Opinie o JD Kulej Olsztyn Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy JD Kulej Olsztyn Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie JD Kulej Olsztyn Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JD Kulej Olsztyn Sp. z o.o. w Gdynia

Szukam pracy i chciałem zapytać, czy ktoś słyszał o tym, czy nie potrzebują doradców tutaj znowu? Kojarzę, że oferty pracy były kiedyś, w 2021 jeszcze. Po latach żadnych nowych wakatów nie ma? Tak długo ludzie pracują i wszystko zajęte? Ciekawe, na ile umowy wydaje.

Mariusz Nowy wpis

Na jakie stanowisko chcesz aplikować?

Adam Nowy wpis

Chętnie bym złożył cv na stanowisko handlowca ale patrząc na opinie na temat dyrektora to jednak sobie odpuszczę.

nieznany

Czy Pan Andrzej O nadal obecny?

Firma JD Kulej Olsztyn Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy firma JD Kulej Olsztyn Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

A.R.

Tak

Zofia
@A.R.

A jakie są warunki zwrotu pożyczki?

Zofia

No to logiczne, raczej chodziło mi o inne detale. Jaka ma wysokość, terminy itp?

Ile jest zmian w JD Kulej Olsztyn Sp. z o.o.?

Wanda

W jakich godzinach są te zmiany? 6-14 i 14-22? Czy jak to wygląda? :)

Krzych

Nie polecam nie opiszę bo znaków zabraknie.

Jak się pracuje z ludźmi z JD Kulej Olsztyn Sp. z o.o.?

Zwierzęta tu nie pracują

Zwierzęta nie ale zarządza terrorysta który gnębi pracowników ( Pan Andrzej O.)

Bartek

Beznadziejna firma nie polecam nikomu zero kultury ze strony osób zarządzających, (usunięte przez administratora) i wyzysk tu się nie liczy pracownik tylko tabelka. A zachowanie przy klientach pseudo dyrektora żenujące człowiek bez kultury oraz braku szacunku do pracownika.

Adrian
@Bartek

Piszesz o rzekomym wyzysku w firmie JD Kulej Olsztyn, dlatego chciałbym dokładnie dowiedzieć się od Ciebie, co przez to pojęcie rozumiesz. Masz tu na myśli pracę, gdzie wynagrodzenie jest poniżej określonego poziomu? Chętnie fakt ten sprecyzuję dzięki Tobie, dlatego zachęcam Cię do rzetelnej odpowiedzi. Liczę na Ciebie.

@Adrian

Adrian to dyr zarządzający Andrzej O. To osoba przez którego ta firma nie rozwija i osoby odchodzą, a inni kandydaci wiedząc o tym nigdy tam nie przyjdą do pracy.

Bartek
@Bartek

Do powyższej wiadomości osoba zarządzająca to Andrzej O.

Co jaki czas w JD Kulej Olsztyn Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Dostaniesz jak wyrzucą dyrektora zarządzającego Andrzeja O.

Dzień dobry, poczytałem te wszystkie opinie i pragnę wyrazić swoją, ostatnio byłem na rozmowie na handlowca u Pana Andrzeja O. W trakcie rozmowy ten Pan cały czas się brechtał jakby miał coś głową. Mówił o takich sprawach które nie powinny mieć miejsca podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Z uwagi iż w tej branży jestem od kilku lat postanowiłem uzyskać informacji od innych osób, które znają tą firmę lub znają osobę zarządzającą w postaci Andrzeja O. Byli pracownicy nie zostawiają suchej nitki na tym człowieku (nie potrafi się zachować, ma problemy ze swoim zachowaniem nie szanuje pracowników, skłóca pracowników i wypiera się swoich słów które powiedział w rzeczywistości jest kłamca i fałszywym człowiekiem). Pragnę dodać, że obecni pracownicy też nie zostawiają suchej nitki na tym człowieku, dziwi mnie jedno dlaczego nowy właściciel zostawił tego człowieka czy w ogóle wie co dzieje się w jego firmie, czy firma ma mieć tak złe opinie tylko dlatego że zostawiła nieodpowiedniego człowieka na nieodpowiednim stanowisku. SZCZEŻE NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE DOPÓKI DOPUTY PRACUJE TEN PAN. Jest tyle dobrych i rzetelnych pracodawców, że tego należy omijać szerokim łukiem. Pozdrawiam Michał

Łukasz

Byłem kilka dni temu na przeglądzie, wzbudziła moje zainteresowanie osoba w wieku około 50 lat, mężczyzna, dziwnie zachowujący się, jakby pozjadal wszystkie rozumy. Człowiek ten wszystkich pouczał, na każdego z ciężko pracujących ludzi z potem na czole patrzył z pogardą, zwracał im uwagę nawet przy klientach w dosc arogancki sposób. Jak się dowiedziałem od pracownika, jest to Pan Andrzej, dyrektor firmy. Jeśli mam być szczery, współczuję takiego przełożonego, osoby bez kultury oraz bez podstawowej wiedzy jak zarządzać zespołem, zespołem ludzi którzy pracują na dobre imię firmy i pozytywne opinie klientów. Pozdrawiam i życzę zmian w zarządzie

Pojawiłem się w serwisie i okazało się że przy kupnie samochodu miałem dostać pakiet serwisowy za 2500zl i niestety nie otrzymalismy tak szanuje klientów kia Olsztyn a szczególnie Pan który sprzedał mi samochód tak że uważajcie moi drodzy na chwyt sprzedajacych

Prawie pracownik

Kilka miesięcy temu byłam na rozmowie rekrutacyjnej w tej firmie - i całe szczęście, że nie zostałam przyjęta. Pan dyrektor wypytywal o bardzo prywatne sprawy, o które w ogóle nie powinien pytać, przy okazji dowiedziałam się czemu odszedł administrator sprzedaży. To jest karygodne, żeby o takich sprawach opowiadać zupełnie obcym ludziom. Byłam wypytywana również o prowizję przy sprzedazy w poprzedniej firmie, oraz dosłownie wysmiana za obecne miejsce pracy, które wg pana dyrektora jest piramida finansowa. Rozmowa przeprowadzona na bardzo niskim poziomie, odniosłam wrażenie że pensja miałaby być wypłacana z łaską (jak pani robi różnicę te 300 zł to ok, bo dla nas to nic takiego). Zero kultury osobistej i ogłady. Nie, nie i jeszcze raz nie.

