Logowanie dla kandydatów/kursantów

03-310 Warszawa
Otrzymuj powiadomienia
o nowych wpisach!
zdjecie uzytkownika
natalia - 2014-11-14 11:54:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a można się teraz na szybko do nich dostać do jakieś pracy? znakomicie ogarniam sprawy zakupów, wysyłek, promocji produkty i inne takie tam. jeśli jakieś stanowisko widzicie dla mnie w Logostel to będę bardzo wdzięczna jeśli napiszecie a ja tam szybciutko złożę papiery, namiary jak coś też i kontakt do odpowiedniego działu dać możecie hej
zdjecie uzytkownika
każyt - 2014-11-28 14:59:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
hahaha natalia teraz to kazdy by chcial napsiac na forum i potem zeby wszyscy sie do ciebie odzywali i proponowali coraz to wyzsze stawki. powiem wam szczerze ze najbardizej na swiecie potrzebuje jakiejkowliek pracy ale mysle ze od pisania tutaj i proszenia o prace jej nei dostane ;) jale jakby ktos cos mial to niech napisze
zdjecie uzytkownika
kora -l - 2014-12-13 14:35:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
fajna ta praca się wydaje. ja do tej pory pracowałam w sklepie internetowym w dziale reklamy i wysyłek, zajmowalam się też reklamacjami. czy obecnie mam szansę na jakieś ciekawe zatrudnienie i na jakich wwarunkach finansowych w logostel? nie wiem nawet szczerze mówiąc gdzie dzwonić i pisać w tej sprawie, pomożecie?
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Logostel

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Logostel?
Zadaj pytanie
x