Opinie o Abriga Polska Sp. z o. o. w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Abriga Polska Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Abriga Polska Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abriga Polska Sp. z o. o. w Radom

Honda

Jako młody pracownik ze świeżym spojrzeniem napiszę tak: Abriga jest "kieszonkową" korporacją. Kilka działów liczących po kilka osób (najwięcej chyba na słuchawkach) ALE stężenie korpo-głupot jest zatrważające. Przykład? Codzienne tzw. DAILY- odprawa, która poza stratą czasu nic nie wnosi ALE każdy musi opowiadać co będzie danego dnia robił (!) - nie to, że jest nas 6 osób, a schemat zajęć jest wtórny dzień w dzień.... "Spontaniczne" cele miesięczne, które mają integrować zespół i biada wam jeżeli poważycie się nie wykazać entuzjazmem lub krytycznie wypowiedzieć. Zabawne też są umieszczane przez Marketing zdjęcia zadowolonych klientów w rolę których wcielają się dziewczyny z różnych działów przydybane na korytarzu. Równie zabawne są "spontaniczne" zdjęcia z różnych wydarzeń poza pracą. Rozumiecie, idziecie na piwo z kolegami z pracy, bawicie się, rozmawiacie o pierdołach, a w poniedziałek fotka znajduje się na stronie firmy.... Zarobki.... tutaj działa to tak: ile wynegocjujesz na rozmowie, tyle masz ale w przedziale 2000 - 2450 netto (można dorobić w domu). Jeżeli ma to być wasza pierwsza praca, to spoko. W innym razie dajcie sobie spokój, bo irytacja będzie waszym toważyszyć non stop. Ja póki co robię swoje ale rozglądam się za czymś innym.

@Honda

Chciałbym nieco więcej dowiedzieć się o zarobkach. Napisałeś, że są one kwestią negocjacji w trakcie rozmowy rekrutacyjnej. Jestem ciekaw, czy po przepracowaniu określonego czasu wynagrodzenie to może automatycznie wzrosnąć?

@Honda

Dzień dobry, przede wszystkim cieszymy się, że napisałeś swoją opinię. Każda tego typu uwaga pozwala nam wyciągać wnioski i stawać się lepszym miejscem. Rozumiemy, że pracujesz w dziale, gdzie pewne codzienne czynności powtarzane są schematycznie i daily huddle może wydawać się stratą czasu, jednak przy 6 osobach nie powinno trwać dłużej niż 6 minut, a to chyba nie tak dużo? :) Poza sekcją dotyczącą planów na najbliższy dzień, podczas spotkań poruszany jest aktualny wskaźnik KPI oraz ewentualne trudności jakie napotykają pracownicy w swoich codziennych obowiązkach. Dzięki temu możemy czerpać z doświadczenia i innego spojrzenia współpracowników. Cele, jak nam się wydaje, kwartalne nie są spontanicznym pomysłem, a zaplanowanym sposobem na zaangażowanie pracowników w działania nie zawsze związane z ich codziennymi obowiązkami. Nikogo nie zmuszamy do uczestniczenia w realizacji celu, jesteśmy też otwarci na pomysły pracowników na kolejne kwartały. Z rozmów z pracownikami wynika, że większość chętnie bierze udział w naszych wyzwaniach i cieszy się z sukcesów i nagród przewidzianych za osiągnięcie kolejnych poziomów. Niestety nie jesteśmy w stanie zadowolić wszystkich, choć bardzo byśmy chcieli. Zachęcamy Cie z tego miejsca, byś zaproponował swoje rozwiązania, może zgłosił „małe usprawnienia” w obszarach, w których widzisz pole do poprawy. Nigdy nie publikowaliśmy materiałów z prywatnych spotkań pracowników. Jeśli organizujemy integrację zespołu, to oczywiście chcemy się tym podzielić również w mediach społecznościowych, i nie jesteśmy w tym odosobnieni. Mamy nadzieje, że uśmiech i entuzjazm naszych pracowników, widoczny między innymi na naszych profilach, jest szczery, bo to wszystko robimy dla nich. Poruszyłeś też kwestie zarobków. Są one uzależnione od zajmowanego stanowiska, doświadczenia kandydata i wielu innych czynników. Kwota wynegocjowana podczas procesu rekrutacyjnego jest obowiązująca, zgadzają się na nią dwie strony. W Abridze mamy ustalenia dotyczące zmiany wynagrodzenia. Nie są to sztywne kwoty, ale renegocjować warunki możemy zawsze przy przedłużeniu umowy, oraz podczas podsumowania roku, na przełomie grudnia i stycznia. Zachęcamy do zgłaszania swoich pomysłów na poprawę pracy w Abridze poprzez nasz wewnętrzny proces, wówczas łatwiej będzie nam rozwiązywać konkretne trudności i usprawniać naszą pracę. Miłego dnia :)

