Opinie o Abriga Polska Sp. z o. o. w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Abriga Polska Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Abriga Polska Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abriga Polska Sp. z o. o. w Radom

NEO

Nawet genialny minister propagandy nie pomógłby tej firmie!

Lulajjj

Mam nadzieje że szefostwo przemyśli jakie błędy popełnia i przywróci wszystkich pracowników do pracy albo pozwoli innym też popracować zdalnie. Nie może tak być, że jedni i Ci sami pracują zdalnie a reszta w biurze. My pracownicy rozumiemy dzieci chorują ale są też inne wyjścia z tej sytuacji. Pracownicy widzą słuchają i rozmawiają między sobą i nie jest im to na rękę, każdy mówi ale głośno nie powie bo się boi. Dlaczego spada sprzedaż......to też ma wpływ na dalszą współpracę i na wydajność pracownika. Ale mam nadzieję że w 2021 roku się to zmieni. Początek roku pewnie przyniesie nowe zmiany.

Nil

Ktoś poruszył temat rzeka

ww@

Masz rację w 1000 %, mam nadzieję że coś się zmieni w Nowym Roku

muco
@Lulajjj

To prawda, każdy ma lub miał dzieci ale praca jest praca trzeba sobie radzić w inny sposób a nie kosztem pracowników, nie każdy jest chętny zastępować pracownika w czasie jego nieobecności to nie fair.

@muco

Ktoś tu ewidentnie nie rozumie sedna sprawy. W firmach, dla których "kultura organizacyjna" to coś więcej niż "slogan na plakacie", proces jest ułożeny tak, aby absencja go nie sabotowała. Skoro w Waszej organizacji L4 powoduje takie zamieszanie to problem leży po stronie systemu zarządzania i organizacji pracy. Za system ten odpowiada najwyższe kierownictwo. Czytając sugestie, że zamiast na L4/opiekę należy iść na urlop to od razu zadaję sobie pytanie (z perspektywy procesu): co za różnica?! Do głowy przychodzi mi jedna (charakterystyczna dla firm bez wartości) - finansowa. Jak są inne opcje - chętnie dowiem się jakie.

Bingo
@Mateusz

W punkt! Abriga w pigułce.

Madzia
@Mateusz

ja chyba wiem o co chodzi bo wykorzystasz urlop i nie będziesz chodził na l 4 i urlop to podwójne zastępstwo np urlop 26 dni i opieka 26 dni razem 52 a tak to tylko 26 dni.

@Madzia

Patrząc szerzej to jeszcze 6 dni za krwiodawstwo, urlopy okolicznościowe, urlopy macierzyńskie, zwolnienie w trakcie ciąży, urlopy ojcowskie itd.. W wielkich (w sensie poziomu zorganizowania i samej kultury organizacyjnej, a nie liczby zatrudnionych) firmach na nikim to nie robi wrażenia. Owszem, to przeszkadza i zmusza do refleksji. Ale nie stanowi problemu. Życzę Wam, żeby ktoś się na refleksję zdobył. Zwłaszcza jak się celuje w A-players'ow. Za świetną opiekę ze strony pracodawcy ludzie odwdzięczają się świetną opieką nad klientami i procesem. As simple as that.

Kaczuszka

Wystarczy komputer, internet i dobra komunikacja z pracodawcą i współpracownikami mam nadzieję że nie obniżają pensji bo praca zdalna jest mniej wydajna od stacjonarnej ale przynajmniej jest choć trochę czasu w między czasie na dom.

@Kaczuszka

Praca zdalna mniej wydajna od stacjonarnej? Szereg badań naukowych mówi coś zupełnie innego. Może warto się z nimi zapoznać?

sumienna

Ja myślę że w Abridze jest mało ludzi sumiennie pracujących dla nich tylko pensja się liczy. Abriga dała zbyt duże fora a szczególnie matką małoletnich, zawsze jest wymówka, och och szkoda gadać.

