Opinie o Phlexglobal w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Phlexglobal. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Phlexglobal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Phlexglobal w Lublin

Magda

Hej. Jak teraz z wynagrodzeniem ? Na Document Specialist. Ile brutto ? Rok temu proponowali 4000 K.

sasa
@Krysia

A jak wygląda system pracy w tygodniu? od poniedziałku do piątku czy do niedzieli?

Kaka Nowy wpis

Czy ktoś przechodził rekrutację na stanowisko document specialist? Możecie podpowiedzieć czego spodziewać się na rozmowie kwalifikacyjnej?

Demona Nowy wpis
@Kaka

Podłączam się pod pytanie.

@Magda

A co byłaś tam na rozmowie, że wiesz, czy mają zwyczaj pisać w ogłoszeniu? Bo zastanawiam się, czy tu nie aplikować, ale nie wiem, czy znajdę czas. Robotę mam i czasu mało. Wiesz, czy rozmowa tu zamyka się w jednym spotkaniu i czy od razu jest info, czy są zainteresowani?

odpowiem
@Magda

4500 na start dają

@Edward

Miałam rozmowę. W lutym 2022 r. Wtedy stawka była 4000 brutto. Ale mówiła Pani z HR ze co roku podwyższają. Nie dostałam się, gdyż jednak miałam za słaby angielski. Ale są tam osoby które dostały się za 2-3 razem, po podszlifowaniu języka ????

lol
@odpowiem

@odpowiem Od kiedy to 4500 na start? Jak dają teraz 4500 na start, to znaczy, że ludzie na DS II pracowali przez jakiś czas za mniejsze pieniądze, niż nowe osoby na DS I. Kpina i chyba trzeba z HR porozmawiać o tym.

YDYp(ŻO)
@lol

Teraz jest 5K brutto na start, tyle dostaje DS1 na wejście. Ludzie do tej stawki dochodzili latami, wykazując się na wielu projektach więc możecie się domyślać że nastroje w firmie są kiepskie. Twoje wieloletnie doświadczenie jest wyceniane na 300-400 zł brutto więcej. Podwyżki na jakie możesz liczyć po ocenie rocznej to 50-150 zł brutto miesięcznie. Bardzo niejasne zasady oceniania pracowników - niby zdobywasz jakieś punkty ale nikt oficjalnie nie mówi ile brutto jest warty taki punkt. Często jest tak że inny pracownik ma taką samą ilość punktów co Ty a zarabia więcej i nie ma na to żadnego logicznego wytłumaczenia.

Sano
@YDYp(ŻO)

Ja pracuje w tej firmie 6 lat i zarobki mam ponad 6tys zł (czyli 2razy tyle niż jak zaczynałem) nie narzekam i polecam zmienić pracę tym którym jest za mało…

XD

Zwróćcie uwagę że 6 lat temu minimalne wynagrodzenie w PL wynosiło 2000zl, więc te 3000 na początek (a po 6 miesiącach 3500zl) to było 150% minimalnego, a potem 175%, a teraz już na starcie jest tylko 117% minimalnej, więc to wynagrodzenia na wyższych stanowiskach są (usunięte przez administratora), a nie na start zbyt wysokie. Jeszcze chwila i będą mieć (usunięte przez administratora) na rok, a potem po zdobyciu doświadczenia bez problemu każdy znajdzie pracę w branży za godne $

Sano
@XD

Nie uważam że 6000zl na Lublin za prace zdalnato (usunięte przez administratora)wynagrodzenie…. Mowie jak ktoś woli iść za tą lub mniejszą kasę do Lidla to proszę ja wolę procesować

@Sano

Mowa jest o 6000 brutto? Po 6 latach zarabiasz 1000 brutto więcej od nowych pracowników bez doświadczenia? Każdy jest tam traktowany, czy po prostu się nie starasz? I z tego co rozumiem, to dalej jest możliwość pracy zdalnej?

