Opinie o Meramont S.A. w Września

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Meramont S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Meramont S.A. o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meramont S.A. w Września

O...M...

Meramont zszedł na dno dzięki Nowemu wice i i dyrektorowi którzy wylecieli z Gniezna z firmy jeremias za (usunięte przez administratora)jest i nowy dyrektor produkcji który nie ma zielonego pojęcia o pracy i zarządzaniem i wysługuję się liderami, 3 dni temu zwolnili 9 osób którzy naprawdę robili po kilka prac w firmie zaś nygusów co tylko jedno robili z wybrzydzaniem zostawili nadszedł czas uciekać .

@O...M...

Niestety tak jest

Animals

Tak popatrzeć z boku to ta firma tonie jak tytanik , od kąd od szedł B... B..... mógł Prezes go zatrzymać ale nie , wolał przyjąć dwóch Ga.....ni co firmę doprowadzą do ruiny razem z wice . Nowy dyrektor nie ma zielonego pojęcia o robocie i modli się cały dzień żeby tylko wybiła 14sta i 14:01 słychać trzask furtki i już problem z głowy niech się martwią liderzy.

dick
@Titanic

Weź pod uwagę, że BB odszedł, bo miał już dość ścierania się z Tech/KJ/Handlowy. Ileż można kopać się z (usunięte przez administratora)? Kółko wzajemnej adoracji w końcu rozpieprzy tą firmę. Szkoda, bo ludzie są spoko.

Witam. W internecie pojawiło się ogłoszenie że szukają spawaczy.. Mógłbym poprosić o konstruktywną opinię jak wygląda atmosfera na spawalni? Wiem że robota to robota ale jak dla mnie liczy się to z kim się pracuje ;) z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Pewne zatrudnienie to swoją drogą, ale pytanie na jaką stawkę? Macie tu jakąś formę akordu? Tych 140 pracowników zadeklarowanych na stronie w statystykach to liczba bez biurowych? I czy aktualne ogłoszenia, wiszące teraz w sieci to rozwój czy rotacja?

Czytam teraz ofertę dla specjalisty ds. sprzedaży i oczekują w niej by kandydat znalazł niemiecki lub angielski na poziomie komunikatywnym. czy często zdarzają się zagraniczni klienci czy raczej nie ma co się tym za bardzo przejmować?

Planista

Dzień dobry, Jest ogłoszenie na planiste jak to wygląda naprawdę. Fajnie jest opisane w ogłoszeniu a jak w rzeczywistości? Pozdrawiam

HR
@Planista

Praca zdecydowanie pełna wyzwań :) Można powiedzieć, że wszystko możesz ustawić pod siebie, a jest baaaardzo dużo do ustawienia. Pytanie czy chcesz się podjąć tak szerokiego zakresu

Planistka Nowy wpis
@HR

A czy rekrutacja na staniwisko planisty już się skończyła? Widziałam dodane ponowne ogłoszenie, aczkolwiek nadal moje CV nie zostało otworzone i tak dopytyje bo może już jest po :)

Wracać do firmy się nie opłaca? Na każdym stanowisku? tu akurat ktoś o produkcji pisał, ja natomiast myślę by przyjść popracować przy sprzedaży o ile będzie jeszcze dostępna, bo w tamtym miesiącu oferta mi wygasła a jednak pisali, że do 10 000 zł można dobić. Ciężko jest?

Poszukiwacz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Cześć Meramontowcy. Jaka jest obecnie sytuacja? Opłaca się wracać po kilku latach przerwy? Duże zmiany? Kto teraz rządzi na produkcji?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Meramont S.A.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku KIEROWCA?
Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Cześć, napiszecie parę słów o lakierniku? Chyba podejmę się podesłania dokumentów. Opis oferty ze strony raczej zdaje się być standardowy. Ciekaw jestem na ile praca jest ciężka i ile ostatecznie za wszystko płacą?

140 osób miałoby od tak uciec? Tak przynajmniej ktoś teraz zasugerował aktualnym pracownikom ze względu na gorsze warunki pracy, czy faktycznie takie są? mnie zainteresowała oferta dla specjalisty ds. sprzedaży, ciekawa byłam atmosfery na dziale. z niego też każecie uciekać czy raczej ogólnie praca jest w porządku? jaka atmosfera?

Gruz

W sprzedaży też przemiał, więc sobie odpuść.

@Gruz

Też? A w tym przypadku z jakiego powodu dochodzi do jakiegoś wspomnianego przemiału? Czy możesz to wprost wyjaśnić? Mnie też na sprzedaży zależało a jednak wole mieć solidny argument żeby nie żałować

Firma Meramont S.A. rekrutowała na stanowisko Kierowca c. Czy nadal poszukują pracowników? Zarobki w ofercie wynosiły 4600 PLN.

