nowa Sól

JAKIS.

Co to za zaklad-szkoda gadac.pani prezes ma ludzi za durni i głąbów-najpierw daje premie(bo boi sie,ze ludzie odejda) a pozniej zabiera,niby jakiś pretekst wymyslaja .wszystko drozeje a zamiast wiecej zarabiac to jest mniej i to nie jakas mala kwota ale nawet 1000 zl,ale co to ja obchodzi ona ma.a ludzie tylko czekaja jak sie nowe zaklady otworza(na poludniowej strefie tez powstaje pare zakladow a maja byc i nastepne) i napewno odejda .i zostanie z glową w nocniku.nie szanuje ludzi (ale nie tylko ona bo we wszystkich pionach tak jest ).a do tego czy ona nie wie jak traktuje kierownictwo ludzi-nie kazdy nadaje sie na takie stanowisko(bo trzeba jeszcze umiec z ludzmi zyc a nie tylko krzyki i kur...anie).pani prezes uwaza,ze wszyscy ja okradaja i ludzi uwaza za nieudacznikow.takze nie polecam tego zakladu a ludziom pracuje sie tu ciezko !!!!!!!!

Kowalski

Wypowiem się jako stary pracownik. Nikt w tym zakładzie na żywo nie powie, że jest źle bo sie boi o pracę, a że większość jest starszych to niestety nic w tym zakładzie sie nie zmieni. Pójdzie młodzież z pretensjami zostanie z miejsca zwolniona. A teraz troche rzeczywistości pensja na 4 brygadach najmniejsza w województwie i chyba w tym momencie w Polsce. Ja pracując prawie 20 lat juz nie mogę myśleć o wakacjach bo za co? Dobrze wiem, że na koniec roku Ci "wyżej" dostaną premię i to nie małą bo już parę lat temu tak było, ale niestety nikt o tym prawie nie wie. W każdym zakładzie jak idzie źle to zmienia sie górę tutaj zwala się winę na zwykłych pracowników i im obniża się pensję i to nie mało. Zwrócę też uwagę na dzisiejszą młodzież i trochę starszych pracując tutaj już parę lat...tyle się narzeka, ale pracując na 4 brygadach za 1800 co oni mają w życiu osiągnąć? Zrobić zakupy na miesiąc i co? I nic bo na nic więcej nie starczy:) A gdzie utrzymać rodzinę,mieszkanie i pozwolić dziecku prawidłowo sie rozwijać?? Nie polecam i nie będę polecać bo ta firma chyba upadnie i to z winy ...no wiadome z kogo:)

Zdenerwowany

Pani prezes chyba na głowę spadła paleta z jajkami. Pracownicy pracują nie tylko dla siebie, ale także na wypłatę dla "góry". I jak się ich docenia? Zabierając 20 czy tam 25% premii. Jaki powód? A kto to wie. Żadnego zebrania z pracownikami, nic. Kierownik, jak i liderzy, boją się cokolwiek powiedzieć a to przecież oni są łącznikiem na linii pracownik-prezeska. Do kolegi "Wkurzony" - "traktuje ich przez ostatnie miesiace jak jakis kretynow" to zaczęło się już w tamtym roku, bodajże w maju, gdy powiedziała, że na strefę poszli udacznicy a tutaj zostali nieudacznicy. Szczyt chamstwa. Potem w październiku został zabrany dodatek do 4-brygadówki, który się okazał dodatkiem letnim, ponieważ było więcej pracy. Jakby w grudniu czy w listopadzie było mniej roboty. Chciałbym, żeby "szanowna pani prezes"(pisane z małej litery specjalnie) weszła na zakład i popracowała dzień na każdym stanowisku, może wtedy pójdzie po rozum do głowy i zacznie traktować pracowników z odpowiednim szacunkiem i doczekamy się normalnych wypłat. Ps. Na dzień dzisiejszy odradzam próby podjęcia pracy w tym zakładzie. Dopóki będzie się traktowało pracowników jak zwykłych roboli, którzy będą pracować za niecałe 2 tysiące przy bardzo odpowiedzialnej pracy, dopóty omijajcie ten zakład bardzo szerokim łukiem.

Niezadowoleni

Jak ktoś chce zarabiać 2 tysiące na 4 brygadach to serdecznie polecam i oczywiście być za wszystko odpowiedzialnym.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Ovopol Sp. z o.o. Zakłady Jajczarskie.
Wkurzony

Chcialem zauwazyc ze pani prezes ovopolu,ktora de facto zostala wybrana na to stanowisko przez pracownikow,traktuje ich przez ostatnie miesiace jak jakis kretynow.Szanowna pani prezes inwestycje ktore finansuje w zakladzie stara sie placic z wyplat pracownikow,systematycznie obnizajac zarobki.niektorzy obecnie zarabiaja mniej o 1000 zl.w porownaniu z wyplayamo z przed paru miesiecy.wspomne jeszcze tylko ze pracy jest coraz wiecej.jak tak dalej pojdzie to na kuroniowce bedzie wiecej.zenada i wstyd.nie trzeba szukac obozow pracy,takowy sie robi na miejscu

Donosiciel

A ja biegam do biura i donoszę na wszystkich. Pracowników fizycznych, umysłowych, liderów i portierów. Choć jestem zwykłym fizycznym nigdy nie zarabiam mniej jak kadra liderów. I co? Nie opłaca się???

Myślę o odejściu z tej firmy. Jest coraz gorzej. Nie ma tutaj za grosz szacunku dla pracownika. Traktują nas jak maszyny !!a czasami nawet gorzej Podwyżki i premie dostają "pupile" i Ci którzy uprzejmie donoszą na innych kolegów,Koleżanki Ludzie stad uciekają. Pytam...Co się dzieje z ta firma? Coraz większy chaos,mobbing. Ludzie zaczynają ze sobą rywalizować. Przyjmują nowych pracowników,a starych mają"gdzieś". Nie liczy tu się zdanie pracownika, tylko tak jak góra sobie wymyśli tak ma być,a Ty sobie radź człowieku!!!!

Niezadowolona

Pani Prezez coraz częściej zabiera dodatkowe premie. Za system 4 brygadowy nawet złotówki sie bie otrzymuje. Jeszcze parę.miesięcy i najniższa płaca w Nowej Soli. Pani prezes bierze dla siebie wszystko, a pracownikowi chyba.nie zamierza nigdy dac. Zaraz jak cala młodzież ucieknie to dopiero zacznie doceniać pracowników jak na wszystkich stanowiskach zAbraknie osób. starsi pracownicy nie zwalniają się bo zaraz a emeryturę, a młodzież niestety dla firmy trzyma sie razem i wiem ze zaraz cała odejdzie.Kiedyś.bym polecił, teraz po prostu tragedia !!

nie warto

młody

Jak wyżej weekendy w pracy,smród dużo obowiązków i jak ktoś nie podnosi ciężarów nie ma tam czego szukać:)kilkanaście ton dziennie żenada

AAA

obowiązków mnóstwo zarobki mizerne jak na system 3 zmianowy 'weekendy w pracy" MASAKRA ! :)

Zostaw merytoryczną opinię o Ovopol Sp. z o.o. Zakłady Jajczarskie - Nowa Sól

• Jak się pracuje w Ovopol Sp. z o.o. Zakłady Jajczarskie?

Zobacz opinie na temat firmy Ovopol Sp. z o.o. Zakłady Jajczarskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ovopol Sp. z o.o. Zakłady Jajczarskie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ovopol Sp. z o.o. Zakłady Jajczarskie
2.7/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Wojska Polskiego 39
    67-100 Nowa Sól