Logowanie dla kandydatów/kursantów

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie

Profil firmy: Logostel

zdjecie uzytkownika
natalia - 2014-11-14 11:54:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
a można się teraz na szybko do nich dostać do jakieś pracy? znakomicie ogarniam sprawy zakupów, wysyłek, promocji produkty i inne takie tam. jeśli jakieś stanowisko widzicie dla mnie w Logostel to będę bardzo wdzięczna jeśli napiszecie a ja tam szybciutko złożę papiery, namiary jak coś też i kontakt do odpowiedniego działu dać możecie hej
zdjecie uzytkownika
każyt - 2014-11-28 14:59:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
hahaha natalia teraz to kazdy by chcial napsiac na forum i potem zeby wszyscy sie do ciebie odzywali i proponowali coraz to wyzsze stawki. powiem wam szczerze ze najbardizej na swiecie potrzebuje jakiejkowliek pracy ale mysle ze od pisania tutaj i proszenia o prace jej nei dostane ;) jale jakby ktos cos mial to niech napisze
zdjecie uzytkownika
Jędrek - 2015-05-27 14:36:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Pracuje na infolinii już od kilku miesięcy... projekt dosyć prosty i przyjemny.
Zarobki w porządku chociaż mogłyby być większe.
zdjecie uzytkownika
Kasia - 2015-06-01 13:42:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Praca taka sama jak w każdym innym CC.Na plus- atmosfera i fajny projekt infolinii.Na minus- mogłabyby być większa stawka ale w sumie nic się nie sprzedaje, brak kuchni.
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Logostel

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Logostel?
Zadaj pytanie
alert