Opinie o Dex Premium Sp. z o.o. w Lubin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Dex Premium Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dex Premium Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dex Premium Sp. z o.o. w Lubin

Marcin Sz.

Jako kontrahent Firma godna polecenia współpracy. Rzetelny i konkretny w swoich decyzjach Prezes. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że współpraca z Firmą Dex Premium leży na bardzo wysokim poziomie. Pełen profesjonalizm, bardzo miła obsługa i podejście.

@Marcin Sz.

Dziękujemy Panu za dodanie pozytywnej opinii ,jest nam bardzo miło . Pozdrawiamy BMW Dex Premium Lubin.

@Marcin Sz.

Dziękujemy za pozytywną opinię . Pozdrawiamy BMW Dex Premium Lubin.

Marcin H. Nowy wpis
@Marcin Sz.

To prawda, współpraca leży.

Big Many

Firma profesjonalne podejście do każdego klienta dużo ciekawych samochodów polecam wszystkim którzy chcą mieć porządny samochód osobowy BMW

Jan Nowy wpis
@Big Many

Przecież ta firma nie istnieje. O czym ty piszesz?

Radek

Dex Premium ma opinię dobrego pracodawcy. Jeśli szkoli to oczekuje pracy a nie odejścia pracownika, chyba logiczne!

@Radek

Wysyła na szkolenia tylko dlatego, że musi. Lojalka jest co najmniej nie na miejscu z uwagi na to, że BMW zwraca jakąś część za szkolenie, gdy pracownik odchodzi z pracy. Gdyby był dobrym pracodawca nie było by takiej rotacji i nie musiałby się martwić, że kasa za szkolenia pójdzie w błoto.

Marzena
@Radek

Dex Premium ma opinie jednego z najgorszych pracodawców w Lubinie, jak nie na dolnym śląsku. (usunięte przez administratora). Proszę zapytać kogokolwiek na "ulicy" o grupę DEX, jedna wielka porażka. Brak wypłat na czas, przed 10tym szukanie powodów do obniżenia wynagrodzenia, umowa o pracę na stałe - cud prawie, że nieosiągalny, atmosfera fatalna spowodowana problemami finansowymi spółki. Odważni przekonają się sami... Aha i nie myślcie, że dostaniecie coś za nadgodziny... Ani złotówki :)

Tomasz

Jesteś w błędzie.

Justyna
@Radek

Kto kogo szkoli? Ten u góry nawet nie potrafi komunikować się z pracownikami. Brak transparentności wynagrodzenia oraz niepewność o wypłatę to tylko jedne z wielu bolączek pracowników.

@Tomasz

Dziękujemy za dodanie pozytywnej opinii. Pozdrawiamy BMW Dex Premium Lubin.

Arturro
@Radek

Wypisujesz nielogiczne rzeczy. Szkolą bo ich zmusza do tego centrala bmw, jak by nie musieli to by złamanego grosza w człowieka nie zainwestowali.

Big Many xxx Nowy wpis
@Justyna

Szkoli się w szkole podstawowej gimnazjum liceum tam się pracuje ... Świeżaku i amatorze prostaków nie potrzebują..,.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Dex Premium Sp. z o.o.?

Big Many Nowy wpis

Będziesz miał możliwość wyboru i przejdziesz odpowiedni egzamin sprawdzający twoje kompetencje i prace musisz się wykazać tam prowizorka na ile wchodzi w grę tylko pełna profesjonalna obsługa fachowa pomoc na poziomie usług premium na najwyższym poziomie dla najbardziej wymagających klientów.

Władek

Przepraszam czy ktoś wie co dzieje się w Dex-Premium? Przejeżdżając obok widzę często lawety zabierające dziesiątki samochodów. Miejsca obok salonu świecą pustkami. Czyżby to była prawda, że salon upada?

@Władek

Dzień dobry Panie Władku ! Najlepiej zapytać u źródła więc odpowiemy : u nas w salonie BMW Dex Premium aktualnie zmiany ale działamy i zapewniamy, że salon i serwis otwarty jest dla wszystkich klientów. Pozdrawiamy i zapraszamy !

rk
@Dex Premium Sp. z o.o.

dalej macie zmiany i pracujecie? ;) hahaha

@Władek

Jak zwykle... Zmiany :) Szkoda, że nigdy na lepsze. Salon jest zamknięty, aut nie ma wcale. Teraz zaczęli łatać dach bo był dziurawy jak durszlak.

michał
@rk

Zmiana dotyczyła właściciela. Pracują tylko robotnicy próbujący coś zrobić z tą riuną

@Dex Premium Sp. z o.o.

To ja zapytam u źródła. @BMW Dex Premium, jesteście dalej otwarci?

@Władek

Lawety naczepy i tiry razem z nim na ile potrafisz Władek na forum publicznym takie informacje pisać napewno nic takiego nie było pajacu na gumce nie jest ci wstyd że kłamiesz Władek kolejny znawca tematu.

