Opinie o BENTELER AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o. w Września

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BENTELER AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w BENTELER AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BENTELER AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o. w Września

Iwan

Teraz jest szansa pokazania się z najlepszej strony,pokazania że potraficie pracować szybciej wydajniej za mniejsze pieniądze,tylko tak traktujemy firmę,wspólnie damy radę pieniądze nie są ważne,ważna jest praca i firma,musimy być jednością

Iwan

Pracujmy jeszcze szybciej i wydajniej,w ten sposób ocalimy firmę przed skutkami kryzysu,oczywiście pieniądze są ważne,najniższa krajowa musi nam wystarczyć.Mysle że za kilka lat będzie lepiej.

Co wchodzi w socjal BENTELER AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o.?

Iwan

To pytanie raczej do kadr(płace),a nie ba forum gowork.Jezeli chcesz poznać odpowiedź na to pytanie idź do Pani K.ona szczegółowo Ci wyjaśni.

Iwan

Nie narzekajcie,musicie szybciej pracować na liniach tak żeby nie było zaległości.Najnizsza krajowa musi wystarczyć,jest kryzys i pandemia,jak trzeba będzie to jeszcze obniża wynagrodzenie,o podwyżkach w najbliższych miesiącach musimy zapomnieć,ratujmy firmę,teraz najważniejsza jest praca,a nie pieniądze.

Firma BENTELER AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Elektromechanik. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Leszno

Witajcie serio 1900 na czysto tam pracownicy wychodzą to ale wyzysk coś mi się wierzyć nie chce

@Nowy

Nie, teraz przez pseudo epidemie zmniejszyli ilość godzin pracy, zabrali całe premie cały kwiecień w domu, w maju po 6 godzin płacone 80% a teraz czerwiec po 7h i 90% płacone.Dali z socjalu dofinansowanie dla każdego pracownika by jakiś wyrównać te ostatnie miesiące.

Filip
@Nowy

Na początek 2000 do łapy,jak wytrzymasz 3miesiace dostaniesz 200 na górkę

Szukający

Witam co dokładniej produkuje się w Benteler Poland? Jakie detale i jaką technologią

Mk2

80% postojowego ladnie :)

Mostek

Całkiem miłe zaskoczenie

Bizon

Bardzo ...

Robol

27. 04 do pracy? A jakie zmiany i jak to będzie wyglądać?

Mostek

Czy Ktoś miał oficjalną informację od Bentelera, jak będzie to wyglądało u Nas? Pozdro

Agata

@radżaaaa czyli firma ma postojowe tak?

@Agata

Tak postojowe narazie do 26

@Radżaaaa

Skąd info, że do 26ego postojowe? I jak później jedna zmiana pójdzie?

Nikt nie dostał ????‍♂️

Od kogo?

@Przodownik Pracy

Czytaj oficjalne pismo z vw

Do 19 VW stoi napewno!!!! I nie ma żadnego korona wirusa

Gość..

Wracamy we wtorek, wiecie coś?

Informator
@Gość..

Vw idzie 20kwietnia wiec my pewnie tez

@Informator

Ale to jeszcze nic pewnego że powrót 20 kwietnia...Pewnie w połowie przyszłego tyg się wyjaśni.

@Gość..

Wiadomo od dawna, że VW do 19 kwietnia na pewno stoi więc jaki wtorek.. Jest info nieoficjalne, że 20 kwietnia ruszy JEDNA zmiana na VW i co tydzień będzie chodzić inna zmiana ale jak długo tak?

Mikołaj

Eksperci przypominają, że wysłanie pracownika na urlop z powodu tymczasowego zamknięcia zakładu pracy jest niezgodne z prawem. Urlop bezpłatny jest udzielany na wniosek pracownika, a urlop wypoczynkowy ustala się w porozumieniu z pracownikiem. Pracodawca nie może samodzielnie zadecyydować, kiedy pracownik będzie miał wolne. Co więcej, urlop wypoczynkowy ma celu umożliwieniu odpoczynku i nie powinien być traktowany jako instrument do poprawienia sytuacji finansowej firmy.

Koki

Najważniejszy zapis to dopłata do pensji pracowników. Dofinansowanie przewidywane jest na trzy miesiące. Państwo do każdego miejsca pracy dopłaci maksymalnie do 40 proc. średniej pensji. Firma musi jednak zredukować czas pracy o 20 proc. A to oznacza obniżki pensji. Gdy natomiast firma ogłosi postój, państwo dopłaci do każdego pracownika ok 1300 zł.

Radżaaaa

No właśnie rząd już podjął decyzję. Ciekawe co zrobi benteler

Jutro już 1.04.3020.i nic jeszcze nie wiadomo

Karamba
@Radżaaaa

01.04.jest w środę,podejrzewam że zaczną odzywać się we wtorek,szybka akcja urlop do podpisu,powiedzą że nie mieli czasu,albo nie ma jeszcze decyzji zarządu.

Mk2

Zacznijcie się bać o swoje miejsca pracy A nie utratę urlopu wypoczynkowego...

@Mk2

Co Ty (usunięte przez administratora). z jakiej racji ja mam iść na rękę firmie skoro ona ma gdzieś czego ja oczekuje ? Jak sama nazwa mówi „urlop wypoczynkowy” to urlop wypoczynkowy ! Ja jestem gotowy do pracy to z jakiej racji mam wykorzystywać SWÓJ urlop ? Zakład nie stoi z mojej winy,więc nie będę wykorzystywał urlopu,który mi się się należy ! A pamiętaj że świat na bentleju się kończy :)

Filip

Oczywiście,następne 8dni z wypoczynkowego,jak potrwa dłużej to następne aż zabraknie wypoczynkowego to bezpłatny.

@Filip

Nie nie Szefostwo wyraźnie powiedziało, że od 1-3 kwietnia urlopy nie będą ruszane i ja na pewno żadnego urlopu już nie podpisze więc czekamy na decyzję 31 marca.

Jurek
@Przodownik Pracy

Jak nie podpiszesz to jesteś w pierwszej grupie zwolnionych z bentleya.

Gość.
@Jurek

Dokładnie, najlepsze było jak tłumaczyli, że mieli dzień na podjęcie kroków. Dziwne, bo we wtorek już była mowa o zamknięciu. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, prędko to my nie wrócimy, chyba że maseczki szyć lub przyłbice robić

@Gość.

Masz racje,firma wiedziała wcześniej,że vw stanie na jakiś czas.tlumaczenia ze nic nie wiedzieli są z (usunięte przez administratora)

Mikołaj

Banana

Słyszałem że ktoś nagrywał rozmowy,prawdopodobnie chciał iść do TVN uwaga

Zostaw merytoryczną opinię o BENTELER AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o. - Września

• Jak się pracuje w BENTELER AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BENTELER AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BENTELER AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 7 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BENTELER AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 90 ocen.

BENTELER AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o.