Kolego pracujesz lub pracowałeś w tej firmie? Wyjaśnisz, na czym polega to procesowanie, co prostymi słowami jest tu w każdy jeden dzień do roboty i jakie wymogi trzeba by spełniać, by przyjęli? No chyba, że ktoś inny dopowie, również o tym, czy z każdego jednego miejsca w kraju w 100% zdalnie możną tę robotę wykonywać?

@Sano

Na dzień dzisiejszy cały czas jest 6k? Widzę, że ogłoszenie cały czas wisi, a ludzie tu przecież pisali o tym etacie rok temu. Wiesz może dlaczego nie mogą obsadzić etatu, to jest jakoś związane z tym, że potrzebują aż 12 ludzi? Przez pierwsze 6 miesięcy oferują lekcje angielskiego. A czy po tym czasie firma może dofinansowywać prywatne lekcje, gdybym się zdecydował?

Krysia Nowy wpis

@Sano obsadzili 10 etatów w styczniu teraz jest to kolejna rekrutacja na 12 osób. Angielski masz za darmo przez pierwszych 6mc. Zaczynasz od 5K.

sasa Nowy wpis
@Krysia

sasa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

jak wygląda tydzień pracy? od pon do pt czy cały tydzień?

Trafiłam na ogłoszenie o pracę na stanowisko Lider Regionalny, wiecie może czego mogę się spodziewać podczas procesu rekrutacji? Interesuje mnie długość procesu i etapy, ale jeśli ktoś mógłby mi opowiedzieć o tym stanowisku, to również byłabym wdzięczna, bo chciałabym wiedzieć jak to wygląda w praktyce. Zaciekawił mnie też ten dodatkowy urlop, ile wynosi?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Phlexglobal odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Jak wygląda ścieżka kariery w Phlexglobal? Czy trudno jest zdobyć awans?

Zdobywasz punkty za umiejętności i dzięki temu możesz iśc do góry DSI, DSII, DSIII itp.

@Ewa

A jak to wygląda pod względem "dostępności" stanowisk na wyższych szczeblach? Czy mniej więcej podobna liczba pracowników jest zatrudniona na każdym z nich, czy raczej im wyżej, tym mniej licznie? A na najwyższym poziomie praca może być niemal dożywotnia? Ktoś tu wcześniej pisał, że na DSIII są ludzie pracujący od lat, może nawet od początku działania firmy, stąd pytanie, czy są szanse do tego poziomu dotrzeć.

Te 4500 zł, co tu podano, to już na rękę? I skoro angielski jest tak ważny, że można z tego powodu nie uzyskać zatrudnienia, to czy firma finansuje pracownikom kursy językowe?

Z tego co piszesz, to kandydatom starającym się o pracę, którzy mogą jej nie dostać z powodu angielskiego, przydałyby się szkolenia, ale takich firma nie sponsoruje.

Czy w Phlexglobal pracuje się na open space?

ns

Tak

Łucja
@ns

Tylko z biura można pracować, czy może można w systemie hybrydowym albo zdalnie? Jeśli tak, to czy firma zwraca koszty internetu i prądu?

Gigu
@Łucja

Można pracować zarówno hybrydowo jak i z domu. O zwrotach zapomnij jeszcze niedawno większość osób pracowała na własnych komputerach bez żadnej rekompensaty

Łucja
@Gigu

To coś się zmieniło odnośnie sprzętu? Zapewnili wam służbowe komputery? Poza tym czy są jakieś wytyczne odnosnie tego ile czasu praca z domu a ile z biura?

jamuszk

Niestety ale nie mogę polecić pracy we phlexglobal. Gdy czytam te komentarze że "dobrze płacą jak na Lublin" i że "parking darmowy" jako argument na plus, to po prostu słyszę głosy pan z HR bo ciągle nam to powtarzają. Jakby to była jakaś wielka laska parking ...z takimi pieniędzmi to nie starczy i tak na paliwo. Niestety dochody są żałosne i nie ma co się (usunięte przez administratora) Targety stałe podnoszone. W zeszłym roku nie wyrobiono planów. Odpowiedz zarządu? Podniesienie planów na ten rok. Presja na tempo i na jakość. Właściwe bez przerwy i bez wytchnienia trzeba się wgapiac w te dokumenty niby masz przerwy na obiad ale target liczony na 8 h. O atmosferze to nic nie powiem bo praca jest zdalna od 2 lat więc w zasadzie bez kontaktu z kimkolwiek.

