Opinie o Polipak Sp. z o.o. w Środa Wielkopolska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polipak Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polipak Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polipak Sp. z o.o. w Środa Wielkopolska

Siwy

Witam ile płacą na stanowisku operatora???

Była pracownica

Praca jak praca.. Wszędzie trzeb aerobic swoje. Moim zdaniem jeśli ktoś dobrze wykonywał swoją pracę i nie marudzil otrzymywał gorsze zlecenia niż osoby które mniej potrafiły a więcej chciały. Z mojej perspektywy wyglądało to tak że bardziej wykorzystywalo się osoby zdolne, nie chwaląc ich i poganiajac do dalszej pracy niż osoby które niewiele wynosiły. Uważam ze praca nie była zła ale zarobki były nie adekwatne do wykonywanej pracy. Ale tak jak mówiłam ludzie tam byli niezastapieni i budowali cała atmosferę. Jak jest teraz nie wiem. Wiem jedno, wartosciowi ludzie stamtąd odeszli

Proszę 10 razy wszystko przemyśleć. Praca weekendy i święta to nic fajnego a wiele firm w Środzie i okolicach za podobnym wynagrodzeniem proponuje pracę 7 dni w tygodniu po 8 godzin. Atmosfera zresztą w tej firmie to totalna katastrofa

Była pracownica

Pracowałam tam 3 lata, zarobki 2 tys netto z delikatną górka. Mimo tego że potrafiłam obsługiwać wszystkie maszyny zarabiałam mniej niż młodzi pracownicy. Żeby nie było miałam chyba tylko dwie "czerwone kartki". Co do kierownictwa, to tak jak wszędzie. Są gorsi i lepsi ale moim zdaniem z każdym szlo się dogadać. Ogólnej praca ciężka fizycznie jak dla kobiety, niestety kobiety są tam na równi traktowane z mężczyznami, wymaga się od nich takiego samego przerobu za mniejsza wypłatę. Na ludzi nie narzekam bo miałam super zgrana brygadę i w każdej chwili sobie pomagaliśmy. Jak jest teraz nie wiem ale cieszę się że zmieniłam pracę, gdyż w Polipak nie ma możliwości rozwoju i podwyżki, ciągle wymagania i podkręcania śrubki. Jeśli się pokaże że się coś potrafi, dorzucają jeszcze więcej. Najlepiej mają ciapy które obsługują jedną maszynę i każdego dnia mają koncert życzeń co do zlecenia

Kunta Kinte
@Była pracownica

Zaprawde powiadam Ci masz racje, teraz to jest tyle ukrainy ktora "niepanimaje", ze sie dziwie co niektore osoby na produkcji robia. Gdybysmy sie cofnac z trzy, cztery lata to 90% wylatuje. To juz lepiej naszych spod sklepu brac bo przynajmniej dogadac sie idzie. Pozdrawiam kolega ze zmiany tej zgranej

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Polipak Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik Działu Zapewnienia Jakości? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Aleksandra

@była, co chcesz powiedzieć bezpośrednio poprzez swój wpis? Mogłabyś go na tym forum rozwinąć? Jak oceniłabyś okres swojej współpracy z Polipak? Z uwagi na osoby odwiedzające ten wątek, Twoja opinia będzie bardzo ważna.

@Aleksandra

Pytanie Pani Aleksandrów co jaki czas mocie imprezy integracyjne kiedy była i kiedy będzie następna pozdrawiam nowa. PS podoba mi się że bardzo interesuje się pani sytuacja jaka panuje w pracy i ma nad tym kontrolę :)

była
@Aleksandra

bezpośrednio poprzez swój wpis chce powiedzieć, że firma nadaje się na początek kariery zawodowej i pracy dla kogoś kto nie ma rodziny zwłaszcza jak się pracuje w administracji praca od rana do nocy bez dziękuję. nie docenia się starych pracowników a nowym proponuje kokosy. bez możliwości awansu no chyba, że się jest (usunięte przez administratora) jak pan (usunięte przez administratora) bez skrupułów dla pracowników.

