Opinie o Polipak Sp. z o.o. w Środa Wielkopolska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polipak Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polipak Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polipak Sp. z o.o. w Środa Wielkopolska

All

Nie ma ofert. Planowane są jakieś zmiany w najbliższym czasie?

suis

Wysyła się tam gdzie są aktualne ogłoszenia po prostu

Pytanie?

Jak wygląda praca na produkcji? Na ile zmian robicie? Jest czterobrygadówka?

Bajer

Ktoś się orientuje na ile jest kolejna umowa? taka na czas określony?

Praca..zależy jaka zmiana i który kierownik...jedna zmiana na naszych oczach się rozlatuje,manipulacje jednej osoby na zmianie powoduje ,że nikt z nią nie rozmawia ,ciągle zgrzyty z kierownikiem-Polakow garstka .praca fizyczna jak kto woli ale atmosfera zniechęca. Nie polecam.

Pola Nowy wpis

Cześć. Interesuje mnie proces rekrutacyjny dla specjalisty ds. IT. w ofercie napisano, że dwa lata doświadczenia to minimum by się kwalifikować, jakie inne kompetencje są już na bieżąco weryfikowane?

pdpd Nowy wpis
@Pola

chyba tak, zresztą wyśli cv a później sie martw :D

Pytanie?

Jak wygląda praca na produkcji? Na ile zmian robicie? Jest czterobrygadówka?

kurek

tak jest 4bryg, na 3 zmiany

kurek

a jeśli chodzi o godziny to zmiany są 6-14-22

@kurek

a wiesz może jak to wygląda z umowami???

Nik
@Pytanie?

Tak czyerobrygadowka praca ok ale warunki ciężkie zwłaszcza teraz przy upałach idzie się ugotować nie ma klimy a góra ma nas w (usunięte przez administratora) padajmy jak muchy zero zainteresowania. Że ludzia się ubrania do skóry przyklejają pot leci po całym ciele zero przewiewu o normalne oddychanie bardzo ciężko duszno i parno współczujemy sami sobie takich warunków pracy

Kornelia
@Nik

a jak rozmowy na ten temat wyglądały chociażby w tamtym roku? Zastanawia mnie to jak taki problem mogliby potencjalnie rozwiązać i czemu nie jest to robione. Ta sytuacja nie wpływa na ostateczne wyniki z pracy? nikt nie zauważył z nimi problemu?

Magik
@Hunt

no i w zaleznosci od tego jak sie szybko nauczysz i jak ci poszlo na probnym to taka umowe ci daja po okresie

umowaaa
@Magik

to jak jest okres probny to na pewno uopy daja jak dobrze wnioskuje

Czajnik
@Magik

a długo się tu czeka na odpowiedź na cv?

fioletowy
@Czajnik

pytasz o produkcje czy moze administracje?

fioletowy
@Czajnik

bo jesli pytasz o produkcje to wsm ja to po ok tygodniu, moze poltora dostalem info ze mnie przyjeli

Gaśnica
@fioletowy

i długo już tu pracujesz? jakie było takie pierwsze wrażenie i początki ?

Coko
@fioletowy

zalezy jak bardzo potrzebny tak szybko rekrutacje przeprowadzają i odpowiedzi dają

Coko
@Gaśnica

ja pierwsze wrażenia szczerze miałem kiepskie bo się dogadać z kilkoma osobami nie mogłem ale co było minęło i teraz robi się mi całkiem nieźle

kamien
@Coko

na ile ci dali pierwsza umowe? nie liczac jakiegos okresu probnego, taką po

kamien
@Coko

to co bys powiedzial o atmosferze skoro poczatki byly troche ciezsze w twoim przypadku?

Billy
@Coko

a ja właśnie na początku miałem spoko wrażenie i tak zostało więc pewnie zależy jak do tego podejdziesz

Billy
@kamien

raczej nie narzekam na atmosferę przez to, spoko ludzie tu pracują

d3
@Billy

sa organizowane jakies dojazdy do zakladu?

