Opinie o S&P Construction Services Sp. z o.o. w Szczuczyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy S&P Construction Services Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w S&P Construction Services Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S&P Construction Services Sp. z o.o. w Szczuczyn

Teresa Nowy wpis

faktycznie jak ktoś pisał nie doceniają tu ludzi i słabo płaca? czyli podwyżek nie ma ani nic? a obecnie to jakie stawki tu oferują i za jaką konkretnie pracę?

andrzej Nowy wpis
@Teresa

Po dwóch latach 150zł

Jak szefostwo w S&P Construction Services Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Andrzej Nowy wpis

Uwierz że nie warto zawracać sobie głowy tą firmą, zero docenienia, wykorzystywanie i marne zarobki

Ja jako były pracownik S& P wyczulam tych którzy by chcieli pracować lub interesują się tą firmą, że w tej firmie nie jest dobrze, nie ma zgrania między pracownikami. Względy mają jedynie (usunięte przez administratora) szefa z Siedlec, i tylko oni są wysłuchani, i ich opinia i zdanie się liczy, co chodzi o pozostałych lub nowo przyjętych pracowników nie mają nic do powiedzenia. Co chodzi o formę zatrudnienia proszę zapomnieć o normalnej umowie, tylko i wyłącznie umowa zlecenie, a na rozmowie telefonicznej lub osobistej obiecanki, że będzie umowa o pracę. Umowę o pracę mają jedynie (usunięte przez administratora) prezesa Piotra K., (tj. około 7 lub 8 osób). Wychodzi na to, że prezes z Białegostoku nie ma nic do powiedzenia, albo jak krąży opinia wśród starych pracowników, że jest fałszywym przyjemniaczkiem, natomiast prezes z Siedlec to przykład bezwzględnej arogancji. Zrobili się wielkimi prezesami, a byli zwykłymi pracownikami na posyłki w Polimex. Co do kwater to jest nędza i rozpacz (speluny). Charakter pracy to taki, że jak inna firma nie chce to bierze ją S&P. Ludzie nie polecam tej firmy. Powtarzam jeszcze raz ten wpis ,bo administrator usunął niektóre wyrazy uznane za obraźliwe ,ale trudno użyć innych słów.

Ryszard : ogarnij się podszyłeś się pod pseudonim jako Ryszard i wypisujesz głupoty, że jest w porządku. Ja jako były pracownik S& P uświadamiam ciebie jak i innych, którzy by chcieli pracować lub interesują się tą firmą, że w tej firmie nie jest dobrze, nie ma zgrania między pracownikami. Względy mają jedynie (usunięte przez administratora) szefa z Siedlec, i tylko oni są wysłuchani, i ich opinia i zdanie się liczy, co chodzi o pozostałych lub nowo przyjętych pracowników nie mają nic do powiedzenia. Co chodzi o formę zatrudnienia proszę zapomnieć o normalnej umowie, tylko i wyłącznie umowa zlecenie, a na rozmowie telefonicznej lub osobistej obiecanki, że będzie umowa o pracę. Umowę o pracę mają jedynie (usunięte przez administratora) prezesa Piotra K., (tj. około 7 lub 8 osób). Wychodzi na to, że prezes z Białegostoku nie ma nic do powiedzenia, albo jak krąży opinia wśród starych pracowników, że jest fałszywym przyjemniaczkiem, natomiast prezes z Siedlec to przykład (usunięte przez administratora) i arogancji. Zrobili się wielkimi prezesami, a byli zwykłymi pracownikami na posyłki w Polimex. Co do kwater to jest nędza i rozpacz (speluny). Charakter pracy to taki, że jak inna firma nie chce to bierze ją S&P. Ludzie nie polecam tej firmy.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie S&P Construction Services Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Ryszard

Patrząc jaki spokój panuje na forum pracowniczym to można wyciągnąć jeden wniosek, jest dobrze i ludzie nie narzekają na pracę w firmie.

Nie polecam. Stawki słabe. Warunki bardzo słabe. Kierownictwo tragiczne. Firma nastawiona na wyzysk. Zrób robotę a potem nara a jak upomniasz się o coś ci było obiecane ale nie na piśmie to woda w ustach a jak ktoś bardziej stanowczo się upomni to cię na kasie przekręca to sami ich „stali” pracownicy mówią

Robert J.

Byłem, wróciłem i te wszystkie negatywne opinie to prawda. Szkoda czasu i nerwów.

Tomasz
@Robert J.

Możesz napisać coś więcej? Widzę że nie masz pozytywnej opinii na temat S&P Construction Services, jednak co sprawiło że oceniasz firmę w ten sposób? Liczę że powiesz mi coś o zarobkach, ciekaw jestem jakiej pensji można tu oczekiwać.

Tedy

Wyjazd do pracy nie jest wyjazdem na urlop. Tam się ciężko pracuje i dobrze zarabia, polecam.

El monter

Właśnie wróciłem z budowy w UK, większość z tych negatywnych opinii to prawda, doświadczyłem tego na własnej skórze, zwłaszcza nastawienia, podejścia szefostwa do pracowników - dno... Gdy zadzwoniłem z problemem mieszkaniowym (nie chciałem spać w zagrzybionym pokoju, pominąłem już fakt iż 3-osobowym). W słuchawce od prezesa usłyszałem "jak ci nie pasuje to się pakuj i jedz do Polski"... dno. dno. dno. Podziwiam ludzi, którzy pracują w tej firmie "na stałe" i znoszą takie traktowanie... za te ich śmieszne stawki pracy jest pełno w innych firmach gdzie doceniają pracownika i nie traktują go ja śmiecia.