W punkt

Honda dobrze pisze:)

Mlem
@Honda

Cała prawda ???? to taka poczekalnia żeby znaleźć coś lepszego.

Www
@Abriga Polska Sp. z o. o.

Daily nigdy nie trwa minute na osobe, zawsze stoi się dłużej a plan dnia i tak po drodze się zmieni. Według mnie wystarczyłoby taki update raz w tygodniu.

Leszek
@Www

Na oficjalnej stronie pracodawcy znalazłem informacje, że firma przyjmuje chętnie osoby chcące odbyć staż bądź praktyki. Czy ktoś z Was kiedykolwiek korzystał z tej opcji i mógłby napisać, czy w trakcie trwania stażu bądź praktyk można nauczyć się zagadnień przydatnych w dalszej karierze zawodowej?

Elochim
@Honda

Dzieki, Kolego za info: byłem na rozmowie i powiedzialem 2500netto, wiec wiadomo, Za beret sliwek każą im pracować....... Takie informacje są bezcenne, niektórych od razu naprowadzi na olanie abrigi

fixxlly

Fantastyczna Fantasy praca i tyle !!!!

KraKra

Abriga to firma trampolina. Można tu pracować po to, żeby zdobyć doświadczenie, a po pół roku lub roku (o ile tyle wytrzymacie) pójść dalej. To fajna opcja dla ludzi po studiach, którzy chcą nauczyć się czegoś nowego i wzbogacić swoje CV. Nie ma sensu zostawać tu dłużej, przyzwyczajać się, ani wkładać całego serca w to, co się robi, bo to nigdy nie zostanie docenione – nie będzie żadnych nagród w postaci premii (Ale jak to? Chleb ze smalcem i sok to za mało?!), podwyżki to jakiś żart, a jeśli zmieni się koncepcja firmy, to zostaniesz wyrzucony z dnia na dzień jak najgorszy śmieć (oczywiście na pożegnanie poczujesz się jak na szkoleniu motywacyjnym, bo przecież jesteś za głupi, żeby powiedzieć Ci prawdę). Te wszystkie gadki na temat open comunication itp. można włożyć między bajki – to tylko taka otoczka, żeby pokazać na zewnątrz jacy to nie jesteśmy wspaniali. O szkoleniach raczej też możesz zapomnieć, szczególnie jeśli jesteś zwykłym, szarym korposzczurem na końcu łańcucha pokarmowego firmy, który ma tylko wyrabiać cele i nic więcej. Codzienny chaos i niedomówienia to standard. Szef co chwilę zmienia pomysły, a ty wyrobniku haruj przez kilka dni po to, aby potem dowiedzieć się, że jednak nie będziemy realizować tego projektu. Ludzie odchodzą z dnia na dzień nie przekazując innym swoich zadań, co znacznie utrudnia dalszy rozwój projektów. Prawda jest taka, że trudno o dobra pracę w Radomiu i większość ludzi, która tam pracuje najchętniej już dawno by odeszła, ale wie, że za coś trzeba żyć, zapłacić rachunki i wyżywić dzieci. Umowa o pracę i wypłata na czas to argument, który przemawia na korzyść firmy, ale jeśli tylko na horyzoncie pojawia się okazja do zmiany pracy, to trzeba stąd uciekać. Zniżka na kosmetyki i głupie nagrody na koniec kwartału to trochę za mało, żeby stworzyć dobrą firmę. Zdrowie psychiczne jest chyba warte więcej, więc dobrze się zastanówcie zanim wciągnie was ‘’abrigowa gorączka’’.

