Opinie o Time Security Sp.zo.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Time Security Sp.zo.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Time Security Sp.zo.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Time Security Sp.zo.o. w Katowice

xxx

co mam zrobic jesli firma co miesiac kaze mi podpisywac 16 godzin urlopu bo nie wypracowany jest etat na obiekcie jest nas cztery osoby grafik rozpisany z brakujacymi godzinami Urlop mam wpisywany w dni wolne od pracy nikt mi nie chce pomóc pip mówi zeby skarge na nich zgłosic sam niewiem co robic?

@xxx

urlop jest twoją wolą i ty bierzesz go wtedy kiedy chcesz to co oni dają to tylko propozycja albo ją podpisujesz albo nie kropka. Nie gódź się nie gódź się i sprawdź paski skończy się walką po kilku miesiącach dostaniesz pieniądze z jeszcze kolejnej firmy pod groźbą żal bo się na ich warunki godzisz albo cofną ci przelew. Ja tak właśnie wywalczyłam pieniądze za czerwiec bo mi ucięli 1000 zł z wypłaty chcesz skontaktuj się na pw

Grzesiek

Mam propozycję pracy na Śl Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Jest ktoś stamtąd? Jakie warunki? Po ile godzin na miesiąc? Jakie dodatkowe obowiązki?

@Grzesiek

Warunki róźne zależy na jaki posterunek trafisz. Od totalnego BHP bo naprawdę luksus. Od grafiku totalnie do ułożenia po to żeby pełniać dziury po tych którzy orają po 400 godzin. Najlepiej z kierownikiem ustal jeżeli się to pan Grzegorz akurat jest bardzo ludzkim człowiekiem

@ sekretariat Mysłowice

Nazywam się Andrzej Znaj pracuję w Firmie od pazdziernika 2020 roku. Obecnie na oddziale Szpital Biskupice,uprzednio Nowy Nowy Wirek i Szpital w Chorzowie. Przez większy okres czasu moim kierownikiem był i jest Pan Tomasz Kasperczak. Współpraca z Panem Tomaszem układała i układa się bardzo dobrze,jest osobą kompetentną na tym stanowisku,dobrze zorganizowaną,jest dyspozycyjny 24/h 7 dni w tygodniu,potrafi bardzo umiejętnie kierować zespołem ludzkim na różnych podległych mu obiektach. Będąc d-cą na oddziele Nowy Wirek i teraz na Szpitalu w Biskupicach nie zdarzyło się aby Pan Tomasz nie zareagował na uchybienia w wykonaniu obowiązków służbowych przez podległych mu pracowników oraz jest osobą która potrafi wysłuchać i zaakceptować różne sugestie związane z funkcjonowaniem oddziału. Jest osobą wszech szanowaną zarówno przez pracowników jak i Kierownictwo Zakładów dla których jest wykonywana usługa. Osobiście uważam że podjęte przez Dyrekcję działania odwołania Pana Tomasza Kasperczaka z funkcji Kierownika podległych mu obiektów jest wielce nie wskazana - więcej szkody niż pożytku. Dlatego jako d-ca oddziału uważam że pozostawienie Pana Tomasza Kasperczaka na dotychczasowym stanowisku jest dla dobra zarówno dla Firmy i dla pracowników.

@@ sekretariat Mysłowice

SZYBCIUTKO GO ODWOŁAC TO I TAK DŁUGO SIE UCHOWAŁ TYLE OBIEKTÓW STRACONO PRZEZ NIEGO OGÓLE NIE NADAJE SIĘ DO ZARZĄDZANIA POTENCJAŁEM LUDZKIM NARESZCIE DOBRA DECYZJA POZDRAWIAM PANÓW PREZESÓW ...

Jolanta

Praca na jedną szesnastą etatu żadnych dodatków pieniądze są wypłacane w dwóch transzach nie wiadomo za co Praca w Łodzi I (usunięte przez administratora) że umowa o pracę na 1/16 etatu

Zielony Nowy wpis
@Jolanta

Pewnie dlatego bo zamawiający postawił warunek że pracownicy mają mieć umowę o pracę. No to dają 1/16 etatu. Reszta na zlecenie. Dlatego jest w dwóch transzach. Z umowy o pracę, a później z umowy zlecenia. Takie akcje w Łodzi?

