Opinie o Polipak Sp. z o.o. w Środa Wielkopolska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polipak Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polipak Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polipak Sp. z o.o. w Środa Wielkopolska

Potencjalny pracownik

Jakie są średnie zarobki jako operator? Nie wiem czego moge się spodziewać?

OperatorX
@Potencjalny pracownik

Ok 3000-4000 netto

Szukający pracy

To całkiem spoko!

Noo... spoko jak na Środe :) dzięki za info

Ona1
@Potencjalny pracownik

Ja też nie narzekam, jak się dobrze pracuje to się dobrze zarabia

@Ona1

Super. A polacy spoko są?

Delta
@Ona1

Zgadzam się

Arwor
@OperatorX

Tylko że na dwa miesiące.

Dwulatek
@OperatorX

3-4 tyś po 10 latach i trzymaniu ręki po sam łokieć.

Operator
@Dwulatek

Nie po sam.lokiec tylko praca praca i praca ja tyle mam i nie trzymam.reki w (usunięte przez administratora) a nowy pracownik niestety ale tyle nie dostanie

Magazyn

????

Żenada

Zenada żeby ludzie w swieta do pracy szli bo worki do śmieci trzeba produkować

@Żenada

Trzeba zapier... Poza tym nie musisz iść bierzesz wolne albo chorobowe

niki

i to jest dla Cb normalne zeby brac chorobowe na swieta ???! to wolne się należy jak psu zupa to że kierownictwo nie jest wierząca to nie znaczy że wszyscy

Koleś

Jak ja się cieszę, że już nie robie w tym sy..ie

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Polipak Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik Działu Zapewnienia Jakości? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

Nic nie pojmujecie to wam pomogę,to CISZA PRZED BURZĄ

Brat Pit
@anonymous

Cisze to Ty masz w glowie tzw martwica mozgu

Norbert

Jaka atmosfera w firmie, na forum nie jest dobrze.

Żabka

Lepiej mieć odstające uszy niż głupi łeb, którego już się nie wyleczy. W polipaku 80% ludzi ma głupizne wrodzoną i wykształcenie podstawowe, to z takiej osoby się śmieją bo sami nic nie potrafią, tylko odbierać rolke i po pracy iść na piwo. To jest ich cel życiowy. Niech spojrzą w lustro i usiądą w fotelu jacy są piękni, można w nich się zakochać.

Polipacosss
@Żabka

Nie przypominam sobie żebym skończyła podstawówkę jak większość osób w polipaku nie wiem masz dostęp do akt że tak dokładnie wiesz kto jaka szkołę skończył

Polipacosss
@Polipacosss

A może z ciebie jest wróżbita Maciej spojrzysz i już wiesz wiesz że oto ten człowiek skończył podstawówkę tak tak to cudownie mieć taki dar zazdroszczę ????

loki
@Polipacosss

kretyn z ciebie sam skończyłeś podstawówkę (usunięte przez administratora)

Niezniszczalny
@Żabka

Sama jesteś głupia lub głupi pajac

STAUROS

Jaki Tu spokój na,na,na nic się nie dzieje na,na,na,na dziesiąty się zbliża na,na,na,na i znów się zacznie na,na,na,na.

Impreza

Idziecie na imprezę zakładowa

Rudy
@Impreza

Nie dzięki kures.. Tylko jedne

Kuźniak
@Impreza

Jest alko tylko Rudego brak.