Nikola

Ogólnie to jak to jest z tymi zarobkami? Podobnie jak poprzednik widziałam ze ciężko o nie w ofercie. One są możliwe do wynegocjowania na rozmowie? Jeśli tak to na co w zasadzie się patrzą? Zastanawiam się ile chłopak by wyciągnął i czy warto byłoby mu firmę polecić. jakie narzędzia teraz są udostępniane i w czym by pracował?

Prac
@Nikola

Zarobki może nie są największe, ale za to dobrze można wyjść na L4. 50-60 dni w roku i i tak nikt ci nic nie zrobi. No i za wiele nie trzeba robić. Takich ludzi się ceni.

@Prac

skąd firma miałaby kasę na takie przestoje kadrowe jeśli każdy by sobie po 60 dni wolnego robił? Poza tym co z premiami? Nie ma jakichś frekwencyjnych i tym podobnych? Ciekawi mnie czy jednak motywują się tu jakoś do pracy mimo ze warunki mogą zdawać się być luźne?

Atak spawacza
@Kandydat

Ludzie w większości spoko, kilku "specjalnych" gagatków się znajdzie, ale można ich mijać z daleka ;)

@Atak spawacza

Możesz powiedzieć jak wygląda stabilność zatrudnienia ? Nie mam żadnych znajomych którzy tam pracują a nie chce się władować na minę... mam papiery na MIG a TIG'iem umiem spawac...długo tam pracujesz?

break
@Kandydat

Jesli robisz swoje i nie masz parcia na szkło, to możesz być spokojny. Spawacze mają gwarantowane zatrudnienie. Chyba że sam zasłużysz na specjalne traktowanie. Atmosfera jest różna, tak jak ludzie w niej. Zwykle jest spokojnie.

@break

Co tam teraz głównie spawacie ? Dużo roboty na tig'a ?

@Kandydat

Jeśli jesteś dobry w tym co robisz to masz pewne zatrudnienie.

A

Witam. Chciałbym zapytać co to znaczy atrakcyjne wynagrodzenie? Czy można poznać stawki lub chociaż widełki płacowe. W ogłoszeniach brak jest informacji na ten temat.

Animals

Titanic
@Animals

Prawda jest taka ze na palcach jednej ręki mógł bym wymienić kilka osób które dla tej firmy zrobiły więcej niż cała banda rozkradaczy przez ostatnie 25lat - BK (brak - nic nie zrobili aby został) -BB (brak - nic nie zrobili aby został) - ZW (na szczęście do dziś jest) - MW obecny ale gdzie on jest nik nie wie kiedyś by biegał po placu a teraz biegać aby go znaleźć Weźcie ta ekipę na poważna rozmowę skrzykniecie na tej wichrowej może coś ich przekona aby na nowo pociągnąć ten TiTANIC Bo te Jeremiasy - to jest jakaś porażka ! Za 6 miesięcy zamkną budę nie ma innej opcji Produkcja pozdrawia nieobecnych !

dick
@Titanic

Stallone

W biurze to już ich tylu że pomieścić się nie mogą wciąż pomyłki w zleceniach i ich nikt nie rozlicza bo to biuro, wice aby swoich (usunięte przez administratora) i nie robów ściąga z okolic.

@Stallone

W jakim sensie się pomieścić nie można? To jakie gabaryty mają te biura? To praca w open space? a co z wyposażeniem czy jest w miarę ergonomiczne?

Meramont
@Danuta

Jak na możliwości firmy warunki pracy są ok. Każdy dział pracuje w innym pomieszczeniu. Co do ergonomii jeżeli coś jest źle trzeba trochę pochodzić żeby polepszyć warunki, ale jest to do załatwienia.

Jak się pracuje z ludźmi z Meramont Września S.A. Zakłady Kompleksowej Automatyzacji?

Solaris

Czy to wielki koniec ? Zarządzania chaosem który w ostatnim czasie jest już norma ? Panie Prezesie stuk ! Puk ! Gdzie Pan jest gdzie jest ta organizacja która zaczął Pan budować z dyrektorem K….. ? Gdzie Pan jest i dlaczego Pan pozwala na to ? Czy teraz cel to zamknięcie firmy ? Rządy tego Vice już podziękujemy - zadzwońcie do jednego dyrektora dajcie mu to stanowisko i kasę ! I zakasać oboje rękawy Pan i on !!!!!!! Dlaczego coś i ktoś kto kiedyś było nie do pomyślenia dziś to norma - dlaczego coś za co ludzie wylatywali i się sadzili dziś to NORMA ??? Pobudka Panie Prezesie - gdzie Pan jest ?