Ktoś
@była

Praca nie nadaje sie na zadnym etapie rozwoju. Duzy balagan, duzo pracy, jesli pracuje sie w biurze to duzo bezplatnych nadgodzin i stresu. Chyba ze jest sie z rodziny to wtedy pracuje sie lekko i przyjemnie. Niestety ale brak kompetencji u osob ktore zajmuja wysokie stanowiska z powodow rodzinnych rzuca cien na prace calej firmy i wprowadza bardzo niezdrowa atmosfere. Do tego duze ambicje a mozliwosci przerobowe i kadrowe ograniczone, wiec realizacja zamowien staje sie czesto wrecz niemozliwa Polecam trzymac sie z daleka - szkoda czasu i zdrowia...

Kilaps

Dziś dzień PSA CHWO£KA MA ŚWIĘTO

Sssss
@Kilaps

A kiedy dzień miaułczura???

@Kilaps

Rudy też chce mieć swoje święto.

Danka
@123

8 marca, oprócz Dnia Kobiet przyda też dzień osób rudowłosych Rudy przychodzi do matki i mówi. - kocham cię Mama mówi. - zostańmy przyjaciółmi.

Rudy
@Danka

Rudy mówi do mamy: - Mamo, czy ja jestem adoptowany? - Byłeś - Jak to byłem? - Byłeś ale cię oddali.

Majki

Dlatego jak idę do cyrku to się nie śmieję. Same klauny

Dziwne

To tam są lub byli jacyś specjaliści?

Katia
@Dziwne

Byś się zdziwiła bo było ich wielu

Jadźka

A widział ktoś kiedyś regulamin wynagradzania???

Usunięto mój wpis co jaki czas mocie imprezy integracyjne kiedy będzie jaki socjal itp jakie warunki pracy...

Aleksandra

@Zebra z klasą, z jakich powodów nie podoba Ci się atmosfera w pracy? Co chcesz zmienić w firmie, a co w Polipak Ci się podoba? @Były, skąd Twoje negatywne zdanie odnośnie do Polipak? Możesz opowiedzieć coś więcej? Czy chodzi Ci o zarobki, perspektywy rozwoju?

Adaś
@Aleksandra

Pion administracyjny do wymiany.

Byly
@Aleksandra

Brak perspektyw to jedno, sama ukraina, atmosfera do d.. kierownictwo tak samo. Omijac szerokim lukiem nie ma sensu sie nawet rozpisywac juz sporo osob wyczerpalo tutaj temat kto przy zdrowych zmyslach ten ominie ta firme. Pozdrawiam

była
@Aleksandra

tutaj nie ma perspektyw rozwoju, raczej często propozycje nie do odrzucenia

Nowy 1

Byłem w Polipaku na rozmowie bardzo miło i konkretnie Pani Justyna super osoba polecam tą firmą z kilku w Środzie

Aleksandra

@Adaś, uzasadnisz dlaczego Twoim zdaniem Polipak powinna wymienić pion administracyjny? Czy masz jakieś zastrzeżenia względem funkcjonowania tego działu? Jak poza tym wszystkim ocenisz swoje zatrudnienie w tej firmie? Jak długo w niej pracujesz? Z Twoim wpisem na pewno chętnie zapoznają się osoby śledzące aktywność na tym wątku.

3 MAJA

Uchwalenie Konstytucji 3 maja zostało uznane za święto już 5 maja 1791. Brawo MY.

Aleksandra

@Na szczescie byly pracownik, możesz powiedzieć, na jakim stanowisku pracujesz i jak długo? Kwestia wynagrodzenia jest zwykle zależna od zajmowanej pozycji i doświadczenia. Co jeszcze mógłbyś napisać o pracy w firmie? Jakie możesz wymienić wady i zalety zatrudnienia w tym miejscu? @Dość stary, czy pracodawca daje możliwość rozwoju w strukturach firmy? Czy Ty jesteś zadowolony z wysokości zarobków?

Były
@Aleksandra

Z daleka od tej firmy. Pracowałem i tragedia to jest mało powiedziane

Na szczescie byly pracownik

Parodia firmy, przy pytaniu o podwyzki wielkie obietnice ze jak tylko skoncza sie inwestycje to beda, ciagle zbywanie a byle kierownikom auta sluzbowe kupuja. Omijac to (usunięte przez administratora) szerokim lukiem

Zbyszek

Witam mam pytanie magazyn praca zarobki ludzie?