@jamuszk

Tak właśnie jest niestety czyli zasuwanie za śmieszna kasę. Za taką kasę można pracować lżej lub równie ciężko ale za większą

@Wolny

Śmieszna kasa, to znaczy ile? No bo wiesz, takie określenia są bardzo subiektywne, dobrze by było żebyś podał konkretną kwotę.

Szybki
@Edward

Śmieszna kasa to ok 4K na start. Ja akurat nie miałem co narzekać na prace ale z tego co sie orientuje to zależy na kogo trafisz jako team lider. U części atmosfera wręcz przyjacielska, każdy wie co ma robić i nie ma większych problemów. U niektórych niestety czasami jak w wojsku. Szkoda ze grono tych pierwszych sie zmniejsza. To bardzo duża strata dla firmy. Ja nie żałuje zmiany ze względu na pieniądze ale uważam ze nie byłbym w tym miejscu co teraz gdyby nie praca tutaj.

Urszula
@Szybki

Chwileczkę, te 4 na start to jako team leader? Bo "jako team leader" sugeruje, że nim jesteś. Inaczej napisałbyś "na jakiego trafisz team leadera". To duża różnica, a ja chce zrozumieć czy ta czwórka jest na kierowniczym czy na zwykłym stanowisku.

Szybki
@Urszula

To jest kwota brutto dla specjalisty. Może faktycznie źle to napisałem ale chodziło mi oczywiście o stanowisko specjalisty.

Emilia
@jamuszk

Parking darmowy to benefit? Macie jakieś premie żeby wypłata była nieco wyższa? A z tymi planami, to one są niemożliwe do wykonania?

gs
@Emilia

Nie ma żadnych premii. Zaczynasz jako Document Specialist I z kwotą, która została wyżej wspomniana. Istnieją 4 stopnie Document Specialist (DSI - DSIV). Zdobywanie kolejnych stopni zależy od punktów, które dostajesz za pracowanie na różnych klientach i robienie tasków. Próg punktowy jest ustanowiony tak, że zdobycie nawet DSII może być problematyczne, DSIII to odległy cel, a DSIV dla większości będzie nieosiągalne i do tego poziomu dotarli ludzie, który pracują tutaj długie lata. Finansowo jakoś się to zbytnio nie kalkuluje. Różnice zarobków pomiędzy poszczególnymi stopniami DS nie są jakieś zawrotne, więc ktoś z DSIV pracujący tu od lat zarabia w sposób nieproporcjonalny do swojego stażu, doświadczenia i wysiłku. Co roku dostajesz podwyżkę na podstawie tego jak, ile i co robiłaś. Jednak to też nie są duże kwoty i do tego, jeżeli awansowałaś na wyższy poziom DS, to już nie dostajesz całorocznej podwyżki za swoje roczne dokonania. Aby nie być stronniczym trzeba dodać, że przeważnie dostajemy raz w roku bonus świąteczny w kwocie paruset złotych

Wolny

Jak juz pisalo kilku przedmowcow odchodze z duza ulga. Male pieniadze a duze wymagania, tak w wielkim skrocie. Nie polecam. Korpo gadki w najgorszym wydaniu, bylyby śmieszne gdyby nie byly smutne i zenujace

Helena
@Wolny

A ten skrót rozwniesz nieco? Bo skoro to takie nieadekwatne to podaj tę stawkę i te wymagania

@Helena

Droga pani być może z HR dobrze wiesz że wymagania to stale podnoszony mocno już wyśrubowany target przez co ludzie rezygnują z przerw żeby go wyrobić. Angielski wymagany praktycznie biegły, a płacą niewiele więcej niż minimalna. Jak dla mnie nie warto ale widziałem tam wiele osób które widocznie mają taką mentalność że się odnajdują w tym systemie

kinia

Czy we Phlexglobal można dostać umowę na czas nieokreślony od razu po okresie próbnym?