@d3

Nie wiem czy w końcu są czy tez nie ale przy pozytywnym wariancie to jakie lokalizacje są docelowo obsługiwane? I czy w ogóle trzeba cos do tego dopłacać?

sug
@d3

jak nie ma to ciekawe czy chociaz duzy parking jest przez zakladem

Limbo
@kamien

To jest w ogóle umowa o pracę czy preferują cos innego?

kWarc

spora z was pracuje juz na czas nieokreslony?

Krasnal

Ktoś ma informacje czy często przedłużają z pracownikami umowy po okresie próbnym?

@Krasnal

Ile czasu w ogóle wynosi tutaj próbny?

korniszon

a pozniej juz chyba na nieokreslony jest nie? czy cos mi umknelo

Bajer Nowy wpis

Ktoś się orientuje na ile jest kolejna umowa? taka na czas określony?

Małgosia

Ktoś pisał, że najlepiej CV wysyłać gdzie się da, tez macie podobna technikę? Myślę o pracy jako specjalista ds. logistyki zakupów. Ze dwa dni temu dodali ofertę. nie ma widełek, spodziewać się rynkowych? Jakie kwoty podajecie przy rozmowie? i czy w ogóle jest tu ktoś kto na wcześniejszych już był i ma jakieś porady przy tym?

wojtkiewicz
@Małgosia

a swoją drogą gdzie widzialas ta oferte? na ich stronie?

topas
@wojtkiewicz

to ogłoszenie jest akurat na pracuj ale poza tym dodają tez na swoją strone

Nie kumam
@wojtkiewicz

Ja znalazłem tę pracę właśnie przez strone ale kolega mówił że wszędzie są legitne te ogłoszenia

Bebok

A to nie jest tak że np priorytetowe sa te zgłoszenia z oficjalnej strony?

sit

też tak mi się wydaje, że to totalnie nie ma znaczenia z jakiej strony wyślesz, wszystko ląduje w tym samym miejscu i liczy sie tak samo

packin
@sit

dokładnie, to chyba nawet jeden mail jest

@sit

Jeśli tak są wszystkie traktowane po równo niezależnie od pochodzenia to nie orientujecie się przypadkiem na co w szczególności zwracają uwagę w CV wśród kandydatów? Jest jakiś sposób by zwiększyć swoje szanse już na samym starcie?

DaVinci
@packin

Orientuje się ktoś czy w przypadku negatywnej decyzji dają o tym znać?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Polipak Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik Działu Zapewnienia Jakości? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Leszno

Cześć, macie wystawioną ofertę dla mechanika i myślę nad powodem tego czemu aktualnie jest ktoś potrzebny. jeśli to nie skutek rotacji to może będę aplikował, chciałbym jednak dowiedzieć się jakie zarobki oferuje teraz zakład mechanikom o 4-letnim doświadczeniu. ma ono wpływ na cokolwiek?

Rakieta

Mechaników nam brakuje to nie skutek rotacji ale zapotrzebowania na dobrych ludzi w swoim fachu niestety dwójka mechaników na ponad 30 maszyn na zmianę to za mało

@Rakieta

Na „dobrych”? ciężko tu się do was dostać? ja myślę ze fach w rękach mam ale do 4 lat doświadczenia trochę mi daleko. czy w takiej sytuacji jest sens aplikować na tego mechanika czy sobie odpuścić bo i tak nie odpowiedzą?

kapior

Dobra praca, zawsze można lepiej, ale uważam że nie ma co narzekać już z trzy lata robię i pewnie zostanę dłużej

Neautralny
@kapior

w sumie mam podobne nastawienie, nie moge narzekać bo wciąż tutaj pracuje więc byłoby to lekko śmieszne gdybym tak robił :D a z resztą nie ma znowu aż tak narzekać na co

przegrzebek
@kapior

po jakim czasie dostales umowe na nieokreslony?

DaVinci
@przegrzebek

A w ogóle próbny na ile tutaj u was jest?

