Opinie o Polipak Sp. z o.o. w Środa Wielkopolska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polipak Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polipak Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polipak Sp. z o.o. w Środa Wielkopolska

lipa

Super pomysł z tym wirtualnym showroomem, sporo się można dowiedzieć.

rama
@lipa

a co to takiego? gdzie to?

@rama

na ich stronie internetowej popatrz to się dowiesz ;)

LilNasX

Co znaczy zaplanowana ścieżka kariery z możliwościami awansu. co się kryje pod tym hasłem, co znaczy zaplanowana ścieżka kariery?

fax
@LilNasX

że możesz się rozwijać w danej dziedzinie

fax
@LilNasX

ale o szczegóły już musisz pań rekruterek podpytać

Lil
@fax

A waszym zdaniem jak to wygląda?

varriete
@Lil

pewnie zależy dużo od stanowiska i jakie możliwości daje

@varriete

A co z "8 dodatkowymi benefitami dla pracownika"?

Ok

Firma jest dobra, warunki są w porządku, normalna atmosfera, ludzie w porządku.

Pracuje tu już 2 lata, więc jakiś obraz wyrobiony mam

aloo
@Ok

no to dzięki za opinie, bo wiadomo że będąc gdzieś pół roku a 2 lata to ma to znaczenie, a jak jest w kwestii umów? jaką proponują?

@aloo

Umowę o pracę mam

ratatuj
@Ok

na nieokreślony? czy jak?

ratatuj
@Ok

bo mi na tym bardzo zależy, czy długo się czeka na uopa na nieokreślony u was?

@Ok

A specyfikę pracy jak ocenisz? Masz już doświadczenie z innych firm, żeby się odnieść czy to twoja pierwsza w branży? Po dwóch latach cokolwiek się zmienia względem warunków?

Lotr

jak wam się pracuje ogólnie? bo na rozmowie byłem i takie oficjalne rzeczy to wiem, pytam jak ogólnie atmosfera w firmie i czy jest ciężko

migo
@Lotr

a na jakie stanowisko była rozmowa?

migo
@Lotr

na produkcji foli spoko atmosfera moim zdaniem, ja sie dogaduje z ludźmi raczej

Lotr
@migo

produkcja - operator maszyn

@Lotr

przepracowałem tu swoje i było ok, co do atmosfery to spoko, ale to też zależy jakie sobie relacje z ludźmi wyrobisz

@Lotr

a co do ciężkości to już w sumie sprawa indywidualna, moim zdaniem do przeżycia

@rort

ale tacy ogólnie kontaktowi ludzie raczej? nie ma jakiegoś hermetycznego środowiska, gdzie ciężko się dogadać?

forty
@nick

a ty kontaktowy jesteś? wiesz co no to dużo od ciebie zależy, ja osobiście nie mam problemu, żeby się z kimkolwiek dogadać, więc myślę, że na spokojnie

kontroler
@forty

kontroler jakości- to jest jakiś inny dział niż produkcja ((budynek) ?

retro
@Lotr

fajnie sie pracuje tylko trzeba rzeczywiście robić a nie sie obijać

@retro

A jakoś konkretnie do tej roboty teraz mobilizują? Co w przypadku jak masz gorszy dzień, wyrozumiali będą?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Polipak Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik Działu Zapewnienia Jakości? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Wrab

Poli-lab ma odrębną siedzibę?

on

Pracuje się dośc dobrze, stuknął mi rok pracy, na razie nie rozglądam się za niczym innym, więc to chyba mówi samo przez się. Jak ktoś jest zainteresowany, to w sumie polecam, firma zupełnie poprawna, warunki okej.

jak z umową?

@on

na czas nieokreślony masz czy jeszcze na określony?

no umowe o prace mam

@lechu

no jeszcze na określony, ale za niedługo będzie przedłużenie, więc się spodziewam, że dadzą na nieokreślony już

@on

okej i dają wszystkim bez problemu?

@lechu

no raczej tego się spodziewam w moim przypadku, ale za wszystkich się wypowiadał nie będę :)

@lechu

Myślę, że to też zależy od tego jak kto pracuje

@123

no to akurat oczywiste jest

nicik

Współpracujecie w uczelniami? Konkretnie współpraca pod kątem badań do doktoratu?

Mim
@nicik

To chyba najlepiej by się było kontaktować bezpośrednio

@nicik

a w jakim obszarze robisz ten doktorat?

