brak logo

Zakład Wyrobów Metalowych Carbonex

Jastrzębie-Zdrój

Opinie o Zakład Wyrobów Metalowych Carbonex

anonim 2011-02-15 08:40
Skąd Alicjo masz takie informacje?
mix 2012-12-04 14:08
Chcesz zatrudnic się na umowę śmieciową? No to polecam. Na rozmowie w sprawie pracy jest mowa o wynagrodzeniu, a na konto wędruje inna kwota niż była obiecana. Odradzam.
henju 2012-12-22 19:54
Witam.
Pracowałam w Carbonexie przez prawie 5 lat i mam jak najlepsze zdanie o tej firmie. Wszystko było płacone na czas, kierownictwo i pracownicy mieli pozytywne i przyjacielskie podejście do pracownika. Z wszystkimi można było o wszystkim otwarcie porozmawiać i powiedzieć "Prezesie mam problem". Każdemu, kto by mnie spytał czy warto zatrudnić się w Carbonexie odpowiedziałabym, że tak.
ZWM 2013-06-06 20:25
Atmosfera w firmie jest fatalna. Liczą się układy. Jeśli liżesz cztery litery Dyrektorowi i Brygadziście to jesteś fajny - ale do pierwszej wpadki. Wykorzystają cię na każdym kroku. Brygadzista tylko żre i nic nie robi a później wymaga cudów od załogi, przypisuje sobie ich osiągnięcia. Kierownik jest dwulicowy i fałszywy. Stanowczo odradzam podjęcia pracy w tej firmie. Obiecają Ci kokosy a dostajesz miskę ryżu.
Marcin 2015-10-04 15:32
Najgorsza firma w jakiej było dane mi pracować stanowczo odlecam! Rotacja pracowników jest bardzo duża ludzie systematycznie są zwalniani po tygodniu pracy a zatrudnani są nowi i tak sie kółko zamyka. Waszym brygadzistą będzie jebany grubas, który do wszystkiego potrafi sie tylko dopierdalać, gosciu jest tak gruby że ledwo się porusza żenada.
Marcin 2015-10-04 15:57
5 lat ? i co ile zarabiałaś 1280 ? hahaha
Bogdan 2015-11-02 11:00
Firma w moim odczuciu bardzo pozytywna. Zarobki adekwatne do starań. Starasz się dostajesz więcej, odbębniasz 8 godzin - standardowa wypłata. Więc każdy ma wybór! Wynagrodzenia zawsze płatne na czas.
Kierownictwo pełen pozytyw - reagują na problemy i uwagi pracowników. Rotacja owszem jest duża spowodowana leberstwem ludzi którzy przychodzą do pracy i myślą, że będą odpoczywać! Firma godna polecenia dla ludzi chcących pracować i pragnących otrzymywać godziwe wynagrodzenia za wykonana pracę.
JAKA PRACA TAKA PŁACA !
gosc 1233 2015-11-20 15:10
beznadziejna firma, zwalniaja pracownika jak smiecia z dnia na dzien.... nie polecam nikomu... jak sa zlecenia urobisz sie jak wol a jak przychodzi listopad, grudzien wywala czlowieka.
ona 2016-01-04 20:18
zwalniaja nie mysla ze ktos ma rodzine i dzieci szkolne po 3.5 roku podziekowali nnie polecam
maks 2016-01-17 20:26
beznadzieja wykorzystac czlowieka i kopa i to jeszcze za grosze dobrze ze grubyma cieplo i dobra wyplate jedna wielka banda kapusi
Gadsden 2016-02-03 09:37
Chcesz pracować i się starasz to nie ma problemu. Nawet jeżeli coś zawalisz a przyznasz się i będziesz chciał jakoś zrekompensować pomyłkę, nie ma tragedii. Płaca jaka praca, jak ktoś porównuje z ciepłą posadką na Państwowym etacie to potem tutaj leje krokodyle łzy. Proszę się też czasem postawić po stronie pracodawcy, nie taki zły jak go malują. Jeżeli w ciągu miesiąca przychodzi do niego trzecia pani z radosną nowiną iż jest w ciąży i wybiera się na urlop macierzyński czy wam też widziałoby się płacić za pracownika, z którego nie masz przez najbliższe miesiące żadnego pożytku? Takie rzeczy tylko w budżetówce, bo tam istnieje przeświadczenie iż te pieniądze są niczyje a zysk jest sprawą dalszego planu. Jeżeli ktoś chce zarabiać leżąc, to proponuję założyć własną działalność i próbować szczęścia lub szukać pracy jako tester materaców. Volenti non fit iniuria ;)
