Opinie o Polipak Sp. z o.o. w Środa Wielkopolska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polipak Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polipak Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polipak Sp. z o.o. w Środa Wielkopolska

Czy w Polipak Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Ale Ty głupi jesteś

Brak słów...... Kolejny raz Doniu sie wypowiada i stale tylko każdy narzeka wiec co Wy tu robicie jeszcze skoro wszystko jest takie złe i niedobre? Oczerniać innych, nagadywać tylko po co? Tutaj każdy jest wielkim bohaterem szkoda, że tylko tu..... Wstyd........

Numerek

Dramat Godzinę przed awizacja było miejsce to kazali czekać a gdy przyszło do rozładunku to wziął miejscowego ????????????????????????

Szybki numerek
@Numerek

Awizacja na 17 o 19 wyjechałeś rozładowany. Z czym masz problem?

Ege szege

To tylko świadczy o firmie w jaki sposób za wszelką cenę chce ściągnąć do siebie pracownika tym bardziej że nowa hala rusza nie długo.

Luzus

Jak najdalej od tej firmy...na stanowiskach kierowniczych ludzie bez kwalifikacji i wiedzy i wszyscy z odzysku z firmy Decora, kręcą jak się da i ręką rękę myję...patrzą tylko gdzie by tu zabrać pracownikowi premie, ludzie się zwalniają jeden po drugim...nic pozytywnego... Współpraca pomiędzy działami masakra każdy patrzy jak komuś dowalić...

Ale Ty głupi jesteś
@Luzus

Ludzie "bez" kwalifikacji pracowali na maszynach zanim Ty się zatrudniłeś w tej firmie, więc nie pozwolę na to aby tacy pseudooperatorzy obrazali pracowników tej firmy, niech każdy z Was zazna chleba tej pracy, a później sie wypowiada

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Polipak Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik Działu Zapewnienia Jakości? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Beata

(usunięte przez administratora)czy ma coś na sumieniu i nie chcę się dzielić opiniami??ciekawa sprawa!

Ciekawski

Jak obecnie wyglada praca na magazynie? Jak placa, atmosfera??

SzaluNieMa
@Ciekawski

Hej ubiegalem sie tam o prace jakis czas temu. Praca na 3 zmiany i kasa duzo nizsza niz normalnie na magazynach. Chyba ze cos sie zmienilo

@SzaluNieMa

Niestety nic się nie zmieniło, praca za tą kasę jeszcze w weekendy słabo i to bardzo słabo

@Ciekawski

jesli chodzi o Polipak to odradzam,szkoda zachodu i nerwow tym bardziej trzeba uwazac z kim masz do czynienia niby slodko z toba pracuja a za chwile na biezaca za twiomi plecami d u p e rabia!zero wsparcia dla pracownikow do tego najnizsza krajowa i wymagania maj takie ze szkoda mowic,dziwie sie ze Polacy nie chca robic bo młody kierownik mwg chodzi na biezaca do biura i spiewa co sie dzieje wkolo Polipaku!brak szacunku dla pracownikow!

@ja

Zgadza się najniższa krajowa plus premia uznaniowa czyli jak ktoś na górze wstał lewą nogą to Ci zabiorą cześć premi co ma miejsce co miesiąc w jednym zabiorą tobie w drugim innemu. Ale składki są oddawane od całej wypłaty więc na plus. Co do obrabiania tyłka to sam możesz sprzedawać niestety w polipaku na 10 osób 9 kabluje ludzie dla zwrócenia na siebie uwagi zrobią wszystko

@Ege szege

Rozdział wynagrodzenia dotyczy wszystkich pracowników zatrudnionych w Polipak Sp. z o.o. Zasady premiowania są jasno określone i stosowane w ocenie pracy każdego pracownika. Ewentualne potrącenia z premii nie mają miejsca z powodu "wstania lewą nogą" lecz są merytorycznie uzasadnione.

Jaka atmosfera jest między działami w Polipak Sp. z o.o.?

Już nie długo były pracownik

Firma słaba, zero możliwości rozwoju i awansu (chyba, że lubisz donosić-takich to tam bardzo lubią), cztery brygady, do roboty non stop wolne tylko Wielkanoc i Boże Narodzenie i to nie zawsze. Właśnie się stąd zwijam.

jola

beznadziejna!

Jakie narzędzia pracy zapewnia Polipak Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Dział HR Polipak Sp. z o.o.

Polipak Sp. z o.o. zatrudnia na różne stanowiska i w zależności od powierzonych obowiązków służbowych pracownik otrzymuje niezbędne narzędzia pracy. Zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych na adres praca@polipak.com.pl

lodzik

dostaniesz rower i kartke z długopisem lepiej sie tam nie pchaj bo szkoda nerwow!

Doniu

Acha a dobra jakie stawki godziniowe na stanowisko pracownik produkcyjny i jak z wynagrodzeniem,za najniższą krajową? czy jak to tam jest.

Sławomir
@Doniu

Interesowała Cię praca na stanowisku pracownika produkcyjnego. Niestety na Twoje ważne pytania związane z tym stanowiskiem nikt nie odpowiedział, dlatego też chciałbym wiedzieć, czy mimo wszystko zdecydowałeś się aplikować?

