Opinie o Polipak Sp. z o.o. w Środa Wielkopolska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polipak Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polipak Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polipak Sp. z o.o. w Środa Wielkopolska

qwert

widzę, że w zakładce kariera piszą, że oferują pakiet benefitów dla każdego pracownika, ktoś powie coś więcej? jakiś multisport, prywatna opieka, coś takiego czy inne rzeczy?

azera
@qwert

jest socjal, który daje jakieś wsparcie w trudnych sytuacjach czy dodatki świąteczne

Rzep
@azera

a jest jakaś zniżka na firmowe produkty?

Karol
@azera

Ile tego wpada? I z tych dodatków świątecznych to mówisz o samej kasie, czy są też jakieś paczki?

?
@Karol

Wolisz paczki niż kasiore?

norek
@?

a nie może chcieć tego i tego?

norek
@?

ja tam nie wnikam co kto woli, po prostu chłopak zapytał

@norek

A to są te paczki czy nie, bo teraz przez was ciekawa jestem

massi
@Emilia

to wyraźnie chyba napisane, że z socjalu idzie na dodatki świąteczne no czyli kasa nie?

Luka
@qwert

Żadne z tych nie mamy kart multisport a kilka krotnie było o tym mówione... ponoć sie nie opłaca... prywatnej opieki również nie ma ,tylko co pobierają kasę na ubezpieczenie grupowe . Na święta kasa to tyle w temacie. Na resztę musisz sobie dorobić na boku

Jolanta
@Luka

No a jest szansa na wyrobienie premii? byłaby dodatkowa kasa:)

Dział Kontroli Jakości

Od kiedy firma postawiła na tanią siłę roboczą z Azji wszystko zaczyna się knocić. Chodzi mi o jakość produktów. Taki pierwszy lepszy człowiek interesuje się tylko zarobkiem a nie obchodzi go dobro firmy. Liczą się tylko godziny wypracowane i żeby nie zostać przyłapanym na produkcji bubli. Nie można mieć produktu zrobionego tanio dobrze i dużo. To w ekonomi nie ma sensu istnienia. Gdy są robione zebrania w sprawie jakości tani pracownicy nawet w nich nie uczestniczą bo i tak nie rozumieją o co chodzi. Jak wy chcecie utrzymać klientów przy sobie. Rzetelna kontrola co godzinę wystarczy jak się ma dobrego pracownika. Następnym czynnikiem spadku jakości jest podnoszenie norm produkcyjnych i jak największy uzysk surowcowy.

Kierownik 7 boleści
@Dział Kontroli Jakości

Nie dosyc ,ze podnoszone są wydajności i to przez osoby które nawet na hale nie przyjdą nie widzą co się dzieje na maszynach jakie są problemy itd... to jeszcze wprowadzili inny system wynagrodzeń..niby lepiej ale wielu osobom zostało zanizony poziom względem ich stażu pracy i opanowanych maszyn.

"zostało zaniżony"
@Kierownik 7 boleści

Proponuję opanować podstawy czyli zacznijmy od poprawnej polszczyzny, później przyjdzie czas na maszyny, a staż pracy nie odzwierciedla umiejętności, a to jest kluczowe. Jeśli masz problem z którym sobie nie radzisz to zamiast pisać, że KTOŚ się nie interesuje co jest kłamstwem idź i to zgłoś, ponieważ hala jest bardzo duża i oprócz Twojej maszyny istnieje kilkadziesiąt innych. Co do zmian stanowiskowych moim zdaniem wszyscy skorzystaliśmy i jeśli posiadasz kalkulator to przelicz sobie to. Jeśli natomiast nadal posiadasz wątpliwości to zgłoś się do swojego kierownika zapewniam Cię, że wyjaśni wszelkie wątpliwości. Czasami lepiej zamiast unosić się honorem lepiej swoją pracą pokazać, że zasługujesz na więcej. A awansować przecież można, wszystko zależy od nas samych.