@sumienna

Smutna ta Twoja wypowiedź. Bardzo źle świadczy o Twoim podejściu do współpracowników. Szkoda, że ktoś kto się urodził lata temu, ma dziś pretensje do tych, którzy radzą i wychowują przyszłe pokolenia klientów.

sumienna
@Mateusz

ok tylko jak jednemu dasz fory to drugi patrzy na to i tak samo postępuje i tak idzie to sznurem, ludzie rozmawiają i się denerwują, sprzedaż spada, a poza tym to akurat dzieci tych matek będą klientami nie żartuj to nie jest rzesza ludzi tylko parę osób, Abriga straci więcej na takim postępowaniu. Myślę że trochę dyscypliny by się niektórym przydało.

sumienia
@Mateusz

A poza tym przecież Państwo pomaga daje kasę żyje się lepiej, ale jak ktoś udaje i chce się dorobić kosztem pracowników i pracodawców udając jak to mało mają , a jesteś dużo wydatków, takie same wydatki miały matki przed 500+ i sobie dawały radę.

Juliusz
@sumienna

Po pierwsze: jeśli jesteś taka sumienna, to naucz się pisać. Po drugie: nie zauważyłam, aby fakt posiadania dzieci dawał jakieś fory. Znajomości owszem, dzieci - nie bardzo. Większość osób pracuje sumiennie, z należytą starannością wykonuje swoje obowiązki. Czasem może pojawić się problem, gdy wymagania przełożonych są większe niż możliwości zespołu/pracownika. A tak z moich obserwacji, to problemem są płace. Nowi pracownicy dostają więcej niż na tym samym stanowisku mają osoby na stałej umowie. Owszem, prawo rynku, pracę można zmienić, ale to trwa a w tym czasie może pojawić się rozgoryczenie. No i przydałby się porządki, mop powinien pójść w ruch.

@Juliusz

Julek przestań bredzić sumienna ma racje

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Abriga Polska Sp. z o. o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Anka

@Lulajjj a to jakie błedy popełniają? chodzi głownie o ten podział że część osób może pracować zdalnie, cześć nie?

Elżbieta

Lekka przyjemna i w miłej atmosferze praca.

vit fit

Przynajmniej na zdalnej można trochę ściemniać i się zająć rodziną w między czasie

XXX
@vit fit

Jak w prawie każdej firmie, w której jest możliwość pracy zdalnej.

ons
@XXX

już w żadnych firmach w Radomiu od stycznia 2021 r. nie ma pracy zdalnej większość wróciła do normalności.

Klient

Dzwoni pracownik tejże firmy z propozycją dalszej współpracy i zakupu produktów, a tam w tle słychać dość głośno płaczące dziecko, nie bardzo można było dalej kontynuować rozmowy, a przecież kosmetyki tej firmy nie są zbyt tanie więc należy się prosesjonalne podejście tego potencjalnego nabywcy. WIECEJ NIC NIE KUPIĘ !!!

@Klient

Jako klient masz prawo wymagać. Jako człowiek prezentujesz totalny brak empatii.

Cygan

Nie pozdrawiam niby heda który robi (usunięte przez administratora)w logistyce, ludzie przez niego odchodzą i nikt z tym nic nie robi tylko słucha jego zaleceń. Myslełem że gorzej nie będzie ale zapowiada się na to że to co najgorsze jeszcze przed nami.

Czy często w firmie Abriga Polska Sp. z o. o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

ddd

co godzine

Czy pracodawca Abriga Polska Sp. z o. o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Niki

Pracowałam 1,5 roku i nie uczestniczyłam w żadnym szkoleniu. Ale na rozmowie o pracę były obietnice o szkoleniach, że ho ho!

Johny Łopata

Pracowałem 3 lata 0 szkoleń.

Klaudia

Odprężenie sjesta pauza jak najwięcej zdalnej pracy.

luzik

Luzik na zdalnej.

Czekolada!
@luzik

To fakt przynajmniej nie ma tego pędu.

sisja

Mnie kręcą nowe zadania a więc to praca dla mnie, ale najbardziej podoba mi się tutaj atmosfera , jej zdanie bez wątpienia może zachęcić innych fanów nowych zadań do zainteresowania się firmą i ewentualnego aplikowania. Nie podobają mi się zwolnienia lekarskie pracowników bo obowiązki spadają na innych pracowników.