Spawacz

Miałem w ten weekend wyjechać od nich do Anglii, okazało się pracuje tam kolega z którym wcześniej pracowałem - zadzwoniłem przed wyjazdem do niego i zrezygnowałem z wyjazdu... Kolega, który tam pracuje od kilku tygodni powiedział, że ucieka/zwalnia się i będzie szukał innej pracy - powód: Tragiczne warunki mieszkaniowe po 2-3 osoby w pokoju, materace bez łóżek na ziemi, grzyb na ścianach, dodatkowo dowiedziałem się o jakiś dziwnych kombinacjach umowy polskiej i angielskiej z dwóch różnych firm.

Krzysztof

Pracowałem przez tą firmę w Anglii ale tylko do pierwszej wypłaty. Firma robi jakieś dziwne rozliczenia kombinacja polskiej i angielskiej umowy. Po zjeździe do Polski okazało się że nie zostałem nawet zgłoszony do ZUS. Ciekawe co by się stało w momencie jakiegoś wypadku na budowie? Jest wiele "normalnych" firm, które normalnie ubezpieczają pracowników. Podejścia do "szefostwa" do pracowników nie będę komentował ale od ludzi, którzy pracują tam dłużej nasłuchałem się wiele żenujących opowieści. Nie polecam ! (usunięte przez administratora)

spawacz

Banda oszołomów, oszustów i wyzyskiwaczy. Prezes Piotr (usunięte przez administratora) bez honoru, pijaczek i zakamuflowany alkoholik w rozciągniętej koszulce i obrośnięty tłuszczem (usunięte przez administratora) Powodzenia wszystkim pracującym przy rozliczeniach z podatków!

Ula

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki?

Ekipa S&P

Drogi (usunięte przez administratora) (Jasiu, Karolu czy pod jakim innym podszytym nickiem napiszesz jeszcze swoje fake posty - wyjdzie szybko w praniu). Jako ekipa S&P życzymy Ci dużo odwagi, żebyś zdobył się w końcu i napisał post jako Łukasz, były pracownik, zwolniony dyscyplinarnie za swoje wieczne ślizganie się i kombinowanie. Rozumiemy, że brak funduszy za "nic nie robienie", które zostało zakończone musi bardzo boleć i swój żal starasz się przelać tutaj, ale rób to proszę otwarcie pod swoim imieniem. My mamy się dobrze, biuro i budowa jest mega-szczęśliwa, że zabieg usunięcia wrzoda na tyłku mamy już dawno za sobą. Czy potrafiłbyś wymienić chociaż jedną osobę z biura czy budowy, która żałuje, że Tobie podziękowano? My nie tęsknimy, nie będziemy pluć jadem pod krypto Nickami, a dla Ciebie i cichego kompana Franka przesyłamy serdeczne, można by powiedzieć prawie papieskie życzenia: "Pozdrawiamy Was Ciule:-)"

Jaś

Uważać na nich. Kolega miał już problemy z ZUSem i US przez ta firme. Pracował cały czas za granicą a w ZUSie dowiedział się, że dwa-trzy tygodnie z każdego miesiąca był zgłoszony i rozliczone, że pracował w kraju. Na PIT widniały jakieś śmieszne stawki. 44zł netto za godzine, mieszkanie w śmierdzącej norze, oszczane materace na podłodze. Kierownik budowy alkoholik nie myje się tygodniami.

Karol

Tomek potwierdzam twoje zdanie. Byłem od nich w Anglii. Prezes piotr oszolom, sknera, jakich mało. Dali mi angielska umowe i nigdy żadnych składek nie odprowadzali w Uk - sprawdzałem. Pejlip gdzie wszędzie stoją zera. Frajerskie stawki i praca po 12h po normalnej dziadowskiej stawce. OMIJAĆ TO DZIADOSTWO

@spawacz Tomek Myślę, że konkurencja inspirowała do pisania takich tekstów!!!

spawacz Tomek

Omijać szerokim łukiem !!!(usunięte przez administratora) tragiczne warunki mieszkaniowe. Chora dyrekcja. Najlepiej by wysyłali ludzi wagonami bydlencymi i zakwaterowaliby ludzi w szalasach. W jednym pokoju po kilka osób. jedno łożko od drugiego pół metra. Rzucają ludzmi jak psami, tydzien tu tydzień tam. nie płacą za przestoje. nie płacą za czas w podrózy. zero dodatku za kierowanie autem z bandą pijaków przez 20 godzin non stop! byłem raz i nigdy wiecej!

Robert

Czy firma normalnie funkcjonuje? Tak rzadko tu piszecie.

scaffolder

oszusci,telefon nie odpowiada od kilku tygodni,wyłudzaja dane osobowe,ja juz zgłosiłem na policje ta niby firme.

@scaffolder

hehehehhe

Zostaw merytoryczną opinię o S&P Construction Services Sp. z o.o. - Szczuczyn

• Jak się pracuje w S&P Construction Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S&P Construction Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S&P Construction Services Sp. z o.o.?

S&P Construction Services Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 19 ocen.

S&P Construction Services Sp. z o.o.