Opinie o Abriga Polska Sp. z o. o. w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Abriga Polska Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Abriga Polska Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abriga Polska Sp. z o. o. w Radom

Iza

Na stronie strony hasłem przewodnim miedzy innymi jest 'Open communication-mowic wprost ale z szacunkiem najlepiej można się zrozumiec'. Miał ktoś taka sytuacja, że coś nie odpowiadało w firmie I o tym powiedzial? Faktycznie jest tak, że można się dogadać?

Zuzanna
@PracujekilkalatwNutri

A co w praktyce znaczy to podejście do pracownika, przedstawisz konkretną sytuację? Mi właśnie odpowiada elastyczny czas, można pod siebie dostosować pracę i firma zawsze się na to godzi?

Też chciałem zapytać o możliwość pracy zdalnej ale jak czytam szanse są małe. Zamierzam spróbować wziąć udział w rekrutacji na stanowisko młodszego księgowego. Cenię sobie rozwój a wymieniono w ogłoszeniu, że firma zapewnia kursy wewnętrzne i zewnętrzne. Faktycznie jako nowy pracownik mógłbym na takie szkolenia liczyć? Zdarzają się awanse?

Czy nowo zatrudnione osoby w Abriga Polska Sp. z o. o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Boguś

Na stronie firmy znalazłem ofertę dla młodszego specjalisty ds kontaktów z klientem anglojęzycznym. Praca biurowa, ale z ciekawości zapytam - czy opcja pracy zdalnej też wchodzi w grę? W końcu klient z zagranicy niekoniecznie będzie odwiedzał codziennie biuro w Radomiu. Chyba, że z tym lotniskiem coś się poprawia ;)

pracownik Nowy wpis
@Boguś

nie preferuje sie pracy zdalnej, zarzad uwaza ze nic nie robisz jak jestes zdalnie.

Cześć, co powiecie na temat stanowiska ds. marketingu?

@Anonim

Warto byłoby poznać opinię od kogoś z zatrudnionych. Co do ogłoszenia, które mają na stronie, to według firmy specjalista ds. marketingu zapewniony ma kontakty z nietuzinkowymi ludźmi, rozwój, fantastyczną atmosferę, czy UoP. Mogę zatem wiedzieć, czy relacje między ludźmi z firmy na bank są tak dobre, jak opisywane w ogłoszeniu? Fajnie też wiedzieć, z jakim wynagrodzeniem się zaczyna oraz z umową na jaki czas zawartą?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Abriga Polska Sp. z o. o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Konrad

Przykre jest to, że niektórzy naprawdę oddają się pracy, przychodzą tam z chęcią i wykazują inicjatywę rozwoju a nie są doceniani, odpowiednio wynagradzani a wręcz zwalniani przez kapryśne widzimisie przełożonych, jednak plusem jest to, że można w tej firmie poznać fajnych ludzi i jak Cię zwolnią to najbardziej tęsknisz właśnie za tymi ludźmi

Krzysztof
@Konrad

Jeśli to Ciebie dotknęło zwolnienie, to wyjaśnij mi proszę, za co, bo powód chyba Ci zakomunikowano? I czy wcześniej pojawiały się jakiekolwiek zastrzeżenia, zwracano Ci uwagę, byś coś zmienił?

Czym w Abriga Polska Sp. z o. o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

J

Może ktoś coś powiedzieć o pracy w customer care? Jakie zarobki? Jaka atmosfera pracy? Są szanse awansu w tej firmie?

xxx
@J

Oooo no jestem ciekawa tej pracy. Customer care, to jakie ma szkolenia wdrożeniowe?? Jest tu onboarding jakiś? Jest specjalne przygotowanie pracownika do opieki nad klientami?

Penelope

O proszę widzę że od lat nic się nie zmieniło pracowałam ale mnie zwolnili pomimo znajomości bardzo niszowego języka. Ja bym nie chciała już tam pracować. Można zawsze zmienić na podobne firmy albo budżetówka tamtym to się żyje jak w raju choć i tak narzekają stała praca zero stresu nagrody, znam takich co kasy mają w mieszkaniu wszystko urządzone, wyjazdy po kilka razy w roku i też zagranicę dziecko wyuczone tak to można żyć....

@Penelope

Napiszesz, jaki był powód zwolnienia, jeśli to nie tajemnica? I ile płacili za znajomość tego niszowego języka?

JA

Witam, Abriga rozumiem że Nutridom-Radom, proszę o kilka rzetelnych opinii z wszystkich wydziałów.

Grafer

Jak wygląda praca na stanowisku grafika?

Grafer

bardziej chodzi mi o klimat, traktowanie pracownika, umowy lub ich natychmiastowe zrywanie itp. bardziej w kontekście zarzutów z poniższych komentarzy

Kronikarz
@Grafer

Nie polecam, grafik zarabia 3100, po godzinach telefony o nieskończone projekty. W biurze napięta atmosfera, team liderzy bez wiedzy. Przy prośbie o podwyżce zbywanie, a docelowo wypowiedzenie

Franek
@Kronikarz

To ostatnie zdanie, to autentyk, z własnego doświadczenia wzięty? Piszesz, że prośba o podwyżkę w najgorszym razie może się skończyć wypowiedzeniem. Czy to częste sytuacje i co jeszcze może być firmie pretekstem do zakończenia współpracy? Natomiast, co do czasu wolnego, to jak osoba dzwoniąca, kimkolwiek by była, reaguje na zwrócenie uwagi, że to nie pora na takie rozmowy?

Iza

__
@Iza

ta firma już nie istnieje, przenieśli wszystkich na nutridno, nie dało się już tego ścieku zatrzymać

Danuta
@__

Skąd takie informacje? W internecie wygląda że wszystko działa normalnie. Nawet oferty pracy są na stronie. Myślisz że po co je zamieszczają jeśli firmy nie ma?

Rrrrew
@Danuta

Oferty są, ale zatrudnienie przez Nutridome, a nie Abriga. Wiadomo po ci tak się robi.

Jacek
@Rrrrew

Chwalą się w zakładce kariera, że w 2019 r. otrzymali wyróżnienie Frindly Workplace. Co takiego robili dla pracowników, że je otrzymali i jak tu się aktualnie pracuje? Chciałem wysyłać cv na specjalistę ds. kadr i płac, bo dali takie ogłoszenie.

Odpowiedź
@Jacek

Otrzymali taką nagrodę, bo za nią zapłacili. Nikt pracowników o zdanie nie pytał.

PracujekilkalatwNutri
@Jacek

Nagroda jest obeiktywnym uznaniem gremium Marka Pracodawcy. W firmie pracuje się bardzo dobrze. Pracę tutaj mogę pochwalić za relacyjne podejście do pracownika, mozliwośc rozwoju, pracę z kosmetykmi wysokiej jakości - jest oferta pracownicza gdzie mozesz kupic kosmetyki w super cenie, elastyczny czas pracy i bezstresowe podewjscie szefa.

@PracujekilkalatwNutri

Co to znaczy „relacyjne” podejście? Ciekawa rzecz z tą zniżką ogółem, powiedz coś więcej o tej ofercie jak możesz. Jaki procent opuszczają zatrudnionym?

Elo
@Anna

W ofercie są tylko produkty własnej marki i obniżka to ok. 30%, ale ja bym się zastanowił, bo składy pozostawiają wiele do życzenia. Daty ważności też nie są ok często. A relacyjne podejście jest takie, że ograniczą Twoją relację z pieniędzmi.

Zuzanna

Marzena

Napisze ktoś coś o podstawie i premii w Customer Care? Są jakieś normy, spełnialne czy nie bardzo? Z góry Wam dzięki! :)

Ehhh
@Marzena

Nie znam odpowiedzi na Twoje pytania, ale pracowałem w A. i szczerze odradzam. Dobrze mają tylko Ci, którzy nic nie robią, nie przejmują się i wiedzą komu się podlizać.

@Ehhh

Ale bez sensu. Ale dalej by tak było gdyby każdy się lenił i podlizywał? Kto by wtedy na to wszystko tu pracował?

_abrdnO
@Marzena

Czego? Premii? A co to takiego? W tej firmie nie ma premii ani poszanowania dla pracownika. Całe szczęście wszyscy się zawijają... niewielu zostało, góra do końca roku to wszystko pociągnie może jeszcze niektórzy załapią się na przeterminowane produkty na święta ale szczerze wątpie. Firma ruina...

Ehhh
@Iwona

Właśnie... odchodzą osoby, które stanowiły filary swoich działów... liderzy, w tym rodzina...

vvv

Lepiej późno niż później

vvv
@Ehhh

Filary dobre hehe, jeszcze aplayery napisz... idz i nie wracaj

@Ehhh

Rodzina?xd Ok jak rodzina odchodzi to serio chyba jest tu nawet źle. Oni na bieżąco informują jakie aktualnie warunki panują w firmie? Np.., finansowe?

G
@Marzena

Bedziesz (usunięte przez administratora)ponad swoje obowiązki po czym podziękują ci bez powodu - tyle z open communication

@G

W jakim sensie ponad obowiązki? Będę wdzięczna za przybliżenie mi szczegółów tej pracy, jak to wszystko działa. Jest tak jak się umawiają na rekrutacji czy coś się właśnie nie zgadza?

Ale

Polecam Noble Health dużo osób tam pracuje.

Kongo
@Ale

Każda myszka swój ogonek chwali można rzec,w noble health przychodzisz do roboty pijesz kawe i nic nie robisz i pewnie miesiecznie jeszcze ze 4 klocki????????????

kaml
@Kongo

W abridze za 4 klocki tylko zdalnie jak ktos przychodzi do biura to ma 5 klockow i dwie kawy z super expresu na dzien

Apai
@kaml

Tak w abridze na 4-5 klocków jak kupe zrobić

Prawda

###
@Ale

W Abriga tez dużo ludzi pracuje

Palmetto
@Ale

W Noblu byli pracownicy Abrigi powiwelają schematy i te same błędy. Można zmienić firmę, ale ludzi nie zmienisz! Nie polecam ani jednego ani drugiego!

_dEa

Zapomnialas użyc mózgu dlatego tu nie pracujesz. Dawaj do nobla, tam takie cielęta przyjmuja

Wojciech Suchodolski

Ile wynosi pensja na start na stanowisku E-commerce Specialist (specjalista ds. e-commerce), praca zdalna? Albo chociaż jakie są widełki i możliwości awansu?

ecommerce speszialist
@Wojciech Suchodolski

Podaje widelki 1000 - 1500

Anka
@ecommerce speszialist

Rozumiem, że €?

Czy Abriga Polska Sp. z o. o. organizuje staże dla studentów?

ccc

pracy dla pracownikow nie potrafi zorganizowac bo wieczny chaos i zmiany dyktowane kaprysami niesfornego CEOło a Ty o staże pytasz hehehe

Jacek
@ccc

Wszyscy tu u steru tacy kapryśni i nieprzewidywalni, jak pogoda w marcu? Pisano, że wylecieć można po 3 miesiącach, mimo zaangażowania i to bez ostrzeżenia. Skąd więc ta nagroda - przyjazne miejsce pracy 2019 - i ile by zapłacili na stanowisku e-commerce specialist?

Ela
@Jacek

Za nagrodę zapłacili FV. Pracownikowi zapłacą wystarczająco mało, żeby szukać pracy gdzie indziej.

nobleHełlt
@Jacek

takie nagrody się kupuje, nie maja nic wspólnego przyjaznym miejscem pracy

Lobotomia

Powiem wam, że to nie ma sensu. Ta firma nie ma sensu. To tylko zabawka w rękach kapryśnego małolata w ciele dorosłego mężczyzny.

@Lobotomia

sensu też, na ten moment nie ma kasy i z każdym dniem nie ma ludzi

Nie
@Lobotomia

To prawda, chciał zrobić wielką potęgę a niebawem będzie na bruku

Luzik
@Nie

Wygląda na to, że z okrętu uciekają już nie tylko szeregowi marynarze. W internecie można znaleźć założoną w zeszłym roku firmę Flow zarejestrowaną na pewną dyrektorkę. Chyba zmienia branżę, bo obszar działalności firmy to już nie kosmetyki a "usługi biurowe".

Olka

Dokładnie tak

Noble
@Lobotomia

Idź do noble ul legackiego radom

Fałsz i obłuda

Nikomu kto ma rodzinę nie polecam pracy w tej zakłamanej firmie . Po macierzyńskim nie masz co liczyć na powrót na swoje stanowisko wpychają gdzie jest miejsce po 3 miesiącach wylatujesz bo wypalileś się i nie nadajesz się do pracy. Zwalniają bez wcześniejszej informacji wycisną z ciebie co mogą i wylatujesz bo zamykają twoje stanowisko pracy. Pracuj,pracuj ,pracuj dawaj z siebie 10000 % tylko po to żeby przetrwać szlaki dla nowej osoby bo już jest plan na ciebie że w ostatni dzień miesiąca dostaniesz kwita . KAŻDA FIRMA MA PRAWO DO ZWOLNIEŃ ALE NIGDY NIE SPOTKAŁAM Z TAKĄ OBŁUDĄ I KŁAMSTWEM, CHCIWOŚCIĄ I BRAKIEM SZACUNKU DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA

Elo
@Fałsz i obłuda

nie ty pierwsza nie ostatnia

Derek
@Fałsz i obłuda

Czyli wszystko po staremu.

Obłuda i fałsz
@Fałsz i obłuda

W Noblu jest lepiej, zapraszamy????

Pf
@Obłuda i fałsz

Co was ten Nobel tak boli? Płaczecie bo jesteście skazani na obecne miejsce pracy, czy co chodzi?

pfffff
@Pf

nobel bez abrigi nie miałby kim pracowac xd, kogos jeszcze potrzebujecie noblisci?

bbbb
@Pf

Tez tego nie rozumiem(usunięte przez administratora)i nie wracac jak tam tak dobrze

Maść
@bbbb

Ale kogoś coś boli, oj piecze, ała, ała. Proponuję maść i pracować dalej w Abridze, bo jest to wspaniałe miejsce pracy. A szef taki wyrozumiały, wspaniałomyślny. Wszystko jest super, pozdrawiam dobrych chłopaków bo dobrze robią.

@pfffff

Nie pracuję w Noblu, nie na Abridze i Noblu świat się kończy. Specjaliści pracujący w A. powinni się rozejrzeć, w Radomiu da się znaleźć fajną, dobrze płatną i rozwijającą pracę. Nie ma miejsc idealnych i idealnych pracodawców, ale Abridze daleko do takiego. Zacznijcie wiecej wymagać, przede wszystkim szacunku do samych siebie. Słabe wynagrodzenia, nierówne traktowanie, umożliwienie kupowania terminujacych się kosmetyków, nieoczekiwane zwolnienia, kłamstwa na rozmowach rekrutacyjnych, zmiana spółki zatrudnienia po 3ch latach, brak miejsca dla kobiet chcących powiększyć rodzinę, obgadywanie na każdym kroku. To jest cała Abriga, jeśli ktoś tego nie widzi, jest ślepy.

@bbbb

I to taka kultura Aplayersów?

Straszak
@Nonono

Tym noblem to chyba straszą w abrzydze, "jak będziesz dobrze pracował to przyjdzie zły nobel i cie zabierze" xD

@Straszak

Raczej wmawiają, że jak ktoś tam idzie do pracy to wielki zdrajca... a to tylko rynek pracy. Każdy może pracować gdzie ma ochotę.

