Apteneo Sp. z o.o.

łódzkie

Opinie o Apteneo Sp. z o.o.

aki 2016-08-06 15:17
No skoro jest umowa o pracę, to wiąże się to odpowiednio z jakimiś socjalami, a wypłata jest terminowa?
Paulina 2017-05-09 15:32
Firma poszukuje osób na stanowisko Koordynator Regionalny. Macie już jakieś doświadczenia z tych stanowiskiem? Co możecie powiedzieć o panujących warunkach w firmie?
Tadek 2017-05-31 20:44
Marne zarobki, słabe samochody, wyłącznie własną działalność
Paulina 2017-08-07 15:21
@Tadek czy tak właśnie wyglądają warunki zatrudnienia na stanowisku Koordynator Regionalny? Jak długo pracowałeś w Apteneo? Możesz powiedzieć co jeszcze powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad dołączeniem do firmy?
Mar. 2017-08-13 00:46
Uciekać. Marna pensja na własnej działalności, fabia to szczyt możliwości, przełożony dzwoniąc rano z pytaniem "jakie sukcesy" kończy każde pytanie - problem "mam drugie połączenie" pip... pip... pip...
Paulina 2017-09-08 11:12
@Mar. większość Twojej opinii odnosi się bardziej do pracy pod konkretnym przełożonym. W zależności od rejonu, kwestia wparcia od bezpośredniego przełożonego może się różnić. Jeśli miałeś jakieś problemy w tym zakresie, to czy zgłaszałeś je do firmy? Ktoś jeszcze z obecnych przedstawicieli handlowych może powiedzieć coś o pracy w Apteneo? Obecnie trwa rekrutacja na to stanowisko i każda dodatkowa informacja może być pomocna dla osób, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV.
Zostaw swoją opinię o Apteneo Sp. z o.o. - łódzkie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apteneo Sp. z o.o.