@KraKra

Cieszymy się, że dostrzegasz możliwości zdobywania doświadczenia i rozwoju w Abridze. W myśl jednej z naszych wartości, Constant Learning, doskonalenie umiejętności naszych pracowników jest dla nasz szczególnie ważne. Zależy nam na długofalowych współpracach, nie są odosobnionym przypadkiem osoby, które pracują u nas kilka lat i wkładają w to wiele wysiłku, energii i pasji. Dostrzegamy to, i mimo, że czasem na naszej drodze pojawiają się przeszkody, cieszymy się, że wielu osobom wciąż się chce. O wynagrodzeniu wspominaliśmy tu już nie raz. Jego wysokość zależy od wielu czynników, a ustalana jest indywidualnie przy podjęciu współpracy. Szczegółowe warunki zmian wynagrodzenia określają wewnętrzne zasady. Co do zachodzących zmian, różnych projektów i pomysłów. Zdarza się tak, że w trakcie realizacji jednego projektu okazuje się, ze inny pomysł sprawdził by się lepiej. Tu Abriga nie jest odosobnionym przypadkiem. By dążyć do perfekcji trzeba testować rożne rozwiązania, a sztywne trzymanie się pierwotnych założeń, choć może wydawać się spokojniejsze z punktu widzenia pracownika, dla firmy nie zawsze oznacza najlepszą możliwość rozwoju. Nigdy tego nie ukrywaliśmy, brylanty powstają w wyniku ścierania się nieregularnej powierzchni diamentów. Czasem droga do celu bywa trudna i bardzo kręta, ale wierzymy, że każdy kto jest częścią Abrigi to rozumie. Zachęcamy, byś podzielił/podzieliła się swoimi pomysłami na to, jak lepiej współpracować i co mogłoby poprawić Twoją pracę w wewnętrznym, firmowym procesie „małych usprawnień”. To pracownicy wiedzą najlepiej co pomogło by im w pracy, więc takie oddolne informacje są dla nasz szalenie wartościowe.

zamieszczona!!!

Jakie przeładowanie obowiązków co wy ludzie piszecie idźcie pracować do supermarketu tam zobaczycie ciężka fizyczna pracę, siedzą przy biurku i narzekają, wierutne bzdury co piszecie Abriga jest spoko.

C
@zamieszczona!!!

Chyba posłucham rady i pójdę do tego supermarketu, bo płacą tam zdecydowanie więcej niż w Abriga

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Abriga Polska Sp. z o. o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
FACET

FIRMA ABRIGA JEST ŚWIETNĄ FIRMĄ O NIE PISZĘ TEGO BO MI KTOS KAZAŁ TAKIE SA MOJE ODCZUCIA.

nela

Nie wiem co inni piszą o tej pracy, ale ja uważam że jest ok, pracy jest tyle na ile możesz ogarnąć ten temat za siedzenie nie płacą, wynagrodzenie OK mogłoby być więcej, przełożeni ok.

Zoe

Praca jak w kieracie - dwa razy tyle obowiązków niż da się wykonać na etacie. Ogrom korpo pierdół w stylu wartości firmowe, których managerowie ani właściciel nie przestrzegają. Ale wizerunek firmy jest zbudowany świetnie i może się wydawać, że to firma marzeń. Zaraz odpisze na mój post osoba z kadr, której zadaniem jest podtrzymywać tą iluzję.

@Zoe

moim zdaniem to piszesz to po to żeby firma nie miał chętnych do pracy , wszędzie trzeba pracować i w każdej pracy jest stres mniejszy lub większy (),

@9876

@9876 jeśli sugerujesz, że piszę nieprawdę to dlaczego @Niewolnik i @Nick piszą o nadmiarze zadań to samo, co ja?

