Aweco Appliance Polska

Tychy

Opinie o Aweco Appliance Polska

admin 2015-05-29 03:42
Znasz wady i zalety pracy w tej firmie? Podziel się swoimi przemyśleniami na temat zatrudnienia i pomóż poznać prawdę o firmie Aweco Appliance Polska.
konfikty 2016-01-10 09:08
poszukuja.
Stk 2016-05-17 11:44
Mi się wydaje, że bardzo fajnie można tutaj się dogadać jeśli chodzi nie tylko o pensje, ale ogólnie o wszystko, na zwolnienie też łatwo iść, benefity mają naprawdę fajne, nie jest w ogóle stresująco, jedna z najlepszych firm ever w ogóle, polecam mega bardzo
były pracownik 2017-06-28 18:02
Pracowałam i polecam. Zarobki i socjal BDB premia zależy na jakiej linii od 300 zł do 850 brutto. Na produkcji pracują w większości kobiety. W zależności od lini są 2 zmiany 3 zmiany i 4 brygadówka. Kierownictwo OK.
Szukam pracy 2017-06-30 18:18
Były pracownik czemu już tam nie pracujesz? Czy często przedłużają umowy po pół roku? I co najważniejsze, czy na Turyńska na godz 6, 14 i 22 można tam jakoś autobusem dojechać? Jeśli tak to jakim? A w weekendy kursują jakieś autobusy?
były pracownik 2017-07-16 09:27
nie pracuję, bo miałam alergię na nikiel itp... Z umowami różnie zależy od działu ja miałam pierwszą na 3 miesiące okres próbny potem druga na ok rok trzecia na stałe ale można zapytać w HR. Autobusy dojeżdżają z dwóch stron od drogi krajowej nr 44 ale tej dla pracowników bocznej i od bramy towarowej FCA na google mapach oznakowane przystanki. Zależy skąd chcesz dojeżdżać dużo jest autobusów prywatnych dowożących pracowników.
Patrycja 2017-07-31 07:18
@byly pracownik a czy istnieje możliwość realizowania nadgodzin, a jeżeli tak - czy są dodatkowo płatne? Dla niektórych osób to idealna i atrakcyjna okazja, aby zwiększyć swój dochód w danym miesiącu.
Badzmy powazni 2017-08-06 12:03
Czys Ty kobito na glowe upadla ? Jakie nadgodziny ? Ty masz zarobic NORMALNIE za kodeksowe 160 godzin/miesiac, a w weekendy masz sie bawic i odpoczywac !!! Chcesz zwiekszyc swoj dochod ? Znajdz sobie bogatego faceta..,albo....... wypelnij kupon TOTO-LOTKA...,ha,ha,ha..a nie mysl o nadgodzinach,podczas ktorych zycie przecieka Ci miedzy palcami....
Patrycja 2017-08-16 10:20
@Badzmypoważni, ludzie mają różne poglądy i zapotrzebowanie na pieniądze, dlatego pytam w ich imieniu, czy istnieje w Aweco Appliance Polska taka opcja. Zapytam w takim razie jeszcze o warunki socjalne, można tutaj liczyć na jakieś dodatkowe benefity?
Zostaw swoją opinię o Aweco Appliance Polska - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aweco Appliance Polska