Opinie o Intermop Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Intermop Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Intermop Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intermop Sp. z o.o. w Chorzów

INTERMOP

INTERMOP najlepsza firma w Polsce, również popieram moją przedmówczynię. Zespół zgrany, Właścicielka super, finanse zadowalające. Jednym słowem tylko pracować a będzie dane.

bardzo dobra firma

Pracowałam w tej firmie INTERMOP wiele lat i nie ma lepszej. Super Menadżer, super babki. Szkoda że już nie mogę dalej tam pracować.

PREZES ZARZĄDU

Coś wam się poknociło INTERMOP albo nie wiecie co piszecie. Jesteście Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością. Prezes Zarządu albo Dyrektor Zarządzający to najwyższe stanowisko w hierarchii firmy u was, który odpowiada bezpośrednio przed właścicielem firmy i jest rozliczany w zakresie realizacji postawionych celów. Więc kto w końcu będzie tę rekrutację przeprowadzał? Wiecie kto za co odpowiada czy nad wszystkim czuwa gospodarz domu i o wszystkim decyduje na stanowisku "Prezes Firmy". Co to za bzdury. Pozostali nowi i starzy pracownicy czyje polecenia wykonują i czyje nakreślone plany realizują?

INTERMOP

Osoby zainteresowane pracą w Firmie INTERMOP, proszone są o osobisty kontakt. Rekrutację przeprowadzać będzie Pani Prezes Firmy.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Pracownik produkcyjno - magazynowy Chorzów w firmie Intermop Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Pracownicy utrzymania czystości ul. Niedźwiedziniec
Chorzów
BHP Protect System Sp. z o.o.
chętny do podjęcia pracy

Myślę o podjęciu pracy w Intermop i proszę o prawdziwe i niezakłamane odpowiedzi ludzi którzy tam pracują. Szykan od byłych nie czytam. Słyszałem że dużo ludzi odeszło lub ich zwolniono nie wnikam w to i może są wolne miejsca pracy. Pracowałem w Medi****ept i znam rynek. Mogę pracować w terenie wybranym w Polsce (szpitale, oświata, horeca itd) Jakie programy stosuje firma dla PH (CeReM; WF MAG; Preseller lub jakie?) Co daje firma dla PH: samochód, laptop, telefon, co jeszcze? Kto płaci i rozlicza amortyzację? Ile jest osób w dziale handlowym? Kto sprawuje pieczę na działem i kto rozlicza PH? Czy osoby decyzyjne są kompetentne i otwarte w działaniach? Czy są prowadzone szkolenia i wyjazdy integracyjne? Jakie są stosowane motywacje dla handlowców? Jaka jest stawka podstawa i jaka premia? Jeżeli zostanie wypracowany limit sprzedaży to jaki procent od nadwyżki obrotu/zysku/marży? Jakie są minima obrotów do wykonania dla przydzielonego rejonu i zakres obowiązków? Kto weryfikuje aktywność i sprzedaż PH? Z kim najlepiej prowadzić rozmowy aplikacyjne? Dajcie prawdziwą odpowiedź bo dużo dobrego słyszałem o tej firmie.

Jarząbek

Łubu dubu Łu bu du bu Niech nam żyje Prezes naszego Klubu Niech żyje nam! To mówiłem ja, ZELANDO.PL

SMILE

Nie rozumiem , firma w miarę ok, szefowa fajna babka.Dajcie już spokój

producent obuwia

adidas i adidos reebok i rebok więc o co wam chodzi.

bagno 2

Również daję opinię negatywną dotyczącą pracy w tej firmie. Praca na jakimkolwiek stanowisku kończy się wyniszczeniem zdrowia psychicznego. Człowiek musi robić sam cuda aby klienci byli zadowoleni nie mając żadnych narzędzi pracy.

mirafioli

A ja mam znaczek konia. Chyba, że chcesz reklamować firmę i za to dostajesz profit.

zgodny

zgadzam sie z "bagno". Sama dzialnosc to osobna spraw ale jak czlowiek jest tam poniewierany to druga.

bagno

Opinia negatywna, nie wime na czym polega fenomen tej firmy ale okropnie niszczy ludzi. Psychicznie czlowiek tam nie wyrobi.

żenada

No no tylko patrzec jak nam bedzie kazac usunac te wiadomosc i znowu zastraszone psiaki beda merdac ogonami. Dzieki!

VILEDA PROFESSIONAL (usunięty post)

"Oferujemy produkty najwyższej jakości, które powstają od podstaw w Polsce - tu są projektowane i szyte według naszych oryginalnych pomysłów." To jest treść z Waszego najnowszego katalogu. Na jakiej podstawie tak twierdzicie, skoro nie stworzyliście stelaży do mopów, które macie w swojej ofercie: VILEDA PROFESSIONAL powstała w 1948r: Wasz mop Sprint II - to podróbka VILEDA COMBI SPEED Wasz mop MMZ - to podróbka VILEDA ULTRAMAX Wasz mop z literką U - to podróbka VILEDA ULTRA SPEED VERMOP GMBH powstał w 1927r: Wasz mop MDD - to podróbka VERMOP TWIXTER Wasz mop Sprint I - to podróbka VERMOP SPRINT PLUS Wasz mop Sprint II - pasuje do VERMOP CLIPPER NUMATIC HAERSON powstał w 1969r: Wasz mop TIC - to podróbka mopów do stelaży NUMATIC NM2 i NM3 ECOLAB powstał w 1923r: Wasz mop PRZESUW - to podróbka mopa ECOLAB BLIZZARD Wasz mop KIESZEŃ - to podróbka mopa ECOLAB RASSANT Nieudolność Intermop w tworzeniu własnych projektów i systemów sprzątania polega na kopiowaniu produktów wiodących marek zachodnich, które istnieją od ponad 80 lat. Nie przywłaszczajcie sobie czyjejś inwestycji i kreatywności do swojego marnego działania na rynku w Polsce. To nie są Wasze oryginalne pomysły, tylko podkupione wcześniej produkty i na ich podstawie wykonywane "od podstaw w Polsce".

zdziwiony

a czego czlowieku spodziewasz sie?

stajnia Chorzów

W darowane złote zęby koniowi się nie zagląda. Niech stajenny z pracownikami ma się na baczności, aby nie zostać wyrzuconym wraz z kupą zużytego gnoju. A kto będzie się starał, temu przychylę kawałek nieba.

wujek samo zło

Do coci. Niech pamięta dzięki jakim pracownikom ma luksusy i wygody. Między chlebem a luksusem jest troszkę za duży kontrast, to kłuje w oczy.

ciocia dobra rada

Do pozostałych i pracujących pracownic i pracowników Pamiętajcie dzięki komu macie pracę i z czyjej ręki macie chleb.

żenada

Kto nie ma w spodniach ani w głowie, ten musi mieć twarde cztery litery. Strach ma tylko wielkie oczy.

to właśnie my

Nie ma mobbingu. Jedynie od początku bieżącego roku odeszło kolejnych dwóch pracowników. Zostało: donosicielstwo, płaszczenie się, obrażanie innych, strach przed jutrem, stres który ożywia w nas najgorsze zwierzęce instynkty. Dla szefowej robimy i zrobimy wszystko.

Zostaw merytoryczną opinię o Intermop Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Intermop Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intermop Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Intermop Sp. z o.o.