Opinie o Intermop Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Intermop Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Intermop Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intermop Sp. z o.o. w Chorzów

brunetka_3307

chyba masz coś z głową, nie wiem jak długo tam pracujesz ale po prostu śmiać mi się chce jak czytam co napisałeś bo to śmieszne

mersides

A ja kocham firmę Intermop i zrobię dla niej więcej niż ode mnie oczekuje. Nie wyobrażam sobie życia bez Intermop. Wyasygnuję skrawek miejsca na mym ciele i wytatuuję sobie nazwę tej firmy: Intermop Sp. z o.o.

brunetka_3307

paranoja jaką wprowadza szefowa widać, że niczego się nie nauczyła i chyba się nigdy nie nauczy

Admin

Informujemy, iż wszelkie opinie poniżej wpisywane od tej pory będą konsekwentnie przez nas usuwane. Nasza prawda jest najprawdziwsza i prawdziwsza od prawdy.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Pracownik produkcyjno - magazynowy Chorzów w firmie Intermop Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Pracownicy utrzymania czystości ul. Niedźwiedziniec
Chorzów
BHP Protect System Sp. z o.o.
żenada

Panie były pracowniku na P. z konkurencyjnej firmy na I / Wypisując tutaj zjadliwe komentarze osmiesza się Pan. Natarczywe komentowanie i oczernianie byłego pracodawcy jest bardzo kiepskie. Jeszcze w ten sposób, po człowieku o którym sie dużo dobrego nasłuchałem bym sie nie spodziewał. ,,Szanowni Panstwo "pojawia się w co drugiej odpowiedzi. Klient z łodzi, wrocławia i skąd tam jeszcze się wymyśli. Jedna osoba a tyle krwi napsuc potrafi. Wypisując tutaj swoje dyrdymały pokazuje Pan jak małe jajka posiada... ( tak wiem obrazam, przepraszam ale może jednak ukazuje STAN FAKTYCZNY w Pana spodniach...)szkoda że trzeba to tak napisać... Pozdrawiam, aktualny pracownik któremu ten wpis przysporzy na pewno problemów...

abc kultury

Panie/Pani M. Wrocław- Na wstępie używa Pan złych sformułowań, nie użył Pan ani razu sformułowania ,,mopy dobrej jakości - stara linia ekonomiczna(od roku z grubej bardzo dobrej przędzy) i mopy bardzo dobrej jakości -linia standard" tylko od razu coś co ma się źle kojarzyć słowo GORSZEJ JAKOŚCI. Bardzo bym prosił o zmianę w doborze słów bo gimnazjalne odzywki szykanujące inne wypowiedzi i jakość jest bardzo łatwo użyć. Przejdźmy do zagadnienia. Linia standard zmieniła nazewnictwo na linie premium, parametry Pan/Pani doskonale zna jeśli nie odsyłam na stronę internetową. Jakość idzie tutaj w parze z ceną. Linia ekonomiczna jest aktualnie produkowana z grubszej przędzy oddekatyzowanej, i nie mieści się w ramach linii eko. Nazewnictwo w firmach jest sprawą normalną że się zmienia jeżeli zmienia się towar od dostawcy na lepszy, rozumie Pana/Pani tok rozumowania i prosiłem, w wypowiedzi wyżej, rozmowa na temat jakości rozpęta tylko burzę. Tak zwaną gównoburzę która nic nie wniesie. Pozdrawiam i życzę miłego dnia. Jeśli Pan/ Pani nie wierzy w naszą nową linie standard i premium to zapraszam na zakupy do testów. Zrobię specjalnie dobrą cenę aby przekonań Pana/Pani do swoich poglądów.

jak to nie było premii? przecież właścicielka sama nam oznajmiła na ostatniej wieczerzy bożego narodzenia że przyznana nam premia (nagroda pieniężna) na koniec roku to są pieniądze które nam były przez cały rok potrącane. Pani księgowa to potwierdziła, bo i jakże inaczej. Więc co źle? Twoje zarobione, potrącone i Tobie wypłacone. Aby wypłacić trzeba najpierw zarobić lub komuś zabrać a inaczej z pustego i Salomon nie naleje.

brunetka3307

ja nigdy w tej firmie nie miałam żadnej premii i nawet nie słyszałam żeby osoby, które w tamtym czasie pracowały ze mną otrzymywały jakieś premie

była współpracownica

tak, tak - szefowa "extra babka" - dopóki jesteś pantoflem i robisz po jej myśli to jest baaardzo milusia, normalnie uśmiech jej nie schodzi z twarzy, ale nie daj boże zrobić coś nie tak to od razu jesteś najgorszym śmieciem. normalnie ona jest jak doktor Jekyll i mr hyde....

abcd kultury

Jakość mopów się nie zmienia, nazewnictwo tak ale jakość pozostaje na niezmienionym od lat dobrym poziomie. Materiały nie zmieniają się więc wcześniej były ok a teraz be? W dziale handlowym i biurze jest część nowych ludzi którzy chcą działać, co z tego wyniknie -zobaczymy i nie ma co na nich pluć jadem nie są winni temu co było, więc mowa o niskiej kulturze i jakości handlowej nowych osób jest nie na miejscu w stosunku do nieznanych dla was ludzi. To tylko obrazuje w jak złych stosunkach drogi wasze z firmą się rozeszły, i nie wnikam w to z jakiego powodu. Ale będe wdzięczny jezeli swoje żale przelejecie normalnie, bez obrażania nowych nieznanych wam ludzi. Prosiłbym tez o nie ripostowanie mojego wpisu, nie chce rozpętać wojny odnośnie jakości, kultury handlowej itp do czego można się jeszcze doczepić. Nie jestem nowym pieskiem i inne bzdety które można fajnie wpleść w nową wypowiedz. Nie pisze tego z polecenia itp itd.

