Opinie o Phlexglobal w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Phlexglobal. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Phlexglobal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Phlexglobal w Lublin

Zofia

@Honorata Motywacja każdego z nas jest inna i należy to uszanować. Sama pracujesz w Phlexglobal? Na jakim stanowisku? Może zatem powiesz nam, czy nowi pracownicy mają szanse na natychmiastową umowę o pracę, czy dopiero po okresie próbnym?

NICKY

to jest smieszne ze oni oferuja tak żmudną prace, gdzie nadwerężasz wzrok, musisz znać angielski perfekcyjnie +systemy komputerowe+ obsluga komp. itp. itd. za taka sama kase co ludzie na kasie w lidlu czy biedronce, to jest niedorzeczne, juz nie wspomne ze od 9 do 17 pracujesz i nie masz czasu dla siebie ani rodziny.......... radzę się zastanowić, pozdrawiam ;)))

Maniek
@NICKY

Praca jak na przetwarzanie dokumentów jest ciekawa i na pewno nie monotonna, dodatkowo od tego roku godziny pracy są elastyczne, można przyjść na 7:30 - 9:00 i skończyć o 15:30 czy do maks 17:00, wszystko zależy od osoby. Fakt że angielski jest wymagany ale systemy komputerowe czy obsługa komputera? Przecież każdy kto chce pracować w firmie gdzie głównym instrumentem pracy jest komputer musi chyba wiedzieć gdzie kliknąć by włączyć to i tamto. No ludzie przecież korzystacie z FB codziennie a żalicie się że każą wam obsługiwać komputer w pracy.

Aga
@NICKY

Nie, no na kasie w Lidlu to praca w ogóle nie jest żmudna i monotonna. Takie same zarobki są we Phlexie tylko na start, potem jest dużo lepiej. Ale w sumie to całkiem dobrze, że Cię tu Nicky nie chcieli, z takimi malkontentami atmosfera zaraz by skisła, a tak aż miło do pracy przyjść.

NICKY
@Aga

8 godzin dziennie przed komputerem i wpatrywac sie w te małe literki/cyferki. Miłej zabawy w korpoludka ;)W BEZSKISŁEJ ATMOSFERZE ja nie narzekam mam fajną prace to tak ( by the way).....

Honorata
@NICKY

Ludzie to już chyba poglupieli, chwalić się że się nie dostało bo się ma lepszą pracę, ciekawe po co tutaj w ogóle chciałaś przyjść, trzeba było od razu do tej lepszej a nie teraz się chwalić. Niektóre rzeczy lepiej zostawić dla siebie niż wyjść jak Mucha na Kiju

Zofia

@zestresowana Od Twojego wpisu minął już jakiś czas - czy mimo wszystko udało Ci się rozpocząć współpracę z firmą Phlexglobal? @Maniek @Aga Po Waszych komentarzach wnioskuję, że jesteście pracownikami w Phlexglobal. Czy w związku z tym moglibyście dokładnie przybliżyć nam sposób funkcjonowania tej firmy? Nie zapomnijcie wspomnieć również o warunkach zatrudnienia, jakie oferuje swoim pracownikom ten pracodawca.

zestresowana

hej, ja miałam test kwalifikacyjny i był trudny. Dostajesz instrukcje po angielsku i musisz wykonac określone zadania NA CZAS. Ja znam angielski na poziomie C2 czyli najwyższym z możliwych, a ten test był dla mnie trudny bo wcale nie sprawdzał znajomości angielskiego tylko twoje umiejętności komputerowe, ja bardzo sie zestresowałam..

Maniek
@zestresowana

Po pierwsze, na stanowisku Document Administrator nikt nie wymaga od Ciebie żadnych znajomości komputerowych tylko logicznego myślenia, test był po Angielsku dlatego że każdy pracownik powinien umieć czytać i rozmawiać po angielsku. Ciekawi mnie gdzie dokładnie wymagają tam znajomości komputerowej, z drugiej strony w dzisiejszych czasach chyba każdy wie co nieco o komputerach i podstawowe poruszanie się po programie zapoznając się przedtem z instrukcją nie powinno sprawić nikomu problemu.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Phlexglobal odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Zofia

@John_Doe, Phlexglobal to międzynarodowa firma obsługująca klientów zagranicznych więc prawdopodobnie stąd wymóg biegłej znajomości języka obcego. Dowiedziałeś się więcej na temat stanowiska na które chciałeś aplikować? @Wiktor, w tej chwili nie ma na ich stronie aktualnych ofert pracy w naszym kraju. Na jakie stanowisko chciałabyś aplikować w tej firmie? @Aga, daj znać jak Ci się podoba praca w tej firmie. Może będziesz w stanie doradzić coś osobom, które chcą aplikować?

