Opinie o Lark Leisure Homes Sp. z o.o. w Darłowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lark Leisure Homes Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lark Leisure Homes Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lark Leisure Homes Sp. z o.o. w Darłowo

Rubik

Po pierwsze dobrze płacą Po drugie dobrze traktują Po trzecie są spoko godziny pracy Po czwarte nigdy nie spóźniają się z wypłatami Po piąte po prostu szanuję tą pracę

Wet

Ile ludzi tyle opinii. Są lepsze i gorsze dni w tej robocie. Ale jakoś bardzo narzekać nie mogę. Hajs sie zgadza. Wypłaty zawsze w terminie. Atmosfera mogłaby być trochę lepsza, ale też tragedii nie ma.

poz.7.X

firma godna polecenia. uczciwa, dająca stabilne zatrudnienie. nic dodać, nic ująć. ja się pracy nie boję, dlatego nie wylewam żali na takich portalach. jak sie starasz to cie docenią. potwierdzone info. pozdrawiam.

who?

Firma jest naprawdę porządna, można się dogadać odnośnie podwyżki. Trzeba się tylko starać.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta w firmie Lark Leisure Homes Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
kubuś

dobrze dobrze bardzo dobrzeeeee sie tu pracuje, dla mnie wszystko jest tak jak powinno byc

Pocieszny

Jacyś chętni do pracy?? Jeśli tak to ja polecam. Bardzo fajna praca, z genialnymi ludźmi. Kierownictwo bardzo wyrozumiałe. Kasa się zgadza, nie ma też opóźnień w wypłatach.

Jędrek

Wysłałem CV. Teraz czekam na odpowiedź. Dzięki tym opiniom stwierdzilem, ze warto składać do nich cv. Takiej pracy właśnie szukam. Dla mnie bardzo ważna jest terminowość wypłat. Wiem, że to nie jes jakies cudo, ale w mojej akutalnej pracy spóźniją się co miesiac i po prostu mam tego dosyc...... A z tego co widzę, tutaj płacą terminowo.

przemo

Praca dobrze płatna, kierownictwo przychylne, z urlopami nie ma problemu,

mamut

praca, zwykla praca, za zwykłe pieniądze. ja nie mam na co narzekac, wiedzialem na co się pisze, dlatego ta firma mi odpowiada. przynajmniej czuje sie stabilnie.

czaro

Podoba mi się to, że pójdę - zrobię swoje - mogę wrócić o normalnej godzinie do domu i pobyć trochę z rodziną. Nie zabieram pracy ze sobą do domu, praca to praca i tyle.

polakko

Szybko się firma rozrosła. Jak ja zaczynałem to byłem bodajże 5 czy 6 pracownikiem. Martwiliśmy się czy to wypali czy trzeba będzie szukać czegoś innego. Jak widać przetrwało i mamy się dobrze. Co do zarobków to jak na ten rodzaj pracy - typową produkcję i ten obszar jest dobrze.

porządny

Można się rozwijać i spokojnie pracować. Początki u każdego były trudne. Zdarzały się jakieś błędy ale nie takie żeby od razu kogoś wyrzucić czy zablokować wypłaty. Po prostu dodatkowe szkolenie i człowiek ruszal dalej.

Ula

Ja wiem od sąsiadki, której mąż jest kierownikiem jednej zmiany, że atmosfera w pracy jest dobra. Może nie ma szału, bo to praca, ale jest ok. Da się wyjść na papieroska, pogadać a nie stać samemu. Poza tym z tego co widze całkiem dobrze tam zarabia.

kujawiak

Kiedyś dłuższe przerwy były, ale człowiek z rytmu wypadał. Jak zacząłeś pracę to po kilku minutach łapałeś dobry rytm i szło bardzo sprawnie. Chwila przerwy i znów powtórka z rozrywki. Teraz trochę to zmieniliśmy i od razu widac efekty na liczbach

kaczor

Nie jest to może praca moich marzeń, o jakiej się myślało za dzieciaka, ale jest znośnie, pieniądze płacą na czas, atmosfera na hali w porządku, nie ma jakichś minusów które by ich eliminowały. porządna firma - polecam!

Bartłomiej

W firmie jest mała rotacja pracowaników, stąd też ma się w sumie nieduże szanse do zatrudnienia. Ale to też świdczy o tym, że ludzie chcą tu pracować- czyli dobry pracodawca. Jeśli jest się zdyscyplinowanym to spokojnie można sobie dać radę. Ja polecam

Praca w firmie lark factory nauczyła mnie systematyczności i cierpliwości. Nie chciałbym już pracować gdzieś indziej.

karol

Firma, firmie nie jest równa, dlatego lepiej przekonać się samemu. Tą, w której ja pracuję bardzo sobie chwalę. Zarobki i atmosfera w pracy bardzo spoko.

Liseł

Zarobki są naprawdę zadowalające. Można zdobyć dodatkowe pieniążki do wypłaty za wykonanie zlecenia bardzo rzetelnie i szybko. Szefowie doceniają pracowników, o ile się oni starają.

janusz

narzekają CI, którym sie nie chce robic albo maja jakies olbrzymie wymagania i mysla, ze pojada do pracy to od razu złote góry zarobią. Lepiej zabrać sie za prace i zarabiać, a nie narzekać non stop. to takie cebulactwo

Zostaw merytoryczną opinię o Lark Leisure Homes Sp. z o.o. - Darłowo

• Jak się pracuje w Lark Leisure Homes Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lark Leisure Homes Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lark Leisure Homes Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lark Leisure Homes Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 85 ocen.

Lark Leisure Homes Sp. z o.o.