Opinie o Ovopol Sp. z o.o. Zakłady Jajczarskie w Nowa Sól

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ovopol Sp. z o.o. Zakłady Jajczarskie. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ovopol Sp. z o.o. Zakłady Jajczarskie o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ovopol Sp. z o.o. Zakłady Jajczarskie w Nowa Sól

Jakiśtam

Ostatnio pani prezes łaskawie dala premię(marne grosze) ,ale ją zawsze może zabrać.Żle się dzieje ,czy ona nie rozumie,ze tyle zakładów na strefie i ludzie będą jeszcze uciekać od tego bałaganu.

Pracownik Ovopolu
@Jakiśtam

Zamiast się cieszyć, że dostałeś premie to Ty jeszcze pretensje masz człowieku ???? Przecież nie musiała Ci nic dawać. Masz coś z głową ??? Jak Prezeska zacznie to czytać to na drugi raz nikomu nic nie da, więc zamknij gębę. Na Stefie zakłady płacą po 4000 zł i po 5000zł na rękę, więc już dzisiaj tam leć na co czekasz ????

Witek

Zawsze była i będzie różnica zdań w temacie wysokości wynagrodzenia. Brakuje ludzi to może dodadzą jakieś pieniądze?

Czy jest sens się zatrudniać? Raczej nie tym bardziej, że ludzie tam pracują w bardzo "niskich" temperaturach. ŻYCZĘ POWODZENIA INNYM PRACOWNIKOM. Biura i tak nie obchodzi w jakich warunkach pracujecie

Tak szczególnie na wieży błłahaha. Daruj sobie.

Tadeusz

A zatrudnij sie Pan i na własnej skórze doświadcz nowosolskiej jajczarni. Wypowiedzenie można złożyć zawsze na siłę nikt nie trzyma.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Ovopol Sp. z o.o. Zakłady Jajczarskie.
Erwin

Dobremu pracownikowi wszystko pasuje i potrafi sobie wszystko poukładać. Niestety nie wszyscy mogą taki mieć tytuł!!

Remik

Czyli nie ma sensu w tym momencie aplikować?

Po co wy te żale tutaj piszecie? Sami sobie pod górkę robicie... Idź do kierownika, LIDERA, DO WYŻEJ postawionych i powiedz co myślisz :) Zostawcie to forum w spokoju:))

Czekolada:)

Gratulacje dla wytrwałych ???? Z tego co patrzę najgorsze opinie w Nowej Soli ???? Zaraz powstanie nowa firma i gwarantuje, że z przyjemnością pracowników z ovopolu przyjmie za min. Stawkę 3400 netto i gwarantuje brak 4 brygad przez najbliższe 10 lat :)

@Czekolada:)

Bzdury gadasz czekolada. Bylem na rozmowie i jedyne co mi zaproponowali to 2300 netto na początek !!! Więc nie wiem o jakich 3400 zł piszesz. Najpierw sie dowiedz dokładnie a nie wprowadzasz ludzi w błąd !!!

:) :)
@Gość

Gdzie Ty byłeś? Jak rekrutacja dopiero za pół roku:)

Jestem nowym pracownikiem, który od niedawna ma okazje pracować w tym zakładzie. Przyznaje że troszkę się obawiałem przyjścia tutaj po tym co się naczytałem na tej stronie odnośnie firmy. Na szczęście tak jak myślałem dużo rzeczy jest tu mocno przesadzonych albo wręcz mija się z prawdą. Jak wszędzie trzeba pracować bo za darmo nic nie ma. Widzę że pracownicy ostatnio dostają podwyżki także póki co jestem bardzo zadowolony. Oby tak dalej. ja polecam pracę w tej firmie.

Zdenerwowana
@Nowy

Jakie podwyżki? Ucieła premie to i tak wyjdzie wypłata jak wcześniej. O czym Ty piszesz? Ludzie zapierdzielają za dwóch i to dla Ciebie normalne?