John_Doe

Witam Jakiego typu dokumentacje na tym stanowisku (ArchiDoc) potencjalny pracownik ma sie zajmowac? Pracuje sie z polakami czy obcokrajowcami skoro wymagany jest jezyk angielski w stopniu bieglym?

Wiktor

Słyszałem dużo dobrego o firmie i mam pytanie czy aktualnie prowadza rekrutację?

niju

Cześć, czy ktoś może napisać na czym polega rozmowa kwalifikacyjna po zaliczonych testach? Czy to już ostatni tap rozmowy?

Agnieszka

wie ktoś jak wygląda drugi etap rekrutacji???

Pracownik HR - Marzena

Witam, Pani Izo testy sa po to aby pokazac nam czy kandydat uwaznie czyta ze zrozumieniem i wykonuje zadania wedlug instrukcji. Rowniez dzieki tym testom Panstwo maja mozliwosc poznania przydladowego systemu na ktorym byc moze w przyszlosci byscie pracowali. Nie rozumiem co ma Pani na mysli piszac ze miejsca zostaly juz "obsadzone"? Rozmowy dopiero odbeda sie. Moge zagwarantowac ze osoby z najlepszymi wynikami - z rozmowy i testu otrzymaja mozliwosc pracy w firmie Phlexglobal. Pozdrawiam serdecznie

1f
@Pracownik HR - Marzena

Pani Marzeno, proszę mi powiedzieć za co będzie można dostać najwięcej punktów w trakcie rozmowy ?

Wredny mops
@1f

Najwięcej punktów jest za cechy które świadczą ze jest sie korpo-szczurem tzn-liczy sie ile zrobisz na godz. tzw akord, ze nie będziesz brać przerw aby zrobić więcej niz inni, nie pojdziesz na l4 gdy rozłoży choroba, nie weźmiesz wolnego gdy zachoruje dziecko, wciąż będziesz marzyc o awansie bo przecież tyle sie dzieje firma rośnie , to nic ze wynagrodzenie niższe niz sprzedawcy na kasie- grunt ze dajesz sie zlapac w machinę korporacyjna.Tam pod przykrywka team-work jest rywalizacja.....

@Wredny mops

Nie wiem skąd masz takie informacje. Akurat jest tu bardzo dużo ludzi z dziećmi nawet bardzo małymi. Nie ma problemu ze zwolnieniem czy wolnym. Nadgodziny są dla chętnych, zawsze płatne więc możesz sam sobie zwiększyć wypłatę. Mam porównanie z polskim pracodawca który mnie szantazowal że albo praca albo zwolnienia. Więc może się nie wypowiadaj jak nie wiesz bo akurat jak na warunki lubelskie to jest tu dość 'komfortowo'.

anonimowa

Aplikowałam dwa razy do tej firmy. Kilka wniosków. Najpierw jest rozmowa ze skądinąd bardzo miłym native speakerem. Zazwyczaj 3-4 dni wyjęte z życiorysu bo przynajmniej za pierwszym razem jest ostrzeżenie, że rekrutant będzie próbował dzwonić tylko określoną liczbę razy. On kwalifikuje dalej, ale za pierwszym razem mimo, że otrzymałam zapewnienie, że przeszłam dalej nie otrzymałam żadnej wiadomości. Dopiero po długich bojach żeby dodzwonić się do ArchiDoc z Wawy dowiedziałam się że się jednak NIE zakwalifikowałam. Kompletna żenada. Dla mnie oznacza tyle, że pan native bidula gada przez ileś dni po to, żeby ktoś na górze i tak uwalił kandydatów, których on wybrał. Źle to świadczy o transparentności firmy. Treść ogłoszeń nie pojawia się w portalach rekrutacyjnych tylko na ich firmowej stronie i fb i nie odpowiada faktycznym wymaganiom jakie stawiają na testach na komputerze. Rozumiem, że chcą sprawdzić jak sobie ktoś radzi na programie, którego się nie zna ale wypadałoby poinformować o tym fakcie. Tymczasem dokładają sobie sami roboty bo zgłaszają się tabuny kandydatów, którzy się nie nadają bo specyfikacje są zbyt ogólne. Strata czasu ich i kandydatów. Bardzo grubiańskie traktowanie ludzi w dniu testów. Żadnej karteczki że ktoś windą zjedzie po kandydatów. Wpuścił mnie pan ochroniarz po czym zostałam wyproszona na dół. Wybaczcie, ale nie mam ochoty być traktowana jak śmieć. Wszystko ciągnie się nie tygodniami tylko miesiącami i bardzo nieprofesjonalnie. O całym tym cyrku w tamtym roku z konferencją prasową z udziałem włodarzy nie wspomnę. Jakoś trudno nie uznać, że większość miejsc obsadzonych na długo przed fikcyjną rekrutacją.