Mariusz

To Andrzej nadal pełni funkcję dyrektora?

Witam, nadal nic się nie zmienia w naszej firmie jest coraz gorzej i zero reakcji ze stronu właściciela. Pan Andrzej O. nadal tylko kłamie i jątrzy między pracownikami. Odchodzą cały czas dobrzy pracownicy, a on niezatapialny i najmądrzejszy, ale trzeba pamiętać, że KARMA powraca. Ostatnio odeszło dwóch handlowców oraz dwie osoby z serwisu i szykują się następne odejścia. Ciekaw jestem kiedy nasz właściciel przejrzy na oczy i pogoni wreszcie tego człowieka. Być może o niczym nie wie co się dzieje u niego w firmie, nie mamy co sprzedawać bo nie ma samochodów, których ten wspaniały zarządzający nie pozamawiał, bo podobno prezes się nie zgodził, tak nam mówił. Wszyscy się boją cokolwiek powiedzieć, gdyż donosicieli też nie brakuje. Ta firma to wielka porażka pod przewodnictwem nieomylnego Andrzeja O.

Stary Klient

W tym przypadku powiedzenie "...ryba psuje się od głowy.." chyba jak najbardziej pasuje. Osobiście wszystkie fordy staram się serwisować po za serwisem Ford Olsztyn. Ostatnio byłem w JD Kulej w Olsztynie i miłe zaskoczenie, nareszcie wywalili kierownika serwisu. Ile trzeba mieć w sobie tupetu by "zmęczenie" i woń przeżartego alkoholu tłumaczyć cukrzycą i bólem kręgosłupa! Klienci to nie idioci i widzą więcej niż się wydaje. Szczególnie, gdy ktoś jest trzeźwym alkoholikiem. Mam nadzieję, że zrobią też porządek z dyrektorem salonu, który nie ma pojęcia co to znaczy kultura w biznesie (nie wspominając o osobistej) i poziom obsługi klienta. Kiedyś to był najlepszy salon, teraz to porażka. Z całego serca życzę pracownikom tego salonu zmian na lepsze, bo potencjał jest. Mam nadzieję, że nadejdą te czasy, kiedy będę kupował samochody w Olsztynie. Pozdrawiam i życzę najlepszego!!! Klient

Cześć! Jakiego wykształcenia/doświadczenia wymaga się tu od serwisantów aut?

Ford serwis
@Marcin

Umiejętność czytania i pisania. Zdolnści manualno-techniczne dodatkowym atutem.

Dawid

Ale przecież firma ma dobrą opinię , może komuś zabrakło chęci do pracy, ja polecam fajna firma.

były
@Dawid

Niestety firma a dokłądnie Oddział w Olsztynie pod wodzą nieomylnego i olewajacego dyr Andriu jest mega słaba. Zero szkolen, pomocy. Klientów nie ma ani działan marketingowych. Uwaga dla poszukujacych pracy ! W okresach od pazdziernika do kwietnia niestety na salonie jest bardzo zimno (swetry, kurtki). Ogrzewanie dyr wyłacza bo oszczedza, w dzien kaloryfery sa letnie, no chyba ze pracujesz w ksiegowosci gdzie dziewczyny właczaja farelki.

Fritz
@były

Andrzej - mierny ale wierny. Ford nigdy nie odniesie sukcesu jeśli dryguja takie osoby

Transit.
@Dawid

Raczej miała. Auto po naprawie gwarancyjnej wraca następnego dnia na lawecie. Doradca wkręca, że kuna zjadła przewody. Okazuje się, że wada fabryczna. Skrzynia biegów trzy razy rzeźbiona, nadal nie pracuje prawidłowo. Dramat

Fan Ford - stary klient

Z tego co widzę, to komentaże negatywne są wg mnie prawdziwe. Jestem klientem Forda w Olsztynie praktycznie od zawsze, pamiętam jak byli jeszcze w innych lokalizacjach Olsztyna. Pamiętam Pana Albańczyka, świetnego doradcę serwisowego i wielu innych pozytywnych ludzi, którzy tam pracowali. Pamiętam salon za czasów poprzedniego właściela i to był wtedy salon. Tak wtedy, bo to co jest teraz, to wg mnie jakaś kpina. Mam nadzieję, że zarząd JD Kulej przejrzy wreszcie na oczy i zrobi w Olsztynie porządek z dyrektorem Andrzejem i wiecznie "zmęczonym" kierownikiem serwisu. Wg mnie to najgorszy salon z jakim miałem "przyjemność" współpracować. Jedynie Pani Jola z recepcji zasługuje na 5 gwiazdek, bo zawsze swoim uśmiechem i kompetencją ratuje sytuację. Odradzam wszystkim tego miejsca. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o JD Kulej Olsztyn Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w JD Kulej Olsztyn Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JD Kulej Olsztyn Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JD Kulej Olsztyn Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JD Kulej Olsztyn Sp. z o.o.