@Mim

no ale Mim ma rację, że o takie informacje to trzeba pytać u nich, bo to chyba dość niecodzienne pytanie

Kornik

Jedna wielka ściema w Polipaku!

@Kornik

Zależy pewnie co przez to rozumiesz. Nieprawdę Ci ktoś powiedział? Kolega z pracy czy ktoś wyżej? W sumie to dogadujecie się tu między sobą?

@Emilia

Atmosfera spoko, tylko obie strony muszą chcieć

Gen

Pracowałem tu jakiś czas. Firma nie jest zła, robiło się całkiem nieźle. W sumie to polecam.

hopek

napisał co uważa i tyle, co go ciągniesz za język, jakby chciał więcej napisać to by napisał

??
@hopek

a do kogo to komentarz, że tak spytam?

Agent
@??

Może nie pod tym miał zamieścić komentarz

Caro

rekrutacja jakaś otwarta?

ggrag
@Caro

patrzcie że, na strone....

rudy
@Gen

polecasz ale już nie robisz, no nieźle

Xin
@rudy

no i co z tego że już nie robi? może przeszedł na emeryture lub coś. nie wiesz tego

@rudy

No tak, bo jak ktoś jest zadowolony z jakiejś firmy, to od razu zobowiązuje go to, żeby zostać w niej do końca życia i jeden dzień dłużej

jorik
@ggrag

na stronie piszą, że mają pełną załogę i ogłoszeń brak póki co..

jorik
@Deo

u was to raczej stały skład, prawda? nie ma co liczyć na jakieś oferty pracy w najbliższym czasie czy są jakieś szanse??

@jorik

A ja nie wiem, nie interesuje się rekrutacjami, bo ja swoją posadę mam i tyle

@jorik

Ale tak, ekipa raczej stała

roberto
@Deo

a jak chodzi o atmosfere w zespole?

roberto
@Deo

da się pogadać czy raczej każdy sobie?

wigilija

jest coś na święta?

alo
@wigilija

jaką kase dostajecie? albo bony czy coś?

alo
@wigilija

już sie nie załapie raczej ale tak na przyszłość pytam

Gepard
@wigilija

Ja nie wiem co wy macie z tymi swietami

paczek
@Gepard

i tak juz po swietach

Kondzio

Mona liczyć, że tak to ujmę, na jakieś zaplecze jedzeniowe od firmy? Jakieś kanapki od czasu do czasu chociaż czy coś w ten deseń? Czy wszystko we własnym zakresie z takich rzeczy?

@Kondzio

jest stołówka i posiłki pracownicze

Kondzio

Dziękuję

fame
@Mick

A trzeba coś dopłacać czy są finansowane w pełni?

??
@Kondzio

takiego pytania to jeszcze nie widzialem.. kolega chyba w gastronomii dopiero co pracowal?

heh
@Kondzio

a mamusia juz nie chce robic do pracy?

Ogień
@fame

No juz nie przesadzajmy z tym wszystkim

mruk
@heh

Akurat posiłki pracownicze często są w zakładach, więc to zupełnie normalne pytanie, a jakieś wjazdy o "mamusi" są zupełnie zbędne...wiesz ile jest sytuacji, w których ktoś może mieć problem ze znalezieniem czasu na przyszykowanie sobie jedzenia?

nom
@mruk

racja, nie ma co od razu krytykować, a swoją drogą tu macie coś czy nie?

rynio
@mruk

ludzie nie majacy czasu na poranny posilek... laczmy sie

mol

co to za "8 dodatkowych benefitów dla każdego pracownika" o których piszą na stronie?

@mol

też jestem ciekawy, co się na to składa

ta
@befi

o matko.. a nie prościej się zapytać wprost? co konkretnie i jak?

@ta

przecież pytam wprost

@ta

no i pytanie było konkretne, więc nie wiem o co chodzi

Romet
@befi

ktoś wymieni?

@mol

nie wiem o jakie dokładnie 8 ich chodzi ale moge wymienić co mniej wiecej wiem, że tu było jak pracowałem

@mol

no to na pewno fundusz socjalny z takich najważniejszych, zniżki na produkty firmowe, jakieś imprezy firmowe czasami były organizowane, jakieś przekąski darmowe dla wszystkich, dodatki świąteczne no i nie wiem co tam jeszcze mogło być juz nie pamiętam jakoś dokładnie

@Romet

no ale tak jak mówie tak kiedyś było może coś od tamtego czasu dodali. nie wiem

mol
@wertel

zawsze coś

Xin
@wertel

no to 5 wyliczyłeś a reszta?