@"zostało zaniżony"

Zgadzam się niektórzy myślą że zasługiwali na lepsze stanowisko a go nie dostali ale nie ukrywajmy ze są osoby które naprawdę nie mają porównania z innymi nie tylko pod względem ilości opanowanych maszyn, czy jazdy na dwie maszyny czy szkoleń ale wiedzą wiedzą jest najważniejsza bo jechać maszyna każdy (usunięte przez administratora) potrafi i zrobić normę jak nic się nie dzieje

kaleb

Nie wie ktoś czy można pracować tutaj dorywczo? Jestem jeszcze uczniem i chciałbym sobie dorobić w wolnym czasie, a akurat tutaj miałbym blisko. Wie ktoś coś na ten temat?

Dominika
@kaleb

A na jakie stanowisko chciałbyś ogólnie się starać?

@Dominika

Jakieś, na które nie trzeba doświadczenia i raczej przyuczą na początek

@Dominika

A polecasz jakieś stanowisko?

@kaleb

no to chyba zależy co potrafisz i chcesz robić

@kaleb

poprzeglądaj sobie jakie mają oferty i wybierz coś dla siebie

@kaleb

ale jak chcesz na mniejszy etat to też lepiej skontaktować się z rekrutacją czy dadzą taką możliwość?

@hopek

No jako, że sam pisałem, że jeszcze się uczę, to zbyt dużego doświadczenia nie mam, ale dorabiałem sobie kiedyś na hali produkcyjnej i magazynie, ale ani nie mam uprawnień, ani nic

@hopek

Dużego wyboru nie ma, plus póki co raczej nie dla mnie, pytam bardziej przyszłościowo, czy w ogóle jest szansa w takim przypadku na cokolwiek

@hopek

No pewnie finalnie tak zrobię, ale chciałem się najpierw zorientować tutaj, czy w ogóle jest sens zawracać im głowę, czy np. celują tylko w pracowników z dużym doświadczeniem

@kaleb

czyli co jednak masz, więc najlepiej celować w podobne stanowiska

kento

Jak wygląda u was sytuacja z umowami? O pracę są od początku i na ile się dostaje?

@kento

Szczególnie te po próbnym, bo pewnie taki jest nie?

orys
@kento

o pracę i pierwszą masz na określony czas

@orys

Na rok, czy jakoś inaczej?

@orys

Nie ma to dla mnie aż takiego znaczenia, ale zawsze lepiej wiedzieć zawczasu

@orys

No, przynajmniej ja tak wolę

benio

każdy tak ma?

benio
@orys

i jaka jest później, na nieokreślony?

fol
@kento

pierwszą miałem na próbny, później określony, a dalej to chyba zależy jak się współpraca potoczy

@fol

okej, czyli generalnie jest szansa na czas nieokreślony po czasie, to przydatne info dla mnie

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Polipak Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik Działu Zapewnienia Jakości? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Nieistniejacy

Ja nie wiem jak to jest ze ludzie muszą sobie dorabiac bo nie mogą godnie zarobić coś tu jest nie tak

istniejący
@Nieistniejacy

przecież nie istniejesz to o co ci chodzi?

Polipak Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko operator produkcji w mieście Środa Wielkopolska. Wiesz, jak wygląda proces rekrutacji? Z ilu etapów się składa?

lot

z tego co wiem to raczej jednoetapowo

lot

no i ja odpowiedź w ciągu jednego tygodnia dostałem, ale akurat nie na operatora produkcji składałem

Krystyna
@lot

A wiesz może o co pytają?

@Krystyna

a pytasz dalej o stanowisko operatora? bo tam to nie wiem o co mogą pytać

@Krystyna

u mnie na magazyn to taka typowa rozmowa była, pytali o doświadczenie, poopowiadali coś o sobie i tyle, ale może na operatora będzie coś bardziej skomplikowanego, nie wiem

lolka
@lot

a nie ma tu problemu z zatrudnieniem kobiet na takie stanowisko?