Zielony Nowy wpis
@Jolanta

Ma pani grupę inwalidzką? Podejrzewam że nie, dlatego odbijają sobie ze nie mają dotacji na panią, ludziom z grupą to raczej dają umowy o pracę na pełny etat. No chyba że jest inaczej?

Ktoś Nowy wpis

Czy na pracownika ochrony Kobiety też zatrudniają?

Grzesiek

@Grzesiek

Jak najdalej, wszystko byle nie śum, albo całkiem w ogóle jak najdalej od Time'u. 14 netto/h za etat, 13.53 nadgodziny. Wody butelkowanej nie przywiozą bo "kranówka jest zdatna wg sanepidu do picia". Wymieniać jeszcze ?

A po ile godzin.... Teoretycznie zależy od posterunku, więc może być etat, a może być powyżej 200.

Aga Nowy wpis

xxx

Jack
@xxx

Nie wiem w jakim pip ty byłeś ,ale uzupełnianie normy miesięcznej godzin urlopem jest całkowicie legalne i żaden mądry pracownik pip nie powie ci żebyś złożył na firmę skargi . Prosta rzecz albo się na to godzisz tak jak ja i pracuję ,albo szukaj lepszej firmy . Rynek jest duży. Pozdrawiam

@Jack

To kolego proszę sobie kodeks pracy przeczytać żaden pracownik nie może twoim urlopem rozporządzać ????

Fantomas
@Jack

Nie muszą przyjmować ludzi ponad stan na obiekt tylko się do nich liczy kasa z pefronu a ty charuj na nich jak osioł

Biały
@Jack

Firma nie ma prawa nakazywać pracownikowi wzięcia urlopu. Należy mu się dopłata do minimalnej (bo zakładam, że pracujesz na minimalnej) i nie musisz dla niej nic przepracowywać, bo wynika ona z tego, że pracodawca, który przyjął Cię na etat nie ma dla Ciebie godzin ani innych propozycji wyrobienia limitu. A zatem albo dopłaca Ci za godziny których nie masz, albo proponuje inne obowiązki/inny obiekt dla ich wyrobienia i tyle. Nakazując branie urlopu łamie prawo i takie przedstawienie tego w PIP skutkuje karą dla firmy.

@xxx

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Time Security Sp.zo.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
@ sekretariat Mysłowice

Grzes
@@ sekretariat Mysłowice

Tacy kierownicy są zwalniani co są za pracownikiem. Zostają sami (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

@@ sekretariat Mysłowice

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Time Security Sp.zo.o.?

Co jaki czas w Time Security Sp.zo.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Jasne, masz takie konstytucyjne prawo ????????????????????????????????????

Na jakie wsparcie w Time Security Sp.zo.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Mario

Witam jednak miałem rację co do tej firmy ja już pożegnałem się z tą firmą konkretnie Wieczorek ale tam dopiero robi się syf.Jedynym odpowiedzialnym który zajmowl się był Pan G...teraz to jest dramat wsadzili nieodpowiedzialnych dowódców zmian nie mających zielonego pojęcia o ochronie a z grafikiem od października juz jest cyrk a jeszcze zbliżające się odejścia ciekawe co ta firma zrobi.Wymiencie ta kadrę pożal się Boże dowódców na nowych bo nie daje przyszłości.....ludzie uciekajcie

Dorota
@Mario

Co z tym grafikiem nie tak, że nie da się tego rozwiązać po ludzku, tylko trzeba się zwalniać aż? To jakiś zart?

anonimowY
@Mario

Bo u nas jest dokładnie to samo tylko inna kopalnia

Gracjan

Macie juz wypłaty bo ja nie i zaczynam się martwić.

BYŁY PRACOWNIK

OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM JAK NAJDALEJ OD NICH !

