Opinie o Lark Leisure Homes Sp. z o.o. w Darłowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lark Leisure Homes Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lark Leisure Homes Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lark Leisure Homes Sp. z o.o. w Darłowo

Pleśniak

Firma lark otarła się o sukces ale niestety w tej swojej arogancji i formie zarządzania polegającej na technikach rodem z rosyjskich służb przegapiła wielu dobrych i wartościowych ludzi. Brak wniosków wyciąganych ze swoich działań powoduje że braki kadrowe pociągną na dno ta piękna firmę, piękna tylko na zewnątrz. Ostrzegam kontrahentów przed tymi oszustami, przestrzegam przyszłych pracowników że jeżeli chcą wieść spokojne i wartościowe życie to niech wezmą pod uwagę wszystko co jest pisane na tym forum.

Mietek

(usunięte przez administratora)Nikogo nie szanujecie i nawet córka z zięciem nie pracowali z wami dłużej niż miesiąc,(usunięte przez administratora)

gujana

Z tego co wiem wymagają dobrej i żetelnej pracy, ale co sami zachowują się jak (usunięte przez administratora). Niszczą swoich pracowników. Wypłaty nie przychodzą na czas, a pani księgowa poniżej krytyki, jeszcze innych traktuje z wyższością... zero empatii, myślą tylko o sobie... Ale cóż kiedyś spadnie na nich chłosta, ale będzie już za późno...

@gujana

To z jakim opóźnieniem przychodzą wypłaty? Jest to kwestia kilku dni, czy już bardziej tygodni? Co miesiąc ma miejsce taka sytuacja?

gujana Nowy wpis

@gujana

Możliwe ze praca tutaj inaczej od strony biura wygląda? a konkretniej jako asystentka? Widzę te niektóre odradzające opinie a mnie wpadała oferta na wsparcie zarządu, mam już doświadczenie w tym zakresie, mieszkam niedaleko i będę właśnie czegoś potrzebować. Chce wiec poznać warunki od tej strony, opisze mi je ktoś? czemu właściwie kogoś teraz szukają?

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Lark Leisure Homes Sp. z o.o. na stanowisku Specjalista ds. Marketingu? 4 grudnia pojawiły się ich ogłoszenia na Pracuj.pl.

Pleśniak

@Pleśniak

Jeśli pragniesz być najlepszym i chcesz zdobyć Mount Everest dobrze wtedy mieć zespół za plecami który poda Ci rękę kiedy zabraknie Ci siły i oddechu w drodze na szczyt i wejdzie tam razem z Tobą, nie potrzebujemy osób które próbują dostać się tam tylko na Twoich plecach jako zbędny ciężki bagaż. Więc stąd ta rotacja, potrzebujemy tylko najlepszych osób na które zawsze możemy liczyć. Budujemy Team Work który będzie wyznawał zasadę One for All, All for One . Prywatnie jesteśmy innymi ludźmi, mamy swoje rodziny ,marzenia, ambicje, jesteśmy normalni.Ale droga do sukcesu wymaga ciężkiej pracy, dyscypliny i żelaznych zasad które musimy przestrzegać i pilnować. Hejt który się tu wylewa jeszcze bardziej mobilizuje Nas do cięższej pracy, wysiłku, pomysłów aby pokazać Wam że w Naszym działaniu ogranicza Nas tylko Nasza wyobraźnia i w załodze mają tylko miejsce Najlepsi z Najlepszych. Amen.