Kocisko

Jaka jest sytuacja we firmie? Aplikować? Czy warto i czy ma to sens? Czyta się tu rożne opinie szukam pracy jestem z okolic Gniezna czy firma zwraca pieniążki za podróż dojazd do pracy znaczy się za paliwko?

Jasiu
@Kocisko

Sytuacja w firmie nie rysuje się najlepiej zwalniają ludzi nie wiadomo czy to chwilowy kryzys czy poważne tąpniecie nie trafiłes na swój czas ale aplikuj nic nie tracisz możesz tylko zyskać jak to mówią kto nie ryzykuje ten nie pije szampanka jeśli chodzi o dojazd myślę że to kwestia dogadania swego czasu spora ilość osób pracowała z tego regionu nadal jest ich dużo kwestia dogadania i złapania wspólnego języka napewno podrzucą chyba że mierzysz bardzo wysoko i jesteś naprawdę dobry to możesz nawet liczyć na służbówke:)

Likwidator

Totalny chaos chyba już nikt nie panuje nad tym tonącym okrętem meramont traci najważniejszego żywiciela ściany itp sola... tego się chyba nikt nie spodziewał być może o to chodziło może niedługo zmieni się szyld na jeremias 2 trzeba jak najszybciej ewakuować się z tego tonocego okrętu żeby nie utonąć razem z nim życze powodzenie zwolnionym i tym co jeszcze tam trwają wytrwałości niewielu was zostanie powodzenia w poszukiwaniu nowej pracy.

O...M...

@O...M...

Niestety tak jest

Jiy

Czy w pracy są imprezy integracyjne?

@Jiy

Chyba bardziej "po pracy" jak już. ;p W sumie maja obecnie na to czas? Wielkanoc sie zbliża jakkolwiek w firmie sie ja obchodzi? Wpadnie jakiś zajączek?

czip
@Danuta

A można by było pomyśleć o jakiejś wiosennej integracji. To chyba nie jest duży koszt, a zawsze można pogadać ze wszystkimi.

@czip

Ano, czyli ogólnie atmosfera jest ok, że myślisz o integracjach? To kiedy była ostatnia? I co do kosztów, podkreślasz, że nie są duże... Własna kieszeń tylko wchodzi w grę? A firma co na to?

czip
@Danuta

Po to sa takie imprezy, by scalić to co wydaje sie wątłe. Widac masz jednokierunkowe spojrzenie, że od razu wspominasz finansowanie z własnej kieszeni. Jak będziemy chcieli, to mniejsza grupą prywatnie tez pójdziemy i nie będzie nas sponsor zajmował. Może akurat da się zorganizować takową do wakacji. Ostatnia nie była dawno temu, choć wczesniejsze już sporo czasu temu. Czas zmian czuć że nadchodzi, więc może zmieni sie na lepsze.

Excel - excel

Pozamiatane ! Był jeden dyrektor B…. Odszedł …. Do pięt mu nie dorastają obecni towarzysze Teraz ostatnia osoba której zależało na produkcji i ludziach - a nie tabelkach w excel ! Powodzenia - czas zamknąć drzwi - trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść :-) Panie Właścicielu !! Haloooo Pan się skontaktuje z Panami Bartkami i zrobi wszystko aby wrócili i zostali bo za moment będzie za późno !!! Pozdro z produkcji - robole tez widza co sue dzieje

Jeremias

Chyba podczepić się :-) i ciągnąć tak jak Jeremias! Vice - ciągnie tylu ilu będzie trzeba - musi szybko się streszczać bo zaraz wróci ten który do sanatorium pojechał - brodę borowina obłożyć :-) i posprząta bo kto mu na jego gitarze będzie grał :-) Koncertowe rozmontowanie tej firmy uskuteczniaja :-)

Danuta

W pozytywnym tego słowa znaczeniu? a tych kilka osób to z których stanowisk i skąd wiesz, że mają tego typu kompetencje, żeby to zrobić?

trick
@Excel - excel

To chyba nie znasz wszystkich realiów, które spowodowały, że Go tu nie ma. Chyba poza Tobą, mało kto za Nim tęskni!