Uprawnienia
@lolka

Z tego co pamietam to nie. Pytaja o uprawnienia na wozki i doswiadczenie. Mi nie pasowala praca zmianowa poza tym wszystko bylo ok.

@Uprawnienia

a co jak mam uprawnienia, ale tego doświadczenia to nie?

@Uprawnienia

można tu je zdobyć czy raczej nie chcą przyuczać?

Mozna
@zubi

Można - ja tak zdobywałem

@Mozna

i to są jakieś szkolenia czy samo wdrożenie pod okiem pracownika?

Genek

Jakiej sytuacji?

pudel

Z takimi dyskusjami to proponuję przenieść się na forum plotkarskie.

@pudel

Czyli to jakaś nieistotna sprawa? Ogólnie to czy w trakcie pracy też jest taka atmosfera, że obgadują innych czy na forum tylko to się uaktywnia?

pudel
@Emilia

zawsze znajdą się jakieś plotkary, ale jak trzymasz się z spoko ludźmi to się nie trzeba przejmować takimi głupotami, mnie tam nie interesują takie melodramaty i mam spokój

samoyed
@pudel

Najlepiej nie wtykać nosa w nie swoje sprawy i zająć się sobą, lepiej się żyje

pssss

"...Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna.."

A kierownik ma się świetnie, nie będzie się przejmował banda która uwielbia podkładać kłody pod nogi innym a takich nie brakuje, tworzenie melodramatow , historii miłosnych, uwaga zdrady dlaczego ja, ludzie że wy tak możecie żyć nikogo to nie powinno interesować.

Robol

Nowa firma za miliony, a na hali temp 35-40 stopni !!! Totalna porażka ! Jak ktoś lubi pracować latem w saunie to zapraszamy. Miało być lepiej na nowej firmie a jest 2x gorzej

Justyna
@Robol

Macie dodatkowe przerwy? Wodę itd., niestety ale na halach produkcyjnych to przeważnie jest gorąco latem taka branża co zrobisz

Operator kandydat
@Robol

Jaką stawke teraz proponują jako operator maszyn?

Małgorzata

Ja nie rozumiem, co ta woda z dystrybutorów, jakaś inna jest? Zawsze mi się wydawało że to normalna woda

Elżbieta
@Robol

No i jak Wy tam dajecie radę? Nie zapewniają Wam jakichś wiatraków, klimatyzacji? Przecież w takich warunkach pracować jest chyba ciężko ...

Na jakie zarobki można liczyć ?

@Kandydat

Poniżej przeciętne jak praca w systemie czterobrygadowym. Proszę poszukać siebie normalnej pracy od pon. do piątku

@Kandydat

Czterobrygadówka a kasa, atmosfera i podejście do pracownika bardzo, bardzo słabe. W innym miejscu dostaniesz tyle samo a praca poniedziałek-piątek.

Janusz

Jest wywierana jakaś presja na pracowników czy o co dokładnie chodzi?

Egeszege
@Kandydat

Słabe jak w tym systemie pracy myślą że ludzie nie rozmawiają między sobą o zarobkach a doskonale każdy wie kto ma wiedzieć ile kto zarabia xo jest niesprawiedliwe

Dział Kadr
@Ege szege

@Ege szege zauważyłam, że na portalu jesteś bardzo aktywny od dłuższego czasu i mimo ciągłego narzekania cały czas pracujesz w naszej firmie. Zachęcam do rozmowy, chętnie wysłucham Twoich uwag, jeżeli są konstruktywne i zasadne oraz poparte faktami. Może wspólnie uda nam się znaleźć rozwiązanie choć dla części niedogodności, które znajdujesz w pracy jaką wykonujesz od kilku lat. Jestem do dyspozycji od poniedziałku do piątku i mam nadzieję że wystarczy Tobie odwagi na rozmowę. Czekam na kontakt Dział Kadr Renata Gomółka.