Mietek

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta w firmie Lark Leisure Homes Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Alex

Firma to swoisty (usunięte przez administratora)", jak to określa jeden z pracowników. W swojej dotychczasowej karierze nigdy nie spotkałam takiego poziomu chaosu, braku kompetencji i ogólnej ignorancji. Osoba pełniąca funkcję "Dyrektora Działu Handlowego" (w cudzysłowie, bo jej działania są obrazą dla tej funkcji) to obraz kompletnej niekompetencji, pozbawiona doświadczenia i odpowiedniego wykształcenia. Dodatkowo, wprowadziła chaos sprowadzony z Hiszpanii, który stanowi zagrożenie dla naszej efektywności. Ta osoba wykazuje się również toksycznym zachowaniem wobec swoich pracowników, stosując przemoc psychologiczną i obrażając ich. Jednak paradoksalnie zdziwiona jest, że atmosfera w pracy jest tak toksyczna. "Prezes" po wejściu do biura handlówki stwierdził pewnego dnia na forum, że atmosfera panująca w biurze jest taka, że mu się żygać chce - co wiele mówi też o samym "prezesie" Jeden z przykładów poziomu zachowań "dyrektora" : dzwoni do pracownika na zwolnieniu lekarskim i zaleca mu powrót do pracy, (usunięte przez administratora) Trudno opisać w kilku słowach wszystkie negatywne aspekty jej działań. Zastanawiam się, dlaczego Państwowa Inspekcja Pracy (PIP) nie reaguje na ten poziom rotacji personelu, który osiągnął astronomiczne ponad 150% w dziale handlowym. Sami sobie dpowiedzcie czy chcielibyście tam pracować.

Agacia
@Alex

Chyba nie sądzisz, że wspomniane organy reagują na poziomy rotacji w polskich firmach? :D Rotacja to problem wewnętrzny organizacji, a nie organów publicznych. Te zaś reagują na zgłoszenia naruszeń ze strony pracowników i w tym miejscu mogę zapytać tylko o jednocześnie, czy takiego zgłoszenia dokonaliście, czy tylko piszecie na forach, licząc, że wywoła to reakcje w postaci kontroli? :)

Obiektywny

Jeżeli bierzesz pod uwagę zatrudnienie w tej firmie musisz wiedzieć, że jest to okręt tonący. Od kilku miesięcy systematycznie zarząd informuję, że wypłaty będą przesunięte w czasie. Zamówienia się kończą co wpływa na relacje i szacunek do ludzi ze strony szefostwa. W dziale obsługi klienta cały czas nowe osoby bez doświadczenia. Zero wsparcia od pierwszych dni, wyłącznie nierealne oczekiwania. Zła opinia na temat tego miejsca to cała prawda. Zalecam ogromną ostrożność, chyba że lubisz wyzwania ktorą będą kosztowały cie zdrowiem psychicznym. Zdecydowanie odradzam i uprzedzam - od tej firmy trzeba trzymać się z dala.

Kiero
@Obiektywny

Ok. Dziękuję za opinię

@Obiektywny

Co to znaczy przesunięte w czasie? Nie zapłacą terminowo np.10-tego? Ile dni zwykle jest poślizg? Kilka dni czy dłużej? Zdarzyło się tak że nie zapłacili wcale?

Kiero

Panowie czy ktoś może się wypowiedzieć jak się pracuje jako kierowca w Kark?

XYZ

Co oferują w tej firmie dla Specjalisty ds. sprzedaży i obsługi klienta z doświadczeniem? W sensie zarobków, bonusów pracowniczych, może pracy zdalnej? No i czego wymagają, firma jest mocno nastawiona na target zapewne, ale do jakiego stopnia? :) Pisza o pracy pod presją czasu, często zdarzają się jakieś nerwowe sytuacje? Jak to jest wdrożeniem w obowiązki, nowy pracownik ma chwile i rozeznanie się co i jak?

Lisek
@XYZ

Nawet nie zaczynaj z nimi… szkoda czasu. Rotacja kosmiczna na tym stanowisku. Zero wsparcia i wdrożenia. (usunięte przez administratora) atmosfera. Naprawdę (usunięte przez administratora) Naobiecują bóg wie jakich zarobków, a później prezesina z laską Ci powie 250 zł premii za sprzedaż domu. 250 zł prowizji ze sprzedaży 65 000€. So do the math bro!!!