WKURZONY

JA z kolei chciałem pracować w tej firmie mam pof orzeczenie pozwolenie na broń przybyłem na umówione spotkanie z koordynatorem w Kielcach , który w rozmowie telefonicznej wręcz chciał mnie do tej roboty zachęcić reklamował obiekt , mówił mi gdzie zrobię badania za darmo itd....pasowały mi zmiany oraz to że blisko do dworca PKP , gdy zjawiłem sie na umówione spotkanie punktualnie PAN KOORDYNATOR ZMIENIŁ FRONT WZIĄŁ ODE MNIE ORZECZENIE PO CZYM POWIEDZIAŁ ŻE ODDZWONI.....MYSLAŁEM ŻE GO ROZERWĘ BO WIADOMO ZE JAK SIĘ MÓWI TAKIE TEKSTY TO SIĘ NIE MA ZAMIARU KOGOŚ ZATRUDNIĆ PAN MÓWIŁ NAWET PRZEZ TEL ŻE OBIEKT SPOKO ŻE JEST TELEWIZOR A KRAWAT SIĘ NOSI NA GUMCE NIE JEST ABSOLUTNIE MOJA INTENCJĄ PISAĆ NEGATYWNYCH OPINII O FIRMIE BO SĄDZĄC PO OPINIACH FIRMA JEST BEZ ZARZUTU ALE PAN KOORDYNATOR Z KIELC CO NAJMNIEJ JEST OSOBA NIEODPOWIEDZIALNĄ I NIE POWINIEN NARAŻAĆ NA STRATĘ CZASU I PIENIĘDZY LUDZI < KTÓRYCH NIE MA ZAMIARU PRZYJĄĆ OD RAZU TAK JAK TO OBIECAŁ., PRZEZ NIEGO STRACIŁEM TYDZIEŃ CZASU GDYŻ NIE SZUKAŁEM PRACY W INNYCH FIRMACH MYSLĄC ŻE MAM DO CZYNIENIA Z CZŁOWIEKIEM ODPOWIEDZIALNYM ZA SWOJE CZYNY , BO WYDAWALOBY SIE ŻE TYLKO TAKI MOŻE BYC ZATRUDNIONY NA TAK ODPOWIEDZIALNYM STANOWISKU.

Lesz
@WKURZONY

Akurat czytam forum i nie istnieje odpowiedzialność firm w zakresie ogłoszeń o pracę. Przez telefon mogą powiedzieć, że stawka jest np 15 zł i system 12 na 12 a na miejscu powiedzą że jest 12 zł i system 24 na 96.i ktoś stracił pół dnia jakieś pieniądze na dojazd i co? I nic, nie ma na to paragrafu, chyba że o (usunięte przez administratora)

@Lesz

Aha czyli idąc twoik tokiem myślenia możemy oszukiwać swoich przyszłych pracowników?? Aa niby w jakiej innej firmie niż time są takie działania reflektowane?? Do time nawet dzieci mogą dowodzić ludźmi co drugi koordynator nie ma pojęcia o swojej pracy a co czwarty jest chyba po znajomościach

Putin
@Lesz

Jak można na stanowiska kierownik kierowników chodzi o tego woznoczko zatrudnić na takie stanowisko jak ma kontakty z środowiskiem przestępczym a jego rodzina to same przestępcy 2 nad inspektor ochrony rumianowski emeryt niema studiów ani magistra żeby być nad inspektorem musi mieć studia i magistra oni dbają o pracownika jak wogule teraz w czasie pandemii brak środków dezynfekcji firma ma to w (usunięte przez administratora) zatrudniają dos że ludzi co mają 19 lat do 100 to byłych ubeków po 75roku życia ktorzy robią się dowódcami i pomylone psychiatryczne leczone baby co piją na służbie i zlodzieji ta firma czeba zlikwidować

@Putin

na amfiteatrze ZADOLE ZAKAŁA POSTERUNKU 19 LAT DO SETKI, MIESZA Z MANIPULATOREM CO BRAKUJE MU 2-3 LATA DO OSIEMDZIESIĄTKI Z TĘZNI SOLANKOWEJ MYŚLĄ ŻE TO SĄ BOGOWIE W FIRMIE TIME - SECURITY.I CHCĄ RZĄDZIĆ KIEROWNICTWEM TIMU.A 19 LATKOWI DO SETKI OGROMNIE JADĄ SZWAJE. I PILNUJE GRZEJNIKA ANI RAZU NIE WYJDZIE NA ZEWNĄDŻ NA AMFITEATRZE ŚCIĄGA BUTY I ZAKŁADA KAPCIE SZMIERDZĄCE. NIE POLECAM TEJ FIRMY UŚCIWYM LUDZIOM.HONORUJĄ TYLKO EMERYTÓW I RENCISTÓW.