Aga
@anonimowa

Myślę, ze jestes troche rozzalona cala sytuacja i nie podchodzisz.do ttego obiektywnie. Ja nie.mialam zadnych "wtyk", a sie dostałam. Skoro slabo wypadalas na rozmowie telefonicznej, tzn ze Twoj angielski jest za slaby. Co do procesu rekrutacyjnego to fakt, ze trwalo to długo bardzo. Coz jak bedzie przekonam sie w połowie listopada jak zaczne tam.pracować. Nie oczekuje ze bedxie to praca marzen, ale ciezko w dzisiejszych czasach o taka...jestem jednak pewna, po doswiadczeniu z polskimi pracodawcami, ze tu bedzie chociaz troche lepiej, m.in płatne nadgodziny

niju
@anonimowa

A jak wyglądały te testy dokładnie?

Wafel

Czekać w niedkińczoność na wyniki rekrutacji... Niepoważna firma.

@Wafel

Ale wyniki rekrutacji były wczoraj

żal

Jestem zawiedziony tym "czymś". Proces rekrutacyjny trwa od ponad dwóch miesięcy i nie widać jego końca ( X do potęgi etapów rekurtacji jakby mieli wysyłać przyszłych pracowników w kosmos ...). Terminy kolejnych etapów przesuwane są niejednokrotnie w dniach w których mają być ogłaszanie wyniki. Firma ta przejawia niekompetencje na samym etapie rekrutacyjnym we wszelkich działaniach których się podejmuje. Jedyne co potrafią to przepraszać za to, że nie starczyło im czasu, nie wyrobili się w terminie i jak im jest bardzo przykro z tego powodu podczas gdy wymagają od Ciebie pracy pod presją czasu w dynamicznym środowisku (ha ha ha). Brak jakichkolwiek standardów oraz gwarancji na cokolwiek. Nie rozumiem dlaczego ta firma była tak głośno promowana i opiewana w lokalnych mediach. Żenada, niedorzeczność, brak powagi i jakiejkolwiek odpowiedzialności. Odradzam, no chyba, że ktoś ma pół roku czasu aby dowiedzieć się, że niestety mu się nie udało.

anonimous

korpolodki- powodzenia

Czy ktos juz ma informacje o zatrudnieniu?

iza

testy absurdalne zamiast zrobic z tego szkolenie to oni sprawdzaja twoja wiedze tak jakbys pracowal/ła tam rok czasu, smieszne to wszystko, te 15 miejsc juz jest dawno obsadzone

I don't know...
@iza

Nie zdecydowałam się jednak we wtorek na wzięcie udziału w tych "testach". Czy napiszesz coś więcej o tym "teście" i na czym on polegał?

Greg_82

Niestey, pytania bez odpowidzi....

marta

.............widzę, ze duzo osób jest ciekawych dołączam sie też, natomiast jak widac cisza na planie..............

szukam dzobu

to juz zaczela sie rekrutacja czy skonczyła? sledze portale o prace i nigdzie nie widzialem ogloszen

fik

Czy ktoś mógłby wyjaśnić na czym polega drugi etap rekrutacji do tej firmy ?

ANIA
@fik

tez jestem ciekawa jak wyglad 2 etap, slyszalam ze jest nawet 3 etap czyli interview, piszcie jesli macie takie info....... ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Phlexglobal - Lublin

• Jak się pracuje w Phlexglobal?

Zobacz opinie na temat firmy Phlexglobal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Phlexglobal?

Phlexglobal
  • Pojezierska 90A