@Lisek

Skąd ta rotacja wynika, jak często więc zmieniają się osoby? A jak ktoś nowy ma jakieś pytania to do kogo najlepiej się zwrócić? Jest osoba, która chętnie wtedy pomaga?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Lark Leisure Homes Sp. z o.o.?

Pracowałem na podwoziach brygadzista Andrzej bardzo wulgarny człowiek co przekłada sie na innych pracowników i atmosfere pracy

Czy firma Lark Leisure Homes Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Dobry człowiek

Niestety nie kolego gdyż nie jest ten fundusz odprowadzony który jest z składek pracowniczych ileś tam % miesięcznie z puli wypłat z wszystkich pracowników,pozdrawiam

LC

Nie udziela, ale sama zaciąga u pracowników… nie wypłaca premii, bo stary potrzebuje nowych kapci i szlafroka od światowej klasy projektantów. Lubi się tak zrelaksować i zaprojektować nowy domy… taki ekscentryczny łobuziak z tego Leszka

Grażyna
@LC

A kiedykolwiek te premie były wypłacane, jeśli tak to w jakiej kwocie? Nie ma szans by pogadać z szefem o tym by premie wróciły?

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Lark Leisure Homes Sp. z o.o.?

Iwona

Ojej, nie brzmi to wogóle zachęcająco :P Co takiego dzieje się w firmie, że tak uważasz? Chodzi ci o produkcję, czy o inne stanowisko? Bo mnie własnie interesuje praca na linii. Chyba że kobiet nie przyjmują?

LC
@Iwona

(usunięte przez administratora). Stary dziadek, z rozbuchanym ego na czele swoich wiernych i miernych popleczników. Nie płaci i zdziwiony, że taka rotacja. Uważa się za nieomylnego i beszta wszystkich, a sam nawet po angielsku nie potrafi się przedstawić. Ciagle kłamie i to jeszcze jak!!! Czego to nie zrobił i kim nie był… a firma w kryzysie.

CIV

Jak wygląda sprawa umów dla pracowników produkcji i ogólnie jakie są warunki pracy w larku

Jak wygląda sprawa z umowami praca na produkcji chodzi mi o to czy w ogóle są i po jakim okresie pracy

Chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda z umową jak chce iść do pracy jako zwykły pracownik czy jest jakaś umowa czy nie

Dobra rada

Każda osoba dla której ważne jest jej zdrowie psychiczne i chce mieć życie poza pracą powinna omijać Larka szerokim łukiem.

Dorota
@Dobra rada

Dlaczego? Ile godzin dziennie się tu pracuje skoro tak? Atmosfera jest na złym poziomie czy o co chodzi?

Jasny Holender
@Dobra rada

Ja wracam właśnie z Niderlandów. Tutaj Lark też nie jest od dawna anonimowy w środowisku budowania innowacyjnych rozwiązań modułowych i finansowych, dlatego zainteresowałem się tą firmą. Jestem także pod wrażeniem ilości statuetek, medali i pucharów zdobytych przez was, o których informacje dostępne są w Internecie. Można dołączyć do takiej zwycięskiej drużyny? Podobno w obszarze domów mobilnych i modułowych aktualnie firma trochę się zaklinowała, ale biorę to na karw niełatwej ogólnej sytuacji. Słyszałem natomiast, że wykorzystując unikalne położenie w Darłowie największej w Europie Centralnej tego typu fabryki oraz doświadczenie także w houseboatach, w związku z kryzysem rosyjskim odkryliście kolejną innowacyjną niszę rynkową i uruchamiacie produkcję modułowych U-bootów sprzedawanych w Larkcoinach. Czy są jakieś przecieki?

Łucja
@Jasny Holender

Na poważnie chciałbyś się tam przyjąć czy cały czas tylko ironizujesz? Bo ja bym na przykład chciała wiedzieć, czy wakatów wolnych nie mają teraz.