@Zdenerwowana

Zdenerwowana chyba czegoś nie zrozumiałaś. Widzę, że chciałabyś nie wiadomo ile zarabiać, a za bardzo lotna nie jesteś i od razu atakujesz. Ludzie wszędzie pracują. Ja całe życie ciężko pracowałem i wierz mi wiem co to jest ciężka praca. Zawsze możesz ją zmienić. Po co sobie nerwy szarpiesz ? A z tego co się dowiedziałem odnośnie podwyżek to owszem premia jest niższa, bo podstawe masz większą .

Zdenerwowana
@Nowy

Na szczęście już tam nie pracuję. Ludzi traktuje się tam jak psy.

@Zdenerwowana

Masz racje " Na szczęście " już tu nie pracujesz, bo przez takie właśnie sfrustrowane i zakompleksione osoby (wnioskuje to po tym, że zaglądasz jeszcze na opinie o starej firmie i chce ci się cokolwiek tu pisać, bo mi by się nie chciało ) atmosfera w pracy zawsze się psuje. Powodzenia w nowej pracy :))))))

Cacper
@Nowy

Wasze zakłamane opinie pisane przez prezeske nie zmienią złej opini o tej firmie , i na strefie naprawde na wejście przy 3 zmianach zaczeli płacić 3000 zł brutto wzwyż . Życze miłej pracy z Tuczkami i podobnymi :-) .

Postronna
@Cacper

Łaaaaaał 3000 zł brutto, czyli około 2100 zł netto rzeczywiście luksus !!!! xD

Niki

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Czytam wpisy i widać jak niektórzy doceniają pracę w firmie!!

Mirek

Zapraszam do pomieszczenia destruktora po zużyte rękawy od scolariego w które można się wypłakać do woli.

Miodek

Czy Szanowna Pani Prezes nie widzi tego, że co chwilę ludzie się zwalniają? Coś musi być na rzeczy albo z kierownictwem, ludźmi pracującymi... albo z płacą. Pracy jest ogrom, cysterna za cysterną, a płaca dalej stoi w miejscu... produkcja na wojska polskiego jest dyskryminowana i tyle!!! Żeby na strefie zarabiali więcej od tych co są na wojska polskiego i więcej mają roboty? Żeby ludzie na pakowni pracujący w weekendy, święta i nie święta zarabiali mniej od wybijalni!? To wszystko możliwe tylko w tym jednym zakładzie!!! Odradzam.

Zenek

Za co dodatki, taka praca i za odpowiednią pensję!!

Biurowiec
@Zenek

Ta odpowiedź chyba tyczy się "biurowca"

Bolec

Jedyna firma, która nie ma dodatku do 4 brygad...nawet ta tragedia dostała dodatkowo do wypłaty za 4 brygady 700zl. Obowiązków coraz więcej i towaru 2x więcej bo cysterny, a wypłata dalej taka sama. I się dziwią, że nikt nie chce tam pracować... Zmieniłem pracę i w 100% polecam

Trochę dołożyć do 4 brygad i będzie super:)

@44444

Dołożyć obowiązków :-)

Żałosne
@666

Pracujesz w tej firmie? Tu jedna osoba ma tyle obowiązków co w innych zakładach 3 osoby...

Kowalski
@Żałosne

To jest prawda i co gorsza ciągle dokładają tych obowiązków, a wypłata dalej stoi w miejscu...

Kobitka

Wrócą cysterny to dostaniecie ponownie dodatek, pozdrawiam serdecznie

Kowalski
@Kobitka

Cysterny już dawno wróciły... tydzień po zabraniu dodatku już były :) to był tylko pretekst żeby ludziom zabrać.

Adgrf

Pierdu pierdu ,tralala.Co za głupoty ktoś pisze. Jak praxowalem to praca byla ciężka(robiło się za dwóch a zarobki za pol), bardzo stresujaca ze względu na kierownictwo i jego podejście do wielu spraw.Nawet ludzie sie zwalniali bo nie mogli wytrzymac tych przeklenstw i atmosfery.Ciągły brak czesci (trzeba było kombinowac) a do tego zarobki marniutkie,może nie najgorsze ale za ta prace na pewno stanowczo za mało. .A do tego kombinacje z godzinami i wolnym.Jednym słowem nie warto.

