Opinie o Lark Leisure Homes Sp. z o.o. w Darłowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lark Leisure Homes Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lark Leisure Homes Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lark Leisure Homes Sp. z o.o. w Darłowo

nastawionapozytywnie123

Jestem pracownikiem działu handlowego już ponad rok i nie mogę się zgodzić z poprzednią opinią- darlowo2018. Dobrze wiem kto to napisał, mój kolega zza biurka. Niestety człowiek bardzo zakompleksiony, sam jest byłym alkoholikiem, zazdrosnym o wszystko i wszystkich. Szczerze, bardzo mi go szkoda, bo sam nie może sobie poradzić ze swoimi emocjami. Nienawiść do ludzi chyba go zniszczy. Kolego mój drogi weź się lepiej do pracy! Miej używek, więcej zajmowania się rodziną, a będzie dobrze! Ja jestem bardzo zadowolona, rozwijam się zawodowo, mam możliwość podróżowania po świecie, cieszy mnie, że firma się rozwija. Najłatwiej jest krytykować.

@nastawionapozytywnie123

Witam drogiego dyrektora (przypomnijmy - długi tułów/krótkie nogi). Po godzinach zebrało się na pisanie tych pochwał firmy? "Podróżowania po świecie?" Znaczy wyjazdy na dwa targi branżowe? Chyba ze dwa razy?

Nastawionapozytywnie123
@1234

Mylisz się kolego Wojtku, nie jestem dyrektorem.

obojętnaelektrycznie
@Nastawionapozytywnie123

He he! Jak już dyrektorstwo z tzw akwarium nie daje rady to wysyłają Anetkę, krewną właścicieli firmy? Niestety negatywne opinie o firmie nie biorą się ze złośliwości uczestników tego forum. Dyrektorzy i dwójka krewnych (A.B. und M.B.) to wtyki zarządu budujące swoją wątpliwą pozycję na donosach i obrabianiu ży.ci bardziej kumatym. Czyli w zasadzie każdemu :) Pozdrawiam An..ko :)

były

zwykła partyzantka,niechlujstwo,kiepska płaca- ogólnie nie polecam

Ex Worker Tom

Witam, Pracowałem w Larku przez kilka miesięcy. I muszę powiedzieć,że ... bardzo fajnie mi się tam pracowało. Co do szefostwa, to z niejednego pieca chleb jadłem i nie zauważyłem żeby traktowanie było nie fer. Było chwilami gorąco gdy moje błędy zostały wytknięte, tak jak błędy innych -przy podsumowaniu. Ale było to profesjonalnie zrobione w taki sposób aby umożliwić nam poprawę siebie. Szefostwo, zwłaszcza CEO, widzało nasze błędy ALE i zalety (a to się rzadko zdarza ). Mimo iż tam nie pracuję, mogę powiedzieć, że ekipa jest tak zgrana jak nigdzie indziej. Że ludzie z fabryki, robotnicy z produkcji czy sekretariat, bardzo miło się do siebie odnoszą i współgrają. Nie spotkałem takiego miłego miejsca pracy nigdzie indziej. Płaca była zacna, jak dla mnie, wynagrodzenie - ponad normę. Jak trzeba było to był tydzień urlopu. Po targach było wolne, w święta też. Wyjazdy do Niemiec na szkolenia za grubą kasę.I wszystko legalnie na papierze. W tej części świata - na odludziu - nikt tak nie daje. Ale jak ktoś w swoim życiu w poważnej firmie nie pracował, to i będzie biadolił o tym jak mu źle było jak mu ktoś niekompetencje wytkną - Jak się jest nierobem, to się nie ma co dziwić że ktoś później ci wytknie niekompetencje. Ja wiem, że rozstałem się normalnie i że mogłem liczyć na wsparcie od ludzi, którzy mogli się wypiąc kiedy tylko chcieli - ALE NIGDY TEGO NIE ZROBILI. A z ludźmi, których tam poznałem, mam miłe stosunki do dziś. Więc jeśli jesteście ambitni, Jeśli znacie języki, Jeśli nie boicie się wyzwań czy tego że praca wydłuży się o pół godz. A macie ambicje na zarabianie dwa razy tyle co gdzie indziej. To walcie tam śmiało - Ale nie wszystkich przyjmą. PS: Jestem Tom i nie pracuję już tam, więc i nie miał bym po co kłamać. A chętnym życzę powodzenia.

Wang
@Ex Worker Tom

Głąbie piszesz "nie fer" jak prostak a nastepnie uzywasz sformuowania CEO (prezes) co jasno sugeruje, że jestes wynajetym trolem robiącym dobrą opinie bo albo jestes prostakiem albo najemmikiem ktory sie w swojej korporacyjności zapomniał językowo???????????????????? AMEN

Obecny pracownik

LARK FACTORY to super firma. Ale jak widać niektórzy tylko narzekać potrafią

Dart wader
@Obecny pracownik

Pokaż mi gdzie wielmożny pan klin l. jest wpisany jako osoba np. współwłaściciel,dyrektor, manager czy sprzątaczką A trzęsie firma w sposób tyrański

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta w firmie Lark Leisure Homes Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Rob...