Kasa
@kinia

Obecnie są tylko umowy czasówe

ktoś
@Kasa

nie tylko, można dostać na nieokreślony. ja mam taką

Kamil
@Kasa

Ja czasowe to na jak długo? Rok czy raczej 2-3 lata? Bo zależałoby mi na stabilności.

BezNicka

Osobiście pracuje tutaj dość długo, na chwilę obecną nie zamierzam zmieniać pracy gdyż praca w biurze czy w domu spełnia moje oczekiwanie (obecnie z tego co wiem ponad 80% osób pracuje z domu, osoba może sobie wybrać czy chce pracować w domu czy w biurze). Wiem że zawsze są negatywne opinie, ale ja chciałem napisać tą pozytywną. Wiem również że są miejsca w których można więcej uzyskać, wiem że można się wyprowadzić do innego miasta, mimo wszystko tutaj po prostu jest mi dobrze i zamierzam pracować jeszcze przez jakiś czas. Ogólnie ludzie na prawdę starają się być pomocni a że trafi się jakiś team leader który będzie wymagał więcej od innych no cóż to jest chyba też w normie. Nie będę się wypowiadał odnośnie zarobków bo przez te kilka lat co tu pracuje jest nie najgorzej i sądzę bym raczej nie dostał takiej kwoty u nikogo w Lublinie na start. Bonusy oraz dodatki są przyzwoite. Praca jest troche nudnawa po jakimś czasie ale zmiany projektów pomagają. Dodatkowo motywuje praca w nadgodzinach jeśli ktoś chce ją robić i ma czas pracować w ten sposób.

Kasa
@BezNicka

Serio uważasz że to jest dobra kasa. Lepiej zarabia się w biedrze i nie trzeba znać biegle angielskiego. Płaca jest bardzo słaba a wymagania rosną

Jan

Odchodzę z phlexa z wielką ulgą. To jest uwlaczające ze podwyzki są smieciowe.. W Warszawie koszty utrzymania porownywalne a pensja o wiele wyzsza..Wiem ze nie kazdy moze sie przeniesc, bi ma rodzine itp. Ale mlodzi samotni ??? Tego nie czaje ... Gdyby podniesli pensje to moze bym został chociaz robota odmóżdzająca co tu duzo mowic....

Malia
@Jan

Otóż to.

zainteresowany
@Malia

Jak robota według was odmóżdżająca to wiadomo, że i kasa mniejsza...

powodzenia
@Jan

Powodzenia w Warszawie, :) a jezeli w branzy, to zastanow sie, czy mialbys jakiekoliwek szanse bez doswiadczenia zdobytego tutaj. :)

Helena
@powodzenia

Masz na myśli doświadczenie na papierze czy w praktyce?

Kora

Niegdy wiecej nie chciałabym pracować w firmie kontra zatrudnia nieprzystosowane społecznie durne (usunięte przez administratora) na stanowiskach kierowniczych. I to był eufemizm.

@Kora

Może zamiast krytykować osoby napisz, jakie ich zachowanie wyprowadziło Cię z równowagi, by i osoba z zewnątrz wiedziała coś więcej? Myślałem, że pracujecie zdalnie, to mniejsza szansa, by pojawiły się konflikty. No, chyba, że chodzi o podnoszenie celów, by uzyskać premie? Napisz jeśli możesz, co zadecydowało o Twoim pożegnaniu się z firmą i jak Ci się pracowało?

Róża
@Kora

Zgadzam się z Korą, kierownicy uważają się za kogoś lepszego a doświadczenia w zarządzaniu nie mają. Targety podnoszą i jak nie zrobisz tego co chcą to zaczynasz PIP...

