Opinie o Ovopol Sp. z o.o. Zakłady Jajczarskie w Nowa Sól

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ovopol Sp. z o.o. Zakłady Jajczarskie. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ovopol Sp. z o.o. Zakłady Jajczarskie o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ovopol Sp. z o.o. Zakłady Jajczarskie w Nowa Sól

Ziomeczek

Ja tylko z tego co widzę po komentarzach, naprawdę ciężko dać nawet po te 300zl podwyżki tym co są na 4 brygadach? U nas na strefie dostaliśmy od 500 do 1000 za 4 brygady:) Może i wy kiedyś dostaniecie.

Abcd

Co tutaj sie dzieje to trudno opisac.oszczedzaja na wszystkim(tylko nie na sobie).jest coraz gorzej,premie dalej obcinaja(a grypa sie skonczyla czym sie tlumaczyli),w zakladzie na strefie zarabiaja wiecej niz na starym -gdzie tu rownosc?jak mozna dzielic ludzi przeciez to ten sam zaklad.operatorzy sie zwalniaja i jeszcze inni tez chca odejsc,wiec marnie bedzie.

Strefa

Pracuje na strefie od roku i zarabiam ok. 2500zl pracujac od poniedziałku do piątku, a za nadgodziny gdzie z przyjemnością chodzę dostaje 250zl. Kiedyś do waszego zakładu nie było szans się dostać, a teraz z tego co widzę jest omijany, szkoda i życzę powodzenia:)

dff

Praca tez na 3 zmiany i czterobrygadowka?bo jakze inaczej.zresta w jajach tez.a do tego wyzysk pracownika,nie jedno a pare stanowisk za te marne i wszawe grosze.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Ovopol Sp. z o.o. Zakłady Jajczarskie.
Zewnętrzne

Oczywiście praca na 2 zmiany od poniedziałku do piątku.

Zewnętrzne

Polecam prawie każdą firmę na strefie. Zarobki w tym momencie 2300 przez pierwsze 3 miesiące na start, po 3 miesiącach podwyżka.Ktoś będzie zainteresowany prosze i meila. Oczywiście nie mówię tutaj o trag...

sddd

Jaja sobie robisz !!!Haha ..myślisz, ze kohos tym nastraszysz-wrecz przeciwnie.ludzie tylko piszą co myślą, nic innego nie można zrobić najwyżej zmienić pracę. A będą pisać bo to ich boli i ich dotyczy.A mordę to ma pies.

Jaki

Pani prezes by się wstydziła, taka kasę jaka zaklad zarabia a ona w tych czasach obcina pensje!!!!To naprawdę wielka motywacja do tego żeby super dobrze i wydajnie pracować.

Makrela z Lisnera

Po zmotywowaniu pracowników OVOPOLU. Podejście do pracy jest takie. https://youtu.be/UeuS_vWFtcw

Borkowski

Sprzedam rower męski mało używany jeździłem tylko do pracy, nie stać mnie na detke dlatego sprzedaje .

Mariusz

Nawet wczasy pod gruszą obniżyli oj wstydu nie mają

Robert

Tylko my nie mamy maszyny do kawy :)

Woźniak

Kto pracuje w ovopol_u naj intensywniej i nie narzeka na marną płacę .. Maszyna do kawy

Kowalski

Co się czepiacie tuczków, po prostu zazdrościcie świetnego gustu, poczucia estetyki, dobrego smaku, elokwencji, obycia, kultury osobistej, designu, przyjaciół i super chabrowej bryki.

Wojtek

Proponuję zrobic strajk tylko wiekszasc pracowników ovopolu sa mocni w buzi a jak cos do działania to chowają sie po kontach albo spuszczaja głowę w dół. Więc smami jestescie sobie winni wypracowaliscie na takie traktowanie latami i teraz macie pretensje do pani Prezes i do innych osób. Zamiast t pisac tu proponuję zebrać sie i pujsc rozmawiac z Panią Prezes albo z księgową bo chyba ona kasa zarządza i ma wglad na wydatki i niech wytłumaczy na co wydaje zarobione pieniądze z proszku sprzedanego

abcd

Na uklady miedyz gora a zwiazkami nie ma rady,tylko tyle napisze.

udacznik

może paru młodych da się podpuścić i rzucą, będą zasuwać z ukraińcami za frajer za te same pieniądze i tyle, te 1000zl mniej nie moja broszka ale związek zawodowy śpi tutaj na bank, jeśli zapada decyzja o obniżce to tak zwani łączniki na linii dół-góra robią brzydką robotę, i tu wartało by prezes przyjrzała się z kim ma do czynienia, lizus i pochlebca nie znaczy uczciwy.

Anonimus

Ludzie coraz intensywniej szukaja pracy i pomalu odchodza a o prace dla ludzi ktorzy cos umieja jest jej coraz wiecej.otwieraja sie nowe zaklady i ma jeszcze pare powstac wiec rynek pracy robi sie coraz lepszy.ciekaw jestem kto bedzie robil,nawet ukraincy nie chca tu pracowac.

Aghji

Wxystko co tu juz zostało napisane to prawda.ale to i tak niczego nie zmieni.pani prezes wie swoje i zresztą czy ja to coś obchodzi .ma pracowników gdzieś .dosyć, że jest to odpowiedzialna praca to płacą grosze na czterobrygadówce .stary pracownik nie jest doceniony (a wie i umie więcej niż nowy)zarabia tyle samo a wymagają od niego cudów ,ma parę stanowisk .zwalnia ludzi żeby jak najmniejszym kosztem robić robotę. źle się tam dzieje.rozpi....dziel i dziadostwo.

Xxxx

Co tu dużo gadać -ludziom nie dają żyć normalnie i godnie.a na remonty biurowca i auta kasa jest,a pracownikom się tłumaczy, że nastaly ciężkie czasy i zabiera premie które niedawno były dane. wypłaty fakt są na czas ale jakie to żenada.w innych zakladach są podwyżki i ogolnie srednia idzie w gore a tutaj to niewiadoma ile bedzie na wypłatę. z niewolnika nigdy nie będzie dobrego pracownika. każdy robi to co musi bo atmosfera byle jaka.dobre pieniądze to zadowolenie i chęci do lepszej pracy.a tak........

Zostaw merytoryczną opinię o Ovopol Sp. z o.o. Zakłady Jajczarskie - Nowa Sól

• Jak się pracuje w Ovopol Sp. z o.o. Zakłady Jajczarskie?

Zobacz opinie na temat firmy Ovopol Sp. z o.o. Zakłady Jajczarskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ovopol Sp. z o.o. Zakłady Jajczarskie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ovopol Sp. z o.o. Zakłady Jajczarskie
2.7/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Wojska Polskiego 39
    67-100 Nowa Sól