Rafcio
@Xin

a o resztę to już podpytaj lepiej na rozmowie nie ma co czekać tutaj aż ktoś odpowie...

Abc

Witam, czy na produkcję przyjmują też kobiety?

@Abc

Tak

def

a na jakie stanowiska najczęściej?

piko
@def

nikt chyba takich statystyk nie prowadzi

txy
@def

różne, a jakie cie interesuje?

Beata
@Abc

Właśnie widziałam, że mają ogłoszenie dla Pracownika produkcji. I też jestem ciekawa tej posady. Podali tam w ogłoszeniu, że każdy pracownik może liczyć na 8 benefitów od firmy. A czy wiecie, czy one są od pierwszego dnia zatrudnienia dostępne? Można sobie dowolnie je wybierać? Jak to funkcjonuje w praktyce?

hwg
@Beata

Było dopiero co pytanie o to, niżej zjedź

@hwg

no było ale nikt nie odpowiedział.,,

było
@.

to chyba masz problemy ze wzrokiem? przecież @wertel o tym pisał

było
@.

w lupke wpisz i będziesz widział

Operator kandydat

Jaka jest na ten moment stawka godzinowa jako operator maszyn?

Dominika
@Operator kandydat

Jakie masz ogólnie doświadczenie jako operator maszyn?

Ghbb
@Dominika

A ktoś bez doświadczenia, ale z chęcią nauki ile dostanie na start, a ile po przepracowaniu jakiegoś okresu?

Iwona
@Ghbb

na ich stronie jest ogloszenie o pracowniku produkcji, wszystkiego podobno ucza i nie trzeba miec doswiadczenia ale nie ma info o wynagrodzeniu zadnego . Wiedziales ze to praca w systemie 3 zmianowym i 4 brygadowym ?

zabawny
@Iwona

ta
@Iwona

no tak, żadna to tajemnica, a w kwestii wynagrodzenia to pytaj w rekrutacji

nick

różne rzeczy ludzie mogą gadać, ale mi się tu dobrze pracuje. normalna robota, normalne warunki. jest ok. pozdrawiam.

heh
@nick

normalność widzę w cenie jest

czaro
@heh

żebyś wiedział :)

czaro
@nick

a jak z umową? można liczyć na uop?

miszcz
@czaro

ja swoją pierwszą miałem umowe o prace na okres próbny, więc myśle że na spokojnie

miszcz
@czaro

a na co się rekrutujecie tak z ciekawości?

kogoot
@nick

a pochwalisz sie jakie stanowisko?

suno

Jaki macie system pracy na produkcji?

Pracujemy w systemie 3 zmianowym czterobrygadowym

A jak chcesz wiedzieć w jakich godzinach to 6-14-22

suno

Dzięki za informację!

Kmd

tak jak wspomiano 3 zmiany

robi
@Kmd

a zdarzają się tu nadgodziny jakieś czy raczej nie?

W Polipak Sp. z o.o. trwa proces rekrutacji na stanowisko Mechanik Maszyn. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.

Radzio

jest jeszcze oferta? widział ktoś? widze, ze stary post, ale moze ktos wie czy dalej jest aktualna ta oferta

gremlin
@Radzio

pewnie nie, na stronie są jakieś ogłoszenia o pracę jak coś

DajMuMiodu

No niestety daleko mi na stanowisko mechanika, ale bardzo szkoda... Cytując klasyka : "Lena z citroëna Monika z ciągnika Każda fajna laska kocha mechanika"

massi

zmianówka widzę na elektromechanika jest, jakie to godziny macie?

@massi

jak pracowalem na produkcji to byly 3 zmiany, system czterobrygadowy, nie wiem jak jest teraz, a o godziny to już ktoś pasuje zeby dal znac bo sie moglo pozmieniac a nie chce wprowadzac w blad

Nadal są

rort

tak podejrzewałem, ale nie chciałem siać zamętu, więc wolałem, żeby ktoś z obecnych to potwierdził

Dominika

Jakie to są konkretnie godziny? WIesz może? No i czy trzeba robić 3 zmiany czy jest taka opcja żeby się dogadać by np, robić tylko 1?

