Opinie o Apteneo Sp. z o.o. w Łódzkie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Apteneo Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Apteneo Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apteneo Sp. z o.o. w Łódzkie

Krzysiek

Czytając wasze opinie jestem mocno zdziwiony..? Każdy kto tam pracował ma żal i pretensje.... a może po prostu praca Was przerosła? Pracuję w Apteneo już jakiś czas i z żadnym z powyższych opinii się nie zgadzam. Znam swój zakres obowiązków, wiem co do mnie należy i staram się to wykonywać należycie. Ale jak ktoś kombinuje i się miga od pracy to potem ma pretensje do wszystkich tylko nie do siebie. Atmosfera w firmie jest przyjazna, zawsze jest do kogo zadzwonić i pogadać, a to że z kimś jest trudniejszy kontakt telefoniczny to wynika z tego że ktoś (także szefowie) uczestniczą w różnych spotkaniach- czyli też pracują a nie siedzą i nie pier.... w stołek) Firma zapewnia szkolenia i spotkania firmowe :-) benefity także są. "Firma garażowa?" nie wiem co autor miał na myśli? Nie jest to korporacja (na szczęście) ale dzięki temu nie jest się anonimowy. Znasz praktycznie wszystkich pracowników, nawet jeśli pracujesz w terenie - i to mi akurat pasuje :-) Pensja zawsze na czas - nie ma tu nic do tego w jakich relacjach jesteś z szefem. I na koniec: zanim zamieścisz komentarz na temat tej czy innej firmy najpierw postaw się w roli swojego szefa czy właściciela firmy w której pracujesz/pracowałeś(aś) i zadaj sobie pytanie: Czy chciałbyś mieć takiego pracownika jak ty sam? Nie oceniaj pod wpływem emocji. Pozdrawiam

Lolusia
@Krzysiek

No to się prezes rozpisał... przynajmniej wiadomo który.

Kandydat Nowy wpis
@Krzysiek

Cześć, a możesz napisać jakie są warunki dla Przedstawiciela Farmaceutycznego . Jaka pensja, auto, GPS, czy tylko ściąganie do sieci czy również sprzedaż?

Zofia Nowy wpis

Jeszcze pracujesz?

Apteka Nowy wpis

Słabo...

Paulina Nowy wpis
@Apteka

Bardzo skąpa w treść opinia. Nie wiadomo nawet, czy pochodzi od pracownika sieci. Jeśli tak, to będę Ci wdzięczna za jej rozwinięcie - co oceniasz negatywnie, co pozytywnie, co warto zmienić w firmie. To są bardzo przydatne informacje.

Czy Apteneo Sp. z o.o. praktykuje "luźne piątki"?

Tak, tak się złożyło że praktykowaliśmy to zanim na dobre stało się to "modne" ;)

Pysia
@Paweł

Chyba dla właścicieli...

aki

No skoro jest umowa o pracę, to wiąże się to odpowiednio z jakimiś socjalami, a wypłata jest terminowa?

Tobiasz
@aki

A to zależy w jak bardzo zażyłych relacjach z bossem jesteś

Brałeś udział w rekrutacji do Apteneo Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Paulina

@Mar.większość Twojej opinii odnosi się bardziej do pracy pod konkretnym przełożonym. W zależności od rejonu, kwestia wparcia od bezpośredniego przełożonego może się różnić. Jeśli miałeś jakieś problemy w tym zakresie, to czy zgłaszałeś je do firmy? Ktoś jeszcze z obecnych przedstawicieli handlowych może powiedzieć coś o pracy w Apteneo? Obecnie trwa rekrutacja na to stanowisko i każda dodatkowa informacja może być pomocna dla osób, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV.

Asior
@Paulina

Garażowa firma. Jakie różnice pomiędzy przełożonymi? 2 panów wspólników. Bez szkoły. Za moich czasów było nas... Zostało 2. Mało? Ja rozumiem sprzedaż. Nawet tandetnych soczków. Ale to robienie z aptekarzy...

Tobiasz
@Asior

Dokładnie tak. 2 pazernych właścicieli. Zero standardów.

Mar.

Uciekać. Marna pensja na własnej działalności, fabia to szczyt możliwości, przełożony dzwoniąc rano z pytaniem "jakie sukcesy" kończy każde pytanie - problem "mam drugie połączenie" pip... pip... pip...

Paulina

@Tadekczy tak właśnie wyglądają warunki zatrudnienia na stanowisku Koordynator Regionalny? Jak długo pracowałeś w Apteneo? Możesz powiedzieć co jeszcze powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad dołączeniem do firmy?

Tadek

Marne zarobki, słabe samochody, wyłącznie własną działalność

Paulina

Firma poszukuje osób na stanowisko Koordynator Regionalny. Macie już jakieś doświadczenia z tych stanowiskiem? Co możecie powiedzieć o panujących warunkach w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Apteneo Sp. z o.o. - Łódzkie

Apteneo Sp. z o.o.