Filemon

Na stronie piszą o jakichś 8 benefitach ale nie podają jakie to są, ktoś może przytoczyć?

krezus

fundusz socjalny jest, niesamowite gadżety firmowe, jeszcze lepsze spotkania integracyjne, prdukty firmowe w dobrych cenach, drożdzówki i owoce plus super automaty z żywnością i nie tylko

Zuch
@Filemon

Poza wyżej wymienionymi fajnym pomysłem są upominki okolicznościowe na święta. Mają też całkiem smaczne drożdżówki :D

@Zuch

A kto je ogarnia? Pracownicy sami tez cos pieką? Zastanawiam się czy organizowane są jakieś spotkania integracyjne a w tym właśnie czy wigilie się ogarnia dla podtrzymania atmosfery?

smaczki

no jak jeszcze nawet się nie zgłosiłeś to raczej nie masz co liczyc przed nowym rokiem...

energol
@smaczki

to w ile czasu odpowiadają najczęsciej? jak już sie wyśle cv

Tasak

pamiętasz jak wyglądała twoja rozmowa? było w porządku?

@Tasak

w porządku są rozmowy, zależy tez na co składasz jak na produkcje czy magazyn to masz tylko jedną pogadankę taką standardową nic szczególnego

@Druh

a mogą kogoś nie przyjąć po zaproszeniu już na taką pogadankę? Zastanawiam się czy biorą jak leci na podstawie CV czy jednak czasami wybierają? Dużo tu jest zgłoszeń?

mulko

to musisz wysłać maila do hru z takim pytaniem

zlote rady

na pewno przeglądają i odrzucają jakąś część cv, z tego co wiem to nigdzie to nie działa tak, że kto pierwszy ten lepszy

Co rozumiesz poprzez świrowanie? :D zaraz wyjdzie, że nie wiem jak rozmowa powinna wyglądać. a jak tu wygląda praca osób z grupą? Są normalnie przyjmowane?

Limbo
@Druh

Szybko się odezwali po tym jak cv złożyłeś?

sip

telefonicznie? przeprowadzają jakieś skomplikowane wywiady?

Krasnal

Na wszystkich działach taka spoko atmosfera?

Gekr

Ile lacznie etapow rekrutacji jest i czy to zalezy tez od dzialu?

flop
@Gekr

jeden etap przynajmniej na techniczne stanowiska i magazynowe

kapior

na magazyn, produkcje i techniczne stacjonarnie no jednak trzeba człowieka poznać, administracja może jedynie zdalnie?

Neautralny
@kapior

mnie się wydaje że wszystkie rekrutacje są stacjonarnie prowadzone

przegrzebek
@kapior

do pracy i tak potem trzeba chodzic wiec zadna roznica gdzie zapraszaja na rozmowe :P

Czy firma ma HR managera? Kto jest szefem HR?

DJF

ja czekałem tydzień mniej więcej z tego co pamiętam

Krzyś

Ja również czekałem około tydzień, ale to pewnie zależy od wielu czynników kiedy Ci odpiszą

@DJF

w sensie czekałeś na odpowiedz z rekrutacji?? a to po rozmowie było czy czekales na telefon??

dag
@Hunt

na rozmowe zapraszaja stacjonarnie?

kozel

tak rozmowa byla stacjonarnie

morcik
@kozel

ile czekales na tel z zaproszeniem na rozmowe?

restro
@morcik

nie ma raczej widełek czasowych w tym temacie

fregata
@morcik

bardzo szybko w moim wypadku, myślę że kilka dni to było, potem jedno spotkanie i decyzja o zatrudnieniu

fregata
@fregata

decyzja też swoją drogą sprawnie poszła bo dłużej niż tydzień nie czekałem

sug
@fregata

a o co mniej wiecej pytaja? trafily ci sie jakies dziwne pytania czy jednak rozmowa jak rozmowa i glownie gadka byla o doswiadczeniu?

Maria
@fregata

No właśnie, skoro tak sprawnie poszło to w sumie była to tylko czysta formalność na podstawie informacji z CV czy jak? Jakiegoś zaskakującego pytania można się spodziewać czy raczej nie zależy im na jakiejś większej selekcji? W ogóle to sporo ludzi się teraz zgłasza? Zastanawiam się na co jeszcze patrzą prócz tego co jest napisane w podstawowych wymogach

Hink

Rozmowa u mnie przebiegła normalnie, nie wiem czemu aż tak dramatyzujecie i niepotrzebnie stresujecie.

rzadki
@Hink

No dokładnie, wypytujecie i gadacie tak, jakbyście się szykowali na rekrutację do Microsoftu na prezesa firmy XD

rzadki
@rzadki

Naprawdę rozmowa jest na poziomie i tematy bez stresu

almette

bo bez doświadczenia też tu idzie się załapać czy nie bardzo?