Bocian

Tak się Wróbel napinałeś, gdzie Ty teraz się podziałeś? Mam nadzieje że sprawiedlowość was dopadnie i za całe zło, które wyrządziliście ludziom odpowiecie!

@Bocian

Kim ty jesteś właścicielem? Więcej informacji może masz szansę na zdobycie miana farmazoniarza roku 2021 bo piszesz farmazony i nawet nieudzielaj się bocian nieprawdziwe historiinie schowaj w kieszeń i wypad nikt cię tutaj nie chce komentarze żałosne a sam wiem że (usunięte przez administratora) z Ciebie jak coś nie tak załatwić sprawę na ile potrafisz to masz i tyle za niewiedzę się płaci na ie pozdrawiam

Łukasz

Potwierdzam, po roku pracy nie było już nikogo z pracowników z którymi zaczynałem.(usunięte przez administratora)

Jan Nowak

@były Skoro masz odwagę pisać ,że byłeś REGULARNIE OKRADANY miej odwagę przedstawienia się z imienia i nazwiska(wtedy będziesz wiarygodny),podaj merytoryczne argumenty podpierające oskarżenia jakie stawiasz byłemu pracodawcy. Łatwo jest wylewać żale będąc anonimowym .Zawsze każda ze stron może iść do sądu. Jeżeli czujesz się pokrzywdzony to podejmij odpowiednie kroki prawne, będziesz mógł wtedy udowodnić swoją rację. Nie wiem czemu Twoja opinia ma służyć? Wygląda to tak ,że mam zły dzień ....to obsmaruję firmę. Rozumiem ,że sobie nie masz nic do zarzucenia? Byłeś pracownikiem roku i dlatego już nim nie jesteś? Atmosferę w pracy tworzą ludzie ,którzy razem pracują, więc fałsz i obłuda jest efektem wzajemnego nakręcania i zniechęcania siebie wzajemnie. Przypuszczam ,że w firmie pracują dziesiątki osób i jakoś nie widać wpisów zespołowych? Możesz nie lubić byłego pracodawcy ale "rzucanie mięsem " nie uleczy Twoich kompleksów. I od razu uprzedzę Twoje pytanie-NIE ,nie jestem pracownikiem BMW i mój wpis nie jest sponsorowany. Zagląda tutaj sporo osób ,które szukają merytorycznej opinii na temat pracodawców a Twoje oskarżenia sieją niepotrzebny zamęt i tak naprawdę niczego nie wnoszą dla osób poszukujących pracy w wyżej wymienionej firmie.W swoich postach piszesz o właścicielce firmy i jej poziomie intelektualnym.Twój poziom inteligencji widzi każdy ,kto czyta tego typu wypowiedzi.Słabe to bardzo!..

Krzysiek
@Jan Nowak

Ja natomiast sądzę, że wpisy byłych pracowników dużo wnoszą. Ja np. szukam teraz pracy. Jeżeli czytam tu na forum, że dany pracodawca nie płaci na czas lub niesłusznie obniża wypłatę to po prostu wiem gdzie nie składać CV.

Zwolniony bez powody
@Jan Nowak

ja również zostałem zwolniony bez żadnego powodu, po czym musiałem upominać się o wypłatę

@Zwolniony bez powody

Dziękujemy za Pańską opinię.Przykro nam ,że poczuł się Pan niesprawiedliwie potraktowany.Najlepszym wyjściem z tej sytuacji byłaby bezpośrednia rozmowa z Pana przełożonym. Pozdrawiamy BMW Dex Premium Lubin

@Krzysiek

Dziękujemy za dodany komentarz, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Firmą w celu rozwiana Pana wątpliwości. Pozdrawiamy BMW Dex Premium Lubin

Dziękujemy za dodaną opinię. Pozdrawiamy BMW Dex Premium Lubin

@Jan Nowak

O jakich dziesiątkach zatrudnionych ty piszesz? Brednie.

klient????

bardzo bede wdzieczny za odpiwiedz , czy dex premium lubin to nadal autoryzowany salon i serwis?

Bmw
@klient????

Teraz w tym miejscu będzie funkcjonował BMW Sikora

@klient????

Nie

Czy w Dex Premium Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Odpowiedź

Dex premium już nie istnieje. Gowork natomiast funkcjonuje na tym, iż ciągnie kasę od pracodawców za kontrolę nad ich kontami, których pracodawcy nie chcieli. Upraszczając: Gowork zakłada konto każdej firmie bez jej zgody i wiedzy. Następnie gdy pojawiają się opinie hejtujących to Gowork zgłasza się do pracodawcy z propozycją "naprawy reputacji" i pobiera za to duży abonament.

