Opinie o AWECO Polska Appliance Sp. z. o. o. Sp. K. w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie AWECO Polska Appliance Sp. z. o. o. Sp. K.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AWECO Polska Appliance Sp. z. o. o. Sp. K. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AWECO Polska Appliance Sp. z. o. o. Sp. K. w Tychy

Olga

Ki dy są wypłaty ?

Dood
@Aktor

Glupia odpowiedź, prawo mówi że najpóźniej dodo 10, a w wielu firmach płacone jest na początku miesiąca, wiec pytanie jak najbardziej madre było. Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi,.

Witam. pojawiła się dziś oferta dla specjalisty ds. systemów ERP. Nie ma niestety podanych przedziałów kwot a byłoby to dla mnie w tym momencie kluczowe. czy więc oprócz oceny warunków pracy można prosić o wskazanie wynagrodzenia netto?

Nowy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Są przyjęcia do Aweco?

Możecie rozbić aktualne benefity czy tez socjale na czynniki pierwsze? One zmieniają się w czasie? Tak jak ktoś pytał teraz o produkcje to w ogłoszeniu na nią. Piszą o funduszu, dofinansowaniu do wypoczynku i tym podobnych

Nowy Nowy wpis

Witam, czy może ktoś powiedzieć coś o pracy na produkcji? Czy to ciężka praca? Czy raczej lekka a monotonna? I jak z atmosferą między pracownikami? Pozdrawiam.

Brałeś udział w rekrutacji do AWECO Polska Appliance Sp. z. o. o. Sp. K.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
XYZ

Niska stawka ,monotonia i brak rozwoju

Sonia
@XYZ

Które stanowisko oceniasz? głównie o tym rozwoju teraz myślę. Chodzi o to ze w ofercie na produkcji piszą w jednym punkcie właśnie o nim w kontekście awansu. Co do tej monotonni jeszcze to co konkretnie się robi?

Tutaj na każdym stanowisku pracuje się na umowie o prace? teraz niedawno ktoś widzę ze odkopał taki wątek gdzie było napisane o wypłatach przypadających na 10ty właśnie z tego tytułu. Zastanawia mnie jednak czy występuje przy tym jeszcze wcześniej jakiś okres próbny? Szukają teraz kogoś na utrzymanie ruchu z oznaczeniem, że to robota od zaraz. Czyli od razu na nieokreślony by dali czy jednak będą kogoś testować? I czemu takie zapotrzebowanie jest?

Olga

Dr

Ze co!!!to zalezy jak masz w umowie w tym zakladzie 10 a w innych np 1

Dood

Może wpadnę.

A jak tam z kartą zarządzającą? Liderzy ok? Kierownicy ok?

qwerty
@Może wpadnę.

Co Cię zachęciło, że może wpadniesz? Logistyka może? myślę czy by papierów nie złożyć na ten dział właśnie. Z tego co po postach ostatnich widzę nikt za bardzo nie odnosił się do tego obszaru i ciekaw jestem czemu? czy to powiększanie się zespołu może? opisze ktoś atmosferę i średnie zarobki? zastanawiam się czy są negocjowalne skoro widełek nie ma podanych?

dziewiecdziewiec

Do mnie właśnie zadzwoniła z Manpower na stanowisko produkcyjne. Napisze ktoś coś więcej? Coś o pracy, atmosferze? Faktycznie jest taki (usunięte przez administratora) jak piszą niżej?

Ryszard
@dziewiecdziewiec

Warunki ciężkie, zimą jako tako, w lecie ponad 40 stopni, obecni kierownicy nie powinno kierować pracownikami, Dyrektor ten sam, ale bezempatyczny człowiek, który boi się ocen Chińczyków, taki chłopek (usunięte przez administratora).

@Ryszard

Zimą jako tako? Zdradzisz czemu? w sensie, że jak cos to teraz dobrze byłoby bym papiery składał? A latem jak to wygląda, ludzie pchają się zimą na sezon a latem są braki? I czy w tych okresach są może jakieś inne stawki?

Witam, jaki system pracy panuje w Aweco? 3 zmiany czy 4 brygady?

Nikola

Witam na chwile obecną ktoś wie jak wyglada praca w aweco ? Nie wiem czy umówić się na rozmowę czy nie, po przeczytaniu starszych wpisów

Marzena
@Nikola

Hej, o jakim stanowisku myślisz? Mnie oferta dla młodszego speca od kontrolingu zainteresowała. Chyba ostatnio nikt o tym stanowisku nie pisał? Na dwa wakaty ludzi potrzeba, to rozwój czy bardziej rotacja? Chyba ze ktoś awansował? Ile czasu może to zająć? Ktoś wie?

Nikomu nie polecam pracy w tym zakładzie . Nawet wręcz odradzam . Badania, badaniami ,szkolenie szkoleniem . Pierwsze godziny po szkoleniu można było by powiedzieć że były ok jak i samo szkolenie . A najgorsze dopiero przyszło potem . Czekając na team leadera przyszła kobieta która już na starcie była wredna i wyrachowana . W kilka minut można czy ktoś jest przyjazny czy wredny . Na drugi dzień przy pełnych 8 godzinach to dopiero się zaczeło miałam dostać kamizelkę uczę nie było nie było nic . Poszłam na stanowisko dziewczyna z zmiany przed pokazała niby co miałam robić i na tym szkolenie się skończyło . Zostałam zostawiona sama sobie nikt sie nie interesował tym co robię i co najważniejsze jak robię co najważniejsze byłam pierwsze godziny czyli zielona tym co miałam robić . Team leader przez 8 godzin sie nie zainteresował tym co robie tylko spojrzenia innych jak by byli tam za kare i jak bym im cos zrobiła . nikt nie zagadał ani nie popatrzył jak robię totalny tumiwisizm . Po zakończeniu zmiany pretęsje ze cos źle robie k... jak mialam wiedziec czy dobrze robie czy źle jak nikt nie podszedł ani nie było kogo zapytać . A od razu pretensje ..... WIEC PRZESTRZEGAM WSZYTSKICH PRZED PRACĄ W TEJ FIRMIE I LEPIEJ TAM NIE IŚĆ

Czy w AWECO Polska Appliance Sp. z. o. o. Sp. K. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika arwen

05.09.2023 03:09

arwenikona wywiad

Chcę opowiedzieć o warunkach pracy w firmie AWECO Polska Appliance Tychy.

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?

arwenikona wywiad

Pracowałam jako operator maszyn.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

arwenikona wywiad

Na moim stanowisku zarabia się minimalne wynagrodzenie krajowe.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

2 miesiące.

arwenikona wywiad

Nie. BHP w firmie jest zaniedbane, wszędzie stoją metrowe kałuże z oleju i wody. Ludzie odcinali sobie palce i łamali kręgosłupy, a przełożeni kazali wkładać ręce do brudnej wody, która stała miesiąc niewymieniana w maszynie. Praca odbywała się przy 40 stopniach gorąca, przy spawarce, bez wentylatorów. Kierowniczka ****** i jej protegowana, liderka, traktują ludzi bez szacunku.

arwenikona wywiad

Brak było możliwości rozwoju, podobnie jak szkoleń, co opisałam w pozostałych odpowiedziach.

arwenikona wywiad

Przeszłam szybkie, 3-minutowe szkolenie przed rozpoczęciem pracy. Pokazano mi, co i jak powinnam robić, a potem podsunięto do podpisania dokumenty, żeby - w razie kontroli - firma była zabezpieczona.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynikało?

arwenikona wywiad

Bardziej doświadczeni pracownicy patrzą z góry na nowe osoby, robią dziwne "przedstawienia", starają się pokazać, że są lepsi.

arwenikona wywiad

Miałam przejść szkolenie - nie odbyło się. Przenoszono mnie na inne działy, zamiast mnie odpowiednio wyszkolić, a ludzi z innych działów zostawiano w naszym. Zgłosiłam to do kadr, ale bez żadnego skutku. Firma za to przygotowała wypowiedzenie, bo miałam czelność się ubiegać o szkolenie...

Kandydatka

Witam jak wyglada praca w Aweco w Tychach? Czy jest ciezko? Co nalezy do obowiazkow kobiet? Bo podobno szukaja na stanowisko Pakowacz, dlatego pytam

Niedoszły pracownik

Zdaje się po opiniach, że dobrze że z mojej pracy tam nic nie wyszło. Wysłałam CV bo w ogłoszeniu było napisane, że praca na dwie zmiany a ci oddzwaniają na drugi dzień żeby mnie zaprosić na rozmowę o pracę na trzy zmiany. Odmówiłam bo już kiedyś pracowałam na trzy zmiany i nie, dziękuję, postoję. Wprowadzają kandydatów w błąd tymi ogłoszeniami.