Sumienie Ovopolu

Witam , pracowałem jakiś czas temu w utrzymaniu ruchu , zarobki niskie zależą chyba od wiatrów bo nigdy człowiek nie wiedział ile przeleją na rachunek , umowa oczywiście na najniższą krajową ( choć na rozmowie umówiliśmy się inaczej ) , atmosfera wśród pracowników straszna , szczególnie podejście do nowych osób starszych pracowników , no i majster choleryk o niskim poziomie inteligencji nadrabiający krzykiem i bluźnierstwem . Nietykalni i uprzywilejowani są tylko "kolesie" i "pociotki" , a donosicielstwo i włażenie w cztery litery jest tu czymś na porządku dziennym . Brak części zamiennych , narzędzi odzieży roboczej , oszczędności zakrawające o skąpstwo . Kierownik bez podejścia do pracowników , ciągle mija się z prawdą . Brak szkoleń , brak możliwości rozwoju i awansu. Właśnie znowu kogoś szukają na technika więc wszystkich przestrzegam , wszyscy dobrzy fachowcy dawno z tej firmy odeszli , a nowi nie zagrzewają tam długo miejsca .

Auktu
@Sumienie Ovopolu

Ja tez jakiś czas temu pracowałem ale nie dałem rady wytrzymać z atmosferą jaka tam panuje-krzyki,przekleństwa i chamstwo.Nie kazdy nadaje sie na stanowisko jakie zajmuje, bo trzeba zyc z ludzmi a nie wszystko krzykiem.To prawda,że na wszystkim oszczędzają i nic nie ma,a do tego stres związany z tym ,ze wymagaja dużo a nic w zamian od siebie nie dają -kasa słaba a jeszcze ciągle kombinacje z godzinami i premiami. Kierownik i inni rządzący(a jest ich paru)są jak święte krowy ,a nie dbają o pracownika i maja za nic.Dużo by tu pisać co się tam dzieje,szkoda się wkurzać. Ciesze się, że tam już nie pracuje.Żałuję tylko chłopaków którzy muszą się tam męczyć i za te marne grosze tyrac w takiej atmosferze.

Koleś i pociotka
@Sumienie Ovopolu

Jak się kto (usunięte przez administratora) to dostaje zjeby. Ja (usunięte przez administratora) szkoda że jak pracowałeś to nie miałeś na tyle jaaaaaj aby podejść do majstra choleryka o niskim poziomie inteligencji i mu w twarz powiedzieć że coś cie boli. Tłuk z ciebie widocznie był skoro tak sie (usunięte przez administratora) szkoleń domagasz wiec dobrze ze już tu nie pracujesz. I nie macie nas co żałowac jełopy damy sobie rade bez was.

Mechanik
@Koleś i pociotka

Święta prawda, najlepiej podać tłukowi wszystko na tacy, a on i tak będzie marudził. Albo jesteś mechanikiem, albo siusiu majątkiem głąbie bez szkoły

Koleś i pociotek
@Sumienie Ovopolu

Czyste ubranie i super narzędzia to Marzenie każdego pozera, Ty nim byłeś i nie żal nam, że odszedłeś

Ty (usunięte przez administratora) bez szkoły ,a czemu nie napiszesz że się onanizowales do prochu ,bo masz tak małego (usunięte przez administratora) jak mały jest twój mózg o ile go masz jak Ci tu zle to (usunięte przez administratora) na zachód ,dawa (usunięte przez administratora) syryjczykom

xbxbx

Zostaw merytoryczną opinię o Ovopol Sp. z o.o. Zakłady Jajczarskie - Nowa Sól

• Jak się pracuje w Ovopol Sp. z o.o. Zakłady Jajczarskie?

Zobacz opinie na temat firmy Ovopol Sp. z o.o. Zakłady Jajczarskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ovopol Sp. z o.o. Zakłady Jajczarskie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ovopol Sp. z o.o. Zakłady Jajczarskie
2.7/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Wojska Polskiego 39
    67-100 Nowa Sól