@Dział Kadr

Czy postanowił się może rzetelnie skontaktować? Bo zauważyłam, że ucichł nagle po nadanej tutaj propozycji

Karil
@Dział Kadr

I wyjdzie z wypowiedzeniem albo z propozycją nie do odrzucenia jak ja. Nie wierzcie im....

@Karil

Dział kadr to tylko pouczać potrafi a nie pomoc ludziom, taka polityka. Zero komunikacji z pracownikami.

Oj oj się porobiło w końcu zmiany, zmiany się doczekałam może w końcu będzie lepiej. Sprawiedliwość jednak jest do widzenia do widzenia. Miło Wam?

Lolita

Oby te zmiany były lepsze zwłaszcza na wypłatach i zaluzcie nam klimę bo zaczniemy padać jak muchy

@Lolita

O jakie zmiany tak w sumie chodzi? I czemu klimy nie macie, długo już informujecie, że byłaby potrzebna? :(

Lolita
@Emilia

Budując nowa firmę powinni mieć to na uwadze zwłaszcza że na starej tego nie było i nadal mają nas w (usunięte przez administratora) 36 stopni a my jak muchy gotujące się w rosole nie dziwota że ludzie nie przychodzą do pracy

Małgorzata
@Lolita

Szefostwo to w ogóle sobie zdaje sprawę że tak tam macie? Przychodzą tam do was?

Czy w firmie Polipak Sp. z o.o. da się zarobić 3600 ? Staraliście się tam o pracę w niedawno prowadzonej rekrutacji na stanowisko Magazynier?

No idzie idzie zarobić 3600 PLN ale brutto

Emilia

Czyli to standardowa stawka? A jak wyrobić coś ponad to?

@Emilia

To podziękują Ci i to wszystko na ekstra premię nie licz.

Obecny
@Emilia

Pracuje od jakiegos czasu juz i jest duzo lepiej niz w innych firmach, da sie zarobic dodatkowa kase , nie jest to stala stawka przynajmniej ja mam wyzsza

@Obecny

A jaka według ciebie to stała Stawka a jak wyższa jak pracujesz od jakiegoś czasu, jaki to okres czasu

@Obecny

A to na plus, że Ci dobrze tu idzie. Jak długo tak właściwie już pracujesz, że masz wyższą? Bo na start to ile Ci proponowali w takim razie?

Obecny
@Emilia

Na start jakos podobnie jak w innych firmach w okolicy (w poprzedniej tyle mialem z bonusami dopiero) cos okolo 3100 netto. Wszystko chyba zalezy od tego jakie masz uprawnienia ale z tego co slyszalem mozna wyrobic wyzsze tutaj w firmie.

@Obecny

Wyrobić wyższe nie ma czegoś takiego jesteś szarym pracownikiem jak każdy z nas nie będzie lepiej lub gorzej oczywiście lider mający pod sobą 2 czy 3 maszyny może się starać o swoje ale nie jakiś tam szaraczek przykro mi i powodzenia

Emilia

Ale to masz dosłownie taką samą pracę? Warunki samej pracy są identyczne jak tutaj? Bo jeśli tak to fatycznie dziwna sprawa, może z czasem tu też zwiększą, skoro konkurencja woła inaczej?

Też były
@Emilia

Haha jasne zaraz napisze ze ma 4000. Wszędzie w okolicy jest tak samo pracowalem w homagu decorze w polipaku i stawki magazynowe w okolicy wypadaja podobnie w kazdej firmie. Jak ktos chce zarobic wiecej to tylko gadki, raben itp ale tam trzeba wyrabiac normy chore.