DAWIŃCI
@Putin

NADINSPEKTOR RUMIANOWSKI NIE MA DO CZEGO SIĘ CZEPIAĆ , CZEPIA SIĘ PIERDÓŁ NIE DOŚĆ ŻE FIRMA O PRACOWNIKÓW NIE DBA. TO RUMIANOWSKIEMU WIECZNIE COŚ NIE PASUJE CZEPIA SIĘ PIERDÓŁ. JA ZA TRZY LATA NIE DOSTAŁEM ANI JEDNEJ PARY OBUWIA, A OD MAJA 2018 - DO 6 GRUDNIA 2018 Z UŻYŁEM 5 PAR OBUWIA NA KOLEJACH ŚLĄSKICH NA TORACH NA KAMIENIACH.

@Putin

WCZORAJ DOSTAŁEM ANONIM Z NIEZNANEGO NR. TELEFONU. OTO TEN NR. TELEFONU.792051932.O TREŚCI. SPOTKAMY SIĘ W SĄDZIE. ONI MYŚLELI ŻE KTOŚ SIĘ PRZESTRASZY. STRACHY NA LACHY. TAKIEGO GŁUPSTWA JESZCZE NIE SŁYSZAŁEM ZA PRAWDĘ DO SĄDU. PRAWDA W OCZY KOLE. JESZCZE MAM OSTATNIĄ SŁUŻBĘ NA TĘŻNI SOLANKOWEJ NA ZADOLU Z SIEDZIBĄ NA AMFITEATRZE. W CZWARTEK 28 STYCZNIA 2021 ROKU.OD 7 DO 2 CZYLI 24 GODZ.

bury
@WKURZONY

Jak mozna ze ma grupe i pozwolenie na bron.jak to mozliwe.

Koordynator ze slaska
@WKURZONY

Przez telefon babka od nich z biura chciala sie dowiedziec moje nazwisko bo chciala sprawdzic moje uprawnienia. A koordynator nie rozmawia z byle kim. Smiech na sali.Telefonicznie zalatwiaja robote a udawaja sluzbistow.

krejzol
@Koordynator ze slaska

"koordynator nie rozmawia z byle kim" - buahahaha! ubawiłeś mnie. Jakiś kompleks wielkości?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Time Security Sp.zo.o.?

Koordynator ze slaska

Bajki opowiedziec telefonicznie.

Stary

Ale o co pytasz? No zależy od stanowiska. Czasem trzeba mieć kwalifikację, czasem wymagają orzeczenia o niepełnosprawności, a czasem nie ma żadnych specjalnych oczekiwań. Zależy od obiektu.

Czy Time Security Sp.zo.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Steve Wonder

Tak z boksu i karate

Czy ktoś z użytkowników obecnie jest zatrudniony w tej firmie? Napiszcie co wiecie o firmie Time Security Sp.zo.o. w miejscowości Katowice. Wasza komentarz się liczy!

Zirytowany

Ja pracuję ale dla mnie porażka koordynatorzy podchodzą do ciebie jak do psa chyba nie wiedzą że dzięki tobie oni mają wypłaty bo obiekt zarabia umowa o pracę jest druga umowa zlecenie nikt jej nie ma

Romeo

Mogę Ci tylko napisać że od tej firmy jak naj dalej tylko tyle pozdrawiam.

Martin szynk
@Romeo

Firma (usunięte przez administratora) ludzi pod każdym zglendem byli ubecy robią jako pseudo dowódcy co nie ma takiego stanowiska

Piotrek
@Martin szynk

Martin jaki ty jestes ograniczony w mysleniu a nie wspomne o historii , byli ubecy dawno nie zyją bo jak by pracowali teraz to musieli by mieć około 90 lat he he he

Putin

Ja pracuję i wiem że firma dbo o swoje (usunięte przez administratora)a nie o pracowników brak środków dezynfekujących nie przeszczepiają zaleceń pip porazka

