Opinie o Agencja Służby Społecznej Kościelak w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Agencja Służby Społecznej Kościelak. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Służby Społecznej Kościelak o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Służby Społecznej Kościelak w Gdynia

Astoria

Jak zaczynasz swoją pracę jako opiekunka to przede wszystkim musisz ukończyć odpowiednią szkołę. Natomiast życie weryfikuje wiedzę, umiejętności i empatie opiekunek do drugiego człowieka. PRacując poprzez doświadczenie zdobywasz wiedzę praktyczną i nowe umiejętności.

Temida
@Astoria

Szkoda tylko, że wiele osób takiej prostej rzeczy nie moze zrozumiec.

Fifi

Nie polecam tej firmy opiekunek do starszej osoby ktory lezy ma odlezyny praktycznie jest juz roslinka opiekunka smierdzi papierosami ,rak nie myje maseczki nie zaklada wpycha lekarstwa na sile do buzi ,po kilku dniach podopieczna wyladowala z takimi idlezynami ze wycieli skore bo nie bylo mozna ratowac juz po 2 tyg podopieczna zmarła w dniu śmierci do czego opiekunka namawiala to już w głowie się nie mieści. Sprawa została przekazana do izby lekarskiej omijać ta firmę szerokim łukiem

Walkiria

Polecam zarówno w zakresie opieki jak również cateringu, wsparcia psychologicznego i fizjoterapii.

Opiekun
@Walkiria

Ta wsparcie chyba do wykończenia podopiecznego a catering do śmieci idzie

Renia

Firma opiekuńcza jak wiele innych. Tu dodatkowo mają catering i fizjoterapie.

Romka
@Renia

I to całkiem niezły catering jak za tę cene.

Opiekun
@Romka

Taki nie zły catering że do śmieci idzie

Brałeś udział w rekrutacji do Agencja Służby Społecznej Kościelak. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
Alina

Ocena moja z perspektywy klienta jest bardzo dobra. Bez uwag co do pani która do nas przychodzi.

Teresa

Gdyby nie placówki takie jak ta to połowa z was narzekającaych musialaby się zwolnic z pracy żeby móc opiekowac sie chorym czlonkiem rodziny.

i+Ilona

Opieka wykwalifikowana i dla mnie to sie tylko liczy. Oddaje mame pod opieke w dobre rece i bedąc w pracy nie myślę co chwilę, czy z mamą wszystko w porządku, bo wiem ze tak jest.

Marzena

Mówcie co chcecie, ale fizjoterapeutów i psychologów mają bardzo dobrych.

Zofia
@Marzena

O tak i bardzo dobrych rehabilitantów i smaczny catering.

Wiecie czy Agencja Służby Społecznej Kościelak udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Tarina

A jak można się opiekować chorymi zdalnie? Nie rozumiem :/

Anita

@Marysia Nie bez kozery firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy.

Nina

Jakie wymagania ma firma wobec nowych pracowników, co trzeba wiedzieć?

Kotka psotka
@Nina

Trzeba mieć kwalifikacje i doświadczenie jako opiekunka. Pozostała kadra czyli np. fizjoterapeuci muszą mieć rzecz jasna skończone studia. Czy są teraz przyjęcia to nie wiem, ale mogę podpytać opiekunki która chodzi do mojego taty :)

Agencja Służby Społecznej
@Nina

Jeśli jest Pani zainteresowana pracą proszę o kontakt: asskaszuby@onet.pl tel. 693 226 777 Pozdrawiam

Janek

Jak można załatwić sobie pracę w firmie? Jakie zarobki średnio wychodzą?

Agencja Służby Społecznej
@Janek

Witam, w sprawie pracy proszę o kontakt: asskaszuby@onet.pl tel. 693 226 777 Pozdrawiam :)

Jasiek

Trzeba im przyznać jedno - mają dobrze dobraną kadrę pracowników mających doświadczenie w opiece nas chorymi ludźmi.

Cyska

Jeżeli naprawdę potrzebujesz pomocy to tutaj ją dostaniesz.

ulag
@Cyska

Dzień dobry, jestem zainteresowana praca w Agencji Służby Społecznej , próbuję znaleźć kontakt do biura w Gdyni , ale bez powodzenia. czy mogę liczyć na pomoc?

Kajka
@ulag

Zadzwoń po główny numer https://www.assopieka.pl/kontakt Na pewno podadzą ci wszystkie potrzebne informacje.

Maria

Istotą tego forum jest między innym wzajemna pomoc. Dlatego dobrze, że Ty zechciałaś podać te informacje użytkownikowi @ulag. Jesteś na pewno zatrudniona w Agencji Służby Społecznej Kościelak. Może w związku z tym dysponujesz wiedzą na temat tego, czy organizują jakieś staże dla młodych osób?

Agnieszka
@Maria

Przyjęcia są dosyć często, bo jest duża liczba podopiecznych.