Zazdro
@Też były

Szukajcie a znajdziecie tylko trzeba chcieć coś zmienić, a nie siedzieć i się użalać i zazdrościć innym, że można pracować za lepsze pieniądze i na 3 zmiany

To co się wyrabia teraz to prosi o pomstę do nieba.ludzie są zniechęceni do pracy . Zakazy nakazy w (usunięte przez administratora) wchodzenie kierownikom.wyścigi kto lepszy ,wyróżnianie pracowników jedni mogą mniej inni wiecej bo donoszą obgadują czują się prawa ręka.a wszyscy jedziemy na tym samym wózku. Nie polecam tego miejsca nikomu.

Nie wiesz co się robi olać to i robić swoje pozdrowionka

Czy Polipak poszukuje kandydatów na stanowisko magazyn?(usunięte przez administratora)

Jeśli chodzi o współpracę z mwg to jest ciężko, k(usunięte przez administratora)Atmosfera beznadzieja!

Pisze jak jest czyli prawdę brak współpracy z produkcją zero wsparcia od was!

Denis

Z tego co rozmawiam z chłopakami z magazynu to praca spoko atmosfera tez ale kasa baaardzo słaba jak na 4brygady i na każdym innym magazynie dostanie się więcej no i weekendy będzie się miało wolne dlatego każdy odchodzi i zaraz nikt tu nie będzie robil

DELFIN
@Marek

CZY SA W FIRMIE ZWIĄZKI ZAWODOWE ?

Dział Kadr
@DELFIN

W firmie nie ma związków zawodowych.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Polipak Sp. z o.o.?

Basoa

Atmosfera bardzo zła każdy sobie rzepkę skrobię. Kierownictwo też słabe i nie kieruj się #polipakteam to tylko Reklama nieudolna do tego, bo każdy z obecnych pracowników o tym wie. Jeszcze czterobrygadówka wątpliwie zgodna z Kodeksem Pracy

@Basoa

Z roku na rok nic się nie zmienia każdy normalny który szuka pracy najpierw powinien poczytać opinie. Ciekawe kiedy zaczną usuwać komentarze bo nowa hala coraz bliżej a ludzie do pracy potrzebni

Szegeege
@Basoa

To co robią to jakaś totalna porazka nowe zasady jakieś bezsensowne zakazy, a wszystko by utrudnić nam życie a powinno być na odwrót z takim podejściem ludzie zaczną się zwalniać bo nikt nie będzie chciał pracować w takiej firmie gdzie zaraz zrobi się (usunięte przez administratora) zresztą to są ostatnie dni w tej firmie i dzięki Bogu

Ale beka
@Basoa

Atmosferę tworzą ludzie. Nie "tzw" nieudolne kierownictwo, chociaż tego argumentu akurat nie rozumiem, ponieważ uważam, że jest dużo lepiej niż było kiedyś. Problemem jest tylko to, że niektórym się przez to w głowie poprzewracało. Kiedyś każdy pracę szanował, a dziś jeden mądrzejszy od drugiego, a każdy na tym samym poziomie. Co by nie wymyślili i się firma nie postarała to co drugi niezadowolony i cztery litery obrabia każdemu oczywiście najlepiej tutaj bo "anonimowy". Słabe to jest bo dużo osób jest na prawdę w porządku ale jest kilka osób na każdej zmianie które mieszają i ferment sieją. Takie osoby powinny zostać już dawno pogonione. Największy minus pracy w tej firmie to czterobrygadówka, ale jak ktoś składa dokumenty to jest świadomy swojej decyzji.

Co jaki okres czasu w Polipak Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Polipak S. z o.o.

Podwyżka wynagrodzenia każdego z pracowników uzależniona jest od indywidualnych postępów w zdobywaniu umiejętności, pogłębianiu wiedzy oraz samodzielności w pracy.

Pracujacy
@Polipak S. z o.o.