wy........ny

Zgodnie z reklamą na stronie firmy Intermop: "DWA OTWORY - JEDEN KIJ, WIELE MOŻLIWOŚCI" Nic dodać, nic ująć. Wielkie dno.

gość do żony

Widzę że zabolało a słowo "wiernym" inaczej interpretujemy ja gość "wiernym" to dla mnie najlepszy a dla pani żono męża "wiernym" to sługa jednego właściciela i tutaj się zaczyna problem odnośnie męża który sobie nie radzi więc nie może być najlepszym a co za tym idzie trzeba nazwać najlepszych "wiernym" psiakiem dziękuje i pozdrawiam.

Byla

Stres stres i jeszcze raz stres, tak do przesady. Uczucie lęku przed kazdym nowym dniem, Każde słowo i zdanie moglobyc uzyte przeciwko Tobie. Zmarnowałam tam troche zycia i nerwow...

Szatynka byla pracownica

Ta strona jest po to aby podzielic sie informacjami o warunkach jakie oferuje Pracodawca w celu podzielenia sie opinia osob ktore tam pracowaly i pomoc innym osobom podjac decyzje o zatrudnieniu w danej firmie.Pracowalam w tej firmie w sekretariacie.Wszyscy pracownicy byli zatrudnieni na najnizszej sredniej krajowej reszta wyplaty to "premia uznaniowa".Dziwne osoby byly zatrudnione ktore mialy wiekszy glos i uznanie u Wlascielki niz wartosciowi pracownicy.Pokontrolne uwagi PIP tez nie byly wdrozone.Nic to nie dalo.Stres nerwy podejrzenia w stosunku do swoich pracownikow przez pracodawce personel z ksiegowosci nie wiadomo dlaczego o wszystkim decydowal nawet o rozdzielniku papieru toaletowego decydowal o zasadach handlu (?) wszystko za apropata Wlascicielki wszystko co najgorsze udzielalo sie nawet w sekretariacie.Do osob ktore mysla o zatrudnieniu w firmie Intermop zostala napisana wspaniala praca magisterska na podstawie jakie nie powinny byc warunki pracy relacje pomiedzy Pracodawca-Pracownicy wywieraniu presji i stanu psychiki dluzej pracujacych tam osob i reszte sobie odnajdziecie.Firma Intermop nie jest godna polecenia jako jakikolwiek pracodawca.Ocena negatywna poniewaz nizszego stopnia oceny nie ma wyboru.

żona do gościa

tak Gościu - Pracowniku, masz racje trzeba wziąć się do pracy i mocno orać, po to tylko żeby zostać zasłużonym "wiernym" psiakiem zakładu pracy jednego właściciela. Bo to chyba miałeś na myśli i w podtekście.

gość

Myślę że może nie zdążyć zarobić na to co Wam jest potrzebne, myślę po tej wypowiedzi że Twój chłop sobie nie radzi bo jak piszesz: Właścicielka lubi donosicielstwo i schlebia pracowników "wiernym" każdy pracodawca podkreślam każdy pracodawca wie najlepiej bo jest to jego firma który pracownik jest dobrym pracownikiem, nie potrzebuje żadnego donosicielstwa rzecz jasna jest to zakład pracy i musi się w nim wszystko zazębiać Twój mąż sobie nie radzi więc jego tryb się nie zazębia i dlatego jest strzępkiem nerwów, przychodząc do zakładu trzeba się wziąć do pracy i orać po to tylko żeby zostać "wiernym" a na to trzeba sobie zasłużyć dziękuje.

pracownik 2004-2006

Oprócz terminowych wypłat i odchodzących pracowników to zmieniło się coś w tej firmie?

Wazeliniarz

Przyznaj się Dziewczę lub Chłopcze, kto kazał Ci to napisać i podał te sformułowania? Na jakim stanowisku tam pracujesz? Wypalasz się, czy sam gasisz ten pożar? A może żyjesz we własnym, odrealnionym świecie? Stać Cię na parę słów prawdy?

Konkurencja z Lublina

Ciągłe szpiegostwa, podkupywanie oryginalnych produktów konkurencji poprzez swoich dystrybutorów, potem chyba rozpruwanie na części pierwotne i tworzenie zamienników pod własną marką. Wszystkich straszą oddaniem do sądu i zakazem handlu. Chcą mieć chyba monopol. Parę firm pozwali i musieli się wycofać.

Odbiorca

No tak, to mowi wszystko o tej firmie. Slyszalam ze wiekszosc odejsc z tej firmy bylo poprzedzone dlugotrwalym w ukryciu leczeniem u specjalistow. Teraz sa szczesliwymi osobami i pracownikami innych firm. No coz, ta firma twierdzi ze to przeciez "wypalenie" pracownika. Tylko co doprowadzilo do ich "wypalenia", a moze nalezy to nazwac inaczej?

Zostaw merytoryczną opinię o Intermop Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Intermop Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intermop Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Intermop Sp. z o.o.