@Piotrek

NA AMFITEATRZE ZADOLE JEST CZŁOWIEK 19 LAT DO SETKI TEN CZŁOWIEK CHCE ZAKOŃCZYĆ ZYCIE NA POSTERUNKU

@Piotrek

MOŻE NIE UBECY- ALE EMERYCI I RENCIŚCI 19 LATKI DO SETKI A OSOBY KOMPETENTNE NIE MAJACE RENTY SĄ WYSYŁANE W TIME NA BRUK

Wieczorek

Super ludzie miła atmosfera w pracy

Mario

Tak bylem zatrudniony ale się zwolniłem Wieczorek Jeden wielki dramat a teraz po odejściu p.Grzeska juz jest totalna porażka nowy " szef" można powiedzieć boi się podejmować decyzji grafik służb masakra zero pojęcia o robieniu tego typu rzeczy ..... skala zadowolenia od 1 do 10 daje ocenę 2

Grazyna

Já pracowalam wtej firmie TI ME nie mam żadnych uwag . ❤️

Pip

Firma to czyste (usunięte przez administratora) koordynator pan Marek S to porażka duże wymagania od pracownika mało godzin pracy brak jakikolwiek umów o pracę i brak pasków wypłaty oraz niski stawki.

@Pip

ja akurat mam wszystkie paski, i grafiki od lutego 2018 do chwili obecnej umowę mam do 31 stycznia 2021 nieoficjalnie się dowiedziałem że nie będę miał przedłużonej umowy kierownik PAŁKA BOI SIĘ ZE MNĄ PODJĄĆ ROZMOWY. TYLKO SŁUCHA GŁUPOT CO MU PODPOWIEDZĄ EMERYCI A JA NIE MAM INNEGO DOCHODU JAK GOŁĄ PENSJĘ W TIME NIE MA ŻADNYCH DODATKÓW JAK NP. STAŻ PRACY, DOJAZD DO PRACY, MOŻNA BY TAK WYMIENIAĆ BEZ KOŃCA

Marek S
@Pip

Może tak jakieś konkrety. Były pracownik? No cóż. Trudno komentować.

Czy można liczyć w Time Security Sp.zo.o. na prywatną opiekę medyczną?

MARKO

W TIME- SECURITY NIE MA ŻADNYCH PRZYWILEJÓW KIEROWNICTWO WSZYSTKO TŁAMSI DLA SIEBIE BIORĄ GRUBE DOFINANSOWANIA Z PEFRONU A DLA ZWYKŁYCH PRACOWNIKÓW NIE MA NIC Z TEGO DOFINANSOWANIA. A PRACOWNICY NA OBIEKTACH PRACUJĄ NA OKRĄGŁO NOCKA NA NOCKĘ. JAK SIĘ PRACUJE W WYDŁUŻONYM CZASIE PRACY TO CZAS WOLNY POWINIEN BYĆ ROZDYSPONOWANY NA BIEŻĄCO PRZYKŁAD 12 GODZ. PRACY MINIMUM 24 GODZ. WOLNEGO A CZĘSTO GĘSTO JEST 12 GODZ. PRACY NA 12 WOLNEGO TO JEST NIE KODEKSOWO.

Magda

A ktoś mi powie jak to jest z tymi godzinami za uropy pracuję po 12 godz.ile mają mi brać pod 8 czy 12

DAWIŃCI
@Magda

w ochronie urlop jest rozliczany na godziny. pełny urlop z dodatkiem rehabilitacyjnym powyżej 10 lat pracy to 288 godzin.

Firma dobra pod każdym względem ale potrzebuje dobrych pracowników których nie jest łatwo pozyskać.

@Tomek

Aby pozyskać dobrych pracowników firma musi mieć dobre podejście do pracownika pod względem finansowym jak i kadrowym, firma nie jest może aż taka najgorsza ale aż też taka dobra nie jest świadczą tu wizyty pip czy też kary które nakłada

MARKO

W TIME NIE MA DOBREGO PODEJŚCIA DO PRACOWNIKA.

@Tomek

DOBRYCH PRACOWNIKÓW FIRMA TIME NIE SZANUJE. JA NIE MAM RENTY UMOWĘ MAM DO 31 STYCZNIA 2021 ROKU . MNIE MAJĄ NIE PRZEDŁUŻYĆ UMOWY A 19 LATKÓW DO SETKI TRZYMIĄ.

Jaki dress code obowiązuje w Time Security Sp.zo.o.?

KIEPSKI FERDEK

stringi kozaki do kolan i skromny biustonosik

Zostaw merytoryczną opinię o Time Security Sp.zo.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Time Security Sp.zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Time Security Sp.zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Time Security Sp.zo.o.?

Time Security Sp.zo.o.