Fun

na jakie się da bez w takim razie jakbyś mógł rozwinąć? :)

hens
@Fun

nie ma gdzieś aktualnych ofert gdzie mogłoby to być napisane?

@hens

no na ich stronce nawet są ogłoszenia, wystarczy chwilę poszukać

@Fun

no na magazyn doświadczenie wymagane nie jest tylko uprawnienia na wózki musisz mieć

bambus
@Druh

czyli cv wysyła się mailem tak jak przekierowuje od razu przycisk?

zeby
@Druh

a jeśli mogę zapytać, to gdzie wyrabialiście uprawnienia na wózki?

All

Nie ma ofert. Planowane są jakieś zmiany w najbliższym czasie?

All

Jest jakiś okres kiedy jest wzmożone zapotrzebowanie na pracowników

@All

o jakim okresie tu mowa? sugerujesz jakąś sezonowość? na stronie widziałam, że podkreślają stabilne zatrudnienie. czyli prędzej będą tworzyć stanowisko pracy nim rotacja wystąpi?

@Emilia

Nie wiem nie znam odpowiedzi na te pytania. Dopiero kandyduje na pracownika jeśli coś się pojawi.

@All

ale nie ma nic właśnie... oni zatrudniają jak coś to bezpośrednio pod firmę?

blysk
@All

na razie jak dobrze kojarze ogloszen nie ma ale jesli ci tak zalezy to mozesz zawsze wyslac mailem cv, moze sie cos trafi

@odp
@blysk

ogłoszenia widzę że są na olx

Zeber
@@odp

Moze ktos bedzie wiedzial czy na operatora maszyn wymagaja jakichs uprawnien? Niby nie podali nic takiego w wymaganiach w tej ofercie na olx, ale kto wie.

Marcela
@blysk

Mailem cv? i na luzie tak można się dostać? ktoś tak miał? Jak to wtedy wygląda tak w sumie, tacy ludzie są traktowani jako priorytet gdy pojawi się zapotrzebowanie a potem ewentualnie wrzucają oferty?

Kaspianor
@Marcela

Nie umiem ci odpowiedzieć na to pytanie, ale myślę że jak akurat będzie brakować i będą mieć cv to może się komuś akurat uda. Przecież na tym polega taka aplikacja...

Pingwin
@Marcela

Czemu ktoś miałby być traktowany jak priorytet przez wysłanie cv mailem? XD

Winnika
@Pingwin

Ktoś wie kiedy się pojawią nowe oferty pracy?

huehue
@Pingwin

bo to znaczy że umie komputer obsługiwac, duży atut mówię ci

@Pingwin

Tu chyba chodziło o to, że jakby się ktoś od razu wpasował w wymagania to może by nawet rekrutacji wtedy nie otwierali? Na rozmowach negocjujecie stawki? Zastanawiam się jakie kwoty są teraz relatywne do podawania. Jakie są przy tym perspektywy na podwyżki?

@123

Przyjdź i zobacz sam, jest kilka ogłoszeń aktywnych na (usunięte przez administratora). Sam właśnie aplikuje i zobaczymy jakie stawki zaproponują.

Nexo
@Kandydat

Długo już czekasz na odpowiedź na swoją aplikację?

