Opinie o Agencja Służby Społecznej Kościelak w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Agencja Służby Społecznej Kościelak. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Służby Społecznej Kościelak o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Służby Społecznej Kościelak w Gdynia

Roma

Ja mam zgoła odmienne zdanie o Agencji Służby Społecznej Kościelak. Po pierwsze umowa jest od razu, po drugie wypłata na czas, po trzecie nie ma czegoś takiego jak wypłata pomniejszona, po czwarte rozmowa kwalifikacyjna wygląda normalnie, tak jak każda rozmowa wyglądać powinna, a po piąte osoby które decydują się na podjęcie tego typu pracy powinny wiedzieć na co się decydują. Paca z osobami chorymi wymaga empatii i cierpliwości, a sądząc po tonie pisania niektórych osób na tym forum dochodzę do wniosku, że bardzo dobrze, że one tam nie pracują. Takim ludziom bym nie powierzyła opieki nad chomikiem mojego dziecka, a co dopiero nad osobą chorą!

Madd

Koordynatorki są świetne, uśmiechnięte pomocne i z sercem. Bardzo angażują się w sytuacje swoich klientów- podopiecznych. Pani Klaudi bardzo dziekuje za tyle uwagi i ciepła dla mojego tatusia. Oby więcej takich osób z powołaniem.

Cora

Chciałabym przestrzec wszystkich przed ta firmą. Rozmowa kwalifikacyjna to jakaś farsa. Kandydatów umawiają na tą sama godzinę , na dzień dobry każą wypełnić kwestionariusz osobowy łącznie z danymi takimi jak pesel, nr dowodu osobistego itd-choć nie wiadomo czy zostaniecie zatrudnieni. "właścicielka" odnosi się się do kandydata ordynarnie, nie zna pojęcia kultura osobista, co więcej jej strój wskazuje na to, że higiena osobista i chociażby czysty ubiór to kwestie zupełnie obce tej osobie. Cała "rozmowa kwalifikacyjna"- choć w moim odczuciu to za duże słowo odbywa się w jednym pomieszczeniu przy pozostałych pracownikach, kandydatach oraz mężu tej Pani. Właścicielka stwierdziła, że po co przeprowadzać rozmowę kwalifikacyjną wyjaśniająca jakiekolwiek warunki pracy- "pokaż czy w ogóle umiesz posługiwać się komputerem" po czym przez 10 minut przekrzykuje się z pracownicami gdzie macie usiąść przepisać dane do Excela. Totalny brak jakiejkolwiek kultury, ogólne wrażenie jakby się weszło do obory. Chwyciłam płaszcz i wyszłam bo to jedyne co można zrobić mając do czynienia z taką dziczą.

@Cora

Byłam świadkiem tego zdarzenia

oburzoa

Pani "właścicielka" firmy.... śmiechu warta. Tak jak poprzednik muszę stwierdzić, że wizerunek tej Pani wielce odbiega od tego jak powinien wyglądać i nie chodzi tu o tuszę owej Pani ale ogólny wizerunek zewnętrzny. Ponadto kobieta ta jest pozbawiona kultury osobistej. Byłam świadkiem jak pomiata a wręcz szmaci podwładnych. Miałam okazję poznać Panie koordynatorki przewijające się przez firmę ( nie dziwię się , że zmieniają się tak często. Ja osobiście nie wytrzymałabym z takim babskiem a to co ona wyprawia spokojnie podchodzi pod mobbing). Koordynator i chyba Pani Kierownik super babki sympatyczne pomocne zawsze udzielają odpowiedzi na pytania, im nie można nic zarzucić . tym bardziej szokujące jest to jak traktuje te kobiety. Dziwię się , że nikt z tym nic nie robi. tragedia. Do sądu z nią.!!

Brałeś udział w rekrutacji do Agencja Służby Społecznej Kościelak. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Służby Społecznej Kościelak - Gdynia

• Jak się pracuje w Agencja Służby Społecznej Kościelak?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Służby Społecznej Kościelak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Służby Społecznej Kościelak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Służby Społecznej Kościelak