@Zoe

Lato jest czasem, w którym spada na nas więcej obowiązków w związku z sezonem urlopowym, co dla niektórych osób może być szczególnie męczące. Abriga też wciąż się rozwija i codziennych zadań przybywa. Jeśli ktoś czuje się przeciążony, to zachęcamy by w ramach otwartej komunikacji mówić swoim przełożonym, że danego zadania nie jesteście w stanie wykonać sami, że potrzebujecie wsparcia z ich strony. Bez takich bezpośrednich komunikatów niestety nie uda się pomóc. Okazja do tego jest każdego dnia podczas Daily Huddle w części przeznaczonej na problemy lub w indywidualnej rozmowie. Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i każdy ma nieco inne spojrzenie na pracę, dlatego warto o ty rozmawiać. @ZOE, @NICK, jeśli Wasi przełożeni nie kierują się wartościami Abrigi, dostrzegacie obszary wymagające poprawy, mówcie im o tym. Otwarta Komunikacja jest podstawą dobrej współpracy. Możecie również udać się do działu People, lub dać o tym znać podczas oceny okresowej, która niedawno miała miejsce. Pracownicy udzielili w niej wielu cennych wskazówek, oraz zwrócili uwagę na zachowania, które cenią u swoich przełożonych. Dzięki nim możemy się wciąż się doskonalić. Jeśli pracownicy mają zastrzeżenia w stosunku do swoich kolegów lub przełożonych, to przede wszystkim zachęcamy do otwartej rozmowy. Niestety tak ogólne komentarze w serwisie internetowym nie pozwalają nam na wyciągnięcie wniosków i dalsze konstruktywne działanie. Zachęcamy pracowników do dzielenia się swoimi opiniami, popartymi konkretnymi sytuacjami, do których możemy się odnieść w bezpośredniej rozmowie. Jeśli na drodze naszych pracowników pojawiają się problemy, zachęcamy do przyjścia do swoich przełożonych lub do działu People i pozmawiania, może wspólnie uda nam się znaleźć rozwiązania, które zadowolą każdą ze stron. :)

@Abriga Polska Sp. z o. o.

Wszyscy doskonale wiemy, że nie chodzi o wakacyjny nadmiar obowiązków w związku z urlopami, ale o politykę firmy, która regularnie przeciąża swoich pracowników obowiązkami.

Jest_ok
@Zoe

czytam to wszystko i zastanawiam się po co tam pracujesz? Dziś jest rynek pracownika,jak jestes dobry/dobra to z powodzeniem znajdziesz pracę. Pracowałam w paru miejscach i w abridze też się nie obijam,ale napewno dużo więcej się nauczyłam tutaj w ciągu ostatnich 2 lat niż gdziekolwiek indziej gdzie wcześniej pracowałam. Czy jest dużo różnych projektów?TAK Presja czasu i terminów? TAK Czy mam czas na życie poza pracą? TAK Czy mogłabym zarabiać lepiej? TAK Czy przesiaduję po godzinach, w nocy i weekendy? NIE i z tego co się orientuję inni też tego nie robią.

Ja nie czuje żadnego natłoku obowiązków, zatem można się czegoś nauczyć , wynagrodzenie jak wszędzie ani dużo ani mało.

Ty
@ja

Żadnego natłoku? no to jesteś chyba jedyna w tej firmie...

Nikt

Czy tylko ja odnoszę wrażenie że firma sama sobie na tym forum zadaje pytania w stylu "ooo... widzę na stronie pracodawcy w zakładce kariera kilka wspaniałych ofert pracy. Czy mogę u Was pracować?" A poniżej pojawia się odpowiedź pracodawcy "Tak, te wspaniałe ogłoszenia w zakładce kariera są nasze. Ale zatrudniamy tylko najwspanialszych." Czyżby sposób na odciagniecie uwagi od prawdziwych, krytycznych komentarzy?