Nexo
@Kandydat

Chcę się dowiedzieć ile mniej więcej trwa sam proces rekrutacji żebym mógł się nastawić.

pelepex
@Nexo

nie, jakos tydzień może, ale nie ma co do tego wytycznych, nigdy nie wiadomo kiedy otworzą i odpowiedzą na cv

pelepex
@Nexo

reszta idzie dosyć szybko, jedna rozmowa, potem do tygodnia dają odpowiedź czy się dostałeś :)

sul
@pelepex

ciekawe czy na wszystkie wyslane cv odpowiadaja

beledog
@pelepex

o co takiego pytają na tej rozmowie, jeśli możesz podrzucić jakieś cenne ifnormacje?

almette
@beledog

w skrócie niżej pisali że rozmowa przebiega ok, także bez stresu

@almette

Pewnie jemu chodziło o jakieś w miarę aktualne info? tu w ogóle w czasie sporo się zmienia czy raczej sama praca jak i jej warunki bywają w miarę stabilne? Macie już jakieś szersze info odnośnie ewentualnych zmian noworocznych? jakieś konkretne wystąpią?

bukszpanowy
@All

też właśnie czekam i szukam, ale nic nie ma ten moment. Sam obserwuje stronę żeby być na bieżąco

bukszpanowy
@blysk

sam się już zastanawiałem czy nie wysłac cv tak bez żadnego otwartego ogłoszenia, ale waham się ciągle

polesie

widze ze macie tą 4brygadowke, jak to sie sprawdza w praktyce?

totoro
@polesie

podbijam pytanie, nigdy nie pracowałem i nawet nie bardzo wiem jak to dokładnie działa

endo
@pelepex

orientujesz się też jak tutaj jest z atmosferą? ludzie się dogadują? zespoły są raczej pozytywne?

endo
@polesie

podpinam się do pytania :) nie pracowałem jeszcze na 3 zmiany i w sumie ciekawi mnie jak szybko organizm się przystosowuje do takie trybu pracy

wędrownik
@Winnika

widzę, że na ich stronie teraz wisi kilka nawet na magazyniera jest jedno jakbyś był nadal zainteresowany :)

niestety jednogłowy

podwójne ubranie brzmi jak kosztowny wydatek zwłaszcza jeśli kończyny są robotne i przecierają szybko dziury w ciuchach :/ ogólnie to nie tyle głowa co druga para rąk to by mi się przydała

Inspektor Gadżet
@wędrownik

wiesz może czy tutaj jest potrzebne duże doświadczenie żeby się zatrudnić?

Inspektor Gadżet
@wędrownik

powiedziałbyś, że to spoko miejsce żeby dłużej popracować?

hybel
@Inspektor Gadżet

ja nie narzekam, mysle ze wiekszosc ludzi wlasnie na dluzej zostaje, znajomi z pracy tez mowią ze sie nigdzie nie wyberają póki co

hybel
@Inspektor Gadżet

wyplaty na czas, warunki pracy tez w porządku... wlasciwie zalezy na co liczysz ale ja nie widze za duzo minusow

zlamana noga
@hybel

macie tu jakies socjale?

zlamana noga
@zlamana noga

no ogolnie mi chodzi o jakies dodatki do pensji czy cos dodatkowego jest

Niagara
@zlamana noga

Patrząc na wszystko to nawet dużo dodatków jest, i płacowe i nie

Niagara
@zlamana noga

A tak typowo socjale to jest fundusz z którego pewnie na święta korzystają

@Niagara

powiedziałbyś coś szerzej o tych dodatkach?

@hybel

ludzie też są według ciebie tutaj okej? nikt nie utrudnia?

@Tasak

Dostęp do automatu z napojami i przekąskami , świeże owoce, prezenty okolicznościowe, możliwość zakupów produktów firmowych w niższych cenach, gadżety firmowe , spotkania integracyjne, konkursy firmowe z nagrodami, no i te premie wyżej wspomniane

shy

a powiecie mi jeszcze gdzie najlepiej wysylac cv? czy jest jakas roznica gdy wysle nie przez ich strone tylko np na pracuj pl?

topas
@shy

pytanie w jaki sposób im przychodzą powiadomienia o nadesłanych cv, ale wątpie żeby miało to znaczenie. ktoś się tym w końcu zajmować musi to nic nie powinno zaginąć w akcji

suis

Wysyła się tam gdzie są aktualne ogłoszenia po prostu

A kierownika to ktoś tu zastępował może ostatnio i by wyraził opinie? Właśnie mam przed sobą ofertę, która z tydzień temu wrzucili w kontekście pracy na wydziale regulacji. Czemu nikt sobie tak w ogóle nie awansował? Ciężko jest? i ile się zarabia na takim stanowisku i co w praktyce robi?