daff 2016-03-18 23:00
odradzam. na pierwszej rozmowie powiedziałem jakie są moje oczekiwania finansowe (2500 netto na umowie albo działalność - bo prowadzę). tydzień poźniej robiłem próbki. gadałem z miejscowymi starymi wyjadaczami, mówią że 1700 rzadko widzą! myślałem, że chcą mnie zniechęcić. po próbkach rozmowa o kasie i... 2000 brutto proponują plus "jakaś" premia! to ja o jednym a oni o drugim! myśleli, że o tysiąc złoty zejdę? powiedziałem, że niepotrzebnie mi czas zajmowali. ponadto sam zakład to syf - stare maszyny, hałas, syf i brud. Kto tam pracuje za te 1700 psuje rynek spawaczy
daff 2016-03-18 23:09
Gadsden jesteś kwintesencją ludzkiego upodlenia - żałujesz kobietom, że zachodzą w ciążę (jesteś pewnie zgrzybiałym kawalerem) ponadto sam się nie szanujesz - błędy (które chcesz tak wielkodusznie rekompensować) - są naturalnym elementem każdej pracy (chyba, że coś umyślnie zepsujesz lub jesteś idiotą). Żal
BoB 2016-09-02 13:21
Ludzie opamiętajcie się.... to jest prywatny zakład - jak każdy "prywaciarz" chce zarobić tnąc koszty na wszystkim co się da - stąd stare maszyny. Jednak to jest PRACA - czyli trzeba pracować, a nie przychodzić do pracy z nadzieją, że zrobi się jedną rzeczy i będzie się opierd.... resztę zmiany. Moim zdaniem firma jest ok. Można zarobić jeśli się chce. Zdarzały się zwolnienia, ale nie są one bezpodstawne - alkohol i lenistwo nie przejdą, więc każdy ma wybór. Jednak ilu ludzi tyle opinii....ja mogę polecić firmę ludziom chcącym pracować.
Hieronim Pankracy 2016-11-12 22:16
Zakład z bogatym parkiem maszynowym ale leciwym. Zarobki zależne od tego co się umie, reszta to kwestia dogadania się z dyrektorem, kokosów nie ma. Pieniądze wypłacane są na czas. Środki ochrony osobistej, ubranie i jego czyszczenie są zapewnione. Mankamentem tokarni jest mikroklimat, latem upał nie do wytrzymania + pary WWA z obróbki (zwłaszcza OSN4,5,6), podobnie na hartowni. Obróbka na CNC odbywa się na trzy zmiany, na konwencjonalnych tokarkach/ frezarkach na dwie, trzeba uważać, ochrona stanowisk pracy jest słabo zadbana. Biuro ma klimatyzowane pomieszczenia ale to inna bajka. Dyrektor zdaje się trzymać rygor w biurze, jeżeli chodzi o obróbkę to na zmianach są prowadzący zmianę. Prowadzący zmianę są różni, są co potrafią dużą i umieją wytłumaczyć innym. Jest jednak taka jedna ,,gajgadzina'' co udaje że potrafi a tak naprawdę to udaje że umie, wyżywa się na innych lecząc swoje kompleksy, trudno z facetem wytrzymać na zmianie, w dodatku jedzie od niego jakby lizolem się kropił, totalny wieśniak z bronami na plecach i tatuażem znalezionym chyba w snakach dla dzieci, aż dziw że nie robi w ,,figlolandi'' lub ,,wesołkowie'' jako operator kolorowych kulek. Ogólnie zakładu nie polecam na dłuższy staż, raczej jako alternatywę na pojawienie się czegoś lepszego lub do poduczenia, w końcu ile można pracować za 1800zł.
Małgorzata 2017-08-03 15:18
Nie polecam pracy. Osoby zarządzające są niekompetencje i utrzymują swoje przewartościowane stanowiska tylko dzięki prywatnemu układowi z właścicielem. Pretensjonalne i lekceważące traktowanie pracownika, zero poziomu merytorycznego, wszystko przestarzałe, handel bez koordynacji- nie dla ambitnych. Zarobki minimalne, oczekiwania jak u profesjonalistów.
Zostaw swoją opinię o Zakład Wyrobów Metalowych Carbonex - Jastrzębie-Zdrój
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Wyrobów Metalowych Carbonex