@Nikt

@NIKT, śpieszymy by rozwiać Twoje wątpliwości. Gdy ktoś pyta o możliwość dołączenia do Abrigi zawsze chętnie wskazujemy miejsce, gdzie można znaleźć aktualne oferty pracy. Jeśli chodzi o zatrudnianie najlepszych, myślimy, że każdy pracodawca kieruje się tym przy wyborze swoich pracowników, niezależnie od tego na jakie stanowisko poszukuje kandydatów. Najlepszych, nie zawsze oznacza, z największym doświadczeniem. Często dajemy szanse młodym, ambitnym osobom, które nie mają może imponującego doświadczenia, ale chcą się rozwijać w naszej firmie, a my im w tym pomagamy. Nie ma idealnych miejsc pracy, jak i nie ma idealnych pracowników, ale wspólny cel i zaangażowanie może dać niesamowite efekty. Na to właśnie liczymy prowadząc każdy z naszych procesów rekrutacyjnych.

Niewolnik

Jesteśmy przeładowani obowiązkami!!! I to pracując za przysłowiową miskę ryżu. Podwyżki? Zdecydowanie nie liczcie na to. Na początku wszystko pięknie, a potem "Twoja praca jest bardzo ważna, zespół by sobie bez ciebie nie poradził, ale... To nie jest ten moment, musisz nam pokazać więcej". A prawda jest taka, że Twój moment nigdy nie nadejdzie, bo na przyzwoite traktowanie zasługują tylko krewni i znajomi królika! Z Ciebie będą tyllo chcieli wycisnąć więcej i więcej. Nie mów, że nikt cię nie ostrzegał ????

@Niewolnik

Jakiś czas temu wspominaliśmy o systemie wynagrodzeń w Abridze. Oczywiście rozumiemy, że każdy chciałby zarabiać jak najwięcej, ale niestety nie zawsze jest to możliwe. W każdy przypadku zaczynamy od zarobków, jakie zostaną ustalone przez dwie strony podczas procesu rekrutacyjnego. Warunki te renegocjować możemy przy przedłużeniu umowy, oraz podczas podsumowania roku, na przełomie grudnia i stycznia. Podwyżki są wynikiem zaangażowania i wkładu wniesionego w rozwój Abrigi przez cały rok, i wielu pracowników je otrzymuje, tak jak wspominaliśmy, po ocenie okresowej. Niezależnie od wynagrodzenia doceniamy siebie nawzajem na różne sposoby, chociażby wspólnie świętując sukcesy, bo to ludzie tworzą Abrigę :)

Praca tu jest bardzo stresująca. Powodem jest zawalenie obowiązkami i bardzo krótkie terminy realizacji. Właściciel wymyśla coś sobie i ma to być zrobione na vito, nieważne że to niemożliwe. Ludzie mają tyle zadań że muszą jakieś zaniedbywac, z kolei boją się, że im się za te zaniedbane oberwie. Raczej nie ma tu szumnie podkreślone otwartej komunikacji. Jest jednostronna - rób bo inaczej czekają już inni na Twoje miejsce.

Paulardm

gorąco polecam! najlepsze miejsce do pracy na świecie ;) no a jak nie na świecie to przynajmniej w Polsce

@Paulardm

Pochlebnie wypowiadasz się na temat pracy w firmie Abriga Polska. Pracodawca poszukuje obecnie pracowników na kilka wolnych stanowisk. Źródło informacji na ten temat to oficjalna strona pracodawcy https://abriga.com/pl/kariera.html Ktoś z Was ma jakieś doświadczenia związane ze stanowiskami, które wymagają zatrudnienia nowych osób? Liczę na Waszą odpowiedź w tym wątku.