Litsa
@Agnieszka

Liczba podopiecznych stale rośnie stąd potrzebują więcej opiekunek. Swoją drogą gdyby ich opieka nie była na wysokim poziomie, to nie byłoby tak dużego zainteresowania usługami opiekuńczymi.

gregory
@Litsa

LITSA I co z tego że pracują tam miłe pani i panowie jak nie są doceniani Zero motywacji do dalszej lepszej pracy Za pracę w niedziele i święta taka sama stawka O premiach zapomnij nawet dla super docenianych opiekunów pracujących bez dnia wolnego 31 dni w miesiącu...Gdyby chociżz za harówę w dni świąteczne było większe wynagrodzenie A tak Święta Bożego Narodzenia -W pracy ... Nowy rok , Wielkanoc ... Czy to normalne Gdy prosiłem o jeden weekend wolny...pani koordynatorka odpowiada A kogo ja tam wyślę.. Nie mam ludzi do pracy ,,Czas zmienić pracę ...

Agnieszka
@gregory

Napisałeś dokładnie to samo w opiniach pod warszawską placówką. Nie ma w tej firmie 31dniowego miesiąca pracy. Nie siej zamętu.

kloe

czy przyjmują do pracy opiekunki ,czy jest nabór? bo na stronie nie ma ogłoszeń o pracę dla opiekunek .tel nie odpowiada,

Maria

@Telma Może zatem poprosisz mamę, żeby sama wypowiedziała się tu na temat pracy w Agencji Służby Społecznej Kościelak? Takie informacje "z pierwszej ręki" są najbardziej pomocne dla osób, które szukają tu konkretnej wiedzy o tym pracodawcy. @Wrona Opiszesz nam warunki panujące w tej firmie z własnej perspektywy? Może poszukują teraz kandydatów do pracy?

Opiekunka

Dzień dobry Moje zdanie jest takie : KIEROWNICZKA P Urszula nie zna się na ni czym. Jest bardzo nie miła i narusza prawa człowieka. Nie zależy jej na zatrudnieniu dobrych opiekunek a także na dobrej opiekę podopiecznych. Nie POLECAM.

Telma
@Opiekunka

Chyba ci się Agencje pomyliły! Moja mama pracuje tam od wielu lat i nigdy nie słyszałam o podobnych sytuacjach.

Wrona
@Telma

Nie wiesz co to Black PR? ;) Pełno tutaj płatnych negatywnych opinii i nie mam tu na myśli tylko tej konkretnej firmy.

Maria

@Opiekunka Bardzo Cię proszę, żebyś nie używała tutaj danych personalnych konkretnych osób. Jak długo jesteś zatrudniona w Agencji Służby Społecznej Kościelak? W jaki sposób Kierowniczka narusza prawa człowieka? Bardzo proszę, abyś wyjaśniła nam te kwestie i, jeśli faktycznie jest tak, jak piszesz, to trzeba to gdzieś zgłosić. Jak sądzisz?

Maria

@Roma @Oburzona Serdecznie Wam dziękuję za to, że postanowiłyście pomóc innym użytkownikom forum, wyrażając swoją opinię na temat pracy w Agencji Służby Społecznej Kościelak. Jak długo już tam pracujecie? Piszecie o wielu aspektach związanych z tym pracodawcą, jednak żadna z Was nie poruszyła kwestii o ubezpieczeniu zdrowotnym - czy je agencja zapewnia?

Lalla
@Maria

Oczywiście, że zapewnia. Każdy pracownik podpisuje umowę o pracę i ma odprowadzane składki do US i ZUSu.

@Lalla

Ja pracuje tam koło dwóch lat. Wszystkie składki są odprowadzane, mimo umowy zlecenie, pracownicy maja płatne zwolnienia lekarskie. Wypłata zawsze jest przed czasem, z czego dużo osób nie zdaje sobie sprawy, gdyż na umówię jest do każdego 20-tego danego miesiaca. A jeszcze nigdy nie była pozniej niż 12-tego. Opiekunki pracujące w firmie to cudowne, pracowite kobiety. Nie oczerniamy wszystkich pani @kruliczek tylko dlatego, ze pani w tej firmi nie wyszło, pani D. Bo doskonale wiem kim pani jest, osobiście musiałam panią zwolnic ze względu na narażenie zycia i zdrowia podopiecznych. A tylko ich bezpieczeństwem się kierujemy. Pozdrawiam serdecznie.

Kruliczek

Witam. Osobiscie nie polecam tej firmy. Panie Kordynatorki ktore tam pracuja sa ordynarne,przychodzi sie do mowia siadac tam... Ogulnie wyplata nie na czas i pomniejszona,placa najmniej 13,70zl brutto na godzine. Rozmowa kfalifikacyjna totalne dno. Roznosza plotki o chorych i pracownikach zamiast zajac sie swoja praca.... Uciekajcie sa inne firmy ktore szanuja dobrych pracownikow!!!!

Oburzona
@Kruliczek

Oczy bolą jak się czyta te opinie. Tymbardziej ze jest wyssana z palca. Mam nadzieje ze pani nie zatrudniła się w tej firmie. Bo aż serce by pękło ze ktoś taki miałby pracować z osobami chorymi...

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Służby Społecznej Kościelak - Gdynia

• Jak się pracuje w Agencja Służby Społecznej Kościelak?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Służby Społecznej Kościelak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Służby Społecznej Kościelak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Służby Społecznej Kościelak