logo Logostel

Logostel

Opinie o Logostel

natalia 2014-11-14 11:54:41
a można się teraz na szybko do nich dostać do jakieś pracy? znakomicie ogarniam sprawy zakupów, wysyłek, promocji produkty i inne takie tam. jeśli jakieś stanowisko widzicie dla mnie w Logostel to będę bardzo wdzięczna jeśli napiszecie a ja tam szybciutko złożę papiery, namiary jak coś też i kontakt do odpowiedniego działu dać możecie hej
każyt 2014-11-28 14:59:20
hahaha natalia teraz to kazdy by chcial napsiac na forum i potem zeby wszyscy sie do ciebie odzywali i proponowali coraz to wyzsze stawki. powiem wam szczerze ze najbardizej na swiecie potrzebuje jakiejkowliek pracy ale mysle ze od pisania tutaj i proszenia o prace jej nei dostane ;) jale jakby ktos cos mial to niech napisze
Jędrek 2015-05-27 14:36:53
Pracuje na infolinii już od kilku miesięcy... projekt dosyć prosty i przyjemny.
Zarobki w porządku chociaż mogłyby być większe.
Kasia 2015-06-01 13:42:30
Praca taka sama jak w każdym innym CC.Na plus- atmosfera i fajny projekt infolinii.Na minus- mogłabyby być większa stawka ale w sumie nic się nie sprzedaje, brak kuchni.
telegrafistka 2015-09-08 02:24:44
@Kasia, dobrze że brak kuchni rekompensuje chociaż dobra atmosfera. Praca na infolinii do najłatwiejszych nie należy, na pewno nie jest dla niecierpliwych i mało zdeterminowanych. Zarobki może nie są najlepsze, ale jeśli nie ma ktoś dużych kwalifikacji zawodowych, to zatrudnienie w Logostel może być dobrą opcją.
kuba 2016-04-14 00:03:04
telegrafistka, to ile przykladowo mozna zarobić na tej infolinii, chociaz 2000 bedzie?
rgr 2016-05-16 18:09:36
zwłaszcza dobrym rozwiązaniem będzie dla studentów.
Zostaw swoją opinię o Logostel - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Logostel