Aktualność
Pierwszy dzień pracy bywa stresujący, ale nie w Abridze. Wyobraźcie sobie, że na nowym biurku czeka super welcome pack i kartka, którą podpisali specjalnie dla Was koledzy. Od razu robi się miło i lżej na sercu. Tak mały gest sprawia, że już na starcie czujemy się częścią teamu.
Katarzyna

DOBRZE ŻE JEST ABRIGA BO PRACY W RADOMIU JAK NIE BYŁO TAK NIE MA A TAK DOBORZE MIAŁO BYC 500PLUS I DUZO PRACY .

ania

Coraz fajniejszych ludzi Abriga zatrudnia w ostatnim czasie.

Daria

Jakie macie oferty pracy?

@Daria

Dzień Dobry Dario :) Prowadzimy kilka rekrutacji na stanowiska wymagające różnych kompetencji. Zawsze nasze aktualne ogłoszenia można znaleźć na stronie abriga.com w zakładce "kariera" (https://abriga.com/pl/kariera.html). Obecnie poszukujemy między innymi Specjalisty ds. marketingu, magazyniera i specjalisty ds telefonicznej obsługi klienta. Jeśli zainteresuje Cie któraś z naszych ofert, zachęcamy do aplikowania.

##

To ile zarobie w Abridze zależy ode mnie i od mojej pracy, ogólnie jest ok i kadra jest dobrana , ja się nie martwię o ta pracę bo mieszkam blisko szybkiej kolei do Warszawy która ma powstać więc mogę wstać z łóżka i pójść piechotą w 3 minuty na pociąg i jestem w Warszawie.

kuna

Abriga jest świetną, pracują ludzie z pasją i zaangażowaniem w tym co robią. ja mam 2 dzieci o muszę e pracować i rozpieszczac moje pociechy, muszę im coś dac na przyszłość żeby miały lżej w życiu więc muszę pracować jak wszyscy moi znajomi co mają dzieci, wszyscy pracują dla dzieci na ich przyszłość .

rr1988

polecam!

Dzień dobry, czy w Państwa firmie są jakieś kluby pracownicze? Zauważyłam, że promujecie wspólne uprawianie sportu.

@Marta

Dzień dobry, cieszymy się, że dostrzegła Pani nasze wspólne aktywności. Choć nie ma w Abridze klubów sportowych, to cyklicznie spotykamy się na rozgrywkach ligi kręgli. Inne działania pracowników są bardziej nieformalne i wynikają z ich inicjatywy, do czego gorąco zachęcamy. Takim pomysłem na wspólne działanie był na przykład bieg charytatywny podczas Kazików 2019. W przyszłości z pewnością będziemy angażować się w inne aktywności, już nie możemy się doczekać kolejnych pomysłów naszych pracowników.

@Abriga Polska Sp. z o. o.

Hej Abriga! Dziękuję za odpowiedź. Bardzo miło przeczytać, że pracownicy angażują się również poza pracą. Może warto jednak rozważyć jakieś sekcje sympatyków - kto wie co wspaniałego może powstać :) Mam kolejne pytanie, czy angażujecie się Państwo bądź sami inicjujecie działania CSRowe? pozdrowienia

@Marta

Pani Marto, tak jak wspominaliśmy, jesteśmy otwarci na propozycje naszych pracowników odnośnie ich aktywności. Jeśli takie inicjatywy powstaną, będziemy je dopingować. Zawsze jesteśmy otwarci zarówno na propozycje pracowników jak i organizacji, czy osób z zewnątrz dotyczących wspierania ważnych działań i inicjatyw społecznych. Organizowaliśmy na przykład zbiórkę krwi w Abridze, wspomagaliśmy schroniska dla bezdomnych zwierząt, uczestniczyliśmy we wspomnianym wcześniej, charytatywnym biegu, zorganizowaliśmy też wraz z MOPSem piknik dla dzieci. I to z pewnością nie jest nasze ostatnie słowo w tym obszarze.

Zostaw merytoryczną opinię o Abriga Polska Sp. z o. o. - Radom

• Jak się pracuje w Abriga Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Abriga Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 149.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abriga Polska Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 131, z czego 61 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Abriga Polska Sp. z o. o.
2.7/5 Na podstawie 422 ocen.

Abriga Polska Sp. z o. o.