Jagoda
@Róża

Trochę w tym racji jest, ale jak wszędzie zależy jak trafisz. Są pody gdzie ludzie są traktowani z szacunkiem i wszyscy są bardzo zadowoleni, a są takie gdzie terror i zastraszanie są na porządku dziennym. Szczególnie jedna kierownica się wyróżnia. Wymagania nierealne, praca po nocach po 16h na dobę się zdarza, żeby sprostać oczekiwaniom, a i tak jest źle. Problem z urlopem na jeden dzień, bo targety. Tylko patrzeć jak w kolejnej firmie zaczną się ludzie skarżyć na mobbingowanie przez tą panią, podobno już się to zdarzyło wcześniej. Może w końcu zarząd przejrzy na oczy, zanim szeregowi pracownicy skończą u psychiatry.

Nina
@Kora

Częściowo sie z Tobą zgadzam. Jest cześć TL którzy kompletnie sie do tego nie nadają i swoje frustracje wynikające z braku wiedzy lub niskich zarobków przelewają na pracowników. Jest jednak cześć osób które nawet pomimo braku doświadczenia świetnie sobie radzą, wspierają na projektach a nawet w razie potrzeby wykonują nasza robotę. Ja na szczęście dobrze trafiłam ale słuchając czasami w biurze opowieści innych bywam lekko przerażona. Polecam robić wszystko żeby zmienić kierownika a będziecie zadowoleni tak samo jak ja!

Cicha

Firma jest bardzo fajna. Benefity darmowy płatny parking luxmed. Co jakiś czas darmowe jedzenie, express do kawy. Bardzo mila atmosfera. Możliwość wyjazdów do Anglii. System premiowy. 3500 na Lublin uważam za bardzo dobra stawkę

Weronika
@Cicha

To super, że Phlexglobal oferuje ciekawe benefity i dobrą atmosferę w pracy. A jaka jest realna szansa na awans? I co trzeba umieć, żeby móc awansować. Z góry dzięki za odpowiedź.

@Weronika

Szansa jest spora szczególnie teraz mieliśmy bardzo dużo rekrutacji niektóre były tylko wewnętrzne a niektóre wewnętrzne i zewnętrzne. Firma promuje swoich pracowników na tyle na ile to możliwe. Wszystko zależy od tego w którą stronę chce się rozwijać- wiadomo, że ważne jest zaangażowanie w pracy i czasem pomaga też doświadczenie z poprzednich miejsc pracy. Mam nadzieję, że to pomogło

Bogin
@Cicha

Benefity oferują wszystkie firmy, niemal takie same jak nie lepsze...

jamuszk
@Cicha

Słyszę to samo od HR. Ekspres do kawy to luksus? Może pochwalić się że jest też papier w wc

Dzień dobry. Jaka jest forma zatrudnienia na stanowiskach analitycznych w Phlexglobal? Czy jest możliwa umowa o pracę? Dla Warszawy jest to tylko praca zdalna, czy jest też możliwość pracy z biura ?

Hr

Wszystkie formy zatrudnienia to umowa o prace. Praca z biura jest jak najbardziej realna. Zachecamy do zapoznania sie z ofertami na naszej stronie. Pozdrawiam

@Hr

Cześć a mogę prosić o kontakt do działu HR? telefon lub mail?

Matt
@Kandydat

plhr@phlexglobal.com

@Hr

Witam. Czy znajomość języka angielskiego jest wymagana ? Czy są oferty bez języka ? I czy obecnie jest rekrutacja ?

Jakie godziny pracy obowiązują w Phlexglobal?

Godziny pracy są ruchome. W sensie, że możesz zacząć o 7:30 i skończyć o 15:30 albo o 9 do 17.

@pracownik

A nadgodziny można brać? Jest taka opcja w ogóle?

Dingo
@Michał

Dogadasz się na luziku

Jaki jest styl zarządzania w Phlexglobal?