Ege szege

To fakt już za moich czasów pracownicy innych narodowości byli i są lepiej traktowani szkoda że nie wszystkich z nas doceniali

Hmm
@Doniu

@Doniu idź na rozmowę i się zorientuj ile mogą Ci zaoferować, wynagrodzenie dostaniesz zawsze na czas i jeśli nie będziesz zbijać bąków w pracy, tylko weźmiesz się za robotę to na pewno to docenią :)

Nn
@Doniu

Narobisz się premie ci zabiorą za byle co za za duzy odpad mimo że to wina foli nie twoje dostaniesz 2600 to się ciesz prac 4 brygady

@Nn

Robisz cały miesiąc a tu ci zabiorą premię bo w biurze mieli taki kaprys no i pracownicy z Ukrainy są lepiej traktowani niż lokalsi

@Ege szege

Jeśli jest Pan/Pani pracownikiem naszej firmy i uważa iż niesprawiedliwie został potraktowany (zarówno w kwestii dotyczącej wynagrodzenia jak i każdej innej) zachęcamy do rozmowy z bezpośrednim przełożonym. Wszelkie wątpliwości staramy się wyjaśniać na bieżąco. Cenne są uwagi i opinie pracowników. Potrafimy docenić dobrze wykonaną pracę, niestety jeśli zdarzy się "potknięcie" pracownik może spodziewać się potrącenia premii. Zasady premiowania są jasno określone w naszej firmie i stosujemy je oceniając pracę każdego pracownika, niezależne od narodowości. Każdy pracownik w firmie jest równo traktowany.

H&m
@Hmm

Tu się tylko zgadza "wynagrodzenie na czas" niestety firma (usunięte przez administratora) Wiele, by można powiedziedzieć niestety tylko negatywnie oceniam pracę w tej firmie. Praca na 4 brygady za tę kasę... marnie

On

Czy w Wielkanoc też się pracuje?

Jakie uklady ? Po prostu za dodatkowa kase i o to sa pytani ludzie ! A nie jakies uklady

Passah

To dla was praca w swieta to nagroda i przywilej?

anonimektymek

Ludzie co Wy za maniane tu robicie? Dziwię się, że ten wpis tej mega zakompleksionej osoby jeszcze tu jest. To nie Pudelek, tu się wyraża zdanie i opinie na temat firm. Możesz napisać dobra niedobra, fajna lub nie, mozna zarobić lub nie. A takie cos ma czemu służyć? Coś Cie boli to idź i powiedz. Pracuje juz jakis czas i wiem, że jest tu kilka osób które żyją życiem innych dlatego, że swojego nie mają, zajmują się obgadywaniem i nakrecaniem afer. Można by niejedno o nich napisać ale po co? Chyba serio żółć Cie zalewa. Taki typowy Kowalski. W pracy mnie interesuje podejście i sposób traktowania mnie przez innych nic więcej. Co kto robi po pracy? Co mnie to? Ale jak ktoś przychodzi tylko po to żeby (usunięte przez administratora) obrabiac? I do tego takie dziecięce przezwiska? Dla mnie koleś jest spoko i to jest ważne, reszta mnie nie interesuje. A tym wpisem ktos sie powinien zająć bo to już nie pierwsza obrażona tu osoba, a nikt anonimowy nie jest.

Anonimek
@anonimektymek

W sumie może i masz rację ale zachowanie danej lub danych osoby jest pod wszelką krytyką. Ja poprostu nie lubie falszywych ludzi a tam takie sa.

Echo

Witam serdecznie, używając takich stwierdzeń musisz mieć jakiś dowód, nie wydaje mi się aby takowy istniał. Dlaczego tak bardzo interesuje cię prywatne życie innych ludzi? Myślę, że czas dorosnąć i przede wszystkim zająć się własnym tyłkiem. Przychodzisz do pracy po to żeby pracować a nie latać i obgadywać wszystkich dookoła, tak dla przypomnienia. A jeżeli chodzi o pracę z "Kłapouchym" - kierownikiem (Tak to kierownik i ma imię i czy ci się to podoba czy nie jest nim i powinnaś mieć szacunek do niego) kilka rzeczy na pewno by się znalazło, jednakże nie jest wcale źle, jak potrzebujesz pomocy przyjdzie a czasem i sam nawet chodzi i pyta czy coś pomóc. Jeśli nie brak Ci odwagi to możesz iść i osobiście mu to powiedzieć, a nie wypisywać w internecie bo właśnie takie zachowanie jest poniżej wszelkiej krytyki. Pozdrawiam serdecznie.

