Opinie o E-MCC Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy E-MCC Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie E-MCC Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-MCC Sp. z o.o. w Warszawa

yolo

nie polecam tej firmy,premie to ściema, nie traktują pracownika poważnie stąd śmieciowe umowy.Zarówno jedna pania Magda jak i druga chwala firmę bo tak trzeba... dobre dla studentów. stanowczo NIE.

yolo yolo
@yolo

Pracuje już prawie roka w E-MCC i wszystkie premie jakie wypracowałem to dostałem. :D :D :D Jak nie wypracowałem to nie dostałem. Edka i Benek od nas miesiąc w miesiąc mają ponad tysiaka premii. Więc nie pie*dol gościu. Może jesteś jednym z tych co nic nie sprzedają / nie umawiają i w związku z tym nie należy im się premia ? hehe Śmiech na sali. Nie mówię, że jest idealnie - ale gdzie jest. Praowałem w kilku CC w Warszawie i pod Warszawą i na E-MCC akurat będę w przyszłości narzekać najmniej. A ty próbuj premie zdobyć na innych polach - może się w końcu uda :D

@yolo

Normalne umowy - zlecenie lub o pracę , a premie masz takie jak sam wypracujesz możesz otrzymać zero złotych , 300 lub 1 000 to już zależy od Ciebie samego

M

Mam pracę pod nosem! dla mnie rewelacja i co ważne premie są coraz lepsze! Umowa umową/ stawkę dają wyższą jeśli wypracujesz więcej GODZIN i co ważne jak dla mnie bo nie lubię pracy odtwórczej - można zarobić dużo więcej dzięki wynikom! Możesz wypracować swój własny model rozmowy - nikt Ci nie narzuca ważane abyś robił dobry wyniki zachoWał procedury. Mnie osobiście to nakręca bo może jestem świetnym sprzedawcą hehehe :) Nie każdy to potrafi i taka jest prawda. Z resztą ludzie niech mówią co chcą kiedy do czynienia mamy ze sprzedażą to przecież wynik musi być i tak jest wszędzie nie widzę powodów dla ktorych firmy mają płacić tylko za siedzenie i zero zaangażowania. 3 call center za mną i wszedzie jest taka sama zasada tylko nie wszędzie masz pomoc i ludzi z którymi chce się się pracować..... Mam nadzieję, ze firma zapewni mi pracę przez długi czas - nie chce zmieniać - lato minie i te dojazdy KOSZMAR.

I.

Pracuje już 2 miesiące więc chyba mogę się wypowiedzieć na temat firmy. Ogólnie atmosfera w Górze Kalwarii bardzo przyjazna. Można zmieniać sobie projekty wystarczy porozmawiać z liderem. Co do zarządu też nie mam zastrzeżeń. Poleciłem znajomym firmę. Ja jestem zadowolony. Wszyscy pomocni. Pani Sylwia z rekrutacji świetna osoba, bardzo pomocna. Co chwile mamy jakieś szkolenia. Ogólnie polecam!!!

klaudia

moim zdaniem jest ok. uwazam ze jak po maturze jestem i mam 0 doswiadczenia i udało mi sie wypracować w pierwszej wypłacie gdzie nie wypracowałama etatu prawie 3000 tys zł. to jest super! moja mama tyle nie zarabia po 26 latach praca ny etacie. ja zostaje i oby w górze ta firma byla zawsze :) dzieki

bo jak
@klaudia

ha hahahhahahhaaha co za ściema

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ed

Super koledzy z pracy, kierownictwo co NIEKTÓRZY spoko,pieniądze marne a umowa najgorsza

Mycha

I dobrze Wam z Tym?? Chociaż jest możliwość zarobienia 4000 zł netto żeby składki sobie odprowadzić jak zakład się miga?

Ell

Ja jestem zadowolona z umowy! A jesli chodzi o zarobki to nie narzekam. Staram sie, robie dobre wyniki to i wypłata niezła

rdx

praca jak praca, słaba płaca, zero stabilności, umowa śmieciowa, jeżeli nie macie nic innego na oku to od biedy może byc, ale nie na stałe, bo umowy nie dostaniecie żebym nie wiem jakie wyniki robić, no czasem dostaniesz patelnie...