Wiesia
@Jasny Holender

Tragedia. Pracowników traktują jak (usunięte przez administratora) brak argumentów w rozmowie kończy się słowami nie podoba się to droga wolna, a jak człowiek chce odejść to problemy (nie ma szans na porozumienie stron). Pan Prezes mierzy chyba swoją miarą. Traktuje każdego jak złodzieja. Kierownicy głównie transportu zmieniają się co kilka miesięcy. Dyrektorów od groma a żaden nie może nic zdecydować bez zgody wielmożnego prezesa. Kierowcy jeżdżą bez systemu. Jadą chłopaki i nigdy nie wiedzą kiedy wrócą do domu, produkcja nie ogarnia bo zawsze czegoś brak

ExWorker
@Jasny Holender

Warto również wspomnieć, że firma oprócz "ciężko zdobytych "(czyt. kupionych) nagród posiada w swoim zapleczu również wysokie nagrody finansowe dla swoich pracowników. Kwota tej nagrody wynosi od kilkuset złotych do kilkunastu tysięcy złotych a czasami nawet więcej. Nagroda GRINCHA (czyt. KLIN-cza) przyznawana jest pracownikowi za nieudolne działania spółki gdzie powstają koszty za które winę ponosi pracownik. Jedynym rozwiązaniem które wypracował Zarząd w swojej spółce od początku światowej kariery to obciążenie pracownika wysokimi kosztami. Samo przyznanie nagrody to czysta formalność - potrącenie z wynagrodzenia.

Dawid
@ExWorker

Takie potrącanie dotyczy premii, czy odbywa się również kosztem wynagrodzenia zasadniczego? Ile tu wyciągałeś miesięcznie z potrąceniami lub bez?

Br
@Łucja

Mają cały czas - bo im ciągle pracownicy odchodzą ;)

@Br

A firma to ile osób miałaby tak w sumie liczyć? I skoro cały czas ktoś odchodzi to musi ktoś nowy przyjść, tak? Skąd tylu kandydatów chętnych się bierze?

Dobry człowiek
@Karolina

Ja ogólnie polecam firmę Lark. Z pewnością można zdobyć tam nowe doświadczenie jakiego nigdy i nigdzie się nie zdobędzie. Doświadczycie na przykład braku szacunku ze strony kierownictwa, dostaniecie do wykonania nierealne zadania w nierealnym czasie, będziecie traktowani jak głąby bo przecież zarząd i dyrekcja jest najmądrzejsza i nieomylna. Warto również zaznaczyć, co było już wyżej wspomniane, że w momencie kiedy będziesz chcieć odejść z Larka to zrobią z Ciebie (usunięte przez administratora) dyrekcja będzie rozpowiadać po firmie, że w sumie to dobrze że się zwalniasz bo i tak byłaś bardzo słaba i nic nie warta. Oczywiście będą również szukać na ciebie haków finansowych. Takie doświadczenie w życiu jest bardzo przydatne ponieważ tak naprawdę wtedy okazuje się, że inni pracodawcy byli jednak złotem.

Jaka firma ?

Doradca

Na rynku darłowskim firma Lark od dawna jest znana z tego, że nie szanuje pracowników i kontrahentów. Pracownicy z zagranicy, Ukrainy czy Gruzji mają podpisywane umowy zlecenie. Pracownicy biurowi często rotują, bo nie są traktowani godnie - warto uwierzyć w opowieści tu zamieszczone lub popytać darłowiaków - każdy zna kogoś, kto tu pracował, bo na początku firma zatrudniała więcej darłowiaków. Firma nie reguluje również swoich zobowiązań. Nie płaci kontrahentom w terminie, manipuluje, żeby nie płacić tyle ile wcześniej było uzgodnione, ostatnich faktur nie płaci w ogóle - jest już kilka firm w Darłowie, które (usunięte przez administratora) i większość już wie, że trzeba ich omijać szerokim łukiem. A osoby, które chciałyby aplikować do Larka, przestrzegam przed Panią Dyrektor HR - potrafi pięknie kłamać i manipulować, to ten typ człowieka, że złapana za rękę, patrząc w oczy powie, że to nie jej ręka. Podsumowując, odradzam jakąkolwiek współpracę z tą spółką.