@sisja

Ale przecież piszesz że kręcą cię nowe zadania to powinnaś być zadowolona kiedy współpracownicy idą na zwolnienia. Wiesz co ja się poświecę dla ciebie skoro masz taką zabawę i też na zwolnienie lada dzień pójdę. Nie dziękuj, na zdrowie.

+++-----

+ dla Abrigi za to że pracują świetni młodzi ludzie. + że pensja na czas + firma w centrum miasta + można wiele sie nauczyć + owoce i kawa + świetna kadra kierownicza + praca na miarę możliwości + optymalną ilość zadań do wykonania + świetna atmosfera A minus - nie wiem nie przychodzi mi nic do głowy.

@+++-----

Może minusa wpiszesz że musisz na forach fantazje wypisywać.

Gabriela

Praca zdalna z domu jest fajna, bo pozwala oszczędzić czas i pieniądze na dojazdy do biura. Co więcej, możemy ułożyć sobie dzień pracy, tak jak chcemy i nikt nie zmusza nas do siedzenia w biurze. Największym minusem pracy w biurze jest to, że musisz w nim siedzieć określoną liczbę godzin Pracując zdalnie, jest trudniej zapanować nad pracownikiem, a oszczędzony czas możesz wykorzystać na coś przyjemniejszego,.

Happy

Pewnie zamkną całą edukację i wszystkie matki maloletnich pójdą na zasiłek ale jaja będą, tylko ciekawe czy będą miały do czego wracać.

AS
@Happy

No tak abridga to jedyna firma w promieniu 1000km.

happy
@AS

może i nie jedna ale w promieniu 70'km nic innego i lepszego nie znajdziesz.

AS
@happy

Nic innego i lepszego ?. Czyli to jedyna firma w promieniu 70km i ci ludzie którzy już tu nie pracują są skazani na dojazdy albo przeprowadzkę co najmniej 71km. straszne ale nieprawdziwe.

Elo320
@happy

Właśnie takie myślenie próbują wcisnąć w Abrzydze. Sztuczne PRowe chrzanienie o wspólnocie, odpowiedzialności i "pysznej" kawie z marketu. Może kierownictwo myśli, że tego nie widać albo sami w to wierzą. Niech jednak wiedzą, że pracownicy widzą co się dzieje. Większość siedzi w robocie tylko dlatego, że mają nadzieję, że coś się zmieni, że może te wartości firmy w końcu zaczną mieć znaczenie, ze prezes w końcu zobaczy, że rodzinne koneksje są mniej ważne niż prawdziwe umiejętności. Marzenia.

BISZKOPT

Covid 19 paskudny wirus ale Abriga albo jej cwani pracownicy mogą odpocząć na zdalnej pracy , he he a jednak my pracownicy jesteśmy sprytniejsi na nic to wasze sprawdzanie nas dajemy radę mamy czas na odpoczynek he.he.

Wandal
@BISZKOPT

Aż mnie nerwy poniosły, oczywiście że jest lepiej na pracy hybrydowej - zdalnej mniej obowiązków więcej swobody ale bez przesady trzeba swoje wykonać.

Beti

Jakby można było zagłosować w Polsce żeby w firmach w których jest możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej to ja oddam głos na tak bo pracuje się 40 minut za 60 minut pracy a pozostałe 20 można pokombinować i tym sposobem odpoczywać.

@Beti

Nie cieszmy się bardzo bo zaraz będzie stacjonarka lub nas docisnąć mogą i to solidnie za dobrze jest

Wojtek

Czyli firma teraz pracuje zdalnie tak?

Zostaw merytoryczną opinię o Abriga Polska Sp. z o. o. - Radom

• Jak się pracuje w Abriga Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Abriga Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 149.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abriga Polska Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 131, z czego 61 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Abriga Polska Sp. z o. o.
2.7/5 Na podstawie 422 ocen.

Abriga Polska Sp. z o. o.