Dejavu
@Dominika

Gdyby się można było odgadać tylko na jedną, to zaraz cały zakład by tak chciał i wszystko by rypło. Więc nie sądzę...

suzi

masz na 6, 14 albo 22

@suzi

wszystkie działy tak samo pracują?

anonik
@nick

a chcesz aplikować na wszystkie, że tak dopytujesz? przecież nikt ci rozpiski godzin pracy całego zakładu chyba nie da.. więc doprecyzuj może o jaki ci konkretnie chodzi?

wombat
@anonik

spokojnie człowiek po prostu chce się dopytać, to forum daje takie możliwości... a nawet jeśli to dla innych będzie tez informacja

Dominik

Witam zauważyłem że Polipak Sp. z o.o ul Fabryczna 7 szukają kandydatów na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI. chciałbym się dowiedzieć czy na to stanowisko jest potrzebne doświadczenie jestem bezrobotny i szukam pracy. Jak oceniacie tą firmę, jakie zarobki ,jaki system zmianowy. jaka atmosfera. nie mam doświadczenie w operowaniu maszyn ,praca jest lekka??? .Bardzo proszę o komentarze życze miłego dnia

gutek
@Dominik

w ogłoszeniu jest napisane, że doświadczenie mile widziane, więc nie jest chyba bezwzględnie wymagane

@Dominik

firma ok, atmosfera dla mnie w porządku

praca w systemie 3 zmianowym czterobrygadowym

a dokładnie to takie godizny: 6-14, 14-22, 22-6

@Dominik

ja już pracuje tu trochę, wiec no jak to na producji, nie wiem co to znaczy dla ciebie lekka czy ciężka

dominik
@produkcyjny

pszesadziłem ciężka czy lekka chodzi jak dane stanowisko wygląda dla początkującego

@dominik

No trochę wdrożenia jest, więc na początku może się wydawać dużo tego wszystkiego, ale jak będziesz uważnie słuchał i obserwował, to sobie na spokojnie poradzisz, tak myślę. Rocket science to to nie jest, więc idzie szybko wszystko załapać.

@dominik

Przygotowanie stanowiskowe będziesz miał, więc nie ma się co obawiać zawczasu, myślę, że dasz radę

@dominik

Ja też nie miałem za bardzo doswiadczenia, poza jakimś dorabianiem na czarno u rodziny, więc mówię z własnego doświadczenia

rort

też myśle, że nie ma co się nastawiać, powinieneś dać radę jak jesteś sumienny i faktycznie chcesz pracować

@rort

widzę że jesteś byłym pracownikiem ale chciałbym się dowiedzieć, czy w firmie jest szansa na podnoszenie kwalifikacji?

@rort

nie wiem na jakim stanowisku pracowałeś ale może orientujesz się coś o pracy kontrolera jakości?

@rort

kontroler siedzi bardziej na produkcji czy to bardziej biurowa praca?

@myśle

jedno i drugie

Zordon

Mam pytanie, gdzie mieści się siedziba? Bo w ogłoszeniach, jak i tutaj podpisana jest ulica Harcerska, ale na stronie w kontakcie i na wizytówce google już Fabryczna. Są dwa oddziały w Środzie Wlkp, czy było jakieś przeniesienie i nie wszędzie jest uwzględniona zmiana?

@odp
@Zordon

Firma mieści się przy ulicy Fabrycznej 7 w Środzie Wlkp. taki adres widnieje również w publikowanych ogłoszeniach.

Zordon
@@odp

Dzięki. Ale na ogłoszeniu na stronie, jest informacja, żeby składać aplikacje na adres siedziby na Harcerskiej, więc stąd moje wątpliwości.

@odp
@Zordon

Ja zawsze patrzę na aktualne ogłoszenia na olx i pracuj tam adres jest Fabryczna.

mejl
@@odp

ja jakoś wolę mailowo, najprościej i najszybciej

@mejl

Niektórzy wolą mailowo, inni osobiście, to już własna preferencja

@Zordon

Ale myślę, że wątpliwości już rozwiane

Zostaw merytoryczną opinię o Polipak Sp. z o.o. - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Polipak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polipak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polipak Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polipak Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 301 ocen.
  • Harcerska 16
    63-000 Środa Wielkopolska