Maciek

Jakie zarobki na produkcji? Jaka umowa na początek i po jakim czasie na stałe?

dziewiecdziewiec
@Maciek

Mi przez telefon powiedziała 3640 brutto + 450zł premii + za frekwencję, kwartalna i roczna. Tam gdzie premia frekwencyjna tam musi być niezła (usunięte przez administratora). Do piątku mam czas na zastanowienie się czy iść na rozmowę, bo opinie poniżej nie zachwycają. Jak jest taki wyzysk to chyba podziękuję.

Jakie są warunki zatrudnienia w AWECO Polska Appliance Sp. z. o. o. Sp. K.?

Aszkoda

Brak kontaktu po rozmowie kwalifikacyjnej. Zero profesjonalizmu.

Len ka
@Aszkoda

Mi w czasie rozmowy kwalifikacyjnej pani od razu powiedziała, że mnie chce i po omówieniu szczegółów dostałam plik dokumentów do wypełnienia i skierowanie na badania ????????????

Aktor
@Len ka

Mam to samo tyle że prace mieliśmy rozpocząć 7.07 a prawdo podobnie szkolenie jest 12 w poniedziałek

aha
@Len ka

No ja miałem tak samo, tylko że od razu Pani mi dała podwyżkę, a w 1 dniu pracy dostałem kolejną - ty sie słyszysz wogole?

Len ka
@aha

A co żal ci (usunięte przez administratora) ścisnął aha ☺️ ☺️ ☺️

@aha

A w jakiej wysokości ogólnie dostałeś podwyżkę?

Richard
@Aszkoda

Ten sam schemat był u mnie . Rozmowa kwalifikacyjna jak na stanowisko kierownicze choć aplikowałem na operatora i zapewnienie,że damy Panu znać najpóźniej do jutra. Oczywiście brak odzewu czyli dalej metody rekrutacji jak 20 lat temu i stały tekst "zadzwonimy do Pana" Nie zabierajcie ludziom czasu na dojazd wszak widzicie CV kandydata!

Stacha

Hej czy ktoś wie co sie dzieje z kasą zapomogowo pozyczkową, ma ktos regulamin tej kasy,dostał ktoś już wypłatę wkładów?

Kazimierz
@Stacha

Czemu mają wypłacać wkłady? Likwidują kasę pożyczkową? Przecież to fajna inicjatywa że można wziąć kredyt bez oprocentowania.

@Stacha

Pieniądze z kasy zostały zdefraudowane, odzyskasz je jedynie drogą sadowa ewentualnie w ratach bóg wie ilu kwotach śmiesznych . Nawet pożyczki w ratach (usunięte przez administratora) wypłacają. Powinien dyrektor zakazać zarządzającej prowadzenia tego i wywalić ja z chukiem

Justyna

a twoje słowa mają jakieś potwierdzenie o tej defraudacji ? gdzies mozna o tym poczytac w sieci czy to tylko jakies firmowe plotki ?

@Justyna

Poczytać broń boże bo w tej firmie wszystko jest tajne przez poufne, ale skoro nie mają z czego wypłacać zwrotów wkładów na które regulaminowo czeac powinno się najdalej miesiąc a ludzie po pół roku dalej się proszą o własne pieniadze a pożyczki wypłacają w ratach to chyba samo przez się mówi że kasa wyparowala

Agnieszka

Tajne i poufne? w jakim konkretnie stopniu? pracownicy muszą coś ewentualnie podpisywać jakieś pismo o poufności czy cokolwiek? a jakieś umowy lojalnościowe?

Zostaw merytoryczną opinię o AWECO Polska Appliance Sp. z. o. o. Sp. K. - Tychy

• Jak się pracuje w AWECO Polska Appliance Sp. z. o. o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy AWECO Polska Appliance Sp. z. o. o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AWECO Polska Appliance Sp. z. o. o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AWECO Polska Appliance Sp. z. o. o. Sp. K.