Justyna N

Szanowna autorko wpisu, Uprzejmie informuje ze Polipak sp.z o.o. stanowczo nie zgadza się na obrażanie kogokolwiek, bez względu na płeć, narodowość,kolor skory,zajmowane stanowisko. Każdy następny wpis tego typu będzie zgłaszany odpowiednim organom i zrobimy wszystko by autor poniósł konsekwencje. Głęboko wierze jednak,ze wystarczy Pani odwagi by zwyczajnie,tak po ludzku przeprosić i nie chować się (już nieskutecznie) za szklanym ekranem. Jeśli ma Pani lub Pani współpracownicy merytoryczne uwagi które mogą poprawić jakość i komfort pracy-serdecznie zapraszam,warto rozmawiać i przedyskutować każdy pomysł. @Lukasz- fakt ze w twojej obronie stają podwładni świadczy tylko o tym ze robisz kawał dobrej roboty-czego serdecznie gratuluje:) Zapraszam do wymiany merytorycznych uwag- tutaj lub-najchętniej- osobiscie. Justyna Nowak-Gajek Pełnomocnik Zarzadu Polipak Sp.z o.o.

Zorganizowany

Zorganizowana moze tak ale operatora procz jednego kompetentnego BT to tam brak totalny.....

Brygada B
@Zorganizowany

Tylko bez przesady z ta kompetecją oprocz Bartka jest kilku zdolnych operatorow, z reszta kazda zmiana posiada bardziej lub mniej doswiadczonych ludzi, oczywiscie nikomu niczego nie ujmujac:) nie rob z innych gorszych bo tak nie jest

@Brygada B

Zle to napisalem masz racje

@Justyna N

Nie chętnie z tą niby panią Justyna muszę się zgodzić pracowałem tam kilkanaście lat i powiem jedno firma nikogo nie dyskryminuje (usunięte przez administratora) KAZDEGO PRACOWNIKA BEZ WYJATKOW

On

Czy w Wielkanoc 12 i 13 kwietnia produkcja pracowała?

doniu

witam zamieszam aplikować na stanowisko operator maszyn/pracownik produkcyjny ,jak wygląda praca,co miałbym na danym stanowisku robić.Proszę o odpowiedzi-pracowników POLIPAK

@doniu

Jeśli trafisz na wydział folii to Twoim zadaniem jest chodzić do okoła hali od maszyny do maszyny przez prawie 8godz. Oprócz tego na początek wymiana sit itp. No i praca w 3 weekendy w miesiącu i większość świąt za wyjątkiem Wielkanocy i gwiazdki.

Lalka

Witam, ciekawa jestem czy zmieniło się coś co do zarządzania na zmianach ponieważ jak pracowałam półtora roku temu to była tragedia z kierownictwem.

Nieomylny
@Lalka

Tak, zdegradowali co niektórych na stanowisko lidera.

Ja nie wierze

Dziwi mnie fakt że poruszacie tu takie tematy. A pozostawaja takie kwestie jak to że 1 listopada musimy pracować 24 grudnia pracujemy 30 pracujemy 1,3 maj pracowaliśmy. To was nie denerwoje tylko kwestie kto z kim i gdzi. Zmienili by tylko ta kwestie firma nie straciła by na tym a pracowało by się lepiej. Czy tak trudno by to zmienic

Abrakadabra
@Ja nie wierze

1 listopada zrobili wolne plus w ich strone za wyjscie w dobra strone w kierunku pracownika alee.... Polskimm pracownikom tez przydalo by sie podziekowanie lub poprostu za dobra robote czasami podarowac jakis voucher pod orla. ......

@Abrakadabra

Chyba długo nie pracujesz w polipaku bo inaczej byś wiedział że firma nigdy nie dziekuje zwykłym pracownikom za dobre wyniki potrafią tylko obiecywać extra 100-200zł za dobrą produkcję po czym w następnym miesiącu i tak Ci zabiorą te pieniądze. Niestety taka jest już ta firma i nic się już chyba nie zmieni, więc proponuję Wam poprostu poszukać innej pracy a polipak zostawić ukraincom.

Abrakadabra
@Ege szege

Dlugo nie dlugo nie ma znaczenia ale nie mozna wyrozniac tylko obcokrajowców voucherami każdy y chetnie by poszedl na kolacje z osoba towarzyszącą

Zorganizowany

Oboje sa wolni wiec nie rozumiem po co o tym pisac.....

B fig

Boli cię to że nie możesz nikogo na boku znales

Ja2
@B fig

Wręcz przeciwnie życzę im wszystkiego najlepszego żeby im się udało. A na boku to możesz sobie sam / sama szukać.

Mario

Nie ma co zazdrościć,

Sławomir

Czytałem komentarze i zaciekawiła mnie jedna kwestia. W jakim systemie pracujecie? Ile zmian i w jakich godzinach?

Witam mam pytanie czy w polipak pracuje się także w każde święta?

99% pracujących, ukrainie się podoba po 12 godz.

Grób tj

Jako jedyna firma w Środzie wlkp pracuje zawsze w każde święta tu takiego czegoś nie ma jak dzień wolny.

mkiou

mjhn fgyyh

mjhn
@mkiou

Właśnie tak jak myślisz, nie ma sensu.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Polipak Sp. z o.o.?

Justyna Nowak

Tak, rozmowa odbywa się w umówionym terminie w lokalizacji Harcerska 16. Pozdrawiam Justyna Nowak

Zostaw merytoryczną opinię o Polipak Sp. z o.o. - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Polipak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polipak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polipak Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polipak Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 301 ocen.
  • Harcerska 16
    63-000 Środa Wielkopolska