Opinie o Movido Sebastian Cholewa w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy Movido Sebastian Cholewa, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Movido Sebastian Cholewa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Movido Sebastian Cholewa w Chorzów

Arek Nowy wpis

Czyli samochody są w złym stanie tak?

Marko Nowy wpis

Są plusy są i minusy pracy w Movido. Stan taboru woła o pomstę do nieba. Naczepy nadają się na złom... samochody również zajechane jak pięty araba. Plus taki że wypłata zawsze jest w terminie i zawsze się zgadzała.

Czarek Nowy wpis

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię jako pracodawca więc nie przesadzajcie z tym narzekaniem.

kierowca Nowy wpis

powyższe komentarze są prawdziwe bo sam podejmowałem zatrudnienie i pracowałem w tej firmie przez 1 dzień, jeżeli ktoś by chciał coś dopowiedzieć mój numer 602 274 849

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jan

Mała firma, flota to stare dziesięcioletnie scanie zajeżdżone przez czechów, kierowca traktowany jak numer czyli nie ty to następny, system pracy bez możliwości zaplanowania czegokolwiek, nigdy nie wiesz kiedy skończysz pracę, brak butów ochronnych, odzieży roboczej, nawet o rękawiczki czy płyn do spryskiwaczy trzeba się prosić. Przez to rotacja w tak małej firmie jest ogromna. Nie polecam, na śląsku jest sporo lepiej płatnych i stabilnych stałych ofert.

Kasienkaoo

Kasia najsztub

Zostaw merytoryczną opinię o Movido Sebastian Cholewa - Chorzów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Movido Sebastian Cholewa
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Stalowa 17