Opinie o Intermop Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Intermop Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Intermop Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intermop Sp. z o.o. w Chorzów

brunetka_32

za moich czasów jak tam pracowałam żył jeszcze śp. P. Ryszard Pinkawa i osoby, które przyjeżdżały po towar też wolały czekać na zewnątrz niż z nim rozmawiać a szefostwo zawsze było po godzinie 16 i obrady na temat co i ile było zamówień trwały conajmniej dwie godziny jak nie więcej a za nad godziny o wypłacie można było pomarzyć i to co Pani teraz pisze to jest 100 % prawda, że klienci wolą stać na dworze niż czekać w środku

brunetka_32

ja pracowałam na magazynie jako pracownik biurowy i ta praca tylko przyprawiła mnie o nerwicę

brunetka_32

a przepraszam Cię kolego a przepracowałeś tam choćby jeden miesiąc więc nie zabieraj głosu jak nie wiesz jakie jest tam szefostwo

Odbiorca

Mili Panstwo, jak widac zaczyna sie kolejne sledztwo ze strony tej firmy aby uprzykrzyc zycie osobom ktore odeszly i tym ktorzy tam pracuja. Co to za pytanie? Wasz pracownik matematyk podaje o 5% rotacji to przeciez wiecie jakie to sa stanowiska. To ja mam pytanie, jakie etatowe stanowiska sa u Was? Ostatnimi miesiacami przyjezdzalam do Was po towar i jest taka zastraszona atmosfera ze albo nie wydadza mi calego towaru, wystawia fakture z pomylkami, potem nie moge sie doprosic korekty. Pani ksiegowa opryskliwa, wole zawsze czekac na zewnatrz bo mnie sie udziela ta niemila atmosfera w Waszej firmie. Nie moge doprosic sie darmowych probek za ktore musze zaplacic. Sami handlowcy jezdza i zbieraja mopy aby je podrabiac. Na 99,9% jestem pewna ze Ci co tam zostali bede teraz mieli ciezko po tym co tutaj sie wypisuje. Wszyscy znaja znaczenie mobbingu, ale nie raz bylam przez lata swiadkiem jak krzyczano i ponizano pracownikow przy osobach postronnych. Wlasciciel firmy wogole nie uchwytna do rozmow z klientem. Nie zamierzam dluzej z ta firma wspolpracowac. Konkurencji jest duzo o normalnym sposobie wspolpracy. To jest moj wybor i tez wydaje negatywna opinie o tej firmie.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Pracownik produkcyjno - magazynowy Chorzów w firmie Intermop Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Pracownicy utrzymania czystości ul. Niedźwiedziniec
Chorzów
BHP Protect System Sp. z o.o.
Nie ma mobbingu

Na jakich stanowiskach pracowaliście?

Boy

Ja tam wytrzymałem ok 2 lat. Gdy chciałem się zarejestrować w urzędzie Pracy to babeczka zrobiła wielkie oczy i stwierdziła że podziwia mnie ogromnie, że aż tak długo tam pracowałem (ona wytrzymała zaledwie 3 m-ce i uważa to za sukces!)Nie polecam tej firmy, NEGATYWNA OPINIA!!

chentny do pracy

nie wiem dlaczego tak wszyscy oczerniajom tę firme oglądałem ich strone i mają mase własnych wymyślonych patentów i wynalazków. Za jeden nawet dostali nagrode a takie coś może wymyślić tyko duża firma i przecież są liderem produkcji. Kiedyś słyszałem i widziałem reklame że hotel budujom może już nawet jest super można klientów przyciągać. Jestem ambitny zależy mi na pieniądzach. Chyba podjade tam zobacze całom produkcje, magazyny i ludzi i sie chyba zdecyduje. Najpierw trzeba wszystko zobaczyć a potem mówić. A co do kamer, sam mam i wszystko nagrywam dla mnie to normalne że sie wszystko nagrywa.

żona

Co to znaczy: boi się zwolnienia? Jeżeli zna swoją wartość, jest inteligentna i ma Twoje wsparcie, pracy jest dużo i firm, które doceniają ciężką pracę swych pracowników. Niech szuka firm, które nie tolerują osób, które pracują po to, aby: - przyjść do pracy - być w pracy - wyjść z pracy Niech wystrzega się osób, które patrzą cały dzień przez okno, dłubią w nosie i patrzą na słupki jej sprzedaży. Osób, które uważają, że sprzedaż jednej sztuki mopa, daje więcej zysku firmie niż kilkaset sztuk jednorazowo. A taka osoba do dzisiaj tam pracuje. Wiem, bo mam te informacje od samych pracowników, którzy do mnie przyjeżdżają. I ludzie z działu handlowego mogą się dwoić i troić w chęciach i pomysłach. Nic nie zrobią, brak już ludzi kręgosłupów w tej firmie, którzy mieli pomysł i wiedzę w tej dziedzinie, byli prawdziwymi profesjonalistami w swej pracy. Firma, to pracownicy, których się słucha i czerpie pomysły z ich wiedzy. Więcej wiary w siebie, niech nie słucha bzdet, które jej są tam wpajane.