Agata

Polecam jak najbardziej super ludzie, super atmosfera, zapewniają szkolenia, płaca też całkiem dobra jak na call center

Kaśka

Warto! Polecam! Super kadra i super przyjaźni ludzie

Kar

Nieee

@Kar

Dokładnie Niee Nieee i jeszcze raz Nie , chyba ze ktoś ma nóż na gardle i zero pomysłu na siebie

Aga

To juz trzecie call center w którym pracuje od ponad 6 lat i szczerze NAJLEPSZE! Fajna atmosfera i ludzkie podejscie. Wymagają wynikow i jakości ale pomagają, uczą i motywują i naprawde chce się osiągac cele!! Polecam!!

@Aga

Szkoda czasu na takie firmy gdzie umowy i prace na caly etat nie dają. Pracowałem. Zrezygnowałem. Nie polecam. Wręcz odradzam.

Adi

A jak w tej Górze Kalwarii się pracuję? Jakie mają projekty? Warto?

Ann
@Adi

W Górze Kalwarii mamy teraz dwa projekty, zaraz ma być trzeci. Atmosfera super. Zatrudnili właśnie nowego szkoleniowca. Wszyscy mili i przyjaźni. Na start stawka 13-14 zł. Można dorobić premiami drugą wypłatę jeśli ktoś się stara. Ogólnie polecam tą firmę w 100 %. Pracuje już kilka miesięcy i nie mam zamiaru zmieniać.

Mati

W lokalizacji w Warszawie jest tylko jeden projekt.Jest to sprzedaż porcelany.Stawka to 13-14 zł za godzinę plus prowizja za ilość sprzedaży.Umowa o pracę na 1/8 etatu, reszta godzin rozliczania z umowy o dzieło.Lub jak ktoś woli to umowa zlecenie.Jeśli chodzi plusy pracy to elastyczne godziny pracy, praca od poniedziałku do piątku 9-19, miła i sympatyczna atmosfera, wypłata na czas oraz ,kameralność biura. No to teraz minusy,przede wszystkim brak profesjonalnych szkoleń co jakiś czas, brak możliwości awansu, brak rozwoju, jeden projekt, ciągle zmieniany system premiowy, ciśnienie jak nie ma wyniku.Ogólnie źle nie jest ale i bez rewelacji,na pewno podejście do pracowników jest o wiele lepsze niż w typowym w korpo.

Nella

Pracuje w Górze Kalwarii od miesiąca i jestem bardzo zadowolona. Owszem wolałabym pełną umowę o pracę ale podjęłam decyzję o współpracy świadomie. Ważne, że na rozmowie jasno komunikują zasady i wówczas kandydat wie na co się decyduje. Jeśli się starasz to wypłata jest bardzo przyzwoita! i czasem można otrzymać prezent :) Fajna atmosfera!!!!!

marz

z całą sympatią do pani, która przeprowadzała rekrutację odradzam, umowa tragedia... szkoda czasu

Rzam
@marz

Również nie polecam , chyba ze na przeczekanie - umowa o dzieło , zero inwestycji w pracownika byle się nachapać nie polecam

xxyyxx

Kasa dobra, współpracownicy to świetni ludzie, szefostwa lepszego nie znajdziesz nigdzie indziej. Polecam! Aż chce się do pracy chodzić!

Iwa

A umowa o pracę na jakich warunkach? Najniższa krajowa?

Bardzo fajna firma, Najlepsze CC gdzie pracowałem ,świetna atmosfera choć czasem i mnie szlak trafiał .. Polecam kasa zawsze na czas, mili pomocni współpracownicy , kasa też się zgadza

S

Jak na pierwszą pracę może być

Zostaw merytoryczną opinię o E-MCC Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w E-MCC Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy E-MCC Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E-MCC Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 10 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E-MCC Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w E-MCC Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E-MCC Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 144 ocen.

E-MCC Sp. z o.o.