Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logostel
Otrzymuj powiadomienia
o nowych wpisach!
zdjecie uzytkownika
deel - 2014-08-29 11:48:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Otrzymała wczoraj paczkę z waszymi produktami .Pani która dzwoniła do mnie tak namąciła mi w głowie , że dałam się namówić .Koszt z wysyłką 122zł . Otrzymałam w paczce ;Vizir żel - 3in1 ( bez ulotki po polsku ,O co tu chodzi ? ), Softlan -bez ulotki po polsku ),power Activ do kuchni i łzzienki ( dobrze że miałam na nosie okulary , bo powinna byc informacja że należy odwrócic opakowanie do góry nogami w trakcie użycia ) Otrzymałam też Persil do mycia naczyń , MiniRutin -junior i reczniki papierowe -2 sztuki .Oczywiście nie zamawiałam, ani ręczników ,płynu do mycia naczyń , ani tabletek do ssania , aniPower'ów do kuchni i łazienki .A oburzyłam się jeszcze bardziej gdzie na paragonie fiskalnym odczytałam ; Artykuły 1x29.56 zł. ,Pozostałe Art.73.44 zł , Transport - 19.00 zł.Razem -122 zł.Pytam za co te sumy ;29.56 i 73.44 ???Nabijacie ludzi w butelkę tymi swoimi ofertami , ostrzegam wszystkich przed wami .
zdjecie uzytkownika
kassia1973 - 2014-08-29 13:22:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [deel - 2014-08-29 11:48:52]:
tez sie dwa miesiace temu dalam nabracnie , okolo 2 tygodnie temu dzwonili i znow mysleli ze jestem naiwna ze kupie ich produkty.Powiedzalam im jak sytuacja stoi jak bym kupila w niemieckim sklepie to bym zapłacila okolo 80 zlote a nie jak oni nabijaja kogos w butelke i dostalam tabletki jakies tam i chusteczki do dzieci nawilzajace niby kratis ale to nie prawda Nie dajcie sie kobiety to sa oszusci
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Logostel

Twoj email:
Wiadomość: