Minec Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych

Chorzów

Opinie o Minec Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych

były pracownik

Witam Co do firmy to jak wyżej ,omijać z daleka , śmieszne stawki godzinowe,praca ciężka żadnych dodatków , właściciel/prezes traktuje pracowników jak śmieci zapatrzony tylko w pieniądz , człowiek w tej firmie jest dla niego nikim , śmiało można powiedzieć złodziej od stycznia 2014r nie zostały ludziom wypłacone nadgodziny nawet wolnego w zamian , z ręką na sercu radzę omijać z daleka tą firmę

tcj

Unikac z daleka

Incognito

[usunięte przez moderatora] !! pracuje się po 12/16h za śmieszne stawki 5.6 netto zł śmiechu warte

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Minec Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Minec Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych