Opinie o Wobi Auto Komis Wojciech Bigalke w Dragacz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Wobi Auto Komis Wojciech Bigalke. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wobi Auto Komis Wojciech Bigalke o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wobi Auto Komis Wojciech Bigalke w Dragacz

Sławek

Polecam.Kupiłem skode 1.2 benzyne sprawdziłem wszystko się potwierdziło z opisem sprzedającego, co prawda po przejechaniu około 70 km samochód zacząl nie równo pracować i zapaliła się kontrolka pomarańczowa ''CHECK'' przedzwoniłem do Wobi informując o sytuacji,bez zbędnej dyskusji wysłali swoją Pomoc Drogową która zawiozła do ich serwisu,okazała się to cefka zapłonowa (ponoć normalna rzecz w tych silnikach która po prostu się zużyła ) samochód został bardzo szybko-poza kolejnością naprawiony i pojechaliśmy dalej-nie dopłacając ani grosza,do dnia dzisiejszego Suuuper chodzi i polecamy !!! tego gościa

Byłem zobaczyłem kupiłem Polecam wszystkim idzie sie dogadac jest oki

Polecam !! mają duży wybór ,dobre ceny ,często nowe dostawy -obserwowałem,idzie się z nimi dogadać,kupiłem Polecam!

Mateusz

Polecam Wobi ,kupiłem samochód-miła obsługa konkretna bez ściemy -samochód ok ,patrząc na negatywy powiem krótko:''JESZCZE SIĘ NIE URODZIŁ TAKI CO BY WSZYSTKIM DOGODZIŁ'' :-)) zycze każdemu takiego uczciwego sprzedającego

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Wobi Auto Komis Wojciech Bigalke? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Aneta

Znalazłam samochód na ich stronie ,bez umawiania pojechałam z moim rzeczoznawcą ale w komisie udawaliśmy że oboje się nie znamy, na miejscu zastaliśmy miłą obsługe (nie wiem skąd się biorą te negatywy??-może od zazdrosnej konkurencji??) ,zapytaliśmy się o przeszłość samochodu (uprzedzając o fakcie że nie mamy zielonego pojęcia o samochodach) Otrzymaliśmy informacje co było naprawiane w samochodzie (co mój rzeczoznawca potwierdził) bez zbędnych dyskusji udostepnili samochód do kontroli przed zakupowej,tam również się wszystko się potwierdziło-oczywiście kupiliśmy samochód i jesteśmy bardzo,bardzo z niego zadowoleni!!! obsługa Bardzo miła i Mega uczciwi,oglądałem wiele samochodów w wielu Auto komisach ale tam nie szczędzili bzdór i kłamst ,a w Wobi Auto Komisie Sprzedający podchodzi mega UCZCIWIE do klientów,Polecam Polecam Polecam.

Jarek

Z PEŁNĄ odpowiedzialnością polecam!!!! kupiłem już jeden samochód i NAPEWNO kupimy drugi,zapewnienia sprzedjącego o stanie w 100% się potwierdziło,POLECAM !! POLECAM !! Życze każdemu takiego sprzedającego

kupujący

NIE POLECAM, stan aut odbiega od tego co sprzedający zapewnia, tym bardziej że są to niby auta bez wypadkowe... ściema

karola

Polecam Wobi Auto Komis perfecyjna obsługa super podejście do klienta , z auta jestem bardzo zadowolona !!!! Polecam !!!

GOŚKA

Wobi IMPORT POLECAM Polecam !!!!!

Rafał

polecam firme Wobi Import Aut ,kupiliśmy u nich samochód ,nie zawiedliśmy się i NAPEWNO KUPIMY NASTĘPNY U NICH ,DUŻY !!! POZYTYW!!

Polecam Wobi to chyba jedyny uczciwy Importer,gościu normalny nic nie ukrywa ,udostępnia samochód do jakiej kolwiek kontroli przedzakupowej,polecam!!!!

Polecam Wobi auto komis, ten negatyw to chyba od konkurencji :o którą boli że kupują z Ubezpieczalni Niemieckich ,nie każdy może to robić ,Bardzo Uczciwie podchodzą do Klienta,POLECAM!!

JAREK

BARDZO Polecam Wobi Auto komis ,kupiłem tam samochód-jestem bardzo zadowolony,udostepnili zdjecia w jakiej postaci został sprowadzony,otrzymałem GwARANCJE oryginalności przebiegu (który pózniej sprawdziłem w serwisie ASO ,wszystko się zgadzało,nie ukrywają że samochody są po drobnej stłuczce,ale w zamian jest oryginalny przebieg,książki serwisowe,i są to samochody solidnie naprawione,a nie jak w innych auto komisach zapewniali mnie że SUPER stan,100% bezwypadek 100% oryginalny przebieg-BZDURY to były.POSUMOWUJĄC: 100% nie!!! 10000% ZAUFANIA,POLECENIA DLA Wobi Auto Komisu ,którzy importują samochody z Niemieckich Ubezpieczalni,wystawiają fakture a nie jakieś ''pół umowy z Niemcami'' POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kupowalem auto w tym komisie i zostalem pionformowany o uszkodzeniach.Poza tym sprzedawca tego nie ukrywal tym bardziej ze widnieje wielki napis na samym wjezdzie.No i fajnie ze ma auta z ubezpieczalni.Ja takim wlasnie jezdze i jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam

Robert

Przestrzegam przed tym komisem,najpierw wystawia uszkodzone samochody a gdy brak zainteresowania ogloszeniem naprawia i wystawia jako bezwypadkowe! A najbardziej smieszne jest to ze szczyci sie w opisie ze kupuje pojazdy z ubezpieczalni!

piotr
@Robert

Nie polecam wlasciciel opryskliwy nie znoszacy krytyki a stan aut pozostawia wiele do zyczenia NIE POLECAM

WOBI
@piotr

Witam pana ''Piotra''Jeżeli pan pisze: ''a stan aut pozostawia wiele do zyczenia'' to bardzo pana podziwiam-wystawiając ocene nie będąc w naszym komisie :-)) ,pamiętam dokładnie tą rozmowę telefoniczną którą się pan zapytał o stan samochodu, ja poinformowałem pana o poprzednich naprawach lakierniczych a nie blacharskich,a pan na to że pewnie nie lakierowany a ''ćwiarteczka lub błotniczek wstawiany tylko pewnie o tym zapomniałem-szyderczy uśmiech przez telefon,Poinformowałem pana że my wiemy co sprzedajemy,ponieważ mamy tylko Auta importowane przez nas lub samochody swoich znajomych którzy poinformują uczciwie co było z danym samochodem,i tak też było w tym przypadku,pan otrzymał ''kubeł zimnej wody przez telefon'' i wystawił negatywa ,bardzo pana pozdrawiamy.

Zostaw merytoryczną opinię o Wobi Auto Komis Wojciech Bigalke - Dragacz

Wobi Auto Komis Wojciech Bigalke
4.3/5 Na podstawie 12 ocen.

Wobi Auto Komis Wojciech Bigalke