Operatorka

No niestety planowanie do (usunięte przez administratora) masz wolne to Ci dzwonią żeby do roboty ale jak ty chcesz wolne to Cię w (usunięte przez administratora) mają... lepiej już nie będzie

Luk...S

Co Ja moge zaoferowac.... hmmm no nic oprocz tego na jakiej maszynie i co bedziesz robil, reszta to takie rzeczy jak np. S5 ktore i tak nasz w d...pie, a co do tytulow to sobie daruj, a kierowanie zespolem jakos mi wychodzi, pozdrawiam FANOW:) a i nie badz zazdrosny bo nie ma czego zazdrscic no i wiecej odwagi kluseczko ciepla;)

Obiektywny

(usunięte przez administratora)ja tam jestem zadowolony z pracy z Toba i Twojego kierowania brygada, zawsze znajdzie sie jakas (usunięte przez administratora) zazdrosna, ktora boli to ze sam na swojej zmianie jest niedoceniony i obgadany w swojej brygadzie. Takze nie przejmuj sie i rob swoje.

Nowy Kierownik
@Luk...S

Firma Polipak Sp. z o.o., wiodący na rynku polskim producent folii i opakowań z polietylenu, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko KIEROWNIK ZMIANY Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Brat Pit
@Nowy Kierownik

Zastanawiam sie ile śniegu musiala Twoja mama zjeść żeby takiego bałwana urodzic...

Flamaster
@Nowy Kierownik

Chętnie się zgłoszę

Delta

PLANOWANIE?! W tej firmie czegoś takiego nie ma! Do planowania w tak dużej firmie potrzebne jest doświadczenie którego tutaj brak co widać na każdym kroku! Komedia

Delta2
@Delta

A tu popieram, popieram a miała być taka zaj.....ta

@Delta2

Nie ma to jak odpisać sobie na komentarz ???? żenada... nawet nicku nie chciało Ci się zmienić haha ????

A ty się czytać naucz

Operator

W planowaniu powinny pracować osoby które znają dobrze każdą maszynę. A nie jakieś pierwsze lepsze osoby.

@Operator

A ja się nie zgodze. Laski są dobre w tym co robią. Jest lepiej niż było !!! Wielki plus !!!

Operatorka

Zgadzam się w 100%!!!!!

Delta5
@Piciu

No nie wiem czy lepiej... ostatnio nagminnie jak mi wypada wolne w grafiku to ściągają mnie do roboty nic nie można sobie zaplanować

A to Ty nie wiesz...

Nosz ku... Nie dają sobie rady z planowaniem to wyje.... ich na zbity ryj. (usunięte przez administratora) w święta to oni sami mogą isc i robić worki na śmieci. Jakoś im się to uśmiecha że będą siedzieć w domu. Niech sobie jaj nie robią. Planowanie to żenada. 2 niekompetentne osoby na takim stanowisku i wiadomo że nie wyrabiaja

Pytanie na śniadanie
@A to Ty nie wiesz...

A kto taki niekompetentny jest

Life
@A to Ty nie wiesz...

Nikt na siłe do pracy Cię nie zaciaga. Z tego co wiem planowanie (usunięte przez administratora) ma do powiedzienia z tym, czy ty masz isc do pracy czy nie. Zgodziles/las sie na prace w 4 brygadowce do zapier... policjanci ... lekarze .... strazacy ku... nie protestuja jak ty. Wez sie rozpedz i na te swieta zalicz baranka w ściane. Może od kwietnia zaczniesz lepiej myśleć

@life święte słowa !!!

Troskliwy miś
@Life

Straz, policja i sluzby medyczne to tzw sluzby budzetowe, zatrudniajac sie w sluzbach mundurowych trzeba sie z tym liczyc, ratuja zycie ludzkie i tu nie ma odstepstwa od reguly. Pozdrawiam

Operato77
@Life

Jak planowanie nie ma nic wspólnego to planowanie"planuje", która maszyna ma iść i kiedy no i co ma na niej iść tak czy nie?

Zostaw merytoryczną opinię o Polipak Sp. z o.o. - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Polipak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polipak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polipak Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polipak Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 301 ocen.
  • Harcerska 16
    63-000 Środa Wielkopolska