O a co to , pomysły na chwalebne opinie się skończyły ,czy biuro ma wolne ?. Takie niedopatrzenie - wstyd ;)

Lucky Luck
@Rob...

He he he Mądry zauważy daty wpisów tych peanów chwalebnych????????????????????????????

Despacito

Pracuję w tej firmie od jej samego początku i z upływem lat jest o wiele lepiej niż na początku. Można się rozwijać, a każdy przejaw kreatywności jest dobry. Wcześniej trzeba było zrobić swoje i tyle, jak chciałeś coś dodać od siebie to szefostwo patrzyło na tym krzywym okiem. Także w porównaniu do dawnych czasów - niebo i ziemia

donchichot
@Despacito

Z upływem lat ,dobre.Produkcja działa od ok.15 miesięcy.Za silne prochy bierzesz do kawy.

Pinokio
@donchichot

On juz nie przyjmuje doustnie ON SOBIE JE WCIERA W TUŁÓW????

Miś Kolabor

Widze tutaj morderczą prace niejakiego wojciecha derektora handlowego (dlugi tulow krotkie nogi) Jaką on ciezka prace wykonal zeby rozbielic wizerunek tej firmy Coż.....mozna zatrudnic pisarzy i robi sie biało w kartotece???????????????????? firmy Niestety za duzo podobnych slow uzytych w opisach No i takie spostrzezenie ..... malo jest tak wylewnych pracownikow ktorzy siedza na go work i sledza opinie i jak lwy bronią pracodawcy Te wpisy to raczej wolanie o pomoc

Dickon

Wcale nie jest taka zła płaca jak każdy uważa. Radzę się przekonać na własnej skórze. Ja pracuję już od dobrych kilku lat i sobie chwalę.

Tobi
@Dickon

Glabie Od paru lat? Co ty pier...lisz skoro produkcja ruszyla chyba w polowie 2016 roku Nie klam (usunięte przez administratora)

toffi

Pracuje w firmie Lark Factory już od 5 lat i sobie bardzo chwalę. Jeśli ktoś jest zdeterminowany i sumiennie wykonuje swoją pracę to można awansować na wysokie stanowiska.

ktoś
@toffi

A firma funkcjonuje od 2 - 3 lat......dobre......he...he....

po prostu pracownik

Co do zarobków to zależy od stanowiska, stażu pracy, ale i doświadczenia na danym miejscu, bo jak przyjdzie technolog pracujący w zawodzie parę lat to dostanie lepszą kasę niż taki świeżak prosto po szkole.

Robert
@po prostu pracownik

Technolog w tej firmie nie pracuje

...

Podejście do pracy na produkcji każdy ma inne. Ja spróbowałam i nie żałuje. Zarobki zadowalające, a atmosfera pracy przyjazna.

wąchocki z wąchocka

Trzeba wybrać zakład, który dba o pracownika. W tym , w którym teraz pracuję właśnie tak jest. Polecam!

Projekt X.

Pracuję tutaj od miesiąca i jak na razie bardzo sobie chwalę. Szef bardzo przyjazny i idzie na rękę. Zarobki ok.

Benio

Praca w firmie Lark Factory nauczyła mnie systematyczności i cierpliwości. Nie chciałbym już pracować gdzieś indziej.

Zarobki jak najbardziej na plus. Atmosfera w pracy bardzo przyjemna, polecam spróbować podjąć się tej pracy.

hAAnari

Jezuuu ja nie będę tak słodził bO To poprostu praca, zwykła, nazwyklejsza. Ale też nie jakiś kołhoz . Dla mnie bez szału ale jest za co życ i nawet na przyjmnosci starczy. Zwykły zakład pracy.

kuzior

Jest O.K. Polecam.

psycho 666

W porząsiu, w porządalu, wszystko tak jak być powinno, zgadza sie z umową. Nic mnie tu nie zaskoczy, bo wiedziałem dokąd idę. I bardzo dobrze zrobiłem, bo u konkurencji jest źle, ooooj źle. !!!

Czy ktoś wie czy jest teraz rekrutacja w tej firmie? Chciałbym złorzyć CV bo widze że warto. Z gury dzięki za odpowiedź.

Lotek

Warunki są tutaj bardzo na poziomie. Ja byłem zadowolony idąc tutaj na rozmowę o pracę, jak oddzwonili i zaprosili mnie do współpracy byłem jeszcze bardziej zadowolony i teraz też uważam, że dobrze trafiłem. Szukam jakichś minusów i jedynce to to mogłyby się godziny pracy trochę zmienić. Ale to tylko tyle, a nie jest to jakiś wielki minus.

Zostaw merytoryczną opinię o Lark Leisure Homes Sp. z o.o. - Darłowo

• Jak się pracuje w Lark Leisure Homes Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lark Leisure Homes Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lark Leisure Homes Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lark Leisure Homes Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 85 ocen.

Lark Leisure Homes Sp. z o.o.