Bez jaj ile można ciągle zarabiać tak samo flaki sobie można urwać jechać na 2 maszyny a wypłata taka sama a jak się idzie prosić o podwyżkę to pieniędzy nie ma bo nowa firma się buduję taka odpowiedź

Luka

Nie można,marne szanse na podwyżkę. Powiedzą ci zebys swoje statystyki podniósł bo normy nie wyrabiasz i tu nadzieja na więcej zgasa.Nie ważne że z jakiego (usunięte przez administratora) każą wyprodukować worek liczą się cyferki a na podwyżkę nie licz bo ich argumenty zawsze są ponad twoimi . Firma nie ma kasy dla ludzi na premie podwyżki ale na zatrudnianie nowych niekompetentnych ludzi jest wyplata .

Kevin

A ja to bym wolał pracować według mojego grafiku, a nie najpierw zmuszają mnie do wolnego a potem każą brać nadgodziny

Ege szege

Zrozumie ktoś firmę polipak. Najpierw zwalniają ludzi bo ktoś dał polecenie z góry miesiąc później dają plan pracowniczy żeby zachęcić do pracy rodzinę znajomych itd. i zabierają jeszcze pieniądze z wypłaty po kilkaset złotych (stałem za pracownikiem w sklepie który się użalał) tylko pogratulować

@Ege szege

Plan pracowniczy jest już od dawna więc tutaj się nie zgodzę

Ege szege

Słyszałem o zdjęciach wręczanych wraz z kartką do wypłaty. Prawda to???

Jakie zdjęcia ?

Jakie zdjęcia ?

Darek

Od jakiegoś czasu wszystko zaczyna się psuć przez jednego człowieka Kierownika mwg i ekipy!brak współpracy z produkcją,brak szasunku do innych pracowników, donoszą na każdym kroku, również nie tylko o nich ale też pobrania premi i kadry które nie mogą się ogarnąć i wieczny problem(usunięte przez administratora)

O kogo konkretnie chodzi ....
@Darek

O kogo konkretnie chodzi?

Ege szege
@O kogo konkretnie chodzi ....

Dobrze wiesz że nikt Ci nie napisze kto to jest prawda jest taka że w polipaku 8/10 osób donosi(usunięte przez administratora)żeby tylko utrzymać się na górze a tu liczą się tylko wykresy i tabelki. Powodzenia w szukaniu ludzi na nową halę

Pracownik lepszej zmiany

Szkoda, że tak ochoczo nie pomagacie nam pracownikom, jak straży czy szpitalowi... Wiem, wiem reklama i piar... tylko to się liczy.

Lol
@Pracownik lepszej zmiany

Dokładnie tak Pracownik po wielu latach pracy zarabia śmieszne pieniądze tylko ci co donoszą na innych mogą liczyć na więcej.... firma Polipak lubi udzielać się charytatywnie szkoda tylko że kosztem pracowników...

N
@Lol

Ci co mądrzejsi to się zwalniają i znajdują lepsza pracę, nawet z biur...stres na maxa a pieniądze najniższą krajową...

Piotr m

U mnie na zmianie nie ma z tym problemu. Zamawiam towar - otrzymuję na czas, jak czegoś brakuje albo jest pilne to dzwonię i ogarniają przeważnie szybko. Na pewno teraz to lepiej działa jak za czasów kiedy pisaliśmy to na kartkach. A traktowanie zawszę można zgłosić..

@Pracownik lepszej zmiany

Zgadzam się to jest przykre nam podwyżki nie dają ale na inne rzeczy pieniążki są jak szpital straż czy medal orkiestry nie twierdzę że to jest zle ale my też się liczmy ponoc to my tworzymy tą firmę

kandydat

Jakie dodatki polipak proponuje pracownikom? ubezpieczenie medyczne, darmowe dojazdy dla wszystkich pracowników?

Jdjwjf
@kandydat

Nic nie oferują

Zostaw merytoryczną opinię o Polipak Sp. z o.o. - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Polipak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polipak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polipak Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polipak Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 301 ocen.
  • Harcerska 16
    63-000 Środa Wielkopolska