@trick

Zapewniam ze znam :-) I nie ma sensu strać się pomawiać kogoś kto nawet może nie wie ze trwa tu debata Za to warto pokazać jakie realia spowodowały ze obecny kierownik odchodzi - głównie kłamstwa i niespełnione obietnice naszych wspaniałych kierasow/dyrektorów i innych spowinowaconych - którzy tabunami zlatują aby wystawić kolejna FV na doradztwo albo system. Ostatni uzdrowiciel który sue uchował spowinowacony ale nie z Jeremiasem obecnie cierpi katusze :-) wspólny wróg łączy nowa ekipę

BB
@@Excel - excel

Jest tak źle i nic z tym nie robisz? Myślisz że cokolwiek się zmieni od pisania narzekania tutaj? Idź i powiedz co ci leży na wątrobie. To nie są typy którym nie można nic powiedzieć. To oni są dla nas a nie odwrót

Dream
@@Excel - excel

Ewidentnie coś Cię boli w tej organizacji. I chyba tylko Ciebie. Jakieś zawiedzione ambicje? Jeśli ktokolwiek ma kontakty w tym środowisku, to próbuje je wykorzystać w dobrej wierze i celu. Nie jesteś "spowinowacony", więc cierpisz? Ciekawy jestem kto obecnie cierpi katusze, w Twoim mniemaniu.

Excel - excel
@Dream

No właśnie już niedługo i ja będę spełniał ambicje poza ta firma :-) Niespełnione ambicje :-) żartowniś z Ciebie i to zakładam ze jeden z tych Jere….. Za długo tu pracuje - szykujcie miękkie lądowanie sobie :-) Moje ambicje są takie ze widząc ta prace w dobrej wieże :-) boje się ze szybciej ten dach trzcinowy w stajniach spadnie aniżeli zadziała dobra wiara :-)

Dream
@Excel - excel

Z tym Jere... nie trafiłeś. Jest nas tu wiele osób z różnych stron i organizacji. Widocznie nigdy nie pracowałeś nad tym, by było lepiej i zgodnie z porządkiem, jaki dawno powinien być. Zgranie zespołu zawsze trochę trwa. Niestety przez/dzięki takim delikwentom jak Ty, ta firma wciąż musi się zmagać z niedogodnościami.

Alek

Firma zaczyna stukać ok dnie - i roznosi coraz większy chalas. Nie dość ze wspaniałe i doniosłe dyrektorstwo pod rządami dziadka doradcy oraz Szybkiego koziołka matołka swoj szczyt nieróbstwa osiągnął zenitu ! Czy Wlasciciele z Poznania ul Wichrowa nie widza co się odwala na ich włościach ? Czy naprawdę te ochłapy które im dają w postaci zysku wystarczy aby zasypać ich oczy piaskiem ? Ten koziołek matołek który jest tak szybki jak struś pędziwiatr - robi swoj (usunięte przez administratora) który rozbudowuje tak samo jak skorumpowane państwo (usunięte przez administratora) Doradców jak psów - a na palcach jednej ręki można sprawdzić kto jest naprawdę pomocny !!! Obudźcie się i to szybko !!!! Bo kolejny sezon orania ziemi na wiosnę ! Nie będę wspominał czasów które były - ale weźcie może odgrzebuje telefon do tego dyrektora który był jeden, dajcie mu pensje za tych obecnych wszystkich i módlcie się aby nie chciał odejść kolejny raz !!! Dno ! Czas Biegnie a jedyne ci się zmienia to ta pseudo kadra dyrektorów !

Sławomir
@Alek

Jak to dyrektorowanie odbija się na pracownikach? Widać to po pensjach? Ile Wam płacą? Bo o zatrudnienie chciałem tu pytać, ale nie wiem, czy warto.

@Sławomir

Myślisz bo ja nie hahah

Modric
@Alek

Ile razy w ostatnim czasie gadałeś o tym że swoim kierownikiem? Nie chcą słuchać czy marudzisz dla samego marudzenia? Da się z nimi wogole coś załatwić czy jest beton. Też myślę czy nie złożyć tam papiery bo coraz gorzej się robić.

Alek
@Modric

Do kogo się mamy zwracać ? Chyba wysłać maila przez excel bo piza ta ikona to za biurko nie wychodzą - oni ludzi nie kojarzą z którymi siedzą w biurze od 0,5roku. Wuja doradca siedzi na dotykach u SZYBKIEGO koziołka - a resztę tnie w h…. Jak może Kłamstwa w żywe oczy !!!! Teraz na tapecie jest smart”gowno” który na sile wpycha jego sprzedawca czyli dyrektor !!! To jest (usunięte przez administratora) ! Jedyne co powinni kupić to wóz asenizacyjny aby szybko wypróżniać bo ciagle się przelewa

@Piotr

pewnie zależy od kasy. a Ty na ile byś wycenił akceptowalność warunków skoro masz takie zdanie a ile ostatecznie jest?

Zostaw merytoryczną opinię o Meramont S.A. - Września

• Jak się pracuje w Meramont S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Meramont S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meramont S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Meramont S.A.
  • Kościuszki 14
    62-300 Września

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042