Ludzie ten serwis powstał aby wystawić opinie zakładowi pracy !!!a nie żeby jechać na siebie !!!!!a za uszami każdy swoje ma poprostu jednym się zmieści więcej innym mniej :)

MisiuPysiu

Kaska za list i grudz-ponad 4 do łapki,narzekajcie matołki zamiadt zap... i zarabiać haha

Hakelbery Fin
@MisiuPysiu

Czyli srednio 2tys na miesic, wiec za dwa m-ce wychodzi 4, super pewien pseudo brygadzista ma tyle za same donosy netto, mein herr flik allo, allo

Operator
@MisiuPysiu

4 tysie to może i dużo, ale jak się pracuje 5 dni w tygodniu po 8 godzin, a nie w czterobrygadówce z jednym weekendem wolnym w miesiącu

Zulus

W każdej firmie kontrola alkomatem powinna być uzasadniona i za zgodą pracownika, gwarantuje to pracownikowi artykuł 11 Kodeksu Pracy. W razie uzasadnionego podejrzenia o nietrzeźwości może być wezwana policja lub straż miejska, która ma do tego uprawnienia. W firmie Polipak to prawo jest nagminnie łamane, a pracownik nie jest poinformowany o możliwości odmowy dmuchania w alkomat.

Łukasz S.

No fakt mam odstajace uszy ale nie martw sie, nie przeszkadza mi to w niczym;), a co do tych komentarzy mam wystarczajaco duzo odwagi zeby nie wymyslac skomplikowanych nickow, a tak przy okazji jesli chcesz cos powiedziec to prosze prosto w oczy:)

Wiesz kto????
@Łukasz S.

Gdzie znajdziesz takiego co powie prosto w oczy,znam takiego ale na wydziale folii,bo u was to same płaczki

Troskliwy miś USZATEK !!!!!!

@anonymous

Akurat co do niego to osobiscie nic nie mam chociaz jak tak patrze to mi go szkoda, ale Ty analusie strzelaj dalej, moze pracujemy razem na jednej zmianie?;)

Rudy łeb

Prawda jest taka że jeśli jesteś normalnym człowiekiem to omijaj tą patologie z daleka ludzie którzy w tej chwili niby kierują ta firma w rozsypce nadają się co najwyżej do kierowania bydła na pastwisko chamstwo i patologia poprostu pastuchy przykro mi tylko że tam pracowałem bo wstyd .

@Rudy łeb

Święte słowa zbieranina kapusi i szmaciarzy dam sobie głowę obciąć że żaden pozytywny komentarz nie pochodzi od żadnego operatora może się czytającym w głowie nie mieści że tak może się dziać naprawdę ale z przykrością stwierdzam takie są fakty i boże uchowaj pożądanych ludzi przed tym syfem

Jamajczyk

Ja pracuje i dobrze mi z tym. I tak jak było napisane wyżej jak się nie podoba to spadać i tyle. Nikt was tam nie trzyma

Jamajczyk

Jak to czytam to normalnie śmiech na sali. Dzieci w podstawówce się lepiej zachowują.

Polipakoss
@Jamajczyk

Zgadzam się ją tam pracuje i kazdy ma prawo narzekać ale to co tu opisane jest to gruba przesada tyle jadu i nienawiści jak nie pasuje to się zwolnić i problem rozwiązany znalesc inna prace ja osobiście nie narzekam moze juz z przyzwyczajenia choć kasa mogłaby być lepsza

@Jamajczyk

A gdy patrzę na pseudo zarządzających to nawet tego nie można o nich powiedzieć bo to nie oddaje tego co od..rda..ja !!!!!!!!!!!

Troskliwy miś

Jak patrzy sie na to co odwalaja niektorzy tzw "operatorzy" pakowacze chcialoby sie zacytowac klasyka "domowe przedszkole, wszystkie dzieci kocha..." boli mnie glowka, paluszek, brzuszek, ja nie wiem, nie ma wiecej itd itp jednym slowem ZAL, dorosli ponoc ludzie

Jakiś Ty troskliwy
@Troskliwy miś

A wy co panowie elita od nic nie robienia odjebcie się od operatorów dosyć na was robimy nieroby jak byście mogli to byście człowieka zajechali