Stary pracownik

Styl zarządzania polega na bieżącym łataniu dziur we wszystkim gdy firma wokół się rozpada. Managerowie są różni, niemniej liczą się dla nich przede wszystkim wyniki, mogą chodzić na rękę w mniejszych sprawach ale sami są mocno o to piłowani i nie należy oczekiwać przesadnego luzu, dodatkowo będą dokładać dodatkowych obowiązków, obiecując przyszłe korzyści. Jest to niestety pusta obietnica. Ostatnio podniesiono pensje wszystkim pracownikom niezależnie od stażu do tego samego poziomu . Osoby pracujące od 3 lat będą zarabiać zatem tyle samo co świeżo przejęci ludzie. Jest to przerażające i smutne.

@Stary pracownik

Chyba jednak mijasz się z prawdą. Te przyszłe korzyści są wymierne. Osoby które robiły dużo różnych rzeczy, zgłaszały się do zadań i dostały teraz zmianę stanowiska na wyższe nie narzekają na podwyżki. Ja pierwszy raz czuję satysfakcję. Ale można również siedzieć wygodnie, robić target w 5 godzin i narzekać na 4200. Kwestia wyboru.

Kropka

Widać, że ktoś tu lubi narzekać i pisać nieprawdę. Ja też uważam, że firma jest naprawdę spoko. Nie pasuje to czemu nie zmienicie pracy??

Rosie
@Stary pracownik

Przerażające i smutne to jest czytanie takich głupot. Nie podoba się, to czas na zmiany. Ale lepiej nic nie robic i marudzić. I płakać, że kierownicy źli i każą robić. To po prostu straszne. W pracy trzeba pracować ? Nie dostaje się za marudzenie pensji ? Albo za sam staż ? Że się jest i do pracy przychodzi? Ostatnie podwyżki były naprawdę spoko nie mam powodu do narzekania

smiechnasali

hola hola drogie kolezanki z hr - skonczcie z ta propaganda sukcesu... osoby ktore pracuja na tych wyzszych stanowiskach zarabiaja takie jeszcze wieksze szajse - od 3100 do 3800 na reke i jest to przekroj plac na stanowiskach od analitykow do team leaderow. moze wy w hrze macie wiecej kasy za pisanie takich komentarzy, kto tam wie... wmawianie ze 4200 brutto po 3 lub 4 latach pracy za ekspertyze, pracowanie na ciagle idace do gory targety plus nic nie dostawanie za te "dodatkowe zadania" i "duzo roznych rzeczy" kiedy swiezak dostaje 200zl brutto mniej... pluniecie w twarz. plus oczywiscie super tekst - jak sie nie podoba, to fora ze dwora! pewka, bo przyjdzie swiezak po studiach, porobi dla was przez 2 lata, dostanie marne 2,5% podwyzki po roku o ile w ogole, bo przeciez nie ma czegos takiego jak inflacyjna, a jak sie okaze, ze nie ma jednak gdzie isc wyzej, bo ani nie inwestujecie w szkolenia ani w nic, to wymiana na nowe miesko... brawo!

@Rosie

Mhm. Racja racja, bo przecież tutaj wszyscy siedzą na fotelu popijając kawkę i z uśmiechem na ustach odwalają swoją pracę. Nikt nie zostaje po godzinach / nie bierze przerwy, żeby wyrobić target, no bo przecież nie grozi się wlepianiem planów naprawczych za to, że się jest i że się przychodzi do pracy. Ostatnie podwyżki to policzek dla ludzi którzy przez zeszłe półtorej roku starają się zdobyć jak najwięcej punktów i robią co mogą, no bo przecież tak łatwo jest przeskoczyć z DS2 na DS3. I marudzeniem nazywa się to, że kiedy po 3 latach orki i walki o te punkty udaje ci się dobić w kwietniu na 4k brutto, to nagle okazuje się, że lepiej się jednak zwolnić i ponownie zatrudnić, bo różnica pomiędzy nowym a starym pracownikiem to ledwo 200zł.