mąż

Moja żona aktualnie tam pracuje, boi sie zwolnienia, powiedziała mi o tym forum i z ciekawości poczytałem, nigdzie nie ma kolorowo ale tam faktycznie trzeba uważać żona nie jest zadowolona

Pozwalam sobie na ponowne zabranie głosu na tym forum, aby w pełni ukazać stan faktyczny, który ma miejsce w firmie Intermop. Uważam, że to forum jest stworzone po to, aby dać prawdziwy obraz o firmie osobom ewentualnie zainteresowanym pracą, a nie po to by kogokolwiek oczerniać i obrażać bezpodstawnie co niestety ma miejsce. Na leczenie prywatnych problemów tu nie ma miejsca, a opluwanie kogokolwiek pod pseudonimem jest po prostu wyrazem własnego tchórzostwa i kompleksów. Rotacja personalna w każdej firmie w obecnych czasach to rzecz normalna w większym lub w mniejszym stopniu, ale jest zawsze. Czasami wynika to z racji "wypalenia Pracownika" dla którego zmiana miejsca pracy jest niezbędna wręcz konieczna. Dzisiaj trudno doszukać się pracownika, który w jednej firmie pracuje 20 czy 30 lat. Dodam, iż rotacja w firmie Intermop od 7 lat nie przekracza 5% i twierdzę, że jest to bardzo dobry wynik, świadczący o przywiązaniu pracowników do firmy, gdzie część pracowników w tym produkcyjnych dopracowała tutaj do emerytury. Odnośnie czasu pracy, powtórzę to co zapisałem wcześniej. Praktycznie od kilku lat praca w firmie zarówno w dziale handlowym jak i produkcyjnym to 8 godzin. Dlatego proponuję: rozmawiać, sprawdzać, pytać potem dopiero komentować. Jest to najlepsze rozwiązanie, a zarazem podanie stanu faktycznego na temat firmy Intermop - a o to przecież w tym chodzi !

sekretarka

kiedyś sekretarki co 2 tygodnie się zmieniały. To o czymś świadczy chyba.

były pracownik magazynu

Były pracownik ma w 100% racje. W firmie wypłata zawsze terminowo, dodatki świąteczne wczasy pod gruszą. W odróżnieniu od działu handlowego magazyn ma nadgodziny. Krawcowe pracują na akord więc nowe osoby mają ciężko. Wymagania jak na zachodzie a wypłaty jak na wschodzie. (usunięte przez administratora) Praca dobra jezeli nie masz zadnej innej na kilka miesięcy i tyle bo inaczej zwariujesz.

Konkurencja

Pan (usunięte przez administratora) też już nie pracuje. Nawet on nie wytrzymał.DNO

brunetka32

Jak ja tam pracowałam w od 2005-2006 roku to po paru miesiącach nawet żadna krawcowa już tam nie robiła, panie z magazynu również jedynie co został tam pan Piotr oraz panie księgowe więc to świadczy o całej tej firmie

brunetka32

to musiało się wiele zmienić od tego czas jak tam pracowałam widocznie po śmierci p. Pinkawy szefowa zmieniła się nie do pomyślenia. ale wcześniej przynajmniej to co ja pisałam to jest prawda

Po przeczytaniu Państwa wpisów pozwolę sobie na krótkie zredagowanie stanu faktycznego w firmie Intermop Intermop jest firmą produkcyjną i w związku z tym składa się z dwóch głównych działów: Dział Produkcji i Dział Handlowy. Dział Produkcji: praca to osiem godzin. Wszystkie soboty, niedziele jak i święta oraz dni ustawowe są wolne. Dział Handlowy: praca w godzinach 8.00 - 16.00 I NIC WIĘCEJ !!! Atmosfera w pracy twierdzę, iż jest pozytywna. W przypadku wystąpienia niejasności temat jest rozwiązywany na bieżąco co pozwala unikać problemów. Problemy są wszędzie tylko należy je stosownie oraz szybko rozwiązywać i tak dzieje się w Intermop. Dodam, iż firma przyznaje swoim pracownikom różne dodatki nie tylko wynikające z Kodeksu Pracy.

brunetka32

nie zaprzeczam temu ale i nie potwierdzam choć jak tam pracowałam to można było mieć takie wrażenie

jogi

Mówi się ,że tam jest obóz pracy .

brunetka32

szefostwo bo współpracownicy jak ja tam pracowałam byli bardzo fajni i jak się czegoś nie wiedziało to pomagali

why

Hmmm, jednak nie rozumiem do końca.Kto tam uprzykrza życie?.

Zostaw merytoryczną opinię o Intermop Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Intermop Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intermop Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Intermop Sp. z o.o.