Opinie o Intermop Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Intermop Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Intermop Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intermop Sp. z o.o. w Chorzów

brunetka32

ta firma to jedna wielka paranoja ja bym ta własnego wroga nie posłała do pracy choć wrogów nie posiadam

why

Jednak nie rozumiem. Co się dzieje w tej firmie?.Pracownice skaczą sobie do gardeł,przełożeni dokuczają?.

Sav

Nawet wrogowi tej pracy nie życzę ale jak są przyjęcia to idź warto być czasem w piekle

why

Od 5 robota? do 16? masakra .Ale przynajmniej chyba pracownice są ok.No i zarobki duże jak tyle godzin.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Pracownik produkcyjno - magazynowy Chorzów w firmie Intermop Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Pracownicy utrzymania czystości ul. Niedźwiedziniec
Chorzów
BHP Protect System Sp. z o.o.
Sav

Jak się zatrudnisz to się dowiesz ja nie polecam Praca na produkcji od 5 tej do15/16 tej jak nie przyjdziesz to klody pod nogi no i nie odzywaj sie bo tam sciany maja uszy Stawka akordowa jest wysrubowana na maxa Jezeli nie jesteś ambitny nie masz rodziny a potrzeby skromne to praca dla ciebie

brunetka32

krawcowe pracują na akord kiedyś soboty miały wolne nie wiem jak teraz a pracowały czasami w weekendy jak przychodziło duże zamówienie z Niemiec bo tam szło czasami około 3000 mopów różnego rodzaju więc żeby te zamówienia wyszły za granicę pracowały w weekendy

why

W tym zakładzie pracuje się na akord?.Więc jeśli od 8 do 16 tj.8 godz.dziennie tak?więc w takim zakładzie zarobki są niezłe . A soboty wolne?.

brunetka32

a żeby było jeszcze ciekawiej pewno razu jedna firma przysłała zamówienie na pady rożnego rodzaju, które to zamówienie było napisane ręcznie i wysłane faxem. Firma na tym zamówieniu napisała, że chce m.in. pady 9 calowe, które są robione wyłącznie na zamówienie. Po wysłaniu wszystkich padów i dostarczeniu przez firmę kurierską zamówionego towaru okazało się, że ta firma pomyliła się i zamiast padów 9 calowych chciała 18 a żeby tego jeszcze było mało to ta firma zorientowała się, że na zamówieniu, które wysłała popełniła błąd ale nie powiadomiła nas o swoim błędzie myśląc, że po cenach przy padach które oni napisali my się zorientujemy, że im chodziło o 18 zamiast 9 calowe pady. Jak ta informacja dotarła do szefostwa ja jak i moja koleżanka dostałyśmy ochrzan, że przez naszą pomyłkę firma straciła ponieważ trzeba było wyciąć chyba było wtedy 300 9 calowych padów a szefostwa nie interesowała informacja, że zamówienie zostało przez tamtą firmę napisane ręcznie i przefaksowane

brunetka32

pracowałam tam przez prawie rok najpierw miałam staż i było pięknie pracowałam od 8 do 16 po zakończeniu stażu szefostwo zaproponowało mi pracę na pełen etat wszyscy mi się dziwili, że się zgodziłam bo nie wiedziałam tego co się później okazało, że tak jak pisze sav, że praca od 8 do 16 to mit ponieważ szefostwo codziennie przyjeżdżało do pracy właśnie na godzinę 16 i każdy osoba pracująca przy obsłudze klienta musiała zdać relację z całego dnia co robiła ile było zamówień co i kto ile zamawiał i tak schodziło się około 2 godzin. A żeby było ciekawiej to wszędzie w każdym pomieszczeniu są kamery więc szefostwo siedzi sobie w domu i wie co się dzieje w firmie przez cały czas. A na koniec jak tam pracowałam to klienci woleli czekać na towar na dworze niż rozmawiać z szefem więc chyba to coś znaczy

why

Co znaczy mit? Jakie godziny pracy są w tym zakładzie?

Nie polecam praca od 8-16 to mit

Roy

Kumoterstwo i poplecznictwo na każdym szczeblu NIE POLECAM

Potwierdzam ... Panie pracujące faktycznie bardzo sympatyczne.Pani dyrektor extra babka ;-)

Joanna

Pracowałam w Firmie Intermop przez 4 lata na szwalni jako krawcowa. Szczerze powiedziawszy nie mam zastrzeżeń co do pracodawcy, a koleżanki z pracy trzymały się razem. Telefon komórkowy miałam cały czas przy sobie, ponieważ różne sytuacje mogą mieć miejsce. Ja byłam zadowolona, ale ze względu na ciążę przerwałam pracę.

ziki

Panie szyjące są bardzo sympatyczne i podobne wrażenie odniosłem w kontaktach z Paniami księgowymi (reszta trochę gorzej) był zakaz korzystania z komórki podczas pracy i ciągłe upomnienia bo wszędzie są kamery i jak tylko kogoś przyuważyli że ma tel. kom przy uchu to od razu była afera.

...

A jak z paniami,które szyją?.

Ziki

Pracowałem tam parę lat temu, firma rodzinna, absolutnie nie polecam. Atmosfera że "siekiera może w powietrzu zawisnąć", czepianie się o każdy drobiazg, szukanie błędów i donoszenie do właściciela a potem notatki służbowe i upomnienia na piśmie żeby zgnębić.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Intermop Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Intermop Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intermop Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Intermop Sp. z o.o.