Po staremu
@Fałsz i obłuda

W Abriga brak pełnego poświęcenia dla pracy uważa się grzech śmiertelny. Ta firma zwalniała już z bardziej błahych powodów niż macierzyński np po tym, jak ktoś był na 2 tygodniach zwolnienia lekarskiego. A ponieważ umowy na czas nieokreślony w tej firmie mają tylko krewni i przyjaciele to zwalnia się tam pracownika szybciej niż on zrobi sobie w firmowym ekspresie "najlepszą kawę na świecie".

Marzena

Wybaczcie, ale ten cały wątek z porównywaniem pracy w A. z jakąś inną firmą czy marką (nie znam) sprawia, że ja już nie wiem, o której firmie w ogóle piszecie! Czy ktoś może napisać, jakie widełki przewidziane są w A. na stanowisko Młodszy specjalista ds. marketplace? Dzięki za pomoc.

Ciiii
@Marzena

Zapewne niewiele więcej niż minimalna

Banany prutas

Super partia, ci co przeszli do Nobla to cio** ktore nie potrafią wywalczyć zlotowki i życia nie znaja papa

Pepe dziobak
@Banany prutas

Tak było, nie zmyślam.

@Pepe dziobak

Jakieś związki zawodowe próbowały coś wywalczyć czy o co w tym chodziło? Czyli aktualnie na czym stoicie jeśli o stawkach mowa?

Osa
@Iwona

zależy jaki dział, ale średnio 3000 zł i terminujące się kosmetyki na święta

@Osa

a ok dzięki. a piszesz, że zależy który... a jest jakiś który możesz w razie czego śmiało polecić?

Rekrutacja

Co powiecie na temat stanowiska asystentka zarzadu? Polecacie? Widziałam ze czesto sie pokazuje ostatnio.

Lotka
@Rekrutacja

Na tym stanowisku to jest się asystentką zarządu i pomocą do życia rodziny prezesa. Raz robisz zero, raz dbasz o to, żeby miał papier toaletowy w domu. A tylko spróbuj się spóźnić, to stracisz pracę.

___>><<___
@Lotka

w punkt.

byla
@Rekrutacja

Asystentka rodziny tak się powinno nazywać stanowisko. Ciekawe ile nowa wytrzyma...

faszyn
@Rekrutacja

Jak lubisz zamawiać kwiaty, kawę i prezenty dla kapryśnej żonki to śmiało. Licz się, że i tak nigdy nic nie będzie pasować nawet te "wymarzone" upominki i w końcu będziesz wezwana na dywanik.

Rekrutacja
@byla

A co z poprzednimi? Zwolniły sie? Jak sobie radziły?

Bożena
@faszyn

Czyli praca polega głównie na ogarnianiu życia osobistego szefa? A są jakieś bardziej konkretne obowiązki, które pozwolą na jakiś rozwój?

elJa
@Bożena

Pewnie - rozwój choroby w okresie jesienno zimowym, bo zwolnienia też nie sa mile widziane

faszyn
@Bożena

Rozwinąć można cierpliwość i organizację wyjazdów, ewentualnie nerwicę. Trochę przynieś, wynieś, pozamiataj. Od rzeczy do zrobienia w biurze, po organizację podróży prezesa z żoną i pampersy dla dzieci. Opis stanowiska odbiega od rzeczywistości.

Abrigo
@faszyn

Nerwice przede wszystkim. A nie daj Boże żona szefa Cie nie polubi… to mozesz sie pozegnac :) wyciągają z Ciebie 1000% a dodatkiem jest stres i nerwica.

Zostaw merytoryczną opinię o Abriga Polska Sp. z o. o. - Radom

• Jak się pracuje w Abriga Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Abriga Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 149.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abriga Polska Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 131, z czego 61 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Abriga Polska Sp. z o. o.
2.7/5 Na podstawie 422 ocen.

Abriga Polska Sp. z o. o.