Damian
@Doradca

Tylko obcokrajowcy mają zlecenie a Polacy są na jakich umowach? Na czas określony czy innych? Bo jak jest rotacja i brak stabilności to chyba umowy też są krótkoterminowe, co?

Doradca
@Damian

Obcokrajowcy zatrudnieni na produkcji mają umowę zlecenie, biurowi pracownicy na umowę o pracę, ale rotacja jest, bo sami odchodzą. Prędzej czy później - w zależności od tego jaką ktoś ma wytrzymałość. Są oczywiście takie osoby, jak np. wspomniana Pani Dyrektor HR, która świetnie się wpisuje w kombinatorską politykę firmy i takie osoby pracują dłużej.

Mark
@Doradca

Potwierdzam, że nie szanują ludzi. Dyrekcja pojechała sobie na urlop na święta i zostawiła ludzi bez zapłaty wynagrodzenia . Jedna wielka porażka, omijajcie ich szerokim łukiem.

@Mark

Pracownicy otrzymują wynagrodzenie w dniu 10 każdego miesiąca i wynagrodzenia za grudzień zostały zapłacone w dniu 10 grudnia 2022 r. Zatem okres świąteczny i wyjazdy urlopowe pozostają bez najmniejszego wpływu na wypłatę wynagrodzeń.

Jaka jest umowa w firmie Lark Leisure Homes Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Account Manager zatrudniają na umowę zlecenie?

HR

Zatrudniamy na umowę o pracę. Najlepiej kontaktować się bezpośrednio z Działem HR - odpowiemy na wszystkie pytania.

Marzena
@HR

można jakiegoś bezpośredniego maila ?

PM

Jestem zainteresowana ofertą na project managera ale nie trzyma się ona kompletnie kupy. Mowa o dużej inwestycji budowlanej a mile widziane doświadczenie w budownictwie modułowym. Dobra orientacja w terenie? Łączenie funkcji project managera z pracą z fabryce? Ktoś coś słyszał o tej inwestycji?

Ona
@PM

Z tego co wiem to nic się tam nie zmieniło odkąd przestałam tam pracować. Czyli jeśli nie masz do siebie szacunku, nie masz własnego zdania i nie masz ambicji to ta praca jest w sam raz dla ciebie. A robić będziesz wszystko co ci będą kazać. Nieważne na jakim stanowisku pracujesz.

@Ona

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że jest tak w każdej pracy, w każdym miejscu, nie robisz tego co chcesz, tylko to czego zostałeś zatrudniony i w każdej pracy masz przełożonych, którzy czegoś oczekują ... Jest jedno rozwiązanie, zasiłek dla bezrobotnych lub własny biznes ale i tu powstaje problem, otoczenie (np. administracja publiczna) też od ciebie czegoś ciągle chce i znowu robisz to co musisz.

Dobry Człowiek
@radca prawny

:P Czyli jak pracujesz na kuchni jako kucharz to też masz jak ciebie poproszą ochh ,nie jak ci kazać będą lecieć murować bo akurat taka sytuacja? Mówi osoba która ciągle ... i tylko tyle...

Iza
@PM

Daj sobie spokój. Dużo opowieści typu będzie itp.

HR
@PM

Oferta jest jak najbardziej spójna. Chodzi o dużą inwestycję budowlaną realizowaną w technologii modułowej. Szukamy Project Managera doświadczonego w projektach budowlanych. Inwestycja, o której piszemy w ogłoszeniu jest pierwszym projektem, po nim będą następne stąd wymaganie dobrej orientacji w terenie. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu z Działem HR - odpowiemy na wszystkie pytania.

Zostaw merytoryczną opinię o Lark Leisure Homes Sp. z o.o. - Darłowo

• Jak się pracuje w Lark Leisure Homes Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lark Leisure Homes Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lark Leisure Homes Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lark Leisure Homes Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 85 ocen.

Lark Leisure Homes Sp. z o.o.