Czemu firmę odradzasz? Czyli nie chodzi Ci bezpośrednio o stanowisko kierownicze? Ja nawet na takie nie aspiruje, bo pewnie kompetencji mi brak. od dwóch dni za to mechanika szukają, te prace tez odradzasz? Jeśli tak to ze względu na co? Ludzie na dziale jacy są?

Czosnek

Widziałem ogłoszeia na olx na pracownika wsparcia produkcji, ktoś tam pracuje z was może? jak oceniacie pracę tutaj?

Czosnek
@Czosnek

Tu czterobrygadówka jest, prawda? Jakiegoś doświadczenia wymagają?

Rakieta
@Czosnek

Nie wymagają wszystkiego się nauczysz jeżeli dostaniesz się pod lidera a nie pod operatora UK który nie ma kwalifikacji do tego żeby uczyć ale dają i jedziesz bo po co się odezwać. Szczerze odradzam. Ja już się zwolniłem Polacy odchodzą masowo zostaje Nepal i uk bo nas mają w (usunięte przez administratora) Chcesz to idź ale szybko odejdziesz

Znudzony

Po pierwsze Pani Justyna, założę się, że nie byliście na Ty????, (usunięte przez administratora) Po trzecie nikt nikomu za "byle co" nie "kradnie" kasy. Po czwarte w każdej firmie niestety są osoby które zamiast zająć się pracą, zajmują się życiem innych, ale takimi ludźmi bym się nie przejmował. Każdy powinien znać swoją wartość i się nie przejmować (usunięte przez administratora)

@Znudzony

Między nami była jako Justyna poza tym nie jest po 50 żeby teraz ja nazywać panią,jak jest w naszym wieku a tym bardziej jak już jej nie ma ,po drugie biorą kasę za wszystko za co się da byle by ci (usunięte przez administratora) , ale żeby docenić dobrego pracownika to im daleko

Czy mozna wyslac CV na maila jesli aktualnie nie ma zadnych ogloszen? na ich stronie jest napisane ze maja pelna zaloge (jak milo ze informuja ;) ale slyszalem o tej firmie wiele dobrego od swojego znajomego i liczylem ze sie zalapie jak zmieniam teraz prace

noniewiem

póki co dalej nic nie ma, szczerze nie wiem jaka jest twoja sytuacja ale ja bym nie czekał w nieskonczonośc az coś sie pojawi

noniewiem

możesz spróbowac wiem ze golnie raczej firmy przegladaja takie maile, no ale jak nikogo nie szukaja to specjalnie stanowiska nie stworzą

spadkobierca
@noniewiem

a nie wiesz czy nie otwierają sie jakies przyjęcia w okolicach lipca? jakis taki cykl ze na wakacje ludzie odchodza czy cos? bo by mi zalezalo a nic nie ma :/

Loku
@noniewiem

też się właśnie zastanawiam czy będą jakieś przyjęcia na wakacje bo słyszałem dobre opinie a tu ni widu ni słychu ofert

Pumpernikiel
@Loku

i zapytam jeszcze za wczasu, jak tu w ogóle wygląda rekrutacja? ile jest etapów?

dons
@Pumpernikiel

bo w zaleznosci od dzialu rekrutacja moze byc 1etapowa lub 2etapowa wiec sprecyzuj

Mate
@dons

A na specjalistę ds Obsługi Klienta? jak to wygląda?