Luki

Były klient Za jedno jestem im wdzięczny, skutecznie wyleczyli mnie z sympatii do BMW, Tak na marginesie samochody ładne ale jakość słaba, a BMW Polska podobnie jak Dex Premium niezadowolonego klienta traktują jak intruza. Nie polecam

Jaka jest kultura pracy w Dex Premium Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Justyna

Kultura? Dobre sobie. Właściciele nie znają takiego pojęcia.

PPHU Budmax Józef bobula

Super polecam !

Gosia

Jeden z najgorszych salonów z jakimi kiedykolwiek miałam do czynienia. Skladali mi samochód, wstawili dwa różne kolory nerki. Nie mogę doprosic się wymiany. Kontakt słaby, tłumaczenia beznadziejne. Do tego źle złożona maska, odstaje. Odradzam korzystanie z usług w tym salonie.

Kotka

czy ktoś może powiedzieć jaka jest aktualnie sytuacja pracownika w DEX ? Pracowałam juz w jednym z lubińskich salonów gdzie wypłaty nie było na czas a nadgodziny to sobie można było jedynie odebrać, zamiast dostać za nie pieniądze. Dalekie dojazdy do pracy nie były w najmniejszej części dofinansowywane. Proszę opinię, zamierzam złożyć cv.

Czarek

Podpowie mi ktoś czy firma teraz potrzebuje pracownika/handlowca? Jakieś wskazówki??

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Dex Premium Sp. z o.o.?

Nasza firma jak wiele firm umożliwia możliwość awansu najlepszym pracownikom. Oczywiście z racji niewielkiej ilości pracowników awanse nie są częste, jednakże zachęcamy naszych pracowników do udziału w rekrutacjach na wyższe stanowiska. Nasi pracownicy mają również możliwość rozszerzania swojej wiedzy zawodowej na szkoleniach organizowanych przez BMW co skutkuje uzyskaniem przez nich certyfikatów uznawanych w innych firmach.

Asia

Dlaczego kłamiesz ? Nie ma w firmie pracownika który nie otrzymał wypłaty

Artur
@Asia

Powinno być: nie ma i nie było w firmie pracownika, który dostał by pełną wypłatę na czas. Zawsze jest spóźnienie (usunięte przez administratora)

@Asia

Dziękujemy za dodaną opinię. Pozdrawiamy BMW Dex Premium Lubin.

Supermen

Jeżdze do Dex premium już od dawna, nigdy mnie nie zawiódł. Naprawiam w DEX 2 swoje samochody i polecam wszystkim.

@Supermen

Dziękujemy za dodanie pozytywnej opinii na remat naszej firmy . Pozdrawiamy BMW Dex Premium Lubin

Igor

A ja uważam, że firma po to płaci (nieistotne ile) żeby mieć pracownika wyszkolonego a nie oddawać go innym firmom.

Czytając Twój komentarz, mogę przypuszczać, że masz aktualne informacje związane z pracą w firmie Dex Premium. Pozwól, że zapytam Cię o kwestię warunków zatrudnienia. Chciałbym dowiedzieć się, czy nowo zatrudniona osoba może liczyć na umowę o pracę? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Maja

Niezbyt rozumiem, co masz na myśli pisząc, że praca w Dex Premium wymaga oszczędzania swoich pieniędzy. Wyjaśnij, jeśli możesz. Jesteś zadowolony z wysokości pensji?

@Igor

Dziękujemy za Pańską opinię. Pozdrawiamy BMW Dex Premium Lubin.

Pancia

Na rozmowie o pracę dowiadujesz się, że: każdy ma na umowie minimalną płacę + premie z obrotu i dosprzedanych usług. Zaczynasz pracę pełen energii. Po kilku dniach dostajesz do podpisania ,, lojalkę” tj, jezdzisz na szkolenia a jeśli zrezygnujesz z pracy w ciągu 3 lat to zwracasz koszty szkoleń. Koszt jednego szkolenia od około 1000€. Ile będzie szkoleń, nie wiesz. I tak pracujesz do pierwszej wypłaty i jesteś zdziwiona. Kolejna wypłata to samo. Nikt nie powie co , za ile..... Rozmawiasz na szkoleniach z innymi pracownikami innych salonów BMW i nikt zlego słowa nie powie bo im płacą od 4500zl w górę a ty pracujesz za połowę tego. Na pytanie dlaczego gdzie indziej zarabiaja wiecej odpowiedz: ,, to jest Lubin, nie mogę więcej płacić,,. Dobre strony pracy w Dex Premium? Klimat w pracy nie jest zły. Sama marka to też -wiadomo.

@Pancia

Dziękujemy za dodanie opinie, w całej sieci dealerskiej są takie same przejrzyste warunki zatrudnianie oraz szkoleń. Pozdrawiamy BMW Dex Premium Lubin.

Zostaw merytoryczną opinię o Dex Premium Sp. z o.o. - Lubin

• Jak się pracuje w Dex Premium Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dex Premium Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dex Premium Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dex Premium Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dex Premium Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dex Premium Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 20 ocen.

Dex Premium Sp. z o.o.