@Jakiś Ty troskliwy

Po pierwsze sam sobie polubiles komentarz wiec masz wiecej kompleksow niz ja wlosow na glowie, po drugie podejrzewam, ze mylisz mnie z kims ze stanowiska powyzej operatora a to blad, po trzecie pewnie pracuje dluzej w tej firmie niz Ty szczawie, o umiejetnosciach to juz nie bede wspominal bo wiem, ze pozaginalbym Cie napewno, a po czwarte widac jestes masochista skoro lubisz jak Cie "zajezdzaja", a po piate co do 98% pracownikow zza wschodniej granicy wyslalbym nazat na prerie ukrainskie gdzie sokoly... pozdrawiam

eeee
@Troskliwy miś

Napisalem Ze jakby mogli to by czlowieka zajechali czytaj co jest napisane szczawie mistrzu od wlosow a pozaginac to se mozesz

@eeee

No, nie spodziewalem sie madrzejszej odpowiedzi z Twojej strony i nadal uwazam Cie za masochiste skoro masz tak ciezko w pracy biedaczku, a jej nie lubisz to zacznij "se" szukac innej, napewno znajdziesz taka w ktorej zaplaca za nic nie robienie i narzekanie:)

@Troskliwy miś

Skoro ty zidiocialy pajacu taka masz to pewnie inni też znajdą kretynie tylko pamiętaj nie każdy da się zeszmacić za złotówkę ale takim kretynom się to w głowie nie mieści więc niema co tłumaczyć a co do pracy jeśli nie masz skrupułów w byciu (usunięte przez administratora) i kapusiem to śmiało tylko takich śmierdzieli lejdi zgaga ceni brak słów na tą patologie niby zazadzajaca porażka szczeze odradzam normalnym ludziom !!!!!! !!!!!!!!!!

Krp
@Troskliwy miś

Domowe przedszkole to właśnie klasyczny poziom kierownictwa jak sami opisują zresztą co się dziwić dzieci już w klasach 1 do trzy 3 przewyższają ortografią niektórych kierowników módlcie się kierujący żeby ten cyrk przetrwał bo jak ten cyrk padnie a padnie to zginiecie bo co takie matoly wpiszą w CV świetnie (usunięte przez administratora) ? Omijajcie ten (usunięte przez administratora) szerokim łukiem .

@Krp

No to dales popis ortografi "miszczu" pisze sie od 1 do 3 lub od jeden do trzy, a co do hejtu tutaj znizylby sie do Waszego poziomu ale nie mam w domu lopaty, a Wy Panowie juz tutaj pewnie nie pracujecie wiec zycze Wam najlepszego i dajcie juz spokoj bo wszedzie dobrze gdzie nas nie ma, a co do kierownictwa kazdy ma plusy i minusy, tak jak My ale jeden niemylacy sie TWARDZIEL od musztry troszke przegina

ssss

(usunięte przez administratora) nie pracowałem

Wyjadacz

Zobaczcie ludzie co się dzieje coraz więcej osób odchodzi a robić nie ma komu sama Ukraina coraz więcej chodzi i żądzą mecenasów a człowiek robi za marne grosze ta firma to tragedia mają człowieka za nic

Pablo

Jak wyglada praca jako magazynier .Czego moge sie spodziewac na rozmowie I jaka stawke mi moga zaproponowac

Edek
@Pablo

Daj sobie spokój, Elita rządzi, 1700 to żaden szał.

Pablo
@Edek

Pojade I zobaczymy co powiedza

Jamajczyk

Prawda jest taka że praca jest jaka jest. Cieszcie się że w ogóle ją macie a nie wieczne narzekanie.

Guliwer
@Jamajczyk

Czasy kiedy to pracownik szukał pracy już się skończyły o czym szefostwo zapomina, ale czemu się tu dziwić oni żyją jeszcze w ubiegłym dziesięcioleciu organizacja do d...py masz iść do pracy na nocki a dzwonią w południe, że masz wolne... to mówi samo za siebie a takie sytuacje są nagminne

Zostaw merytoryczną opinię o Polipak Sp. z o.o. - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Polipak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polipak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polipak Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polipak Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 301 ocen.
  • Harcerska 16
    63-000 Środa Wielkopolska