Vincent
@Pumpernikiel

ogólnie rekrutacja nic specjalnego, taka typowa pogadanka jak na rekrutacjach nie ma sie czym stresowac luz bluz malina jak mawiaja

japko
@Vincent

nie wiem czy ktos tak mawia xD a tak to przy okazji czesto sa przyjecia tu? szukaja aktualnie kogos moze?

miriam
@japko

właśnie też się zastanawiam, bo cały czas na stronie widzę, że mają pełną załogę. No to chyba stabilna firma jak nie szukają nowych xd

blur
@miriam

faktycznie jesli chodzi o rotacje to nie jest ona az tak duza, moge potwierdzic ze na dluzej sie tu idzie zatrzymac bez problemu jak sie sprawdzisz

lilko
@blur

a wiesz coś może kiedy będą szukać nowych pracowników, jakieś przecieki? :D

Murdek
@blur

rotacje są, czy duże? to zależy co przez to rozumiesz, tyle powiem, że jak dobrze robisz to cię raczej nie zwolnią

Murdek
@lilko

nic pewnego nie ma w tym temacie, sprawdzaj i próbuj jak ci zależy

dag
@Murdek

to ogolnie w firmie mozna sobie dluzej popracowac?

Rokoko
@dag

no pisał wyżej że jak jesteś okej pracownikiem to raczej cię nie zwolnią, więc ja to tak rozumiem że się da

ferb
@dag

glownie zatrudnienia na uopa to sie mozesz domyslic

ferb
@dag

masz okres probny najpierw wiadomo to tez trza wziac pod uwage, bo jednak wdrozenie jakies itp

Kopyto

Z daleka dobrze ci radzę pełna załoga a ludzie nie przepraszam Polacy się zwalniają co chwilę ja też zaraz idę stamtąd ale może zaryzykować powodzenia witać cię będzie firma ukraińsko nepalska. Bo Polaków to policzysz na palcach

kiki

Co wam się najbardziej podoba u tego pracodawcy a co najmniej? Jakie są plusy i minusy pracy tutaj?

@kiki

stabilnie jest? da się dogadać między pracownikami?

@kiki

a o warunkach pracy ktoś opowie??

Athalar
@kiki

Ja nie narzekam godziny pracy mi odpowiadaja i zawsze da się dogadać. Największym minusem są chyba nocki ale da się do nich przyzwyczaić.

Athalar
@rama

Atmosfera też spoko ale to pewnie zalezy na kogo trafisz i gdzie.. ogolnie ok

@Athalar

sama firma obecnie jakoś szczególnie o tę atmosferę dba czy nie ma kiedy ani po co? piszesz, że zależy jak się trafi. to czasami jakieś pomniejsze konflikty się trafiają? jak są ewentualnie rozwiązywane?

@kiki

Odpowiem jako osoba, ktora pracowala w BHP, moze komus do dzialu administracji sie przyda. Plusy to system pracy, poniedzialek - piatek. I mysle, ze umowa o prace, a nie jakies smieciowe. Minusow jako takich nie mam, ale pewnie jak wiekszosc polakow, najblizej mi bylo narzekac o pieniadze, bo zawsze moglby byc wieksze. Wiadomo jak jest, apetyt rosnie w miare jedzenia, ale ogolnie bylo naprawde w porzadku.

LR
@viana

a ktoś może kojarzy jak wygląda teraz rekrutacja do administracji? ile jest etapów?

Baxa
@LR

jak nic sie nie zmienilo od mojego czasu to dalej pewnie dwa standardowe etapy :)

etapy
@Baxa

Tak, nadal do administracji są dwa etaoy natomiast na produkcje jest łatwiej bo tylko jeden

izydor
@etapy

a sa teraz jakies przyjecia? gdzie mozna znalezc ogloszenia

Kurka
@izydor

Aktualnie na ich stronie widzę, że mają napis "Mamy pełną załogę" :/ Szkoda trochę

@kiki

To że i tak mimo iż była zmiana wynagrodzeń zarabiamy za mało ciągle nas i tak doją. Dlatego wiara ucieka i szuka nowej pracy ta sama kasa a dwie zmiany i życie lepsze weekendy wolne

Mate

Na(usunięte przez administratora) znalazłem ogłoszenie na specjalistę ds obsługi klienta, a wcześniej przeglądając tutaj forum myślałem, że nie ma żadnych ogłoszeń :D Zastanawiam się nad aplikowaniem tam, ktoś powie w jakich dniach się pracuje i jakie benefity przysługują? O co chodzi z tym pakietem świadczeń socjalnych?

telka

Hej, mógłby mi ktoś powiedzieć jak wygląda rekrutacja na stanowiska w administracji? Czy jest się czego bać? Jak to wygląda z pytaniami do kandydata?