@smiechnasali

Nie wierzę po prostu. Jak ktoś ośmieli się napisać o tej firmie cokolwiek dobrego, to musi być z HR. Bo prawdziwy pracownik może tylko krytykować wszystko i wszystkich. Nie może się raz spodobać podwyżka, nie można napisać, że raz człowiek poczuł się ukontentowany i doceniony, bo banda frustratów siedzącą od lat na jednym projekcie, robiąca dzień w dzień to samo i narzekająca na wszystko i wszystkich będzie pluła jadem. Jakie to miłe! Naprawdę nie ma w Lublinie przymusu pracy we Phlexglobal. Jest tyle wspaniałych prac gdzie ktoś was doceni i waszą wspaniałość.

HRlover

Pracowniku, wierzę że nie jesteś z HR ????Tam nikt nie użyłby słowa "ukontentowany" Za trudne

Naka
@smiechnasali

4000 brutto na start to całkiem nieźle jak na Lublin, ale z drugiej strony jestem trochę zaskoczona tym, że ludzie z doświadczeniem zarabiają niewiele więcej. Pracowałam we phlexie jakiś czas temu i widząc takie opinie nie żałuję, że odeszłam. Co z tego że ludzie byli w porządku (a przynajmniej większość) skoro zarobki były niewspółmierne do wykonywanej pracy

Nowy pracownik

Póki co wszystko na duzy plus: organizacja, proces rekrutacyjny, atmosfera, każdy jest uprzejmy i pomocny. Po przeczytaniu tak różnych tu opini czułem się zobowiązany opisać moją perspektywę, aczkolwiek wszystko moze byc uzależnione od działu. Czas zweryfikuje.

Adaś

Zastanawiam się czemu usuwane są komentarze? Planowałem aplikować do tej firmy, jednakże ostatnie opinie są zniechęcające. Bardzo szybko rozchodzą się niepochlebne historie. Tylko ile w tym prawdy... Kiedy powrót do biura??? Chciałbym też kogoś poznać. Wiem że fajne są dziewczyny hihihi

Co jaki okres czasu w Phlexglobal można ubiegać się o podwyżkę?

Dżeki

Wszystko zalezy od osoby, jesli jestes w kregu „pewnych” znajomosci to tak czesto jak to mozliwe. Nie tylko o podwyżke mozesz sie starac, dostepne sa tez inne benefity jak praca zdalna lub zmiana stanowiska.Powodzenia.

@Dżeki

Dżeki co ty opowiadasz...chyba nie o tej firmie piszesz, o której myślimy. W jakim dziale pracujesz, że jest tak źle?

Weronika
@tajemnicza

A ja mam takie pytanie - czy rekrutacja do Phlexglobal nadal jest prowadzona przez ArchiDoc? Czy obecnie można składać papiery bezpośrednio do pracodawcy? Wiem, że na początku pracownicy byli zatrudniani przez ArchiDoc.

Paulina
@Weronika

Zapraszamy do składania CV bezpośrednio przez naszą stronę www.phlexglobal.com :) Na chwilę obecna nie korzystamy z usług ArchiDoca w kwestiach rekrutacji.

@Weronika

Cześć, nie, nie korzystamy z Archidoca. Najczęściej oferty ogłaszane sa na pracuj.pl czy ostatnie widziałam nawet na fb.

Można

Malina

Podwyżki są raczej roczne, no chyba, że zmieniasz stanowiska podczas rekrutacji wewnętrznej a tych jest dużo.

Zughi
@Malina

Jak duże są podwyżki roczne? :)

Podwyzkowicz
@Zughi

15-30zl

Lublinianin
@Podwyzkowicz

na godzinę?

Zostaw merytoryczną opinię o Phlexglobal - Lublin

• Jak się pracuje w Phlexglobal?

Zobacz opinie na temat firmy Phlexglobal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Phlexglobal?

Phlexglobal
  • Pojezierska 90A