@telka

Pracujac w dziale BHP od siebie moge powiedziec, ze jakiś czas temu były 2 etapy rekrutacji. Najpierw oczywiscie byla rozmowa telefoniczna, a nastepnie bylo spotkanie z kierownikiem, ktory wszystko przedstawial, objasnial itd.

@telka

Czy jest sie czego bac to zalezy. Jak przyjmujesz stres np? Jesli bedziesz sie ''bac'', stresowac jakkolwiek to dobry znak, bo to znaczy, ze ci zalezy. Bylebys tylko umial zapanowac nad stresem, to sie w zyciu przydaje bardzo czesto. Do meritum... rekrutacja wyglada praktycznie jak wszedzie, ja trafilam, ze kierownik mojej komorki byl bardzo w porzadku wiec rozmowa sama w sobie byla w milej atmosferze. Pytania o doswiadczenie, czemu akruat ty byly tymi co pamietam, ale na pewno wszystko wyjdzie w praniu na rozmowie. Powodzenia :)

Gdzieś mi mignęły oferty, są na olx

Olia

dobrze, że mówisz bo faktycznie są na olxie, co prawda dwie ale są jak sprawdzałem na ich stronie to nic nie ma

@Olia

Z czego może wynikać to, że na stronie nie są publikowane? Prawie nikt z niej się nie zgłaszał? ciekawe czy są prowadzone statystyki w tym zakresie. wyniki z pracy podobnie są weryfikowane? kto je analizuje?

Yeti

The company is cool, but it lacks fresh meat of new employees with new ideas and new implementations. There is potential, but there is a lack of willingness, engagement, that something, ambition in the staff. Maybe they were there 10 years ago. New minds, new ideas, new thoughtful innovations and implementations are needed here. The company fails at basic tasks. 5S will not work with the implementation of automatic carts. Maybe we can combine the knowledge of the old experienced staff with a fresh, new head full of ideas and hope for realizing common plans in the operation of the entire organization.I invite you to talk…

Bear
@Yeti

Yeah, maybe you’re right. It will be cool to see that your company is trying to catch up with all these changes. But from the other side it’s not like there is no ‘fresh meat’ in the company. I think it’s just hard to change already working system. Even if it doesn’t run as smoothly as in the past, at least it’s still working (especially looking at the statistics of the company). If it ain’t broke don’t fix it you know.

?

Dlaczego firma nazywa sie polipak?

varriete
@?

no toś zaskoczył pytaniem, rozumiem że interesuje cię rys historyczny i geneza samej nazwy, tak? btw zapytaj na rekrutacji o to XD

Akaśa
@?

Wydaję mi się, że chodzi tutaj o Polimer (tworzywo sztuczne) jak i Pak (względem pakowania, w końcu robią tutaj worki ;)

@varriete

myślicie, że ten wspomniany rys historyczny mocno wpływa na bieżące warunki pracy? odnoszą się przy tym do korzeni? A co do warunków zatrudnienia jak stoją z samym w sobie rozwojem? Jest tu ktoś o dłuższym stażu pracy, żeby mógł się do tego odnieść / ocenić?

@Akaśa

a w sumie od kiedy działa firma? ile są już na rynku?

@rama

chyba ponad 30 lat, nie? coś tak mi się kojarzy, wie ktoś dokładnie?

Emilia

30 lat? a skąd te dane bierzecie? tok rejestracji ten spółki to 2005, do jakich innych informacji to odniesienie? taka wiedza cokolwiek zmienia w warunkach pracy? w sumie na samej rozmowie rekrutacyjnej co prowadzący ją mówi o samej spółce?

lipa

Super pomysł z tym wirtualnym showroomem, sporo się można dowiedzieć.

@lipa

a co to takiego? gdzie to?

@rama

na ich stronie internetowej popatrz to się dowiesz ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Polipak Sp. z o.o. - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Polipak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polipak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polipak Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polipak Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 301 ocen.
  • Harcerska 16
    63-000 Środa Wielkopolska